Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: Põhimõtteliselt võimatu üle saada.
AJ
Algaja

Naine
Registreeritud: 23.08.2011
Viimane külastus: 27.01.2012
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.08.2011 kell 21:48 Reply With Quote
Põhimõtteliselt võimatu üle saada.

Alustaks sellega, et ise olen 16, tema on 17 (peagi 18) ning esmakordsel kohtumisel olime mõlemad aasta nooremad.
Käisime kõigest 5 kuud, aga sellega muutus palju, seal hulgas kasvas ka minu enesekindlus. Enne seda suhet olin kindel, et nii pea ei taha mind keegi ning olin tihti endasse tõmbunud, ei suhelnud poistega vabalt jne. Ühesõnaga muutus see poiss minu jaoks kõige tähtsamaks isikuks mu elus, kuid kuna ma olin veidi noorem ja veidike lollim, tekitasin tühistest asjadest tüli ning temal sai aina rohkem kõrini minust. Mida aeg edasi, seda hullemaks asi läks, kuni ta mu lõpuks 2010 oktoobris maha jättis. Mulle mõjus see rängalt, puudusin edaspidi enamus aja koolist, hinded läksid muidugi halvemaks, kuni me jõudsime kokkuleppele, et me suhtleme veel edasi, kuid ei käi. No vahepeal oli asi isegi hästi, olid küll vahepeal väiksemad nokkimised üksteise kallal, kuid tookord ei paistnud see midagi mõjutavat. Asi kujunes välja selleni, et olime nö. 'sekssõbrad/fu*kbuddies' ehk siis käisime üksteisel külas, veetsime aega ning õhtu sai lõpetatud seksiga.
Oli saabumas suvi ning ta andis teada, et meievaheline ''suhe'' peab kunagi lõppema, kuna ei saa ju terve elu jääda sekssõpradeks. Minu jaoks oli asi juba siis nutune ning kartsin, et mul pole temaga enam mingit lootust.
Siiski jätkus seda lusti ja rõõmu kuni augusti alguseni, kui ta siis hakkas mind blokeerima ning asi on välja viinud selleni, et nüüdseks räägib ta minust kui rämpsust ja ei tahtvat mind enam iial näha. Ütleb ta ka veel seda, et ma ei oska midagi teha, olen loll jne. Tunnistan, et olen ise ka viimasel ajal teinud suure vea, et käisin talle koguaeg pinda (talle helistades, üritades läbi msnis olevate ühiste tuttavate teda kätte saada) kuid ainuüksi mõte sellest, et ta võib olla hetkel mõne teise tüdrukuga, ajab mulle pisarad silma. Ma ise poleks võimeline hetkel kellegi teisega midagi sellist tegema, nagu tegin temaga. Mis sest, et olen temaga juba pea aasta lahus, tunnen, nagu petaksin teda, kui ma seksiks kellegi teisega (või kasvõi suudleks). Ma mõtlen tihti, et ei taha ennast kellegi teisega siduda, kuna äkki just siis, kui olen mõne teise poisiga, tuleb tema tagasi ning annab mulle uue võimaluse. Teisest küljest, ma ei tahagi kellegi teisega olla, kuid ei taha ka üksi jääda, pigem mõlgubki minu peas mõte ainult temast ning nagu pealkirigi ütle, on mul temast pmst. võimatu üle saada.
Ses suhtes, et kas on üldse võimalust, et ta tuleb enam tagasi ? Ma mõtlesin küll, et annan talle veidi rahu, et küll ta kunagi tagasi roomab, kuid on sellel üldse mõtet?
Ma olen suhtelistelt kindel, et ta leiab kellegi teise, kellega seks ja kõik muu on tunduvalt parem ning olengi unustatud asi.
Ühesõnaga olen ma totaalses masenduses, jällegi endasse tõmbunud nagu enne seda suhet ja ei tea enam, mida teha..

View User's Profile View All Posts By User
antoska12
Algaja

Mees
Registreeritud: 09.08.2011
Viimane külastus: 10.02.2013
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.08.2011 kell 22:02 Reply With Quote
Suhtes puudus usaldus, mis tavaliselt nii noorte puhul tüüpiline on .
See poiss peaks ikka tagasi roomama, anna talle natuke vabadust ja tulevikus üritage usaldada üksteist.

Külvad mõtte - lõikad teo, külvad teo - lõikad
harjumuse, külvad harjumuse - lõikad iseloomu, külvad iseloomu - lõikad saatuse

iir
läks ära

Naine
Registreeritud: 28.10.2009
Viimane külastus: 16.11.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.08.2011 kell 22:04 Reply With Quote
Selliseid suhteid tuleb veel, sa saad petetud, petad ise, saad maha jäetud ja jätad ise. Tuleb veel nuttu ja naeru. Aga ühe asja üle võiksid natuke mõtteid mõlgutada. Teine inimene kui selline. Ta elab, hingab mõtleb, tunneb, armastab ja ihaldab. Sa ei saa jätta oma elu elamata ja elada nii, et taandad oma arengu ja vaatad teisele suu sisse...arvad, et see on armastus? Armastus on hoolimine ja laskmine teisel olla selline nagu ta on, sinu asi on otsustada, kas inimene sobib sinu olemusega või mitte, mitte astudes suhtesse, hakkad ennast või teist inimest muutma. Suhe ei saa püsti seista "aga kui" "oleks" ja muudel kahtlastel oletustel ja tingimustel.
Võta see suhe enda jaoks kokku, nopi välja head mälestused, mis see suhe sulle õpetas? Soovi mõttes poisile head teed ja mine ise teises suunas, kui universum leiab, et te olete kokku loodud, siis te teed ristuvad jälle, aga seniks pead sa elama ja suureks saama, õppima loobuma ja kompromisse tegema, ilma, et padi märg on. See on täiskasvanuks olemise kunst.
Ma ei ütle sulle, et poisid tulevad ja lähevad...mõni tuleb ja minnes viib tüki hingest igaveseks kaasa ja jääbki hinge eluks ajaks haigutav auk. Shit happens!
Lihtsalt tule mõistusele ja mõtle rahuulikult, mis on oluline. Edu õigete valikute tegemisel!

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 12.01.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.08.2011 kell 22:47 Reply With Quote
See teema tõi mulle üsna piltlikult silme ette aja mil ise olin nii hullupööra armunud aga samas oma oskamatusega suhelda ajasin ka mina suhte lörri. Inimene tüdis minust ja siis olime ka meie koos nii,et see ei olnud muud kui lahku mineku venitamine. Kord palusin kutti Coca Cola plaza ees põlvili tagasi ja nutsin nii mis kole, mul venis selline suhe veidi üle 2 aasta. Üks hommik aga ärkasin ja meenus kõik see kui inetult minuga ta oli käitunud. Läksin tööle ja saatsin sms-i tekstiga, et jätan ta maha ning tahan tagasi oma asju mis tema juurde jäid. Aasta aega hiljem kui olin leidnud oma praeguse abikaasa tahtis too kutt mind tagasi aga kui aus olla oli uus noormees miljon korda parem, hoolivam, seksikam ja asjalikum.
Seega püüa mõelda ajas tagasi, ka nende kordade peale kui teil ei olnud kõik korras ja analüüsi kas enamus ajast oli kõik viimasepeal või siiski oli kehva seis.
Selliseid südame murdmisi tuleb tõesti omajagu. Põhiline mida ma õppisin oli see,et elada tuleb nii nagu endale meeldib ja nii,et ise rahul oled. Kellegi teise järgi lohisedes ja nö kõike tehes,et hästi oleks, see on jama - sellest ei tule mitte kunagi mitte midagi head. Kui armastad ennast siis armastatakse ka sind. Kui Sa siiani pole leidnud kedagi kes Su mõtted viiks eemale sellest kutist siis ju Sa pole kohanud seda kes pinget pakuks. Mina olen kogenud omal nahal järgmist: kui inimene on kurb,et suhe ebaõnnestus (suures masenduses) aga kui ta leiab inimese kellega klapib ja on viimase peal keemia, siis see armunud olek paneb unustama kõik muu teda ümbritseva.

Olen Iire mõtetega päri.
Õpi kompromisse tegema, teine inimene pole Sinu oma, tal on tunded ja omad soovid. Jonni ajada ja nutta,et Sa midagi ei saa mida tol hetkel soovid ei tee muud kui väsitab teist inimest - püüa end kõrvalt vaadata. Kui kaua Sa ise kannataksid sellist käitumist? Kui ägestud ja soovid öelda halvasti siis püüa enne hingata 3x sisse ja välja aeglaselt ja siis mõtle kas see on hea mõte ja kuidas ise reageeriksid kui keegi nii käituks. Püüa mõista,et inimesed ei märka alati,et oled õnnetu või pahas tujus... kõigil meil on pea pulki täis. Ei maksa solvuda kui keegi ei ole olemas siis kui teda vajad. Tee suu lahti ja ütle neutraalsel toonil,et olen õnnetu. Enamus inimesi ei oska mõtteid lugeda ja mehed tihti ei märka neid detaile mis meid naisi solvab, kurvaks või õnnetuks teeb. Ainult suhtlemine on see mis aitab inimestel üksteist mõista. Suur % inimesi ei jälgi teise inimese kehakeelt. Arenda ennast ja püüa mõista ka teisi!

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

AJ
Algaja

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.08.2011 kell 15:23 Reply With Quote
Unustasin lisada ka seda, et ühe korra tuleb ta veel kindlalt siia. Ta ei lubanud seda mulle, vaid (saate nüüd veidi naerda) mu emale. Ütleme nii, et mu ema ja mu eks saavad/said ülihästi läbi, emale oli/on ta nagu poja eest. Mulle ütles eks vaid seda, et tuleb siia paariks tunniks, räägivad mu emaga et suhtest meie vahel ei tule nagunii midagi välja jne. See vist pole eriti lootustandev, aga ma ei oska ka midagi arvata.
Murakaraba
*'*'*'*'*

Naine
Registreeritud: 15.06.2010
Viimane külastus: 18.10.2014
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.08.2011 kell 17:41 Reply With Quote
Ei, ei naera, mis siin ikka naerda.
Kas Su isa ei ela teiega koos? Sa ei pea sellele vastama tegelt, ainult tuli meelde vana ütlus "ema hoiab poega, isa tütart"

AJ
Algaja

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.08.2011 kell 17:50 Reply With Quote
Ütleme nii, et isa on praegu kodus, kuid läheb peagi Soome tagasi..
tiivitaavi
Friik

Naine
Registreeritud: 21.12.2006
Viimane külastus: 4.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.08.2011 kell 14:48 Reply With Quote
Võitle! Need on mu sõnad.

http://www.youtube.com/watch?v=Qw25GC_xFQQ

...aga ise olen halliks läinud juba,minu lohutus on vaadata päikesetõusu,ta tõuseb igal hommikul ja oma kollase valgusega vee pinnal jõuab ta minuni,kes ma seisan otse selle lõpus, kaldal.Otsekui märk:"Tulin sind tervitama,võta mind endaga kaasa.Sulame ühte."

http://www.youtube.com/watch?v=fEtwsTfBzLc

guttamax
sain taas mahti ravida...

Registreeritud: 07.06.2008
Viimane külastus: 2.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.08.2011 kell 20:23 Reply With Quote
Lapsejutt. põhimõtteliselt Elatakse oma egole... Sulle teebki haiget vaid see, et Sinuga nii juhtus Vaata vasakule v paremale..Sa pole ju kole? V hingelt vähemalt? v enda meelest?
Maailm on võimalusi täis, ning isegi (kujuta ette ) mina olen varajases nooruses korvi saanud
Saa üle ja pane oma EGO maksama! Sa oled ILUS!
mE KÕIK OLEME, KUI ENDASSE USUME edu!

AJ
Algaja

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.08.2011 kell 20:51 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: guttamax
Sa oled ILUS!

Vabandust, aga sa pole mind näinud .
E: Endast ma just kõige paremini ei arva.
Edit x2: Andeks kui midagi valesti ütlen, halb päev seljataga.

Myrk

Naine
Registreeritud: 12.02.2007
Viimane külastus: 16.05.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.08.2011 kell 06:42 Reply With Quote
Pole vaja näha, vahel pole see väline, vaid sisemine kiirgus. Guttal on õigus, kui saad selle tunnetuse kätte, on kõik meie ümber ilus, alates ilma kõrata tassist millest kohvi jood, kuni päikeloojanguni välja.
Nagu tiivigi eelpool mainis, kõik lihtsad asjad rõõmustavad sinu südant siis.

Iga inimene on täpselt niikaua elus,
kui mõni olend maailmas temast veel tõeliselt hoolib.

nudol
Friik

Mees
Registreeritud: 20.01.2008
Viimane külastus: 7.09.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.08.2011 kell 08:07 Reply With Quote
See probleem on ju niisama vana kui on maailm. Küll aeg kõik haavad parandab.
niceassu
Eks paistab

Registreeritud: 12.06.2006
Viimane külastus: 18.07.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.08.2011 kell 20:32 Reply With Quote
Kui sa ei suuda üle saada,siis õpi elama selle tundega.Reaalselt elujooksul tuleb veel mingi inimene,kes suudab sama ilusaid mälestusi toota.

AJ
Algaja

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.08.2011 kell 21:13 Reply With Quote
Nojah, loodetavasti tuleb. Ligi on tikutud küll ning see on lausa naljakas. Naljakaks teeb asja see, et põhiline tüüp, kes mind praegu nö. 'sebib' on see, keda ma hullult mõned aastat tagasi enne toda ex-i jubedalt tahtsin. Exi endaga on nii, et praegu on juba vaikselt tunne, et ei viitsi talle helistada ja nii edasi, kuid tahaks ikkagi teda enda juurde. Selline vahepealne olek, aga eks ma sain täna ühe vea tehtud ka ning üle viie päeva helistasin talle. Rääkisime siis tund (!!!) ja veidi pealegi, kuni lõpuks läks jälle jutt masendavaks ning jah, tema läks ennast sättima, läks sõpradega välja vist (ei, pole mingi geipoiss, lihtsalt puhas) ning ütles et kui ma tahan helistagu kümne minuti pärast. No muidugi, mina vana tarkpea helistasin 5 minutit hiljem, kuid ei saanud ta siis rääkida ja ütles et läheb veits kauem tal ja no lõpuks helistasin 10 minuti pärast uuesti, saime veidi räägitud ning siis juba oli taustal kuulda sõbra häält ning ütles eks mulle siis, et kui tahan, võin homme helistada. No ma ei tea, kuidas seda nüüd võtta ning kas nutta või naerda, sest see on midagi uut, et ta ütleb, et ma homme võin helistada talle. Homme ma siiski ei tee seda, las helistab ise, kui tahab. Tagantjärgi masendav lugeda seda, mitu korda ma talle tänase õhtu jooksul helistanud olen.
niceassu
Eks paistab

Registreeritud: 12.06.2006
Viimane külastus: 18.07.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.08.2011 kell 23:08 Reply With Quote
xD ma arvan masendav on see et sa talle üldse helistad või temaga kontaktueerud.

AJ
Algaja

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.08.2011 kell 09:33 Reply With Quote
Seda kah.
Oeh, tüüp käib mu reidis sees ja muudab mu kontot. Päris põnev on hommikuti ja õhtuti lugeda, kuidas ta selle roppustega ära kaunistanud on.
Aga noh, see kõigest reit, vähemalt ei tungi ta mu msni.

Murakaraba
*'*'*'*'*

Naine
Registreeritud: 15.06.2010
Viimane külastus: 18.10.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.08.2011 kell 10:55 Reply With Quote
Kulla tüdruk, võta end kokku ometi, ÄRA kontakteeru selle poisiga. Ja kuidas see võimalik on, et ta su kontot saab muuta? Ükskord sa mõistad, kui halvas olukorras sa praegu oled, kuidas sa lubasid üldse asjal nii kaugele minna. Hakka tegema oma elus muudatusi kohe, isegi kui sa praegu ei adu, et muutusi peaks sul vaja olema. Arened koos tegevusega enda kujundamisel.
vircoh
Algaja

Mees
Registreeritud: 21.08.2011
Viimane külastus: 20.03.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.08.2011 kell 14:10 Reply With Quote
Ma nõustun murakarabaga, ka hetkel on minul käimas raske ülesaamine, ning kui aus olla siis tüdruk suht kasutas mind ära. Aga pm kontot on võimalik muuta küll kui teab paroole või siis teab parooli allikat. Aga jah Muudatusi tuleb teha ja suhtest tuleb üle olla. Ära lase tunnetel endast võimu saada. Kunagi võib see kätte maksta.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.08.2011 kell 00:10 Reply With Quote
"Kui tahad võid homme helistada" on ahv. Sellisele ja helistada. Tüdruk, tüdruk mehed peavad Sinu järgi jooksma mitte vastupidi. Too kutt kes Sulle enne Su eksi meeldis jookseb nüüd Sinu järgi kuna ta näeb,et sa ei ole kleepekas ta küljes ehk ta ei saa Sinult tähelepanu.

Vana tõde on see,et mees on kütt ja mehele meeldib jahti pidada. Jalge ette viskunud saak pole isuäratav vaid pigem tekitab põlgust. Otsi kõik oma vanad sõbrannad ja sõbrad üles ning veeda nendega aega.
Mine ratesse ja vaheta ise oma parool ära, kui ma ei eksi siis enamus kohtades annab seda muuta. Kui ei saa siis võta moderaatoriga ühendust, nad kas panevad konto kinni või aitavad teha muudatusi.
Siis mine ratesse ja kommi hästi seksikaid kutte, viska neile hindeks 5 ja oota. Üks hetk võib olla terve Su nädal kinni kohtingutest. Tean seda omadest kogemustest! )

Loodan,et Sa leiad jõu endas,et see jorss seljataha jätta. Üks hetk kui oled uuesti armunud võib ta veel Su uksetaha tulla. Meenuta aegu kus olite koos kindlasti peale sõnade" kui tahad võid helistada" on ta veel mölakana käitunud. See aitab üle saada! KÕIGEST....

metsakutsa
Auväärne Kasutaja

Mees
Registreeritud: 03.07.2004
Viimane külastus: 20.01.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.08.2011 kell 00:28 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: sissy84
Tüdruk, tüdruk mehed peavad Sinu järgi jooksma mitte vastupidi.

Naised arvavad, et mehed peavad ikka nende järgi jooksma, mitte vastupidi.
Mehed arvavad, et naised peavad ikka nende järgi jooksma, mitte vastupidi.

Eks hunt vaatab ikka metsa poole...

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.08.2011 kell 00:39 Reply With Quote
Misasja???? Nüüd peavad naised veel mehi ka taga ajama!?!
Ma arvan,et need pole mehed keda taga peab ajama, need on vast kapist välja tulemata ...

metsakutsa
Auväärne Kasutaja

Mees
Registreeritud: 03.07.2004
Viimane külastus: 20.01.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.08.2011 kell 09:25 Reply With Quote
Ära nüüd sissy, nii tagasõrgadele ka karga - rebestad põrna ära.
See ju igivana ütlus

Eks hunt vaatab ikka metsa poole...

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.08.2011 kell 11:43 Reply With Quote
Ei pea muidugi naised mei taga ajama-see oleks lausa kuritegu.Hea kui seda uhkust jätkuks lõpuni välja.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.08.2011 kell 17:10 Reply With Quote
Ma ei ole nii vana,et igivanasid ütluseid teaks. Ju pole seda ka mu vanemad kuna midagi sellist pole ma ka nende suust kuulnud.

Ma arvan,et kui uhkust lõpuni välja ei jätku, siis üks hetk tuleb uhkuse riismed kokku korjata ja püüda jätkata väärikalt. Pea püsti ja selg sirgu!

vircoh
Algaja

Mees
Registreeritud: 21.08.2011
Viimane külastus: 20.03.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.08.2011 kell 11:55 Reply With Quote
Ei minu suhtes oli see, et tüdruk ütles mulle, et mees ei tohiks joosta koguaeg tüdruku järgi vaid tüdruk peab ka ise mehe järgi jooksma. Naised naised, mõlemad peavad jooksma üksteise järgi...

<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0280869 sekundit