Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: kõik need koledad tüdrukud oma sõnadega...
Beith
Elulõpuni neitsi

Registreeritud: 13.05.2003
Viimane külastus: 19.08.2013
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.06.2003 kell 13:47 Reply With Quote
Ei no jah, seda kõrvalt kuulata, kui sellist juttu mõni tydruk ajab on küll ebameeldiv..
Samas riivab kohutavalt kõrva ka see, kui mõni noormees, kes väliselt päris normaane, tarvitb selliseid räigeid sõnu ja väljendeid...
Neidudest ei hakka parem rääkima, sest kõik jagavad nii kui nii sama arvamust...
Vahel, kui olen tõesti endast väljas või vihane, siis lipsab üle huulte kah mõni karmim sõna ...Kuid ainult siis, kui keegi teine ei kuule .....

Iga inimene on täpselt niikaua elus,
kuni mõni olend maailmas temast veel tõeliselt hoolib.

View User's Profile View All Posts By User
saskia
Kasutaja

Registreeritud: 25.09.2002
Viimane külastus: 5.02.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.06.2003 kell 19:52 Reply With Quote
Ropendamine on inetu. Kurb, kui noored arvavad, et see neid paremaks ja lahedamaks teeb. Tegelikult ikka ei tee.
Mina tavaliselt ei kasuta roppe sõnu.Kui, siis ehk vihastades.
Peale roppuste rääkimise häirib väga noorte puhul tänavale sülgamine...rõve.

me elame ju vaid korra...

ullike
naiivitar

Registreeritud: 10.10.2002
Viimane külastus: 15.09.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.06.2003 kell 20:54 Reply With Quote
Mulle tundub, et kui vanemad kodus kasutavad ise vägisõnu, siis loomulikult hakkavad lapsedki niiviisi rääkima ja kumbki ei saa sugugi aru, et nad midagi valesti teevad.
Ullike võttis paar päeva tagasi rõdul päikest. Ühele naaberrõdule tulid lasetaiaealised lapsed ja avastasid, et "seal rõdul magab üks tüüp". Kuna nad mu nägu ei näinud, siis hakkasid nad mind hüüdma, et "kuule, tädi, vaata siia". Ma ei reageerinud. Ja siis läks lahti Need lasteaialapsed puistasid niisuguseid sõnu, et ma pole selliseid varem kuulnudki Ja seda nii valju häälega, et minu arust kõik kolm suurt maja kuulsid nende etteastet Kardan, et selles kodus ei ole vanemad mitte kunagi tähele pannud, missugust keelt nende lapsed räägivad. Mõtlesin seal päikese käes peesitades, et kas mul tasub sekkuda. St kas tasub järele vaadata, milliselt rõdult niisugune jutt tuleb, et siis hiljem minna vanematega rääkima... Aga siis tulin ülitargale mõttele, et kui lapsed (kellele ma ei olnud teinud muud halba kui olin seal, kus olin) oskavad juba niiviisi rääkida, siis ei oska ära arvata, kuhu nende vanemad mind saadaksid, kui julgen hakata nende kukununnusid kritiseerima Vanarahvas ütles selle kohta, et ära puutu s***a, hakkab haisema:p Nii jäid need lapsed ka minu poolt õigemale teele suunamata

Ole õnnelik selle üle, mis sul on - siis on sul palju, mille üle õnnelik olla.

Iiri vanasõna

Pioneer
Kasutaja

Registreeritud: 08.04.2003
Viimane külastus: 21.04.2007
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.06.2003 kell 22:45 Reply With Quote
Kui inimene ütleb mahlase sõna õigel ajal asja eest siis ma püüan mõista seda, niisama sidesõnana taunin.
- Mäletan, et minu käest on isegi kahel korral töökohta vahetades isegi küsitud, et kuidas on lood vägisõnadega. Loomulikult ütlesin ei... kuidas teisiti, aga kirjutasin antud lubaduse endale kõrvataha ja ükskõik kui sitasti ka ei lähe, siis 8.00-17.00 väljendan vajadusel end läbi lillede. Kusjuures see lubadus on end sundinud ringi vaatama muud isiklikku eetikakoodeksit... tunnen end juskui puhtamana.

/ Kes aitab sinu kõrvatagust sügada, selle juttu on ka mõnus kuulata /

TKtydryk
Image by Cerruti

Registreeritud: 13.05.2002
Viimane külastus: 4.07.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.06.2003 kell 14:32 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: saskia
Ropendamine on inetu. Kurb, kui noored arvavad, et see neid paremaks ja lahedamaks teeb. Tegelikult ikka ei tee.
Mina tavaliselt ei kasuta roppe sõnu.Kui, siis ehk vihastades.
Peale roppuste rääkimise häirib väga noorte puhul tänavale sülgamine...rõve.

just
olen isegi tähele pannud,
et kui kaugelt näen mõnda suuremat turskemat kogu,
ja kui näen et ta sülitab siis 97% juhtudest on see olnud lihtsalt poiss mitte juba täiskasvanud mees

I just think that good things will happen if you are a good person, with a good additude, don`t you think? You think I`m naive?

salliise
Friik

Registreeritud: 01.09.2004
Viimane külastus: 16.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.10.2004 kell 11:23 Reply With Quote
Omad vitsad kätte saanud pojaga. Kuulis mind ükskord õmmeldes vandumas. Ütlesin kurat küll. Poja pani kõrva taha ja ükskord kuulen liivakastist tema keelelistele võimetele sobivat vastet: tula tull. Läks tükk aega, enne kui lahti saime.
Omaette vannun. Eile öösel ajasin lambaid kokku ja kurivaimud ei läinudki lauta, otsustasid külmunud maal magada. Siis said teada, mis neist arvan.
Väga vänged variandid ikka segavad küll ja minu suust neid ei kuule. Teiste öelduna kannatan ära. Koht loeb ja kes ütleb, kuidas ütleb. On olnud aegu, mil jätsin täitsa maha aga vahel on ikka hea laduda seitse sarvikut ritta.

sungirl23
isepäine kaksikupreili

Naine
Registreeritud: 05.07.2004
Viimane külastus: 4.05.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.10.2004 kell 11:37 Reply With Quote
ropendamine pole üldse ilus asi.....aga eriti jube on see siis kui ropendataxe väikeste laste kuuldes
kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.10.2004 kell 12:18 Reply With Quote
see kirumine jah poiste-meeste hulgas suht tavaline...aga ühele tütarlapsele küll sellised sõnad suhu ei passi...
mu oma ühel pojal on ropud sõnad kerged tulema kui tige on aga teine jälle suutis sõna
asendada sõnaga: pekki...
seda on naljakas kuulata kui kirub et : Pekki küll!!!!

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

ZyOn
Suhtlemisaldis

Mees
Registreeritud: 11.11.2003
Viimane külastus: 20.03.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.10.2004 kell 12:23 Reply With Quote
Teinekord juhtub aga harva ja mida vanemaks ma saan seda harvemini.

It's hard to be humble, when you're perfect in every way.

Hera
Friik

Registreeritud: 23.03.2004
Viimane külastus: 27.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.10.2004 kell 23:56 Reply With Quote
Ei meeldi mulle ropendamine ning ropendajad. Enda kuuldes seda teistel teha ei luba. Ei ole ilus, kui ropendab tüdruk ning ilusam pole sugugi ka see, kui ropendab noormees. Olen juhtunud kuulma, kuidas poisid omavahel räägivad ning vastik hakkab. Nagu mingid ajukääbikud, kelle sõnavara nii nigel on, et enda väljendamiseks suust ainult rõvedused tulevad. Ropendamine jätab inimesest lihtsalt väga halva mulje.

mõtlemine on vahel tervislik

Marygold
Kasutaja

Registreeritud: 17.12.2003
Viimane külastus: 17.01.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2004 kell 00:26 Reply With Quote
... tuleb mulle meelde hoopis yks hiljutine juhtum, kui istusin pargis ja möödusid kaks neiut, kel tikkkontsadega saapad , ülesmukitud , stringid pükste vahel paistmas.."tipp tipp tipp " ja yhekorraga virutab yks nendest tyhjast õllepurgist möödaminnes oma 10 cm kõrgustel saabastel viimase teeäärest sellise hooga võssa , et....see mõjus nii, nagu oleks sulle keegi valusasti kõrva ropendanud
pisikene
Kasutaja

Registreeritud: 07.04.2004
Viimane külastus: 3.02.2005
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2004 kell 15:10 Reply With Quote
üldjoontes ropendamine ja naiselikkus on kaks asja mis omavahel, kokku ei sobi, kuid samas on vaja lihtsalt keegi kuskile saata - no saab aru, kuid kui sõnavara ainult ropp ongi ...
Ega see ropendamine tegelikult kedagi ei kaunista

Elu on mäng, kus pole võitjaid ega kaotajaid

püsimatu
püsiväärtustaja

Registreeritud: 07.09.2003
Viimane külastus: 9.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2004 kell 18:48 Reply With Quote
Aga millised on need ropud sõnad?
Minuarust pole ükski sõna ropp...kõik oleneb rääkija hääletoonist, vanusest, välimusest... Kui sobib kokku, pole ropp, kui ei sobi, riivab kõrva, siis on ropp.
Ja miks nad on ropud?
Seepärast, et need kes neid sõnu kuulavad, arvavad nii. Ja miks nad arvavad, seepärast, et on ropu mõtlemisega. Ise välja ei ütle, aga mõtlevad küll!

Tulnud eluteatrisse, istume rumalalt seljaga lava poole. Näeme kullatud sambaid ja kaunistusi, jälgime rahvast tulemas ja minemas, ja kui tuli lõpus kustutatakse, siis küsime endalt hämmeldunult:mis on kõige selle mõte?
R.Tagore

Vamp O Drama
star deluxe

Naine
Registreeritud: 12.03.2003
Viimane külastus: 28.02.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2004 kell 09:58 Reply With Quote
juhul kui ropp on see, kes ropusti mõtleb, siis mina olen ropp inimene küll aga seda, mis ma üle huulte lasen, kontrollin ikka küll.

'kurat' on minu kõnepruugis tavaline sõna, samas ei pea ma seda ropuks sõnaks: kurat on minu arust armas saba ja sarvedega tegelane. ja oli ju laulusalm ka selline, et "ütled kurat ja sirguvad õlad ja tuju on korraga hää" (autorit kahjuks ei mäleta).

midagi vängemat..... no siis pean ma ikka tõsiselt tige olema. ikka TÕSISELT tige.

on mul üks töökaaslane (naesterahvas), kelle kõnepruuk on... pehmelt öeldes mahlakas. ei ole meeldiv kuulata, kui erinevad t-v- ja m-tähega sõnad valju häälega üle kogu kontori pröögatakse.

I know you hate me
for me it's real love

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Hera
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2004 kell 10:44 Reply With Quote
Ja miks nad on ropud?
Seepärast, et need kes neid sõnu kuulavad, arvavad nii. Ja miks nad arvavad, seepärast, et on ropu mõtlemisega. Ise välja ei ütle, aga mõtlevad küll!

Foorumid on ikka kohe lausa üliharivad kohad. Poleks muidu teadnudki, et ropu mõttemaailmaga inimene olen. Nüüd järsku sain teada. Eks ma siis heieta roppusi omas mõttes edasi, kuid rääkima see mind neid ikkagi ei sunni ning ropendajad on endiselt mulle vastumeelsed. Minu jaoks ei oma tähtsust, kas rõvedusi räägitakse muheda näoga või tigedushoos, kas ropu sõna häälikute kõla on heliline või mitte, kas ütlejaks mees või naine - roppus on roppus. Kohutav, kui rõve meelelaad mul on!

püsimatu
püsiväärtustaja

Registreeritud: 07.09.2003
Viimane külastus: 9.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2004 kell 11:07 Reply With Quote
Ehh...ja nüüd ropult häiritud ka.
Lahkame siis sõnad lahti:
Perse...viis tähte, sõnal endal ülesehituselt ja välimuselt, pole ju viga....aga inimene kujutab ette miskit sitast
Sitt: st vedel väljaheide...ja halvasti haisev...võib esineda ka junni kujul.
Türa: algselt üldsegi mitte ropp sõna, tuletatud tsurast
Puts: putsutamine, pitsutamine...miski asi mis on punnis ja pingul...tegelt ju mõnus ja ilus!
Vitt: nagu linnulaul
Munn: aga kas on parem öelda, et till, kõlab nagu alavääristava jätkuna või noks, kah nagu jupats, suguti...sihuke meditsiiniline. Oma meestuttavale on ikka kõikseparem öelda, et mulle meeldib su munn.
Kuradist ja raisast ma üldse ei räägi
Ja rohkem roppe sõnu eesti keeles polegi
Nikkumine, keppimine jne on kõik meeldivad tegevused, mis seal roppu...muarust oleks hoopis ropp öelda, et lähme nüüd sugutama.

Tulnud eluteatrisse, istume rumalalt seljaga lava poole. Näeme kullatud sambaid ja kaunistusi, jälgime rahvast tulemas ja minemas, ja kui tuli lõpus kustutatakse, siis küsime endalt hämmeldunult:mis on kõige selle mõte?
R.Tagore

Hera
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2004 kell 11:15 Reply With Quote
Ega ma tegelikult nii ropult polegi häiritud, rohkem kisub asi huumorivaldkonda. Tegelikult on eestlastel ikka tohutult palju roppe sõnu ja väljendeid. Tasub kasvõi murdesõnastikku lugeda. Juba ainuüksinda sealt oleks eespoolpakututele kopsakat ning "mahlast" täiendust võimalik saada.

missdarkness
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 15.05.2004
Viimane külastus: 4.12.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.10.2004 kell 09:29 Reply With Quote
ropendamine näitab tänavakultuuri, kuulumist tänavale ja seal ennast hästi tundmist...nu ja kui ta magatab 15% poistest eks ta siisi tänavatydruk olegi...
kuid kahjuks peab tõdema et ka minule on mõni sõna külge jäänud, mis vahest ka käiku läheb...kuid loodan sellest pahest lahti saada

armsama usaldus...

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 12.09.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.10.2004 kell 14:10 Reply With Quote
Ropendamine on küll kole aga kui seda teha õiges kohas, siis on ok, isegi lõbus.
Aga kui mõni libu ropendab siis see ajab ju küll südame pahaks.

https://www.youtube.com/watch?v=EC7RAXfWRXM&index=108&list=PL989D1CE89B10455F

firecracker
Kasutaja

Registreeritud: 08.12.2004
Viimane külastus: 14.02.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.12.2004 kell 23:51 Reply With Quote
ma laon viimasel ajal oma t ja v tähega sõnad vägagi lihtsalt lagedale...aga seda rohkem nalja pärast ja meelega...ju siis rahustab vms
GrinningSoul
sõbralik madalalaubaline

Registreeritud: 04.12.2004
Viimane külastus: 11.11.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.12.2004 kell 08:50 Reply With Quote
ükskord läksin maaliklassi, väikse kunstikooli tunniajal, üht oma tööd lõpetama. seal oli üks paks , nii 15 aastane tsikk, kes koguaeg ropendas ja üritas tähelepanu keskpunktis olla. jube tüütu, sellised segavad keskendumist. saatis oma juhendajat igale poole ja teatas, et teda ei k...i see, mida siin tehakse, tema hakkab keraamikuks
isegi juhendaja naeris, kuigi sai roppuste omanikuks, ei kujuta sellist jämedate kätega vihast teismelist keraamikuna eriti ette
samas oli tal pleier peas ja sealt kostus celine dion, et siis mine sa tea, äkki karmi välimuse taga õrn hingeke

I am not David Bowie

viidik
tütrekesega

Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 21.01.2018
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.12.2004 kell 08:56 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: firecracker
ma laon viimasel ajal oma t ja v tähega sõnad vägagi lihtsalt lagedale...aga seda rohkem nalja pärast
...

Ei tea, kas olen ma väga naljakauge inimene, aga mina aru ei saa, kus siin nali on...

Kas keegi teab, kuhu minu pilt on saanud?

Deiviidas
Hundi aaria ooperist Tagahambad

Mees
Registreeritud: 12.12.2003
Viimane külastus: 19.08.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.12.2004 kell 12:48 Reply With Quote
Ropendamine on halb harjumus. Ta ei kõlba kuhugile, kuid mingis eas tundub see inimestele lihtsalt popp olevat. Sinna ei ole midagi parata ja küllap ajamöödudes selline keelekasutuse vorm muutub.
<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0234020 sekundit