Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: Kuidas käitute,kui kaasa tuleb koju ja on napsune?Kas läheb lahinguks või suunate magama?Või..?
cleona
kivimüüridel kõndija

Registreeritud: 16.12.2002
Viimane külastus: 27.06.2009
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2003 kell 21:59 Reply With Quote
Kuidas käitute,kui kaasa tuleb koju ja on napsune?Kas läheb lahinguks või suunate magama?Või..?

Tänase päeva muudab imeliseks teadmine, et kunagi meenutatakse seda kui "vanu häid aegu".

View User's Profile View All Posts By User
tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 19.08.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2003 kell 22:03 Reply With Quote
Hehee...esialgu suunan magama Aga hommikul...oo jeee...siis on mõnus piinata, kui pohmakas on. Siis ikka piinan nii, et tükiks ajaks jooma isu läinud. Ma lihtsalt vihkan joomist.

Sama taktikat kasutan kindlasti ka kunagi poisi puhul. Ära ta proovib selle alko nagunii kunagi. Mis kasu on purjus inimese sõimamisest...mitte miskit... Aga vot järgmine päev, kui on nagunii s*tt olla, siis seda olekut veel s*temaks teha...mõnus...kohe kaua aega ei taha üle piiri juua.

/me on vist õel inimene...vähemalt joomise kohapealt küll

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

MonaLisa
mõtlik kasutaja

Registreeritud: 01.01.2003
Viimane külastus: 20.05.2005
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2003 kell 22:03 Reply With Quote
hmm..oleneb vist napsutamise tasemest.. kergematel juhtudel variant või..
meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2003 kell 22:04 Reply With Quote
Nujah Kui asi on kokkuleppeline siis ei vöta miskeid suunamisnippe kasutusele Ikke ju vahel harva nii harva kui ta yksi käib...a kui tuleks nu ei teagi mis kostan kui lihtsalt yks päe mul vajuks sisse umbes napsus mees

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2003 kell 22:06 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: tiina
Hehee...esialgu suunan magama Aga hommikul...oo jeee...siis on mõnus piinata, kui pohmakas on. Siis ikka piinan nii, et tükiks ajaks jooma isu läinud. Ma lihtsalt vihkan joomist.

Sama taktikat kasutan kindlasti ka kunagi poisi puhul. Ära ta proovib selle alko nagunii kunagi. Mis kasu on purjus inimese sõimamisest...mitte miskit... Aga vot järgmine päev, kui on nagunii s*tt olla, siis seda olekut veel s*temaks teha...mõnus...kohe kaua aega ei taha üle piiri juua.

sellega suurt ei saavuta aga vaikimisega see on kui haavas noa keeramine parim kui igast sorti tänitamine ja närimine

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

cleona
kivimüüridel kõndija

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2003 kell 22:07 Reply With Quote
Ei suuda rahulikuks jääda!Lihtsalt ei suuda!Eks see kergelt ka sellest astmest ja staadiumist tuleb aga niisama,sõnagi lausumata,ma ei suuda olla.Ja järgmine päev...no vait olen.Mitte kriipsugi ei räägi!Arvate,et see talle vaid parem?Ei sest tavaliselt ma olen 2-3 päeva pilt on-häält ei ole staadiumis!No ja sellest vaikusest liiga palju välja lugeda saab!

Tänase päeva muudab imeliseks teadmine, et kunagi meenutatakse seda kui "vanu häid aegu".

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2003 kell 22:11 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: meryli
sellega suurt ei saavuta aga vaikimisega see on kui haavas noa keeramine parim kui igast sorti tänitamine ja närimine
On küll abi...ma tean Ja ega siis tänitama pea. Nii hea on kõva häält teha...igasugu asjadega kolistada...vahelduseks küsida kas on ikka "hea" olla...igasugu pakilisi töid välja mõelda mida pohmas inimene peab tegema...eriti niisugused kummargil asendis tööd ja kopsimised...lapsele saab igasugu kolisevaid asju kätte anda ja flöödi...koristamise päeva korraldada jms. Tänitamisest on asi kaugel...pigem sarkastiline käitumine...ja seda ma juba oskan Igatahes isu kaob tükiks ajaks ülejoomise suhtes ära...ic

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

cleona
kivimüüridel kõndija

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2003 kell 22:19 Reply With Quote
Vat jah,tööle rakendan ma ka!Ja oi kui palju mul siis teha on vaja!Vaibad(suured) vaja kloppida ja kardinad kõrgelt maha võtta ja...no tegemist jagub.Nii öel olen küll!

MonaLisa
mõtlik kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2003 kell 22:22 Reply With Quote
Tsitaat:

uhhh..karmid meetodid..
ise olen ainult kord alkoholi mürgituse saanud ( purju ei jäänud, kuid mürgitasin end põhjalikult ära)..siis 3 päeva oli JUBE olemine..
ja ma arvan,et alkohol on (meele)mürk - mind pigem huvitab -miks sellist sammu astuti, kas juhtus midagi.. Kui alkoholist otsitakse abi mingi jubeda sündmuse tuimestamiseks, siis mina küll midagi ei ütleks/teeks..

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 10.06.2021
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2003 kell 22:41 Reply With Quote
Mina ei tee midagi. Kiusama meest küll ei hakka. Ikka seesama ... ära tee teisele, mida sa ei taha et sulle tehtaks. Joomine ei meeldi mullegi, ent ikkagi.

Kuid omad kurjad ajad minulgi olnud. Kaks eriti "koledat" juhtumit. Siiani lubab mees need tagasi teha, aa tegemata vist jäävadki. Aastaid juba möödas ju.

Üks oli mardipäeval. Tulen töölt ja meie pere nimepäevaline magas joomasena. Kurb oli, sest mina olin ühise mardipäeva lootusega tulnud, ja kurjaks läksin. Ja siis ma koorisin ta riidest lahti ja jätsin nii diivanile magama ning avasin kõik aknad. Mõelge, mis kuus on mardipäev!!!! Tjaa, toibumine oli kiire.
Teinekord ... Tuli teine jaamapeolt miski kell 7 ommikul ja kobis tudile. Nujah, kah tegi kurjaks. Aga siis tõusin ma nagu õige mees kunagi ülesse ja panin kellad nii 7.15 helisema. Kõik majapidamises leiduvad. Ega ta vist meeldiv olnud, see äratus.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2003 kell 22:48 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: MonaLisa Kui alkoholist otsitakse abi mingi jubeda sündmuse tuimestamiseks, siis mina küll midagi ei ütleks/teeks..
Loomulikult oleneb see ka põhjusest. Kuid nii kergelt mina küll joomisele mingit õigustust ei leia. Kui mure või muu pärast...ole mees ja tee suu lahti ja räägime...pole vaja oma muret viinaklaasi uputada...ok...kui üks kord nii juhtub. Aga kui pidevalt...mingi mure, siis kohe viin kõrist alla...ei...õigustust siin pole.

Õnneks on mul siiani mehega vedanud ja ta pole alko lembeline Pole tarvis olnud kurje meetmeid tema puhul tarvitada. Ta ikka mõistlikuse piires võtab, kui võtab

cleona
kivimüüridel kõndija

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2003 kell 23:07 Reply With Quote
Lola,sa kohe häid ideid siin jagad

Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2003 kell 23:13 Reply With Quote
Kui vaja .. võtan tal riided seljast ..
Kuulan ta jutu ära ( ta joogisena jube jutukas) .. lükkan voodisse ja panen teki peale
Mis ma ikka sõimlen ... joovet ära ei võta ..

Lola69
Võrrandi muutuja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.02.2003 kell 23:15 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: cleona

Hakkad elus ära proovima? Ehh jah, head nad võivad ju olla, aa sadistlikud. Ja mul siiani mehest veidi kahjugi.
Aga ega see rõõmu mu fantaasialennust ää võta.

Venom
Born to Kill

Registreeritud: 24.10.2002
Viimane külastus: 21.10.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.02.2003 kell 08:42 Reply With Quote
no minu kaasa tegutseb sõltuvalt oleku astmest. Kui kerge lõhn ligi siis üeldaxe ühte ja teist kui rohkem suunatakse magama. ja ollexe järgmisest päevast esimesel poolel üsna vait (pilt on aga häält ei ole)

Valar Morghulis

murdjamees
skinnofiil

Registreeritud: 12.09.2002
Viimane külastus: 1.12.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.02.2003 kell 08:58 Reply With Quote
Keeruline küsimus-ma enamasti koos kaasaga joon aga loomulikult mitte seaks ennast! Üleüldse meenub mulle kogu oma abielude ajast 2 juhtumist kus olen purjuspeaga koju tulnud.Esimene kord ei olnud naisel minuga aega tegeleda ja ta pörutas hommikul joonelt tallinna ämma tervitama(mis oli ka üks purjujoomise põhjus) ja teine kord sai oma sünnipäeva tähistatud tööl. Siis naine kobises küll midagi ja oli paar päeva pahur aga sünnipäev kord üle 7 aasta , seega ju siis natuke võib.
Naine kui tuleks purjkuspäi koju-siis paneks ta teki alla ja pakuks hommikul peaparandustki. Aga pole veel seda juhtunud!

Tänan!

Pole olemas kaugeid ja kättesaamatuid kliitoreid, lihtsalt keel võib olla liiga lühike!

Virgin
Naine

Registreeritud: 01.09.2002
Viimane külastus: 3.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.02.2003 kell 10:36 Reply With Quote
Pole minu kodus sellist olukorda olnud, et purjus mees koju tulex... õigupoolest ei tule ka kaineid mehi
Hiljuti sai naabrimeest naerdud, kes end uksematile kerra oli keeranud ning küsimusele, et mix ta ukse taga magab vastas, et ta on korralik inimene ning purjus peaga tuppa ei lähe karm elu
Aga purupurjus mehe panex vist lihtsalt magama... hommikul targutax & nokix tema kallal sutsu... and life goes on... aga ega keegi vist ei suudax pidevalt sellist olukorda välja kannatada...

See kes olin eile, ei ole ma täna ja see kes olen täna, ei ole ma homme

MonaLisa
mõtlik kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.02.2003 kell 11:35 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Lola69
Tsitaat:

Hakkad elus ära proovima? Ehh jah, head nad võivad ju olla, aa sadistlikud. Ja mul siiani mehest veidi kahjugi.
Aga ega see rõõmu mu fantaasialennust ää võta.

iccc tähh, Lola sain kõvasti naerda ja ma arvan, et just selline käitumine võib mehele aru pähe panna- ei tea, mis tempuga naine võib järgmine kord hakkama saada

pirka
Bännitud

Registreeritud: 21.09.2002
Viimane külastus: 1.08.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.02.2003 kell 12:35 Reply With Quote
Ei ole mul õnneks enam ammu sellist probleemiivakestki, et kaasa tuleks joomasena koju
Ta lihtsalt ei joo enam.
Aga nu sel ennemuistsel aal, kui ta veel tegeles sellise asjaga, ja päris usinasti, siis ikka enamjaolt sai magama suunatud ta. Ei ole mingit mõtet vestelda või pahandada purjus inimesega. Ta lihtsalt ei saa ju millestki aru ja rikutaks vaid oma isiklike närve.
Ja hommikul siis see raviv hapukapsa supp ja veel kord magama. Ning alles peale teistkordset ärkamist, vat siis sai teema üles võetud. Või üldse hääl maha keeratud... nu see pilt om aga häält pole variant. Mõlemat pidi toimis, ja neid vabandusi ja kahetsusi tuli hulgi... koos lilledega veel ka järgmisteks päevadeks jagus
Aga parem siiski kui ei juhtu enam seda...

... Naer annab inimesele tagasi jõu, mille talt võtsid pisarad...

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.02.2003 kell 12:50 Reply With Quote
Tsitaat:

Sadist

Minule mõjub kõige põhjalikumalt mõni päev hiljem õeldud lühikesed asjalikud laused. Need tõesti mõjuvad. Kui keegi pohmakaga mind torkima hakkab, mängib tulega.

Aga õnneks võtan harva ja püüan võimalikult vältida selliseid asju

Aga kõigepealt magamasuunamine on üldiselt tunnustatud ja heakskiidetud taktika. Purjus inimene (mees) võib muidu vahel ootamatult käituda.

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.02.2003 kell 17:47 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Ray
Tsitaat:

Sadist

Minule mõjub kõige põhjalikumalt mõni päev hiljem õeldud lühikesed asjalikud laused. Need tõesti mõjuvad. Kui keegi pohmakaga mind torkima hakkab, mängib tulega.

Aga õnneks võtan harva ja püüan võimalikult vältida selliseid asju

Aga kõigepealt magamasuunamine on üldiselt tunnustatud ja heakskiidetud taktika. Purjus inimene (mees) võib muidu vahel ootamatult käituda.
Sadist või mitte, aga kuna ma joomist ei salli...siis võtaksin tulega mängimise

Tegelt ikka nii, et kui seda väga harva juhtub...nagu minu mehe puhul...või sinu puhul Ray...nagu sa räägid...siis ei teeks sellest probleemi. No korra poole aasta jooksul ennast unustada ja silmini täis juua...no juhtub. Kui aus olla, siis oma meest pole päris hullus olekus näinudki. Aga kui see muutuks juba harjumuseks, siis muutuksin "sadistiks" ja kui sellest vähe abi, siis ilmselt ei sobiks ma selle inimesega kokku elama.

Lola69
Võrrandi muutuja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.02.2003 kell 19:08 Reply With Quote
Nüüdsel ajal pole mul vaja midagi teha. Tuleb omiku vindisena. Üritab magada ... Aga ega ta reeglina seda saa. Poiss istub kuklale, et issi .... tule, tee, anna. Ja siin ei aita see, et las emme .... Pole talle ka magamiseks rahuliku nurgakest pakkuda, elamine kitsuke ja ei võimalda segamatut toibumist nagunii.
Aga ega neid joogitamisi ette tulegi. Korra kahe-kolme kuu peale üks pidu. Nii et ega probleemi olegi.

Capet
Algaja

Registreeritud: 14.02.2003
Viimane külastus: 14.12.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.02.2003 kell 20:26 Reply With Quote
Tsitaat:

Samas oleks ju huvitav teada, mida teeksid mehed sellises olukorras, kui purjus kaasa koju tuleb Ei joo ju mehed ainsana.
Ise selle koha pealt vaikin, sest kaasat pole

"Windows has detected that you moved the mouse. Please reboot for these changes to take effect."

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.02.2003 kell 20:40 Reply With Quote
Mida teen ? Midagi ei tee, lasen ta tuttu ja hommikul lasen korralikult välja magada...teen hommikusöögi ja üritan ta olemise võimalikult meeldivaks teha.. Ei kiusa teda küll kuidagist moodi. Ja usun, et kaasa käituks minuga täpselt samamoodi Teinekord naerame koos hommikul tema jõudmist, juhul kui see on koomiline olnud...

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

Mamba
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 06.11.2002
Viimane külastus: 15.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.02.2003 kell 20:49 Reply With Quote
Mulle küll ei meeldiks kui naine mulle peolt tulles mingit tummfilmi, tsirkust või mida iganes korraldama hakkaks, selline käitumine minu puhul igatahes ei mõju
Õnneks pole veel sihukest naist ka kes kodus nuiaga ootamas kui peolt tulen.

<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0320740 sekundit