Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: millest saate teie jõudu
univer
Algaja

Mees
Registreeritud: 18.10.2012
Viimane külastus: 10.12.2012
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.11.2012 kell 01:10 Reply With Quote
millest saate teie jõudu

tegelikult on mul kõik olemas. pere, kodu, oma maja, autod, töö, karske edasipüüdlik iseloom, hea palk, ausus, ja doleratsus. kuid siiski tunne et see koht ei ole miule. kuigi anan edast 100% ei tunne et oleksin siin elus vajalik. tühjus, külmus on päevast päeva hinges. Mis energiast teie elate? Kas tunnete sama?
View User's Profile View All Posts By User
guttamax
sain taas mahti ravida...

Registreeritud: 07.06.2008
Viimane külastus: 2.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.11.2012 kell 01:19 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: univer
tegelikult on mul kõik olemas. pere, kodu, oma maja, autod, töö, karske edasipüüdlik iseloom, hea palk, ausus, ja doleratsus. kuid siiski tunne et see koht ei ole miule. kuigi anan edast 100% ei tunne et oleksin siin elus vajalik. tühjus, külmus on päevast päeva hinges. Mis energiast teie elate? Kas tunnete sama?

Lülita ennast natukeseks välja. loe oma esimene raamat, vaata lihtsalt ajaviiteks täiesti üksi üks romantiline film, jäta keegi maha, ole iseenda peremees, tee midagi extreemset ( üks mu tuttav sai lahendused vaid kanistri bensiini abil )..Pane pea tööle, rsk
Teemaalgataja oskab kirjutada küll, aga vastuseid ei tea, et...ma ei tea...TULD LIBAA!!! Tere tagasi koju, mustikas

niceassu
Eks paistab

Registreeritud: 12.06.2006
Viimane külastus: 18.07.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.11.2012 kell 17:55 Reply With Quote
Ega asjade kogus ei näita mis sul on. Sest nagu näha siis tegelt pole sul mitte midagi, sest nii sa väidad end tundvat. Ma arvan et oled valede asjade poole püüelnud, vb asjade poole mis on teistel ja mõtlesid, et tahad ka neid , aga tegelt mitte.
Leia iseend ja leia asjad millega sina tegelema peaksid .Vabane rutiinist.

Rajake
Kasutaja

Naine
Registreeritud: 23.03.2011
Viimane külastus: 26.10.2014
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.11.2012 kell 20:55 Reply With Quote
Käin korra nädalas spaas,see annab jõudu terveks nädalaks.
elsa5
Algaja

Naine
Registreeritud: 08.11.2012
Viimane külastus: 26.03.2013
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.11.2012 kell 21:12 Reply With Quote
mul sama seis ja pole siiani leidnud midagi, mille poole edasi püüelda. Selline tunne, et olen mudas ja tammun ühe koha peal, et mitte sisse vajuda, aga samas ka edasi ei jõua. Olen nagu judnud oma elus punkti, kus küik mille poole olen terve elu rabelenud, on nüüd käes... ja samas ei ole ma õnnelik, sest see mida hind ihkab ja tahab on puudu ja tähelepanuta jäänud siiani. Seepärast ongi selline mõttetuse tunne. Ja ei oska kuidagi ennast aidata ka, sest liiga vana et uuesti alustada ja millest alustada ka ei tea... sitt seis!
univer
Algaja

Mees
Registreeritud: 18.10.2012
Viimane külastus: 10.12.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.11.2012 kell 06:29 Reply With Quote
kui küsida võib elsa5 siis palju sul eluaastaid on ja palju sellest õnnelikke aastaid on? mina olen 30 ja õnnelikke on vaid 6 aastat
kodukäija
Friik

Naine
Registreeritud: 20.01.2009
Viimane külastus: 27.10.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.11.2012 kell 09:16 Reply With Quote
Iseenda seest. Osta ega laenata seda asja ei saa

saunas käivad ainult laisad inimesed. Virgad kratsivad...

vesielukas
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 19.10.2005
Viimane külastus: 23.04.2016
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.11.2012 kell 14:14 Reply With Quote
Mind aitab muusika ja mõnus seltskond ning pere.Kui sellest lõpuks väheks jääb, siis aitavad teravad elamused.KIRGE JA TULD ON VAJA!!!!!!
ullike
naiivitar

Registreeritud: 10.10.2002
Viimane külastus: 21.04.2021
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.11.2012 kell 22:34 Reply With Quote
Metsas käimine parandab enesetunnet.

Ole õnnelik selle üle, mis sul on - siis on sul palju, mille üle õnnelik olla.

Iiri vanasõna

Deiviidas
Hundi aaria ooperist Tagahambad

Mees
Registreeritud: 12.12.2003
Viimane külastus: 30.07.2021
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.11.2012 kell 21:11 Reply With Quote
Mis energiast ma elan? Kes kurat seda teab. Kellel ei oleks elus hetki, mil melanhoolia poleks kummitanud.
Niikaua kui on tervist, käed jalad olemas, ning katuse all kõik korras on võimalik ennas töös hoida ka väga rasketes olukordades.

elsa5
Algaja

Naine
Registreeritud: 08.11.2012
Viimane külastus: 26.03.2013
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.11.2012 kell 21:21 Reply With Quote
väga optimistlik lähenemine, et kui füüsiliselt terve siis polegi nagu millegi üle kurta! Tüüpiline egomaniakist mees, kes on veel üdini realist, ega tea hingemaailmast tuhkagi! Vbn kui kedagi solvan, aga kõik ei ole ainult must-valge ja kõike ei saa teha käte ja jalgadega, seda enam kui sinu otsused mõjutavad ka teiste inimeste elusid.
dex
;)

Registreeritud: 16.02.2003
Viimane külastus: 19.08.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.11.2012 kell 21:26 Reply With Quote
Leia mingi hobi, mis Sind mingiks ajaks 100 % muust jurast välja lülitab.

Kindla reseti saad näiteks langevarjuhüppest, see aeg kui maa ja taeva vahel liugled, mõni tund enne ja paar nädalat pärast hüpet on rahu garanteeritud.

NB!
Kui ma nüüd juhtusin kogemata rääkima hummerimehe järjekordse aliasega, siis söögu mind susi ja hummerimehele ikka ja ainult bena ning välgumihklit vms vabastavat.

When all you have is a hammer, everything looks like a nail.

dex
;)

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.11.2012 kell 21:30 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: elsa5
väga optimistlik lähenemine, et kui füüsiliselt terve siis polegi nagu millegi üle kurta! Tüüpiline egomaniakist mees, kes on veel üdini realist, ega tea hingemaailmast tuhkagi! Vbn kui kedagi solvan, aga kõik ei ole ainult must-valge ja kõike ei saa teha käte ja jalgadega, seda enam kui sinu otsused mõjutavad ka teiste inimeste elusid.

5 postitus foorumis ja kargad kõrri 10 aastase staa¾iga toredale kasutajale.
Welcome....

Rajake
Kasutaja

Naine
Registreeritud: 23.03.2011
Viimane külastus: 26.10.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.11.2012 kell 21:40 Reply With Quote
Ka tervise sport lõõgastab,samuti hea sõbra külaskäik.
Kerdni
Algaja

Mees
Registreeritud: 02.01.2012
Viimane külastus: 21.11.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.11.2012 kell 22:08 Reply With Quote
Jõud tuleb sellest, et nagunii mingit erilist mõtet sellel elul pole, aga enesetapp oleks esivanemate suhtes ka lugupidamatu. Seega tuleb minna eluga edasi igas olukorras ning nautida seda nii palju ja nii kaua kui võimalik. Nautimiseks ja selle mõtteviisi edasiarendamiseks me ju siia maailma sündinud olemegi!

Mõelge suurelt ja otsige armastust!

rosita
Vaga vesi, sügav põhi...

Registreeritud: 12.10.2005
Viimane külastus: 28.05.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.11.2012 kell 10:59 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: univer

Kui sul on kõik olemas, aga sa pole ikka rahul, siis pane ennast korraks kasvõi mõttes olukorda, kus sul midagi tähtsat äkki ära võetaks. Näiteks tervis või kodu või midagi muud. Ehk oskad sa siis tunda rõõmu ja rahuldust sellest, mis sul on.
Teine võimalus on teha midagi nende heaks, kes end ise aidata ei saa. Ka andmine pakub vahel suuremat rahuldust kui saamine.

Naine peab kõike tegema kaks korda paremini kui mees, kui tahab, et teda märgataks.Õnneks pole see raske. /Charlotte Whitton/

Wet
Friik

Naine
Registreeritud: 26.10.2011
Viimane külastus: 16.07.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.11.2012 kell 11:45 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: dex
Tsitaat:

Welcome....

Kui palju aastaid peab siin foorumis olema ja kui palju postitusi peab tegema,et oma arvamust välja öelda võiks? Esimesed kolm aastat koogutad "toredatele kasutajatele" ja nõustud iga arvamusega ja neljandal aastal võid lause haaval hakata arvama midagi?
Tühjade hingedega inimesi on meie ümber rohkem,kui arvatagi oskame. Vahel pole vaja midagi muud,kui lihtsalt kuulata inimest.

kerberos
Friik

Registreeritud: 31.01.2007
Viimane külastus: 31.01.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.11.2012 kell 14:44 Reply With Quote
kuna tean,et osad mu tuttavad õigemini eks tuttavad soovivad mulle kiiret reisi teispoolsusesse,siis nende kiuste ma seda ei tee

krematoorium kuuleb! Teie tellite,meie põletame

officer
lollile ...üle mõistuse!

Registreeritud: 08.08.2006
Viimane külastus: 11.06.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.11.2012 kell 14:59 Reply With Quote
...erinevalt teemapüsitajast ei ole mul karsket ja edasipüüdliku iseloomu(kõik ülejäänu küsija loetelust aga olemas!) kuid mulle annab jõudu lootus, et järsku homme kohtun ühe siinse idioodiga ja saan tema näo mõnuga soustiseks kujundada

"Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks." /Marcus Aurelius- T.-H.Ilves. EV President alates 09.10.2006/

dex
;)

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.11.2012 kell 17:59 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Wet
Tsitaat:
Algne postitaja: dex
Tsitaat:

Welcome....

Kui palju aastaid peab siin foorumis olema ja kui palju postitusi peab tegema,et oma arvamust välja öelda võiks? Esimesed kolm aastat koogutad "toredatele kasutajatele" ja nõustud iga arvamusega ja neljandal aastal võid lause haaval hakata arvama midagi?
Tühjade hingedega inimesi on meie ümber rohkem,kui arvatagi oskame. Vahel pole vaja midagi muud,kui lihtsalt kuulata inimest.

Tüüpiline egomaniakist mees... Tobe ajudeta kana... Jabur lammas.

Lähme kõigiga isiklikuks ja ebaviisakaks. Kas oma arvamust kuidagi teisiti ei saa avaldada?

Deiviidas

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.11.2012 kell 18:29 Reply With Quote
Nagu minu vanavanemad ütlesid: kõigi hingehädade vastu aitab töö. Tee tööd siis tuleb, teate küll mis!
Ma olen oma elu jooksul tähele pannud, et mida vähem aega jääb sul mõtlemiseks, seda parem elu tegelikult on. Sa võid ennast tegevuse puudumisel haigeks mõelda. See on reaalsus!
Seega paratamatult pead sa tegutsema. Leidma iseendale elus väljundi. Anna kasvõi minna nii, et tunned ennast välja väänatud rätikuna aga seegi on parem kui istuda ja melanhoolselt oma elu üle järele mõelda.

guttamax
sain taas mahti ravida...

Registreeritud: 07.06.2008
Viimane külastus: 2.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.11.2012 kell 18:43 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: officer
...erinevalt teemapüsitajast ei ole mul karsket ja edasipüüdliku iseloomu(kõik ülejäänu küsija loetelust aga olemas!) kuid mulle annab jõudu lootus, et järsku homme kohtun ühe siinse idioodiga ja saan tema näo mõnuga soustiseks kujundada

Jh, inimesed, rohkem tolerantsi! Ei tohi mu lemmikpatsiendi närve krussi ajada! Tal pole ju nii paksu nahka!!!
Rahu, kallis patsient, mitte keegi ei saa sulle liiga teha, sest sa oled lihtsalt nii sigalahe säga.....
Aga muidu annab vihahoos ka seina peksta, ilmselt paraneb enesetunne ja jõudu saab ka, ning sitta neist katkistest nukkidest...

Deiviidas

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.11.2012 kell 18:49 Reply With Quote
Asi on läinud nugade peale. Tegelikult on asi nii, et ässitaja ma ei ole aga verd tahaks näha.
Seoses sellega tuli mulle kujutluspilt kus vihane ning seetõttu näost õhetav off... Tallinna sadamas, soomest saabuvaid reisilaevu, silmadega seirab.
Ära siis nukke unusta...

Wet
Friik

Naine
Registreeritud: 26.10.2011
Viimane külastus: 16.07.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.11.2012 kell 19:08 Reply With Quote
Dex,kui naine veidi rumal on,siis see on ehk andestatav,aga mees ei tohi rumal olla Siin on nii mõnigi selliseid isiklikke pirne pannud,et kuku või pikali,kui loed.Enesekeskne egomaniakk- kui väga tahta,võib seda ka komplimendina võtta.Rahu,ainult rahu.
Deiviidas

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.11.2012 kell 19:13 Reply With Quote
Mina näiteks ammutasin hetkel jõudu, lugedes uuesti "Elsa... mis iganes" postitust. Oleks ta mulle seda reaalis näost näkku öelnud, oleksid minu energiaakud veelgi täitunumad.
<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0229549 sekundit