Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  7    8    9    10    11    12    13  >>
Autor: Teema: Kaitseme üheskoos Eesti perekonda!
Murakaraba
*'*'*'*'*

Naine
Registreeritud: 15.06.2010
Viimane külastus: 18.10.2014
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.03.2013 kell 14:32 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Pipilota
Kes oled sina, et keelad inimesele õigust armastusele? Kes ütleb, et ainult mehe-naise vaheline armastus on see õige? Sundida kedagi armastama....? Tean mitmeid peresid, kus on mees lõpuks kapist välja tulnud ja kas sa tõesti arvad, et see on kerge nii tema naisele ja lastele? Ma ei kujutagi ette, mis toimub inimese hinges, kui ta peab elama aastakümneid vales.

Oi, oi või et sunniti abielluma! Võibolla tead ka ette öelda, kas tulevikus on ainult ja ainult armastusabielud, keegi ei ela vales ja keegi ei lahuta iial. Et homod ongi need püha abielu õiged väärtustajad,eksimatud, pääsevad alandavatest valedest, hing nii puhas täitsa nagu inglid.

Vead on patud ainult siis, kui neid ei tunnistata. /R. Buckminster Fuller/

View User's Profile View All Posts By User
skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 13.11.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.03.2013 kell 16:50 Reply With Quote
Tsitaat:
Gutta, miks silmakirjalikkus? Kes oled sina, et keelad inimesele õigust armastusele? Kes ütleb, et ainult mehe-naise vaheline armastus on see õige? Kas inimene, kellel kohe mitte midagi ei tärka vastassooesindaja peale, on määratud üksi olema? Sundida kedagi armastama....? Tean mitmeid peresid, kus on mees lõpuks kapist välja tulnud ja kas sa tõesti arvad, et see on kerge nii tema naisele ja lastele? Ma ei kujutagi ette, mis toimub inimese hinges, kui ta peab elama aastakümneid vales.

Sellepärast tulebki nekrofiilideles, zoofiilidele ja ka pedofiilidele anda võimalus, nemad tahavad ka armastada ja armastatud olla!

https://www.youtube.com/watch?v=EC7RAXfWRXM&index=108&list=PL989D1CE89B10455F

guttamax
sain taas mahti ravida...

Registreeritud: 07.06.2008
Viimane külastus: 2.05.2016
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.03.2013 kell 17:48 Reply With Quote
Tsitaat:
Gutta, miks silmakirjalikkus? Kes oled sina, et keelad inimesele õigust armastusele? Kes ütleb, et ainult mehe-naise vaheline armastus on see õige?

Sellega on nüüd nii, et senikuni Sa pole läbi teinud gutta pedeperekoolitust, ning ei oma vastavasisulist diplomit, ei maksa väga kägiseda!!! Tuled, teed proovitöö, saad vastava tunnistuse ja kõik on ok!

http://www.youtube.com/watch?v=QIQbIZ_YXnI
http://www.youtube.com/watch?v=lIMftqKgWLs

http://www.youtube.com/watch?v=aoEkw02VuvM
http://www.youtube.com/watch?v=NMNgbISmF4I
http://www.youtube.com/watch?v=9yAeJemoTXg
http://www.youtube.com/watch?v=oAm5sZrkgMM
http://www.youtube.com/watch?v=dl3njU44KoE

weylin
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 17.03.2013
Viimane külastus: 14.09.2016
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.03.2013 kell 17:58 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Murakaraba
Tsitaat:
Algne postitaja: weylin
Vähemustel pole õigusi siis ja mis demokraatia see siis on?

Tsitaat:
Algne postitaja: reheline
Minuarust on neil kòik samad òigused kui igal teisel inimesel?

Arvan samuti, neil on kõik samad õigused: hääleõiguslike kodanike valimisõigus (muide vangide valimisõigusest ilmajätmine, selle üle ka juba vaieldakse...
http://www.riigikogu.ee/rito/index.php?id=14442 ), õigus ülikoolis käia, äri ajada, testament teha notari juures. Võid nimekirja jätkata, weylin.

see õigus mida pole, on imelikul kombel sama, mis hetkel kalevi all.
kes oleks võinud seda arvata?

weylin
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.03.2013 kell 18:05 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: guttamax
Tsitaat:
Gutta, miks silmakirjalikkus? Kes oled sina, et keelad inimesele õigust armastusele? Kes ütleb, et ainult mehe-naise vaheline armastus on see õige?

Sellega on nüüd nii, et senikuni Sa pole läbi teinud gutta pedeperekoolitust, ning ei oma vastavasisulist diplomit, ei maksa väga kägiseda!!! Tuled, teed proovitöö, saad vastava tunnistuse ja kõik on ok!

Miks sa nii piinlikult alati homosid pededeks sõimad?
hea muidugi, et sa mingit otsustavat tööd ei tee, muidu oleks päris putsis see värk meil.

guttamax

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.03.2013 kell 18:05 Reply With Quote
Kas sa, weylin, oled homo? Kui oled, siis ole terviseks, aga miks tahad avalikult pederastiks hakata? Kas see pole juba pisut liiga perverssne?
Kes takistab sul elada oma meespartneriga lihtsalt niisama? Või tahadki ühist tuludeklaratsiooni? Nu siis pole su ahnusel ju piire ja kui teiekeste armastus on pigem materiaalne, siis mõtle hoolega---võibolla oledki lihtlabane pederast, ei enamat? Või igatsed sa tähelepanu, nagu miss angela aak?

tiivitaavi
Friik

Naine
Registreeritud: 21.12.2006
Viimane külastus: 4.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.03.2013 kell 18:10 Reply With Quote
Angelat pole mõtet solvata,sa ei ole temaga maganud.

http://www.youtube.com/watch?v=fEtwsTfBzLc

guttamax

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.03.2013 kell 18:13 Reply With Quote
Keegi ei sunni sind siin oma "tarka" ila panema, tiivi...
Angela ei puutugi asjasse rohkem, kui et ta on ka haige liputaja, kes väidetavalt valesse kehasse sündis, ehkki tegelikkuses lihtsalt haige piider on, vaatamata sellele, kas tal on munad alles v mitte...Teinud oma op tasahilju ära ja pedereerind rahus edasi, aaga ei!!! Talle on ju tähelepanu vaja! Sama on ka homoabielludasoovijatega!

tiivitaavi
Friik

Naine
Registreeritud: 21.12.2006
Viimane külastus: 4.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.03.2013 kell 18:14 Reply With Quote
Ehk on mul ka aeg kapist välja tulla

http://www.youtube.com/watch?v=fEtwsTfBzLc

kaheksasada
Kasutaja

Naine
Registreeritud: 30.03.2012
Viimane külastus: 23.11.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.03.2013 kell 21:49 Reply With Quote
Ma nüüd kordan ennast, aga seal lõpus on huvitavaid sõnavõtte homodelt!
näit. kl. 1:17:05
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=JJHuuJoq5dM

weylin
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.03.2013 kell 11:04 Reply With Quote
Tsitaat:
Kas sa, weylin, oled homo? Kui oled, siis ole terviseks, aga miks tahad avalikult pederastiks hakata? Kas see pole juba pisut liiga perverssne?
Kes takistab sul elada oma meespartneriga lihtsalt niisama? Või tahadki ühist tuludeklaratsiooni? Nu siis pole su ahnusel ju piire ja kui teiekeste armastus on pigem materiaalne, siis mõtle hoolega---võibolla oledki lihtlabane pederast, ei enamat? Või igatsed sa tähelepanu, nagu miss angela aak?

pole homo. Isegi kui oleks, kuidas peaks see muutma teiste suhtumist mu arvamusse? Kas sa ignoreerid inimesi kohe kui näed, et isik on nt must või kristlane?
ühine tuludeklaratsioon= materiaalne armastus? I give up.

guttamax

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.03.2013 kell 18:29 Reply With Quote
Tule kapist välja! Julged kaitsta, lausa agressiivselt, siis julge ka olla.
P.S. Mind absoluutselt ei koti! Ei pea sust midagi heterona, ammugi siis homoseksuaalina Muide homo on ladina keeles inimene, sestap ka mu väljend "pede"
Ka heterod on inimesed

sales
filosoofiline lilleke kiivril

Mees
Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 29.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.03.2013 kell 20:02 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: weylin
Tsitaat:

pole homo. Isegi kui oleks, kuidas peaks see muutma teiste suhtumist mu arvamusse? Kas sa ignoreerid inimesi kohe kui näed, et isik on nt must või kristlane?
ühine tuludeklaratsioon= materiaalne armastus? I give up.

Ära aja pada: must või kristlane on looduslik või iseoma valikud, aga pede on looduslikust foonist kõrvalekalle ehk hälve

Minu au on minu truudus!

weylin
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.04.2013 kell 12:47 Reply With Quote
gutta, sa meil eriline killumees ikka. aga noh, ela siis oma kitsas mullis edasi, pole sulle muud enam midagi öelda.

Tsitaat:

Ära aja pada: must või kristlane on looduslik või iseoma valikud, aga pede on looduslikust foonist kõrvalekalle ehk hälve

valisin need just seepärast, et üks on valik ja teine on geenidest olenev. Küsimus on rohke selles, kummaks sa homoseksuaalsust pead. Hälve hälveks, ega vist polegi võimalik veenda inimesi faktidega, samas pole ka vahet, sest need on õiged meist sõltumata.

sales
filosoofiline lilleke kiivril

Mees
Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 29.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.04.2013 kell 17:14 Reply With Quote
Loetleks veel geneetilisi hälbeid: vaimuhaiged, kehalised väärarengud, pedofiilia, zoofiilia jm., mis ka seksuaalsed hälbed, geneetilised mõrtsukad jne Kuidas nüüd võtta, nad ka ei saa aru ja neile ei tee selgeks nende hälvet, miks peaks siis äkki ühe hälbe sealt välja noppima ja normaalseks kuulutama.
Saan aru, et ka pededesse tuleb suhtuda inimlikult, aga fakt jääb faktiks...homoseksuaalsus ei ole valik vaid hälve... Aga naha, juuste, silmade värv pole jällegi ei valik ega hälve vaid looduslik olek.
Et ajad siin ebaloogilist jama

Minu au on minu truudus!

kodukäija
Friik

Naine
Registreeritud: 20.01.2009
Viimane külastus: 27.10.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.04.2013 kell 05:29 Reply With Quote
Jep, miks küll ühed faktid teistest kehvemad on?
Üks, kellel munad olemas, kaitseb neid, teine, kellel neid pole, kaitseb oma õigust munadeta olekule Rahu, ainult rahu, nuga võtma keegi ei hakka.
Miks küll asi isiklikuks kisub, kas homoabielude vastastel pole üldse sõnaõigust? Kohe silt külge ja riiulile? Keda siis õieti ahistatakse?

saunas käivad ainult laisad inimesed. Virgad kratsivad...

weylin
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.04.2013 kell 22:07 Reply With Quote
looduslik olek, that's a good one.

Tsitaat:
Algne postitaja: kodukäija
Jep, miks küll ühed faktid teistest kehvemad on?
Üks, kellel munad olemas, kaitseb neid, teine, kellel neid pole, kaitseb oma õigust munadeta olekule Rahu, ainult rahu, nuga võtma keegi ei hakka.
Miks küll asi isiklikuks kisub, kas homoabielude vastastel pole üldse sõnaõigust? Kohe silt külge ja riiulile? Keda siis õieti ahistatakse?

alustaks kohe sellega, et mv sa üldse plõksid kui sul midagi öelda pole teemasse?
Homoabielude vastastel kahjuks pole ju midagi tarka öelda peale selle, et ma ei suuda elada teadmisega, et sotsiaalselt allpool olevad inimesed võivad õnnelikud olla. see on muidugi ridade vahelt võetud, milline homofoob nii pika lausega hakkama saaks? impossible.

teiseks, kes siin postituse alguses ise sildistas? kas su pidev vastuoksus sinu igapäevaelu ei ole seganud?

eerik2
kollane koer

Registreeritud: 04.09.2005
Viimane külastus: 2.11.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.04.2013 kell 22:34 Reply With Quote
weylin, vali ikka veidike sõnavara ka.

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.
Te ei saa isegi mängu lõpetada.
http://www.youtube.com/watch?v=OuNpZYJTjco

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Hermel
Kasutaja

Naine
Registreeritud: 26.03.2012
Viimane külastus: 17.01.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.04.2013 kell 06:13 Reply With Quote
Vaatasin eile Vabariigi kodanikke ja tuli tahtmine ka paar sõna sekka öelda.
Ma ei tea, kes see tädi seal oli, igaljuhul jäi mulle kõrvu väide, nagu heterod oleks kadedad homode naudingute üle. Ausalt, kui selliste avaldustega välja tullakse. Kas see on normaalse inimese jutt??? Kust võetakse üldse õigus, midagi sellist kellegi teise kohta väita, täielik arulagedus. Anna jumal jõudu sellistele, aga võimu neile anda ei või, see on ilmselge.
Teiseks oli seal see Käsper, (vist oli selline nimi), kes siis pani teise samaväärse killu, et heteroks olemine on nõukaaegne igand, ei tea kas siin aitaks jumal ve taevas, keda appi kutsuda, vist ei kumbki. Tõsiselt, kui sa oled loll, siis olegi edasi kapis. Ära tule ärplema, kui sul pole midagi tarka öelda.
Ma ei ole mingi homovihkaja, selles mõttes, mida nad oma magamistubades teevad, ei ole, sest mind nende naudingud ei huvita, tõsiselt , ma suhtun neisse kui igasse teise inimesse, niikaua, kui nad käituvad avatud ruumis normaalselt, s.t. mitte peale tükkivalt ja ei pillu idiootsusi suust välja, aga kui sealt ikka lauslollust tuleb, siis tuleb küll isu sõna võtta.
Siit nüüd edasi. Mina olen seda meelt, et eelkõige tuleks kasvatada oma lapsi vaimus, et partneritena on mees ja naine täiuslik kooslus, seda siis elu edasiseks eksisteerimiseks ja laste saamiseks. See peaks ju olema esmatähtis rahva ja riigi püsima jäämiseks??? Me saame ja peaksime parema ja elutervema tuleviku heaks tegutsema just oma laste ja lastelastele asjade selgitamisega. Täna just siin ja praegu omi lapsi kasvatades ja omi lapselapsi suunates ja nendega tegeldes. Lihtne.
Need, kelle kasvatamisega ja elutõdede ja väärtushinnangute suunamisega hiljaks on jäädud, no mis teha, nüüd siis ongi vaja tegelda nn tagajärgedega.
Selliste seaduste vastuvõtmisel või mitte võtmisel tulekski eelkõige siis vastuvõtjatel aduda seda, kui jätkusuutlikud me rahva ja riigina oleme. Kui meil pole lapsi ja järelkasvu tarvis ja eesmärgiks on rahva väljasuretamine, siis ju võib lasta neil abielluda, kui aga on tähtis eestaste kestmajäämine, siis sellisele seadusele alla kirjutada ei saa.
Mis puutub aga nende vihkamisse, ses osas olen ma endiselt tolerantne, nad ei sega mind, inimesed on oma valikud teinud ja elavad oma jaoks parimat võimalikku elu.

audaces (audentes) fortuna juvat - julgeid abistab saatus

anne51
Mul on kahju ...

Registreeritud: 16.01.2006
Viimane külastus: 14.06.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.04.2013 kell 09:47 Reply With Quote
Hermel, olen sinuga nõus. Kui traditsiooniline perekond on surnud nagu väidetakse, siis võime end tsivilisatsioonina maha kanda. Aga selle asemel, et traditsioonilisele peremudelile kadu kuulutada, peaksime tegelema emade ja isade kasvatamisega. Lapse kasvatamine algab siis, kui sünnib tema ema. Suur lahutusprotsent ja suur hulk üksikvanemaid tõestab seda, et pole võimalik ühildada ennasthävitavat egoistlikku eluviisi ja pereelu. Nüüdseks on see selge, aga noored ikka veel ei tea seda.

Inimese elu on lõpetamata jääv kool.
G.Keller

guttamax

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.04.2013 kell 13:56 Reply With Quote
Mind ajab naerma, et weylin istub jonnakalt kapis, ehkki on 100 % oma homoseksuaalsust juba tõestanud. Julge ikka sina ise olla, noormees
Leni
Friik

Naine
Registreeritud: 02.12.2005
Viimane külastus: 13.01.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.04.2013 kell 14:33 Reply With Quote
Sales, hälve on halvustava kõlaga sõna. Mind häirib, et sa seda kasutad. Proovi kõrvalekalle. Sama tähendusega, aga kõlab paremini.

Teised ... no esiteks saavad ka paljud heterod igasuguste lauslolluste avalikku ruumi puistamisega hakkama päris tihti ja teiseks võiks siis üldse teha enne abiellumist IQ testid, sest paljud kirglikud heterod ja paljunemishuvilised ei sobi ka lapsevanemateks nagunii ... eriti kui mingeid kanal kahe saateid vaadata, jääb selline mulje.

weylin
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.04.2013 kell 21:40 Reply With Quote
gutta, kas ma oleksin neeger sinu jaoks kui ma nende diskrimineerimise vastu seisaks?

Tsitaat:
Algne postitaja: Hermel
...

enesele veidi vastu ei räägi? kuidas oled sa tolerantne ja ütled "Need, kelle kasvatamisega ja elutõdede ja väärtushinnangute suunamisega hiljaks on jäädud, no mis teha, nüüd siis ongi vaja tegelda nn tagajärgedega."
Ja veelgi, pidades homoabielusi põhjuseks, miks eestis on vähe lapsi on ka parajam bullshit ju. Põhjus on pigem selles, et just heterode seas pole see väga popp, sest laste kasvatamine on äärmiselt kallis, valitsus pmst sittagi ei aita ja lapsepuhkusele minnes oleks töökoht läinud ka. Kes siis tahaks võtta väikese lapsega ema tööle? Pigem võtta mingi kuivik, kes nkn lapsi ei saa. Eesti palgad pole ka sellised, et elaks vaid mehe palgast ära.

guttamax

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.04.2013 kell 21:49 Reply With Quote
Tead, hoolimata sellest, et ma neist parasiitidest ka väga ei pea, ei oleks
Aga sinu postitustest kumab pede sajaga näkku...väga vabandan

weylin
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.04.2013 kell 22:12 Reply With Quote
Tsitaat:
Tead, hoolimata sellest, et ma neist parasiitidest ka väga ei pea, ei oleks
Aga sinu postitustest kumab pede sajaga näkku...väga vabandan

tekib küsimus, et miks sa üldse veel siin midagi kirjutad kui nkn öelda pole miskit?
aga seda viga tehakse tihti, kutsutakse pedeks päris tihti. iseasi mis tähenduses, aga vahet pole ma arvan.

<<  7    8    9    10    11    12    13  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0328898 sekundit