Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  3    4    5    6    7    8    9  >>
Autor: Teema: Kaitseme üheskoos Eesti perekonda!
Qqpai
Köster Goebbels

Mees
Registreeritud: 02.10.2011
Viimane külastus: 30.11.2014
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.03.2013 kell 16:58 Reply With Quote
muig..
no kui totrustest rääkida..

kui homo on kirjaoskamatu (tumm, ei oma artikuleeritud kõne oskust jne), siis ka? (elltoodud argumendis nekrofiili ja (nunnu) kodulooma kohta tundus argumendiks olevat kirjaoskus)

16 oskab nii kirjutada kui ka keppi teha (vähemalt tänapäeval tundub nii)

Parafraseeriks: milleks tuua nii absurdseid argumente?

Pealegi: minu jaoks ei ole tegu ei abielu ega kooseluga, vaid selle afiseerimisega

Hämmastav, kui vähe on vaja teada, et olla nii enesekindel.
---
Inimene õpib läbi p-se, kuni on nii valus, et enam õppida ei taha.

View User's Profile View All Posts By User
weylin
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 17.03.2013
Viimane külastus: 14.09.2016
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.03.2013 kell 17:30 Reply With Quote
peaagu oleks neile kirja saatnud, mis lollust nad enda arust teevad.
Mulle jääb arusaamatuks, kuidas kristlased saavad sellist põhjendamatut nulltolerantsi levitada, samal ajal kui Jeesuse õpetused järgi tuleks kohelda teisi nii nagu sa tahaksid, et nad sind kohtleksid. või siis armasta oma vaenlased, w/e. Kui suudetakse andestada kriminaalidele ja teistele patustajatele, siis homoseksualism tundub olevat selline teema, kus küsimusi ei küsita.

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.03.2013 kell 18:07 Reply With Quote
Tõmbaks selle Sissy poolt argumenteeritud jutu nats laiemaks.Mitte et peatuda laste seksuaalse ärakasutamise teemal vaid suunaks jutu sellel loomakeisile
Kuidagi võltsmoraalina kõlavad need põhjendused.Samas võetakse koer ilma temalt luba küsimata ja lastakse temale tundmatul koeral taha tõmmata pidades silmas vaid omaniku kasusaamise motiive.Kuhu nüüd jääb see allkirja küsimise moment.Tegu on ju ikkagi sõbraga ja truu pere liikmega.Keegi ei tunne huvi kas antud pereliikmel on soovi lasta oma perset õõtsutada.Siis ei huvita see kedagi et ta ei oska rääkida ja ei suuda allkirja anda.Ma ei hakka rääkima siin tema poegade äraandmisest ja lihtsalt sõbra minemaheitmisest kodust kui see peaks mingil hetkel peremehe mööbliga või tema heaoluga vastuollu minema
Samamoodi käitub inimrass ka teiste loomadega.Täielik paradoks tegelikult.Sigaa tappa võib kuid keppida ei tohi.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

Qqpai
Köster Goebbels

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.03.2013 kell 18:41 Reply With Quote
siit võiks lausa uue teema tõstatada: Ei loomapiinamisele! Ainult kui allkiri on..

---

sales
filosoofiline lilleke kiivril

Mees
Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 29.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.03.2013 kell 13:53 Reply With Quote
Sa ei saanud vist free mõttest aru Point ei olnud piinamine, vaid zoofiilsete sättumuste kaitsmises...

Minu au on minu truudus!

Qqpai
Köster Goebbels

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.03.2013 kell 22:19 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
.. Samas võetakse koer ilma temalt luba küsimata ja lastakse temale tundmatul koeral taha tõmmata pidades silmas vaid omaniku kasusaamise motiive... Siis ei huvita see kedagi et ta ei oska rääkida ja (ta) ei suuda allkirja anda..

ma siiski apelleeriks lugemisoskusele (muidugi, kui ei olnud ridadevahelist sõnumit, mis viidanuks zoofiilile)

---

anne51
Mul on kahju ...

Registreeritud: 16.01.2006
Viimane külastus: 14.06.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.03.2013 kell 14:08 Reply With Quote
Mis te tühja vaidlete! Homod saavad oma abielud niikuinii.

Inimese elu on lõpetamata jääv kool.
G.Keller

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 13.11.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.03.2013 kell 15:47 Reply With Quote
Mis sel kirjaoskusel vahet on kui tegemist on täisealisega kes suudab allkirja kohale risti tõmmata? Perekonnaseisuametis enne lepingu allkirjastamist ikka räägitakse millega tegu on. Muide heterod kes on kirjaoskamatud või düsgraafid, ka nemad abielluvad.
Siiski endiselt on tegu kooselu seadustamise mitte abieluga. Seega tegu pole päris üks ühele sama asjaga.
Heterotest kurdid ju ka abielluvad - kas peaks keelama??? Äkki keelaks ka siis ära kui inimesel on vaid põhiharidus? Peaksime pidama siis ehk inimest juhmiks ja andma mõistma, et ta ei pruugi aru saada millega tegu on.

Loomade osas: HALLOO me räägime siiski ühe loomaliigi kooselude seadustamisest, mitte eriliiki loomade omadest.

Freelancer: Jah, loomadega käitutakse ebaõiglaselt. Antakse süüa sööki, mis neile ei sobi; ei jooksutata nii palju kui peaks; paaritatakse; visatakse tänavale. Karm tõesti. Ma ei saa parata aga debiilikuid on ka heterote seas.
Siiski ma arvan kui üks koer teisele taha keerab siis see on normaalne võrreldes sellega kui inimene oma koeraga trukib. Väk iiveldama ajas see mõte inimesest ja koerast. Lisan: koertel innaajal sobib ükskõik milline paariline. Peaasi, et oleks paariline! Mõnest koerast käib üle innaajal kari koeri. Inimeste puhul ma pole seda täheldanud. Inimesed on ikka üsna valivad.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

Qqpai
Köster Goebbels

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.03.2013 kell 22:00 Reply With Quote
Pean tunnistama, et mina nii ei oska. Nii paljude sõnade korral kipub ikka mingi mõte sisse lipsama..

Tsitaat:
Algne postitaja: sissy84

* LOOM EI RÄÄGI INIMKEELI MIDA SOOVIB JA MITTE, lisaks pole ma kuulnud ka seda, et loomad saaksid paberitele allkirju anda ja seega seadusandluses otsuseid vastu võtta.

*NEKROFIILID: EI TOMI KUNA ÜKS OSAPOOL ON SURNUD JA ALLKIRJASTAMIST KAHEPOOLSELT EI TOIMU!

nii meeldetuletuseks või nii..

Lõpetaks elava klassiku kuldsete sõnadega "Milleks tuua näiteid mis on absurdsed???"

Hiljem: aga muidu mõte mulle meeldib: täna argumenteerin ja homme vaidlustan need samad argumendid: vähemalt ei sure teema välja

---

Deiviidas
Hundi aaria ooperist Tagahambad

Mees
Registreeritud: 12.12.2003
Viimane külastus: 2.11.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.03.2013 kell 22:23 Reply With Quote
Peaasi on see, et peded ei saaks ametlikult õigust olla täisväärtuslik perekond.
Miks neile seda üldse vaja on ma ei saa aru. Neil pole keelatud koos elada. Neil on hästi ju ka selles suhtes, et homoks/lesbiks olemine pole tänapäeval karistatav. Elagu nii edasi nagu nad on elanud. Niigi võivad nad paraadi pidada. Aitab neile sellest küll.

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.03.2013 kell 22:30 Reply With Quote
Hea et Kuku osad kohad rasvaselt esile tõi.Aitähh
Eriti tegi mind murelikuks ja pani mõtlema üks sõnade kombinatsioon ,mille siinkohal ära tooks...

loomad saaksid paberitele allkirju anda ja seega seadusandluses otsuseid vastu võtta.

Midagi on selle lause lõpuga lahti.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

Qqpai
Köster Goebbels

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.03.2013 kell 22:36 Reply With Quote
einoh, sisu ju nagu oleks.. ja maalähedane hirm on arusaadav

---

Deiviidas

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.03.2013 kell 22:38 Reply With Quote
Las see looma teema olla. Me räägime siin ikkagi inimestest, kes on haiged. Loomadega neid kõrvutada
ei saa.

kodukäija
Friik

Naine
Registreeritud: 20.01.2009
Viimane külastus: 27.10.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.03.2013 kell 06:59 Reply With Quote
Eileõhtustest uudistest härra Luka¹enka sõnavõtt.
"Meessoost homodele ma andestada ei saa. Naisest saab lesbi sellepärast, et mehed on nii närused. Meestele õigustust ei ole."
Hüva mõte ju?

saunas käivad ainult laisad inimesed. Virgad kratsivad...

sales
filosoofiline lilleke kiivril

Mees
Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 29.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.03.2013 kell 21:59 Reply With Quote
Sellal kui meie siin väitleme homoseksism ei maga - Eesti lasteaedadesse ja koolide algklassidesse ilmus raamatuke "Päev,mil Frederik oli Frida ja Rikke Rasmus"... tore on teoretiseerida, aga kui lähed lapsele lasteaeda järgi ja see vaatab sulle särasilmselt otsa ning küsib: Kes sa täna oled, kas Mari või Mart, kas issi või emme?
Mis kostad?

Minu au on minu truudus!

Deiviidas

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.03.2013 kell 22:17 Reply With Quote
Ma rõhutan veelkord, et pededele perekonnaõiguse andmine on hälbelise ühiskonna tekkimise üks aluseid. Aga kahjuks on nii, et aeg on selles staadiumis kus soovitakse kõikide ühiskonnagruppide võrdõiguslikkust.
Me võime siin algkirju koguda ja vihaselt sülitada antud teema kontekstis aga vastu võetakse see nii või naa millalgi.
Seega jääb meil normaalsetel heterotel üle vaid teha lapsi nii kuis tuleb.
(krt nüüd rääkisin ennast sisse, sest mina pole veel oma pannust sellesse tegevusse andnud)

dex
;)

Registreeritud: 16.02.2003
Viimane külastus: 19.08.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.03.2013 kell 22:41 Reply With Quote
Nii suure hooga sai trükitud, et tuli kohe topelt. Mõni mode võiks selle teise variandi eemaldada.

When all you have is a hammer, everything looks like a nail.

dex
;)

Registreeritud: 16.02.2003
Viimane külastus: 19.08.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.03.2013 kell 22:41 Reply With Quote
Kas aeg on edasi läinud või olen ma natuke teise rahvaga lävima hakanud, aga viimasel ajal olen tähele pannud, et pedenaljade üle ei naerda enam suure häälega. Selle asemel vaadatakse veits viltu.
Ma olen ikka sellel seisukohal olnud, et ole mis sa oled, aga pole vaja igal pool rõhutada hetero, homo või transvestiit. Esimese asjana võiks proovida inimeseks jääda.

See viimane homode vastu allkirjade korjamise aktsioon on ise ka üks paras geyparaad.

When all you have is a hammer, everything looks like a nail.

Qqpai
Köster Goebbels

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.03.2013 kell 22:47 Reply With Quote
dexiga nõus. ole aga ära eputa.
kaasa kiitma küll ei hakka

---

weylin
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.03.2013 kell 23:46 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Deiviidas
Ma rõhutan veelkord, et pededele perekonnaõiguse andmine on hälbelise ühiskonna tekkimise üks aluseid. Aga kahjuks on nii, et aeg on selles staadiumis kus soovitakse kõikide ühiskonnagruppide võrdõiguslikkust.
Me võime siin algkirju koguda ja vihaselt sülitada antud teema kontekstis aga vastu võetakse see nii või naa millalgi.
Seega jääb meil normaalsetel heterotel üle vaid teha lapsi nii kuis tuleb.
(krt nüüd rääkisin ennast sisse, sest mina pole veel oma pannust sellesse tegevusse andnud)

miks sa end normaalseks pead siiski? Oma postitustega tundud üpriski piiratud ja vastuolulise mõttemaailmaga isik olevat. Laste tegemine võib olla küll sinu elu suurim saavutus, aga ärme üldistame.))

Deiviidas

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.03.2013 kell 23:53 Reply With Quote
Ma ei pea Meist kedagi normaalseks. Kaasaarvatud sind lgp Weylin. Ja ma ei pea lastetegemist absoluutselt elu suurimaks saavutuseks. Vastasel juhul oleksin ma sellel rindel juba tõhusamalt vaeva näinud.
Aga oleme ausad järelkasv on üks inimloomuse põhilistest eksisteerimisülesannetest. See on loomulik jätk.
Aga kui seda ei tule, siis parem on olla individuaalne hetero kui pede!

Leni
Friik

Naine
Registreeritud: 02.12.2005
Viimane külastus: 13.01.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.03.2013 kell 10:22 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Qqpai
dexiga nõus. ole aga ära eputa.
kaasa kiitma küll ei hakka
Tead nii võiks öelda mille kohta tahes. Ma ütleks omandatud kõrgharidusega inimestele nt sama. Või mõnele, kes elab kuramuse Londonis oma otsaga või riigikogub meil või on rahandusministeeriumi asekantsler või mis tahes.

Tegelikult mõne inimese loomuses on nii olla kui ka eputada, ja minu poolest palun. Eputage terviseks.

eerik2
kollane koer

Registreeritud: 04.09.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.03.2013 kell 13:37 Reply With Quote
Väga hea lõik skinni poolt teise teemasse pandud lingilt, mis sobib siia teemasse:

"On veel üks eriline põrgu, mille nimi on Palju Kannatust, kuhu kukuvad need, kes on tegelenud kurja sodoomiaga. Nende karistuseks on näha mehi, kellega neid olid suhted, nii et nende kehad põlevad ihast. Kui nad neile lähenevad ja neid embavad, siis nende kehaosad lagunevad laiali ja hajutuvad laiali."

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.
Te ei saa isegi mängu lõpetada.
http://www.youtube.com/watch?v=OuNpZYJTjco

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 13.11.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.03.2013 kell 14:02 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: sales
Sellal kui meie siin väitleme homoseksism ei maga - Eesti lasteaedadesse ja koolide algklassidesse ilmus raamatuke "Päev,mil Frederik oli Frida ja Rikke Rasmus"... tore on teoretiseerida, aga kui lähed lapsele lasteaeda järgi ja see vaatab sulle särasilmselt otsa ning küsib: Kes sa täna oled, kas Mari või Mart, kas issi või emme?
Mis kostad?

Ka mulle ei meeldiks sellised raamatukesed aga kuna ühiskond on täis geisid ja ei soovita sellist ahistamist nagu oli filmis "Klass", siis üritatakse lapsi varakult harjutada mõttega, et elu ei ole mustvalge. Keeruline ja ebameeldiv on sellest lastele rääkida aga kuna meie ümber on sellised inimesed, siis parem varajane jutt kui eluline ¹okk tänaval. Nagunii üks kord näeb laps kahte meest või kahte naist suudlemas. Isegi kui AINULT Eestis ei näeks, siis reisides Rootsi või mujale Euroopasse ikka näeks. Ei saa ju varjata ning maha salgada. Inimesed elavad erinevalt ja selles osas polegi midagi teha.

Me ei saa oma lapsi ka viia aega kus polnud arvuteid ja internetti, me ei saa asju nö kappi tagasi toppida ja kohe kindlasti ka mitte inimesi.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

weylin
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.03.2013 kell 18:14 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: sissy84
Tsitaat:
Algne postitaja: sales
Mis kostad?

Ka mulle ei meeldiks sellised raamatukesed aga kuna ühiskond on täis geisid ja ei soovita sellist ahistamist nagu oli filmis "Klass", siis üritatakse lapsi varakult harjutada mõttega, et elu ei ole mustvalge. Keeruline ja ebameeldiv on sellest lastele rääkida aga kuna meie ümber on sellised inimesed, siis parem varajane jutt kui eluline ¹okk tänaval. Nagunii üks kord näeb laps kahte meest või kahte naist suudlemas. Isegi kui AINULT Eestis ei näeks, siis reisides Rootsi või mujale Euroopasse ikka näeks. Ei saa ju varjata ning maha salgada. Inimesed elavad erinevalt ja selles osas polegi midagi teha.

Me ei saa oma lapsi ka viia aega kus polnud arvuteid ja internetti, me ei saa asju nö kappi tagasi toppida ja kohe kindlasti ka mitte inimesi.

kirjutad nii, nagu oleks tegu millegi palju jubedamaga. on siis homoseksuaalsus nii jube, et seda varjama peaks?

<<  3    4    5    6    7    8    9  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0308840 sekundit