Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
New Topic New Poll New Reply
Autor: Teema: PALUN VÕIMALDADA JUTUTOA KASUTUSÕIGUS
reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 5.05.2020
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.07.2013 kell 05:36 Reply With Quote
Vinninägudel on omad foorumid ja jutukad.

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

View User's Profile View All Posts By User
kommionu
Kaupmees tõe turult

Registreeritud: 15.07.2009
Viimane külastus: 4.05.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.07.2013 kell 22:11 Reply With Quote
Kui juba foorumi haldaja ( Mada ) on märkinud, et otsi mõni muu koht siis mida sa veel kobised?
Sinu saadetud solvangutest annaks samuti üht- teist teha kokku. Eerik pole ainukesena ekraani tõmmiseid teinud.

On aastaid tagasi kroonika ja delfi super kommentatoritele, pudrulõua tiitleid jagatud nii kaamera ees kui ka muidu, ära arva et sinagi saladuseks jääd.

Avaliku wc ja foorumi võrdlemine oli küll kohatu, soovitan mähkmeid, Dr. Mahl kirjutab retsepti.

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
eerik2
kollane koer

Registreeritud: 04.09.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.07.2013 kell 19:22 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: bullet
.... sellega ettenägematusest moraalset kahju põhjustab.

muig... ise põhjustad endale seda kahju siin... ei tea, kes seda paska siin kokku kirjutab...

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.
Te ei saa isegi mängu lõpetada.
http://www.youtube.com/watch?v=OuNpZYJTjco

guttamax
sain taas mahti ravida...

Registreeritud: 07.06.2008
Viimane külastus: 2.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.07.2013 kell 20:54 Reply With Quote
Kirjutan välja räige boikoti. Las räuskab. Ta on niikuinii dopingut täis, et eluaegne võistluskeeld. punkt. Annan eeskuju, 24 tundi hiljem, et kihlvedu? vahet pole, Janar ja muu foorum ka bye
P.S- Kuhu on kadunud Eeriku avatar?

Andrew
Siin ja praegu

Registreeritud: 17.05.2004
Viimane külastus: 4.04.2020
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.07.2013 kell 09:14 Reply With Quote
Mada, võimalda talle palun siin oma isiklik jututuba. Seal saab ta rääkida üksi iseendaga kõikide oma kasutajakontode vahendusel. Pehmete seintega soovitatavalt.

Naisi peab jumaldama või tuleb nad maha jätta. Vahepealset võimalust ei ole.
Remarque

reheline
The Bad Thresher

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.07.2013 kell 12:14 Reply With Quote
Ma arvan, et ta võiks meid külla kutsuda, kui rääkida tahab.
bullet
ManPower asiatec confidence

Mees
Registreeritud: 24.12.2009
Viimane külastus: 9.06.2018
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.07.2013 kell 22:02 Reply With Quote
Aga teheke siis "üht-teist kokku" palun, nagu kommionu ja nii mõnegi teise siinse kasutaja ähvardused on olnud. Jah, palun. Miskit imbub läbi ja me hakkame kohtumaja uksi kulutama nii nagu reeglitepäraselt need asjad käivad. Tunnistan oma süüd, et olen siinseid kasutajaid solvanud aga kohekindlasti mitte ei kavatse ma vaikselt seda võtta. Kui on süüdistus, siis tuleb süüdistaval ja süüalusel ikkagi vastavad instantsid läbi käia ja asjad selgeks rääkida. Karistused, trahvid jne.
Ütleme, et keskeltläbi läheb kindlasti aasta mil nii süüdistaja kui ka süüdistatav peab kohtusse ilmuma. Loomulikult võtan selle väljakutse vastu.
Jään süüdi, maksan sümboolse summa tekitatud kahju eest, ehk siis inimväärikuse alandamise/solvamise eest Teile. Jah loomulikult, kahju olen ju tekitanud ja kohus määrab hinna millega korvan Solvatute inimväärikuse.

Ja mis oleks olnud teisiti kui poleks kedagi siin solvanud? Lõpeks oleks jõudnud ikkagi kõik sinnamaani, et mulle oleks ette heidetud vanemate juures elamist, iseseisvalt mitte hakkamasaamist, sõprade mitteomamist jne. Ehk siis mõttetu mees olemist. Naised toovad peenetundeliselt muidugi vabanduseks pikemaajalisel suhtlemisel, et "meil pole midagi ühist". Stamplause mida on kindel ja turvaline lendu lasta kuigi tegelikud põhjused peituvad mujal. Ehk siis, ei soovita lihtsalt lävida inimesega kes pole ambitsioonikas.

Nõuanded. Soovitate, hakka suhtlema. Suhtlema millest, olen oma elu nelja seina vahel veetnud ilma hobide ja huvideta, millest suhelda? Neljast seinast? Loomulikult võib aga silmaring on siiski piiratud.
Kui Eesti mastaabis ei suuda mees suuremates linnades orienteerudagi, siis pole just naisterahvaste silmis väga enesekindel mees, või mis?

Mine toast välja. Mida tegema? Lihtsalt tänaval seisma? Suhtlemine, ja suhtlusteemad piiratud. Pole tuttavaid ja polega uutele tuttavatele millegagi silma paista.
Mõni nö. "suva küprokimees" on elu rohkem kogenud kui mina eales olnud olen.

Üldiselt, mina olen ummikus. täielik nokk kinni-saba lahti surnud ring.
Kui pole sõpru, siis sa pole keegi, kui sa pole keegi, siis sul pole sõpru. Võib ju valetada end huvitavaks aga sel on lühikesed jalad. Eesti on nii väike, et lõpeks saadakse ikka teada mis inimene oled.

Ehk siis, minu nägemus on, et kui sa pole 1 klassist alates kooliajast või lasteaiast omaenda õiget teed ise rajanud, siis pole hilisemalt eriti lootustki.

P.S. Loomulikult on õige inimesele ette heita tema füüsilisi puuduseid, nagu rehelise vinninägude postitus. See näitab tõeliselt inimese olemust. Ma usun, et reheline mõnitaks samal viisil näiteks jalutut inimest.

reheline
The Bad Thresher

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.07.2013 kell 15:16 Reply With Quote
Sul ei ole füüsiline puudus, sul on vaimne peetus.

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

AlastiCowboy
Algaja

Registreeritud: 25.09.2006
Viimane külastus: 12.04.2018
Otsib: naist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2013 kell 13:52 Reply With Quote
Minu lugupidamine härra Rehalisele kuid ei sobi ju ka vaimse peetusega
inimest mõnitada.

sinu jägedes käin

jeena
Kasutaja

Naine
Registreeritud: 30.05.2005
Viimane külastus: 12.01.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2013 kell 17:51 Reply With Quote
LP teema algataja ehk pöördud oma murega Võsapetsi poole, tema aitab Sind kindlasti. Kahjuks siin foorumis ,nagu sa ise aru peaksid saama, sind enam ei taheta liikmeks.
reheline
The Bad Thresher

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.07.2013 kell 20:07 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: AlastiCowboy
Minu lugupidamine härra Rehalisele kuid ei sobi ju ka vaimse peetusega
inimest mõnitada.
Miks ei sobi? Kui inimene on idioot, peab keegi seda talle ütlema Sinul on näiteks keskendumisraskused.

jeena
Kasutaja

Naine
Registreeritud: 30.05.2005
Viimane külastus: 12.01.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2013 kell 14:07 Reply With Quote
reheline sorry et sind parandan aga 1 sõna võiks veel su tekstis olla,-----
Kui inimene on TEADLIKULT idioot, ...
ta teab mis on ta probleem aga ei tee selle lahendamiseks ise mittemidagi.

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2013 kell 20:41 Reply With Quote
Teadlik idioot-pole sugugi halb termin.Kas seda võiks seostada hobi viljelemisena või kalduvustega teatraalsusesse.

Miks sa arvad et Reheline on loll ja puudega inimene et seda ei mõista.Minu arust andis ta oma kommis Kuldaväärt soovituse ,mis kasttub täielikult sinupoolse vihjega.

Jeena,,,,,,,,Kui inimene on TEADLIKULT idioot, ...
ta teab mis on ta probleem aga ei tee selle lahendamiseks ise mittemidagi.

Reheline,,,,,,,Kui inimene on idioot, peab keegi seda talle ütlema

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

reheline
The Bad Thresher

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2013 kell 21:48 Reply With Quote
Nojah
Mis ma oskan öelda... Minukandis seotakse bulletisugused öösel hobuse taha ja antakse venemaa poole piitsa, kus siis pohmellis võitlejad nad ehmatusega hõredaks lasevad. Seda kardetakse ja idiootide protsent meie külas on olematu. Ka Elvas võiks mingi kasvatuslik meetod selliste kärssninade raviks olla

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 28.04.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2013 kell 08:31 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: bullet
Aga teheke siis "üht-teist kokku" palun, nagu kommionu ja nii mõnegi teise siinse kasutaja ähvardused on olnud. Jah, palun. Miskit imbub läbi ja me hakkame kohtumaja uksi kulutama nii nagu reeglitepäraselt need asjad käivad. Tunnistan oma süüd, et olen siinseid kasutajaid solvanud aga kohekindlasti mitte ei kavatse ma vaikselt seda võtta. Kui on süüdistus, siis tuleb süüdistaval ja süüalusel ikkagi vastavad instantsid läbi käia ja asjad selgeks rääkida. Karistused, trahvid jne.
Ütleme, et keskeltläbi läheb kindlasti aasta mil nii süüdistaja kui ka süüdistatav peab kohtusse ilmuma. Loomulikult võtan selle väljakutse vastu.
Jään süüdi, maksan sümboolse summa tekitatud kahju eest, ehk siis inimväärikuse alandamise/solvamise eest Teile. Jah loomulikult, kahju olen ju tekitanud ja kohus määrab hinna millega korvan Solvatute inimväärikuse.

Ja mis oleks olnud teisiti kui poleks kedagi siin solvanud? Lõpeks oleks jõudnud ikkagi kõik sinnamaani, et mulle oleks ette heidetud vanemate juures elamist, iseseisvalt mitte hakkamasaamist, sõprade mitteomamist jne. Ehk siis mõttetu mees olemist. Naised toovad peenetundeliselt muidugi vabanduseks pikemaajalisel suhtlemisel, et "meil pole midagi ühist". Stamplause mida on kindel ja turvaline lendu lasta kuigi tegelikud põhjused peituvad mujal. Ehk siis, ei soovita lihtsalt lävida inimesega kes pole ambitsioonikas.

Nõuanded. Soovitate, hakka suhtlema. Suhtlema millest, olen oma elu nelja seina vahel veetnud ilma hobide ja huvideta, millest suhelda? Neljast seinast? Loomulikult võib aga silmaring on siiski piiratud.
Kui Eesti mastaabis ei suuda mees suuremates linnades orienteerudagi, siis pole just naisterahvaste silmis väga enesekindel mees, või mis?

Mine toast välja. Mida tegema? Lihtsalt tänaval seisma? Suhtlemine, ja suhtlusteemad piiratud. Pole tuttavaid ja polega uutele tuttavatele millegagi silma paista.
Mõni nö. "suva küprokimees" on elu rohkem kogenud kui mina eales olnud olen.

Üldiselt, mina olen ummikus. täielik nokk kinni-saba lahti surnud ring.
Kui pole sõpru, siis sa pole keegi, kui sa pole keegi, siis sul pole sõpru. Võib ju valetada end huvitavaks aga sel on lühikesed jalad. Eesti on nii väike, et lõpeks saadakse ikka teada mis inimene oled.

Ehk siis, minu nägemus on, et kui sa pole 1 klassist alates kooliajast või lasteaiast omaenda õiget teed ise rajanud, siis pole hilisemalt eriti lootustki.

P.S. Loomulikult on õige inimesele ette heita tema füüsilisi puuduseid, nagu rehelise vinninägude postitus. See näitab tõeliselt inimese olemust. Ma usun, et reheline mõnitaks samal viisil näiteks jalutut inimest.

Kõigil nendel teemadel on aastaid diskuteeritud ja ikka on inimene samas punktis ning soiub edasi.
Ma ei tea kas selliste inimeste puhul on vaja sotsiaaltöötajat abiks, kes võtab käe kõrvale ja õpetab elama või mida tegema peaks. Jutt ei aita, ainus võimalus on inimesel leida emme tüüpi naine. Selge on see, et siit ta seda ei leia. Mis kärbsepaber see foorum küll on, et pole soovi midagi muud teha? Mujal olla?
Vanemate süü on kindlasti see,et teatud vanuse juurde jõudmisel teda kodunt välja ei visatud. Tore on õppida teiste vigadest, oma lapsed kihutan kodunt välja kohe kui neil on koolid lõpetatud.

Eerik: ega Sa ei tea kas on tegu füüsiliselt terve inimesega? Äkki on inimene kaelast saati halvatud ja lihtsalt sisustabki siin oma aega ja ootab nö vaikselt juurikana mil teda teise ilma kutsutakse?

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

reheline
The Bad Thresher

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2013 kell 09:40 Reply With Quote
Ta on ülevaltpoolt kaela halvatud

eerik2
kollane koer

Registreeritud: 04.09.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2013 kell 10:14 Reply With Quote
Sissy, kusjuures ongi naljakas see, et tegemist täis elujõus mehega. Pigem ongi rehelise diagnoos täpne - aju ja lihaste vahel ei toimi otseühendus, mis sunniks neid lihaseid õiges suunas tegutsema. Kummaline ongi see, et see ühendus toimib, kui töö juures tööd teha ja kui on vajadus siin kõiki sõimata ning siis halada. Nagu mingi filter oleks vahel. Igaljuhul mina soovitaksin 'format c'.

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.
Te ei saa isegi mängu lõpetada.
http://www.youtube.com/watch?v=OuNpZYJTjco

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 28.04.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2013 kell 21:21 Reply With Quote
Eeriku ja Rehelise kommentaarile vastuseks:

Ma usun, et tegelikult Bulletile ehk Confule meeldib emmega koos elada kuna siis ei pea ta enda sokke pesema ja näed toidugi saab lauale (tänu emme söögitegemisele). Soiubki seetõttu, et ükski naine ei taha meest kes emme seelikusabast kinni hoiab.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

Wet
Friik

Naine
Registreeritud: 26.10.2011
Viimane külastus: 16.07.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.07.2013 kell 21:34 Reply With Quote
Äkki saaks selle teema lukku panna.
Seda teematu lugedes jätab nii mõnigi kodutu endast idioodi mulje.

<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0170469 sekundit