Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: MM algamas mitu medalit Eestile?
meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.02.2003 kell 17:23
MM algamas mitu medalit Eestile?

Niih, hommsest ei saa ka kõige suurem spordivastane külmaks jääda Kuna meestest on Jari Isometsä (Soome narkosuuskaja) kah radadel tagasi ja Veerpalut raputamas...siis mitu reaalset kulda vai vapsjee medalit me ära nopime MM-ilt?

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

View User's Profile View All Posts By User
tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 1.08.2018
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.02.2003 kell 17:25
No ma arvan, et medalit meie omad ikka vääriksid. Aga kui ei tulegi medalile...siis head kohad saavad nad kindlasti ja sellegi poolest on mul nende üle hea meel

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

meryli
LEBO

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.02.2003 kell 17:31
Mh...*punastan* medalid head nu mulle nood dopingu skandaalid palju rohkem meeldivad suusavõistluse juures Aaa.....arvan, et nu Veerpalu vast kulla, kaks ja midagi lisaks toob. Mae ehk pronksile pürib, nu vot selle...nu mes suuskamine see on meeste...hmm...kus kolm vai neli sõidavad iga mees teatud maa? see on nati nõrk, eelmine kord oleks peris hea koha saanud Veerpalu ja Mae pingutsi arvestades nu siis teised sõitjad lohistasid asja maha Soomel oli jälle tugev jõuk sellel alal, nu dopinguga margi kulla kohalt kukkudes täis tegid...eriti veel Kirvesniemi oma häppy endiga suuskamise maailmas

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

mac
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 05.07.2002
Viimane külastus: 29.03.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.02.2003 kell 18:09
Arvan et tuleb 3 medalit-nendest üx on kuldne(Veerpalu) Ja kui ka ei tule midagi,siis pole ka hullu!Sõidavad nad ikkagi hästi!
muhhin
Kuuvarjutus

Registreeritud: 10.12.2002
Viimane külastus: 17.06.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.02.2003 kell 18:16
No arvestades viimast sõitu, siis peaks ikka miskit pudenema sealt. Veerpalu ehk tõesti kuskilt kulla võtab ja mine sa veel Maedki tea. Ah jaa - Kiku tegi ju kah igati norm sõidu viimati moo meelest.
Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.02.2003 kell 18:17
Tsitaat:
Algne postitaja: meryli
Niih, hommsest ei saa ka kõige suurem spordivastane külmaks jääda Kuna meestest on Jari Isometsä (Soome narkosuuskaja) kah radadel tagasi ja Veerpalut raputamas...siis mitu reaalset kulda vai vapsjee medalit me ära nopime MM-ilt?

Mina ei ole just spordivastane ... kuid see jätab mu täitsa külmaks .. et kui palju me võidame. Aga ma kujutan ette, et töö juures küll raporteerimine käib iga kilomeetri pealt

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.02.2003 kell 18:54
Nu mis arvaja mina, aga ma siis küsisin kaasalt. Tema pakkus et miinimum 3 medalit, neist 1 kuld, ja maximum 5 medalit, neist kah 1 kuld, kaks hõbedat ja kaks pronksi.

Ah, eks unistada ole ikka lubatud
Ma ei tea, kas ma vaadata saangi, ma lähen ju närvi, kui võimalused terendama hakkavad.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
meryli
LEBO

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.02.2003 kell 19:28
Soomlastest ei vöistlegi Isometsä, jess, konkurent maas, no Virpi Kuitunen on juba MM-i paigal kohal ja seega pole Smigunnidel suurt lootust

Juta Jänes
Kasutaja

Registreeritud: 11.02.2003
Viimane külastus: 25.04.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.02.2003 kell 08:48
Veerpalule kaks kulda ja hõbe Maele üks hõbe ja teine pronks,Krissule ennustaksin ka ühe pronksi.
murdjamees
skinnofiil

Registreeritud: 12.09.2002
Viimane külastus: 1.12.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.02.2003 kell 09:04
Merily postitusest on näha kui selgelt on tytarlaps soome meedia mõju all.Põtradel pole omal eriti millegile loota ja siis keerutavad ikka tolmu vanadest dopingujamadest.
Mis saab MMil toon oma hea variandi ja ka oma musta stsenaariumi välja.
Hea variant Veerpalu saab m15km klassikas kulla. Ja mõnelt meeste alalt tuleb veel teinegi medal. Suusateatemeeskond saab 5. koha kaotades pronksi napilt. Naistest saab Smigunova 30 km vabatehnikas hõbeda ja kui ikka on heas hoos kusagilt veel ühe pronksi-rohkemat pole talt alust oodata, sest ilmselt määritakse ta suuska kehvasti ja tekivad tervisehädad-samuti võib ta kogemata näha midagi jubedat pealt mis ta psüühikale põntsu paneb. Peale MMi loobub ta isa st treenerina ja asub alaveri tiimi!
See on pluss variant.
Must stsenaarimu. Kogu eesti koondis kokku saab ühe pronksi kui sedagi.Meeste teatenelik on 10.s ja smigunova parim koht on 5. 30km vabatehnikasõidus.

Tõde on kusagil seal vahepeal!

Tänan!

Pole olemas kaugeid ja kättesaamatuid kliitoreid, lihtsalt keel võib olla liiga lühike!

murdjamees
skinnofiil

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.02.2003 kell 09:05
Ja veel sellisel kujul poll on mõttetu kus käsitletakse aint kuldade võitmist-eestile on ka pronks kuld kui selle toob keegi teine peale Andruse!

Tänan!

Pole olemas kaugeid ja kättesaamatuid kliitoreid, lihtsalt keel võib olla liiga lühike!

meryli
LEBO

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.02.2003 kell 09:07
Tsitaat:
Algne postitaja: murdjamees
Merily postitusest on näha kui selgelt on tytarlaps soome meedia mõju all.Põtradel pole omal eriti millegile loota ja siis keerutavad ikka tolmu vanadest dopingujamadest.
Mis saab MMil toon oma hea variandi ja ka oma musta stsenaariumi välja.
Hea variant Veerpalu saab m15km klassikas kulla. Ja mõnelt meeste alalt tuleb veel teinegi medal. Suusateatemeeskond saab 5. koha kaotades pronksi napilt. Naistest saab Smigunova 30 km vabatehnikas hõbeda ja kui ikka on heas hoos kusagilt veel ühe pronksi-rohkemat pole talt alust oodata, sest ilmselt määritakse ta suuska kehvasti ja tekivad tervisehädad-samuti võib ta kogemata näha midagi jubedat pealt mis ta psüühikale põntsu paneb. Peale MMi loobub ta isa st treenerina ja asub alaveri tiimi!
See on pluss variant.
Must stsenaarimu. Kogu eesti koondis kokku saab ühe pronksi kui sedagi.Meeste teatenelik on 10.s ja smigunova parim koht on 5. 30km vabatehnikasõidus.

Tõde on kusagil seal vahepeal!

Tänan!

Ei ole Soome meedia möjude alll
Nagu sai mainitud ka yhes postituses, siis skandaalid minu puhul on suurvöistlustel peris pöneva maiguga asjad

mada
-

Mees
Viimane külastus: 18.06.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.02.2003 kell 11:40
Soomlastest üldse mingit asja ei paista olevat see aasta minu teada...

Aga esimene medal Eestile peaks kohe-kohe tulema, nii palju kui ma siit netist asja jälgida saan...

meryli
LEBO

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.02.2003 kell 11:41
Kas ma magasin midagi maha või sai Eesti just hõbeda? Kui sai siis ma ikke ei tahaks hästi uskuda Vägisi kisub mõte sellele hõbedale ja sellele, et kas tuu Kuitunen oleks suutnud konkurentsi pakkuda?
PARANDAN! Kaisa Varist ei lubatud starti!

murdjamees
skinnofiil

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.02.2003 kell 11:44
Nii-olen sunnitud oma ennustusi korrigeerima-Smigunova on seekord siiski vormis!
Seega igalt alalt kus ta osaleb peaks ka medal tulema ja hea õnne korral ehk isegi üks kuld kukub. Seega maximaalselt saab eesti 7 medalit ja miinimum on juba ületatud!

Tänan!

tiina
Administrator

Viimane külastus: 1.08.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.02.2003 kell 11:44
Smigun sai hõbeda jah...heheee...esimene medal siis käes...jesss. Tublid igatahes

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

meryli
LEBO

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.02.2003 kell 11:45
Tsitaat:
Nii-olen sunnitud oma ennustusi korrigeerima-Smigunova on seekord siiski vormis!
Seega igalt alalt kus ta osaleb peaks ka medal tulema ja hea õnne korral ehk isegi üks kuld kukub. Seega maximaalselt saab eesti 7 medalit ja miinimum on juba ületatud!

Tänan!

Hmm...arvan sõidu kohta, et Varise osalemise korral oleks Eesti olnud pronksil vai neljandal! Oeh, raske kahele maale pöialt pidada

murdjamees
skinnofiil

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.02.2003 kell 11:50
Kus teie varis üldse on+ ja iidamast aadamast on ju selge et Varis rohkem vabastiilisõitja ja smigunova(vormis oleva smigunova) edestamine pikas klassikas Varise poolt oleks üsna ebatõenäoline.
Ja miks pole polli ikka veel ära parandataud kuldade küsimus tuleb asendada medalite küsimusega!
Soome kui saab medaleid siis kahevõistluses ja suusahüpetes-murdmaa koha pealt ehk sprindis on mingeid lootusi! Kuda mannineni vorm on?
Aga klassikalises murdmaas on lood nii et kui soome saab medali siis murdjamees jookseb teie röömuks kokukal palja persega 2 ringi ümber maja!
Krt päris suur maja oli!

Tänan!

mada
-

Mees
Viimane külastus: 18.06.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.02.2003 kell 11:52
Tsitaat:
Hmm...arvan sõidu kohta, et Varise osalemise korral oleks Eesti olnud pronksil vai neljandal! Oeh, raske kahele maale pöialt pidada
Hmm... mis loogika see on? Sel hooajal on nendest 5st sõidust, kus Varis ja Shmigun mõlemad osalenud, vaid ühel Varis Shmiguni edestanud... seda näitab ka Varise 18 koht hooaja edetabelis...

Ja kuidas üks inimene saab kaks kohta teist tahapoole lükata? Kolmas koht täna ikka juba pea minutiga Skarist maha jäi..

meryli
LEBO

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.02.2003 kell 11:53
Tsitaat:
Kus teie varis üldse on+ ja iidamast aadamast on ju selge et Varis rohkem vabastiilisõitja ja smigunova(vormis oleva smigunova) edestamine pikas klassikas Varise poolt oleks üsna ebatõenäoline.
Ja miks pole polli ikka veel ära parandataud kuldade küsimus tuleb asendada medalite küsimusega!
Soome kui saab medaleid siis kahevõistluses ja suusahüpetes-murdmaa koha pealt ehk sprindis on mingeid lootusi! Kuda mannineni vorm on?
Aga klassikalises murdmaas on lood nii et kui soome saab medali siis murdjamees jookseb teie röömuks kokukal palja persega 2 ringi ümber maja!
Krt päris suur maja oli!

Tänan!

hmnjah...ma poli all ainult kuldasid mötlesingi

cleona
kivimüüridel kõndija

Registreeritud: 16.12.2002
Viimane külastus: 27.06.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.02.2003 kell 12:00
No küll nad tulevad,ega nad tulemata ei jääAlgus on igatahes ilus olnud ja loodame et läheb veel paremaks

Tänase päeva muudab imeliseks teadmine, et kunagi meenutatakse seda kui "vanu häid aegu".

mac
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.02.2003 kell 14:41
Tsitaat:
Soomlastest ei vöistlegi Isometsä, jess, konkurent maas, no Virpi Kuitunen on juba MM-i paigal kohal ja seega pole Smigunnidel suurt lootust

no ei ole ei Isometsä,ega Kuitunen meie omadele mingid vastasedNendele teevad meie omad ka kesise vormiga ära

mac
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.02.2003 kell 14:46

Ka Varis ei ole Šmigunile vastane-tema(Šmiguni) vorm on praegu selgelt üx parimaid!No Skari on vaid parem,nii et tulemas on Eestile medalitesadu!GO ESTONIA!

meryli
LEBO

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.02.2003 kell 15:00
iccih, peab hakkama hoopis kihlvedusid sölmima Tea, mis homne päev meile toob

mina
Algaja

Registreeritud: 08.02.2003
Viimane külastus: 4.04.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.02.2003 kell 15:34
ma arvan et kolm kulda tuleb..ära..
PS:kõik veerpalu poolt..

<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega: