Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: Püsisiuhet
iir
läks ära

Naine
Registreeritud: 28.10.2009
Viimane külastus: 18.12.2020
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.05.2010 kell 15:44 Reply With Quote
Tsitaat:
Suhtest saada? Armastus pole saamine vaid andmine. Ja kasvõi mõnusate Suve ja Talveõhtute pärast koos saab kõik tasutud.

No näed, sul on vaja kaheks korraks naist, et suveõhtul lõbutseda ja talveõhtul sooja saada Usu mind, selleks küll püsisuhet pole vaja, et nendel kahel korral "armastust anda". Püsisuhe on ikka miskit keerulisem värk
Lihtsalt tekkis küsimus, kui sa nii teadlik ja andmishimuline oled, miks pole su veenvad soovid kedagi nii veennud, et ei peaks enam otsingutel olema? Mu jutu mõte on see, et oled sa valmis püsisuhteks? Oled sa VÕIMELINE püsisuhteks?

View User's Profile View All Posts By User
Penn
Algaja

Registreeritud: 12.10.2006
Viimane külastus: 7.12.2022
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.05.2010 kell 17:46 Reply With Quote
mnjah. eks ta ole. tangot tantsitakse kahekesi. ja kui üks osapool ei oska/saa/taha kompromisse otsida, siis leitaksegi, et üksi parem. HR. ELU annab igale inimesele vahepeal ühe korraliku keretäie.mõnel saab sellest villand, mõni mõtleb natuke, enne kui edasi tegutseb.
ja kui juba 5-ndale ringile minna, no siis vist peab midagi viltu olema. või lihtsalt igav. ideaalset inimest/paarisuhet pole ju nagunii olemas. minu jaoks seisneb kogu kunst asjade sirgeksrääkimises ning kokku leppimises. suumulk on juba looduse poolt meile standardvarustusse paigaldatud.

sündisin selleks et surra...

sales
filosoofiline lilleke kiivril

Mees
Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 29.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2010 kell 00:34 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: iir
Tsitaat:
Suhtest saada? Armastus pole saamine vaid andmine. Ja kasvõi mõnusate Suve ja Talveõhtute pärast koos saab kõik tasutud.

No näed, sul on vaja kaheks korraks naist, et suveõhtul lõbutseda ja talveõhtul sooja saada Usu mind, selleks küll püsisuhet pole vaja, et nendel kahel korral "armastust anda". Püsisuhe on ikka miskit keerulisem värk

Jah, iir, sest püsivusel on olemas määr - kas ööpäev, nädal, kuu või aasta... kauemaks enamasti tänapäeval ei planeerita Ja siis veel on tarvis otsustada kuimitmega korraga
Jube keeruline värk see püsisuhe tõega

Minu au on minu truudus!

tiivitaavi
Friik

Naine
Registreeritud: 21.12.2006
Viimane külastus: 4.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2010 kell 08:05 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: kohemaid
Tsitaat:
Algne postitaja: kohemaid
Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
Huvitav,aga miks ei võiks põrutada viie pulliga samaaegselt. noh,et veel segasem geiss oleks.

Mürki pritsida ja jama ajada oskame me kõik. Jumal on loonud mehe ja naise kokku elama mitte lootusetult ümber aelema.
Teistele võin mainida üsna täpselt 39 olen ja ei pea üksielu normaalseks kuigi on mugav ja lihtne. Pesu peseb masin ja muud tööd on ka omal käpas. Tänapäeval selleks naisi vaja pole.

No näed.isegi kui ma pesu oskan pesta,siis pesumasina kulunud kuullaagrite vahetamiseks on ikkagist meest vaja.

http://www.youtube.com/watch?v=fEtwsTfBzLc

mmunk
emeriiteremiit

Registreeritud: 05.09.2003
Viimane külastus: 28.02.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2010 kell 20:12 Reply With Quote
seda, et inimene ei soovi püsisuhet, ei saa talle ka mitte üldistatult ette heita. see on sama eluline valik kui valimisõiguse, sõnavabaduse vms (põhi)õiguse kasutamata jätmine. tänane elu võimaldab kohanemisvõimelistel, oskajatel või lihtsalt õnneseentel üksi hakkama saada, mis järjest nõrgemini seostatud ühiskonna poolt meeleldi ära kasutatakse. mina ei nimetaks seda ei heaks ega halvaks. see on läänerindel elades paratamatu. lepi, kibestu või koli nt sinna, kus tütarlaps juba sündides onupoja naiseks määratakse.

ma ei mäleta enam oma nime ega ka teed, kust tulen. õhtul uinun seal, kus päike loojub, hommikul ärkan seal, kus päike tõuseb.

2mustikas
Friik

Registreeritud: 06.02.2006
Viimane külastus: 20.04.2022
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2010 kell 22:29 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
No näed.isegi kui ma pesu oskan pesta,siis pesumasina kulunud kuullaagrite vahetamiseks on ikkagist meest vaja.

No seda ma arvasin, mees on sulane.....

"Sa pole siin selleks, et rahuldada teiste inimeste hinnanguid ja seisukohti." ( Don Miguel Ruiz )

tiivitaavi
Friik

Naine
Registreeritud: 21.12.2006
Viimane külastus: 4.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2010 kell 22:47 Reply With Quote
sulasele sulase palk :tasu vastavas hetkel kehtivas valuutas + toit,aga mees saaks lisaks toidule regulaarselt minuga koos ühes voodis magada.

http://www.youtube.com/watch?v=fEtwsTfBzLc

Mudjamix
Administraator

Mees
Registreeritud: 03.08.2002
Viimane külastus: 23.05.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.05.2010 kell 10:31 Reply With Quote
...eee huvitav on see, et tihti naised juskui ongi selle koosmagamise kah mingiks teeneks mõelnud :) See tekitab küsimusi kas te ise ei tahagi nagu seksida?

It's nice to be important but
It's more important to be nice.

Myrk

Naine
Registreeritud: 12.02.2007
Viimane külastus: 15.12.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.05.2010 kell 10:52 Reply With Quote
...aaaaa ikka tahame ja kaissu, aga tõesti vahel jääb mulje, et sex oleks nagu mingi pahe, mida püütakse varjata "asjalike" tegemiste taha, nagu pesumasina remont...
Muideks mõned mehed samuti teevad seda, näiteks öeldes vajab naist, et kodu oleks korras, soe söök laual, et külmal talveõhtul külm poleks jne.

Iga inimene on täpselt niikaua elus,
kui mõni olend maailmas temast veel tõeliselt hoolib.

iir
läks ära

Naine
Registreeritud: 28.10.2009
Viimane külastus: 18.12.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.05.2010 kell 16:50 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Mudjamix
...eee huvitav on see, et tihti naised juskui ongi selle koosmagamise kah mingiks teeneks mõelnud See tekitab küsimusi kas te ise ei tahagi nagu seksida?

Muidugi tahan, vägagi, aga ma tahan nii seksida, et pärast püsti tulles ja sulgi õigesti sättides ei peaks mõtlema, oh kurat, oli seda nüüd vaja. Kust ma seda enne seksi tean, kas tulemas hää või mõttetu kepp, aga enne ei teagi, kui ei proovi. Aga on teatavad märgid, mis ennustavad head või mõttetut keppi ja neid märke näeb harva

<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0122428 sekundit