Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  3    4    5    6  >>
Autor: Teema: Kuidas olete andestanud petmist?
reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 19.11.2017
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.11.2017 kell 22:46 Reply With Quote
Jah, free, ka sinu mõttekäik on õige. Lihtsalt, paarilisel on mugavam oma nuustakut tuuseldada, kui et küla pealt litsi otsima minna

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

View User's Profile View All Posts By User
sissy84
tuisupea

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 20.11.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2017 kell 11:26 Reply With Quote
Kätte maksta tasub siis kui see kellega seda tehakse on imeline võimalus, st suurepärane. Pole mõtet oma ajusid kruttida veelgi enam ja kätte maksta suvalise jorsiga. Endal hakkaks vastik, ei muud. Mis rahulolu see on kui asi pole ilus ja mäletamist väärt? Selles osas aega on. Saab ka muud moodi kätte maksta. Ma eelistan rahalist sõltumatust 1:1 tagasi tegemisele. Võtsid mult usalduse ja turvatunde võtan sama kodu osas. Eks mõelgu mil end tänavalt kohvriga leiab. Saab ka edasi elada hirmuga.

Mulle on palju pakkumisi tehtud, see ei tähenda, et ringi seksiksin. Mul on ajud ja ma tean mis tagajärg ka asjal oleks. Pealegi eeldaks, et mees oskab ajusid kasutada ja tõrjub ise lipakaid. Ei pea naine ometi seda tööd tegema.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

Anna50
Algaja

Naine
Registreeritud: 31.10.2017
Viimane külastus: 22.11.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2017 kell 18:14 Reply With Quote
Naabrimehega voodisse ronimine pole kättemaks isegi siis mitte , kui naabrimehel on suurem ja võimekam. Kui sellest kättemaksu aktsioonist veel laps sünnib, siis mõelgu igaüks oma peaga ise, kes kellele ja kuidas kättemaksis.
freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 15.11.2017
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2017 kell 20:48 Reply With Quote
Sissy postitust on huvitav lugeda.Juba esimene väide...Mulle on palju pakkumisi tehtud...Paneb tahes tahtmata küsima -huvitav millest see küll võib tingitud olla.Midagi kohe peab kindlasti olema et selliste ettepanekutega naisterahva juurde tulla.
Samuti on huvitav ka järgne.Muidugi ei pea naine tõrjuma lipakaid oma elukaaslase või partneri või kelle iganes ümbert.Elus on lihtsalt rohkem püsiväärtusi millele pühenduda.Siiski kipub sellise mõtteloogika peale tahtmatult küsimus.Kui ollakse ajudega ja igati tippen-toppen siis mis sunnib kooselu inimesega kellele ei saa kindel olla ja kellel puuduvad ajud et oma tegudest õigeid järeldusi teha.Kõlab nagu nonsens-Ühel pool tark ajudega ja kainelt mõtlev inimene ja teisel pool ajudeta sarvi pähe tegev indiviid.Midagi nagu ei klapi selles asjas.

Miks naabrimehega magamine pole kättemaks ja teistega on.Kas seda võib siis lugeda lihtsalt vahepalaks enne korralikku lõunat

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

sissy84
tuisupea

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2017 kell 21:44 Reply With Quote
Ma ei tea mis mehi võlub? Äkki mu vööni ulatuvad juuksed. Mina ei tahtnud hinnata jorsi IQ-d kes mind endaga du¹¹i alla kutsus. Ma ei saa parata ka kui nohkar laagrist palub sülle istuda ja külla kutsub, KUIGI olen mitu tundi jahunud abikaasast ja lastest. Fuhh. Kui kolm kuni viis korda aastas saan kutseid, siis mida järeldada? Ma käin üsna sportlikult riides, maani seelikut kannan suvel aga muidu ei kanna ma isegi kleiti, kui va paar sünnipäeva aastas, juubel või pulmad. Või siis ma olen kõva häälega, jutukas ja tundun loomult lõbus kuna lõõbin enda üle. See ei tähenda, et taolisi pakkumisi ootan.

Mees on tark, mõtles enda jaoks asjad ilusaks. Erootiline massaa¾ pole ju päris petmine ja nö suhte alguse üheööka osas oli kah vabandus tal olemas. Seni kuni ma ei teadnud tundus kõik toimivat. Sai ikka palju aastaid varjatud, loll poleks seda suutnud.
Minu jaoks ei ole elu must-valge. Kuna argipäevad on toimivad, pole ärritavaid faktoreid, tülisid, mees on abivalmis ja hea isa, siis miks peaksin kohe maha jätma? Kes ütleb, et uus parem on? Ma usun, et nii head isa ja meest ma ei leiaks. Olla tulevikus sama küna ees jorsiga, see oleks ikka eriline lollus.
Pealegi see uus mees peaks olema sama hea mees kui mu abikaasa, armastama mu lapsi ja arvestama, et ühiseid lapsi ei tule ning lisaks olema ka truu (ei tohi suitsetada, liialt alkoholi tarbida, peab olema rahulik)... Ma ei usu, et selliseid mehi leidub. Ausalt ma pole selliseid vallalisi kohanud. Ja kui nad vallalised on, siis miks????

Reede
Algaja

Mees
Registreeritud: 16.06.2017
Viimane külastus: 18.11.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.11.2017 kell 06:01 Reply With Quote
Olen samuti mõelnud. See on tegelikult üldse teine teema, aga.. Mis on viga nendel inimestel kes on üle 30ne, pealtnäha korrektsed ja samas vallalised. Eks elus tuleb ette erinevaid keerdkäike, aga samamoodi küsiks, miks??? Põhimõtteliselt, isegi kui oled 30+ ideaalne tegelane, siis oled ikkagi mahakantud.
sissy84
tuisupea

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.11.2017 kell 08:24 Reply With Quote
Ei tea kas nii hull aga igal juhul oleksin ma tutvudes ettevaatlik.
Ma tutvusin ühe noormehega taas suvel (ikka laagris), kes pakkus armukeseks. Kuna olin väga katki, siis kurtsin muret pea igaühele, seega ma ei imesta pakkumise üle. Vesteldes selgus, et tegemist on agressiivse ja kergelt solvuva inimesega, inimesega kes naljast aru ei saa ja nalja ei tee, kelle maailmavaated on nii kivisse raiutud, et oioioi. Pere kust tuli oli katkisem kui minu oma, st tal oli joodikust ema. Ma ei imestanud tema kui 30+ vallalisuse üle. Natuke suhtlemist internetis ja laagris andis kiirelt hea ülevaate.
Nii armsalt soovitas mees maha jätta ja kinnitas, et on "turul" paremaid mehi. Kui küsisin kas tunneb mõnda oli suu vett täis. Mu üks naiivne sõbranna on samasugune, ta jättis mehe maha kuna mees tantsis sõbra pulmas teise naisega, st ta jäeti pingile istuma. Ta arvab ka nii naiivselt, et parema mehe leidmine käib imelihtsalt. Eriti meie eas kus on hea kui leiad samade väärtushinnagutega inimese. Kummaline, et ta üksi oldud kahe aastaga pole veel seda õiget leidnud. Ju läheb rohkem aega ikka otsingutel...

Reede
Algaja

Mees
Registreeritud: 16.06.2017
Viimane külastus: 18.11.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.11.2017 kell 04:08 Reply With Quote
Ehk pole tõesti nii hull aga siiski. Nooremana on palju kergem kohaneda. Vana karu enam ei õppida ei taha. Peale selle veel kõik need eripärad ja kiiksud mis inimesel aastatega tekivad. Koos on kergem vananeda, isegi kui on petmist ette tulnud.
sissy84
tuisupea

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.11.2017 kell 06:32 Reply With Quote
See viimane lause kõlab nagu oleks tegu 6-aastasena, kes enam ei leia, et petmine eriti suur probleem on, mille nimel lahku minna.
Petmine on omamoodi pribleem: tulevad väljaspool abielu/suhet lapsed, armukesed nõuavad nii aega kui raha + suguhaigused.
Ma ei oska sellest kõigest kui see jätkuks tulevikku vaadates mööda vaadata.

Mingi hetk leiaks sel juhul, et üksi on palju turvalisem. Või siis pakuks välja vaba suhte, kus mõlemad käivadki mujal, elavad erinevates tubades ja omavahel ei ole seksuaalselt lähedased. Kindlasti on suhteid kus kaaslased elavad koos koos olemise, mitte seksi pärast.

<<  3    4    5    6  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0240109 sekundit