Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: Mis teie arvate?
zip
kodutu

Naine
Registreeritud: 14.12.2009
Viimane külastus: 19.01.2016
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2014 kell 15:03 Reply With Quote
Mis teie arvate?

Palju on räägitud teemal, kus suhtes mees otsib tutvumisportaalist endale mõttekaaslasest naistuttavat.
Palju on ka arvamusi, et ju siis kodus naine on ära tüüdanud ja mees otsib vaheldust. Samas on ka arvamusi, et naise ja mehe vahel võibki sõprus olla ja sellise käitumisega suhet mees ei riku. Küsimus siiski selline, kui tõenäoline on siiski see, et mees on tutvumisportaalis vaid naissõpra otsimas? Kas see on ettekääne või tõsi?
Kui selline sõprussuhe on loodud, siis kas selle salajas hoidmine (ütlen et on aga kirju ei näita) on usalduslik ja vastuvõetav ehk kas sellega peaks naine leppima?

Kellega suhtled sellelt ka õpid.

View User's Profile View All Posts By User
sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 17.08.2019
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.08.2014 kell 00:45 Reply With Quote
Ma ei ole leplik naine!
Kas sellele samale mehele oleks siis ok kui tema naine on tutvumisportaalis meestega flirtimas? Laseks vabalt sellel kõigel toimuda või oleks see lubatud vaid talle (mehele)?
Kui kiirelt on ok, et oma naine ära tüütab? Teaks siis oodata.
Ma tahaksin arvata, et kui mees ei näita kirju, siis päris flirdivaba see tekst ei ole.
Minu jaoks selline asi ei oleks OK, et mees chatib naistega ja kirju hoiab salajas.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

tiivitaavi
Friik

Naine
Registreeritud: 21.12.2006
Viimane külastus: 4.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.08.2014 kell 09:56 Reply With Quote
Tavaliselt mehed selliseid suhteid ei loo,pead ise taipama,mis on suhtes vajaka.Pane end tema olukorda,igas mõttes,siis mõistad,miks ta nii käitub.

Lihtne on hukka mõista,raskem mõista inimest.

http://www.youtube.com/watch?v=fEtwsTfBzLc

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.08.2014 kell 13:19 Reply With Quote
Olen nõus, et tuleb inimesi mõista. On mehi kes polegi loodud ühe naise meheks. Seega mõni mees ongi selline kes vajab vabadust ja palju naisi.

officer
lollile ...üle mõistuse!

Registreeritud: 08.08.2006
Viimane külastus: 16.09.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.08.2014 kell 16:40 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: sissy84
Seega mõni mees ongi selline kes vajab vabadust ja palju naisi.

...tegelt see "mõni mees" ei ole leidnud seda õiget

"Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks." /Marcus Aurelius- T.-H.Ilves. EV President alates 09.10.2006/

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.08.2014 kell 12:11 Reply With Quote
Tean mitut meest kel on olnud mitusada voodipartnerit ja no usun, et üsna lähedasi "õigele" on seal ikka mitmeid olnud.
Mõnel mehel jääbki veri möllama ja kodustamine lõplikult ei tule kõne allagi.

officer
lollile ...üle mõistuse!

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.08.2014 kell 17:25 Reply With Quote
...huvitav, millest selline veendumus

"Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks." /Marcus Aurelius- T.-H.Ilves. EV President alates 09.10.2006/

reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 12.08.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.08.2014 kell 19:33 Reply With Quote
Oioi, Sissy, mitmesaja naise seast päris kindlasti veel õiget ei leia. Norm naine on suht haruldus.

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.08.2014 kell 22:41 Reply With Quote
Kui teie komme loed siis tekkib tahtmatult tunne nagu te õigustaks ja kiidaks takka abielueelseid seksuaalkontakte.Eriti veel reheline-oleks nagu normaalne seda lausa mitmega teha.Naiseks tuleb võtta see keda kõigevägevam sulle määrab ja siis elupäevade lõpuni õnnes purjetada.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

officer
lollile ...üle mõistuse!

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.08.2014 kell 09:45 Reply With Quote
...kas keppimist nimetatakse nüüd purjetamisex?

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.08.2014 kell 13:21 Reply With Quote
Ma ei poolda sellist jama aga kuna mu enda suguvõsas on sellised isased siis tean, et kõiki kodustada ei anna. Tuleb mõista, et kõik mehed pole tehtud ühe ja sama vormi järgi.

Abielueelne seks on normaalne kuna inimest on vaja tunda enne nn lõplikku sidumist.
Kurb kui füüsiline sobivus juba kohe alguses puudub.

Freelancer: ma ei usu, et tänapäeval leiduks meesterahvaid kes oleksid ise süütud ja samal ajal oleksid nõus koos elama neiuga 5 aasatat enne esimest vahekorda ja abielu.
Pealegi kui nõuda süütust ühelt osapoolelt, siis peaks ka teine pool süütu olema - võrdõiguslikkus!

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.08.2014 kell 19:40 Reply With Quote
Muidugi sissy-ikka mõlemad.Käid kinos ja kultuuriüritustel ,õpite teineteist paremini tundma-pean silmas isikuomadusi mitte anatoomilisi.

Mis kasu on selles abielueelses seksis kui statistikale tuginedes niikuinii suurem osa kipub lahku kolima.kepid enne abielu nagu loom ja siis pärast avastad et pole nagu see päris õige.. Et nagu naabrinaise genitaalid sobivad paremini.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.08.2014 kell 20:04 Reply With Quote
Üldjuhul on 50% lahutusi kuna inimesed kipuvad abielluma ja peret looma peale aastast tutvust.
Aasta kaks on ju armumise faas, inimesed peaks jõudma kahekesi argipäeva faasi ja siis alles mõtlema abielule ning lastele.
Paljud naised ja mehed saavad oma kaaslase õiget palet tundma aasta või kaks peale abielu ja siis tormatakse ka lahutama.
Lisan: päris suur hunnik mehi pole ka erilised isad. Kui nad naiste õlule viskavad kõik kohustused laste ja kodu ees, mis seal siis imestada, et armastus asendub põlguse ja pettumusega. Üks hetk tundubki naabrist Mati (Mari) olevat parem saak? Või saab niisama kõrini ja otsustatakse laiali kolida.

Vahel tundub, et uute põlvkondade puhul liigume selles suunas kus kaob monogaamia ja abielu. Heidetakse paari vaid lühiajaliselt ning laste osas tehakse ametlikud lepingud. Olen kindel, et lahutuste % ajaga ainult tõuseb ja tõuseb.

Kas poleks kohutav avastada abielus olles, et voodipartnerina on valik ikka kehvemaist kehv? Seks on üks osa elust nagu söömine ja hingaminegi. Seksi puudumine ja kehv seks tähendaks tänapäevalgi kiiret lahutust.

pinginaaber
Algaja

Naine
Registreeritud: 15.08.2014
Viimane külastus: 20.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.08.2014 kell 11:11 Reply With Quote
Minu arust on abielu hea viis kuidas endasse kinnistada, et nüüd oleme mees ja naine, sest siiski mingi alateadlik ühiskonna arvamuse ees hirm on säilinud, abiellutakse ju ikkagi oma sugulaste silme all ning seega püsitakse ehk mõned riiud rohkem koos. Inimesed peaksid abiellumist rohkem praktiseerima. Kuigi tänapäeval on moes kooselud või lihtsalt suhted.

Kuna nii meeste kui ka naiste tahtmised on kasvanud üha suuremaks ja motiivid, miks üldse koos püsida, on kadunud või ähmased, siis on üha raskem paaridel koos püsida. Tuleb tõdeda, et asi on ühiskonnas, üha vähem väärtustatakse perekonda ja üha rohkem indiviidi vabadust ning seetõttu ei looda suhetki, näeme nüüd isegi seda, et isegi naised, kelle instinkt on luua perekond ei taha seda enam teha, mis siis veel meestest rääkida.

http://sidusus.wordpress.com/

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.08.2014 kell 21:16 Reply With Quote
Äkki viitsid kirjutada rohkem lahti oma mõttekäigu-Kuna nii meeste kui ka naiste tahtmised on kasvanud üha suuremaks ja motiivid, miks üldse koos püsida, on kadunud või ähmased, siis on üha raskem paaridel koos püsida

Isiklikult minule jäi see mõttekäik arusaamatuks.Muidugi kui abielluda esimese vastutuleva krõlliga ainult sellepärast et mujalt niikuinii keppi ei saaks ja ega viitsikski kodust välja minna seda otsima siis jah.Kui aga teed asja kaalutletult ja enesele arusaadavalt siis mina küll kooselu vastu pole.Võibolla tuleks süveneda kasvõi kooselu ja abielu sõnalisse tähendusse ja see kõigepelt enesele lahti mõtestada.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.08.2014 kell 23:36 Reply With Quote
Ma tean ainult ühte naist oma tutvusringkonnas kes tõesti eelistab lastele karjääri. Pealegi usun, et ta on üksik ka seetõttu, et ma ei tea üht meest kelles ta oma välimusega kirgi kütaks. On ehk karm nii öelda aga on inimesi kes on parajad veidrikud (räägin riietusstiilist ja enda eest hoolitsemisest). Ülejäänul kas on lapsed või siis nad on kurvad, et pole sobivat meestki omale leidnud.
Mõistagi vanuse kasvades kipub valik aina kehvemaks jääma (parimad on ära krabatud), eriti kui ei soovita kaaslaseks 10 aastat vanemat pagasiga teise ringi meest.

"Meeste ja naiste tahtmised on kasvanud suuremaks."
Ma olen nõus, et kuna tänu internetile on justkui suurem turg avatud, siis tõesti tänapäeval ei pea inimene vaid oma "küla" inimestest kaaslase valimisega piirduma. Lisaks paljud unustavad peeglisse vaadata ja kipuvad ka väga valivad olema (peale peegli võiks mõelda enda arengutasemele). Tean inimesi kes unistavad modellidest aga ise kuidagi sama kategooria alla ei liigitu.

Veel rohkem abielusid tähendaks lahutuste arvu % kasvu 50 pealt ehk 80 peale. Mina ei poolda seda kuna mul on kahju nendest õnnetutest lastest kes saavad omal nahal tunda kogu seda kurbust mida üks lahutus kaasa toob.

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.08.2014 kell 21:19 Reply With Quote
Olen täielikult nõus sissy mõttekäiguga:
Lisaks paljud unustavad peeglisse vaadata ja kipuvad ka väga valivad olema

Kusjuures antud mõte vastab täielikuklt tõele.Kui soovid midagi saada siis tasuks kõigepelt hinnata oma võimalusi midagi pakkuda.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.08.2014 kell 23:39 Reply With Quote
Kui pole ilu peab inimene kompenseerima puudujääki kas tarkuse või rahaga.
Muul juhul peab leppima ehk kehvema partiiga või üksikuks jäämisega.

Sattusin lugema kollast ajakirjandust ja mind pani ohkama Paris Hiltoni lollus. Nimelt ta oli Twitteris kaastunnet avaldanud Robbie Williamsi surma puhul.
Õnneks on tal ilu ja ropult rikas perekond.
Ei tea kas isa haaras kahe käega peast seda lugedes.

pinginaaber
Algaja

Naine
Registreeritud: 15.08.2014
Viimane külastus: 20.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.08.2014 kell 17:47 Reply With Quote
jah tahtmiste all mõtlesingi ma seda, et nii naistele kui meestele jääb väheks ainult ühest ainsast kaaslasest terveks eluks ning samuti on segajateks teised tahtmised nagu trennid, clubid, internet, autod, reisid, filmid, shoping (ja kõik teised meeldivad tegevused). Ning koospüsimise vähenenud motiivide all mõtlesin ma seda, et tänapäeval oskab iga mees enda majapidamise eest ise hoolitseda ta ei vaja, et naine enam kodus oleks ja hoolitseks maja, laste ja tema eest. Ta saab üksi hakkama. Naise motiivid on ka vähenenud kuna naine teenib nüüd ise raha ja ta ei vaja meest või vähemalt tal on iga hetk võimalus minna tööle ja ise hakkama saada.

Ma ei ütle, et see tänapäevane elu halb on, sest tõesti elame nagu kuningad.
Ainuke asi mis puudu on tõesti natuke teiste inimestest hoolimist. Kas või naeratus oma mehele midagi vastu nõudmata. See on läbi teise rõõmustamine, mis ühiskonnas veel vajaka.

http://sidusus.wordpress.com/

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.08.2014 kell 23:59 Reply With Quote
Ei tea ajastut mil vasakule panijad poleks vasakule pannud. Tehti siis kui oli vähem meelelahutust ja rohkem käest kinni hoidmist ning tehakse seda ka nüüd. Kel on loomus selline, see seda teeb. Ei aita muuta loomust "õige" kaaslane, vähem hobisid ega suurem hoolimine. Küürakat parandab vaid haud.

Seega tuleb kauem tundma õppida, et ei looks perekonda inimesega kel on komme intiimsust kõigiga jagada.

Ma ei saa aru inimestest kes on kitsid hea sõna ja naeratuse osas. Omasid tuleb ju hoida.

Deiviidas
Hundi aaria ooperist Tagahambad

Mees
Registreeritud: 12.12.2003
Viimane külastus: 16.08.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.07.2018 kell 20:32 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: zip
Palju on räägitud teemal, kus suhtes mees otsib tutvumisportaalist endale mõttekaaslasest naistuttavat.
Palju on ka arvamusi, et ju siis kodus naine on ära tüüdanud ja mees otsib vaheldust. Samas on ka arvamusi, et naise ja mehe vahel võibki sõprus olla ja sellise käitumisega suhet mees ei riku. Küsimus siiski selline, kui tõenäoline on siiski see, et mees on tutvumisportaalis vaid naissõpra otsimas? Kas see on ettekääne või tõsi?
Kui selline sõprussuhe on loodud, siis kas selle salajas hoidmine (ütlen et on aga kirju ei näita) on usalduslik ja vastuvõetav ehk kas sellega peaks naine leppima?

No kui loogiline saab see olla? Mehel on naine kodus aga otsib suhtlusportaalist nais-mõttekaaslast.
Kui sul on naine, siis see peakski olema sinu mõttekaaslane. Suhtlusportaalist otsitakse kas armukest või siis hapnema läinud suhte korral uut suhet.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.07.2018 kell 21:12 Reply With Quote
Ma arvan millegi pärast, et peale teatud aastaid kooselu hakkab meestel igav ja nad otsivadki vaheldust.
Ma sain pikki näppe enda abielus ja ma nüüdsest usugi, et truudus on vaid juhuse puudus. Ja omajagu mehi otsib ise põnevust.

kaitsevaim
hell tantsulõvi

Registreeritud: 13.06.2003
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2018 kell 20:47 Reply With Quote
Siin nagu läks asi teemast välja abielu peale jne, mitte ei räägita enam sellest, milles küsimus oli. Et kas võib netis suhelda teistega. Ma võin omalt poolt öelda, et põhjus, miks teistega netis suhelda võib olla ka selles, et oma naisega ei õnnestu asjadest enam rääkida ja kuna endal oleks vaja juba nõu, kuidas konfliktsituatsioonides läheneda teiselt emaselt, siis see võib olla piisav põhjus ja teine põhjus on see, et isasel on vajadused, mis jäävad reaalse käimasoleva suhte puhul saamata. Sellisel välisel suhtlusel on omad riskid, mis võib olla äratundmine, et see praegune ikka ei ole minu jaoks või ka see, et see vahepealne suhtlus aitab olemasolevat tugevdada ja mõista, et ma olen valesti käitunud või su partner on valesti käitunud ja saad teda suunata nii, et asjad toimima hakkavad.

Abielu on siin vaid formaalsus mu meelest, mis on kahjuks paljude jaoks liiga üle tähtsustatud. Freelancer paistab olevat kristlane, seda on näha, aga ka siis kui ma peaks abielu pühaks, siis see on kindlasti õige, et enne abielu vaid platoonilise suhte pealt selle otsuse tegemine ei ole õige, sest sa võid ja olla vaimselt kindel, et kui kõik muu peale füüsilise klapib, siis peab ka füüsiline klappima, siis kindlasti ei pruugi see nii olla. Teiseks...inimesel on vajadused. Kui ta ei leia endale rahuldust ühest kohast, siis otsib ta seda teisest kohast. Enne lõplikku sidumist on vaja teineteist korralikult tundma õppida. Jah, ka mina abiellusin "esimese ettejuhtuva krõlliga", sest arvasin, et nagunii ma mujalt ei saa ja teate mis? See oli mu elu suurim viga, sest 12 aastat mu elust said raisatud ja siia ilma sündis 2 last, kes olid pigem tööõnnetused kui tahetud ja kuigi neid on armastatud ja hoolt kantud, siis omavaheliste tülide tõttu on nad väga palju vaimselt kannatanud ja seda on näinud nii lasteaed kui kool kui kõik lähedased. Nii et paluks mulle mitte öelda, et enne abielu ja siis seks, sest muidu ma lähen lihtsalt kellelegi kallale.

anna endale võimalus olla eriline!

eerik2
kollane koer

Registreeritud: 04.09.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.07.2018 kell 00:55 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: sissy84.. Vahel tundub, et uute põlvkondade puhul liigume selles suunas kus kaob monogaamia ja abielu. Heidetakse paari vaid lühiajaliselt ning laste osas tehakse ametlikud lepingud. Olen kindel, et lahutuste % ajaga ainult tõuseb ja tõuseb. ..

Ma arvan, et praeguse multikulti ühiskonna "arenedes" hakatakse traditsioonilist abielu hoopiski just kõrgemalt hindama. Hindama pere, kui tõelist väärtust.

Kaitsevaim, sa võta seda 12 aastat, kui õppetundi ja tee sellest järeldused. Sinu kirjaviis näitab, et sa pole mõistnud oma vigu. Ise lasid nö lati alla ja abiellusid enda sõnul 'krõlliga'. Sa pole esimene ega viimane, kes selliseid 'vigu' teeb, oskus on sellest õppida.
Huvitav, mida sinu eks arvaks väljendist 'abiellusin krõlliga'....?

Mis puutub netisuhtlust vastassugupoolega ja nn sõbra otsimist, siis võib see ehk mingi protsendi ulatuses isegi õige olla. Samas tahaks neid mehi näha, kes julgevad netis naisega suheldes öelda, et nad ainult suhtlevadki ja et naine/lapsed olemas ja ei otsi uut suhet... sama küsimus kehtib ka naiste kohta.

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.
Te ei saa isegi mängu lõpetada.
http://www.youtube.com/watch?v=OuNpZYJTjco

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.07.2018 kell 21:17 Reply With Quote
Suhtes või abielus mees, vahet ju ei ole.
Point on selles, et kui naisega ei õnnestu rääkida, siis võiks proovida mõnda teist varianti rääkimise viisidest.
Minagi kirjutan vahel mehele kirja ja eriti siis kui näen, et püüdsin rääkida aga näed segas vahele ja seetõttu ma ei jõudnud asja tuumani. Kirjas saan rääkida nö asja lõpuni.
Selleks, et mõista ei ole vaja suhelda tingimata võõraste naistega. Mehed võivad vabalt lugeda artikleid ja raamatuid. Või püüda oma naist kuulata, ilma vahele segamata ja ärritamiseta.

Milleks seksida krõlliga ehk inimesega kes ei meeldi? Seksi tagajärg võivadki lapsed olla aga see pole ju ka mingi eriline uudis.

Mehed ehk ei ütle, et neil on pere ja nad tahavad kõigest suhelda aga mina naisterahvana ütlen. Tahaksin mõelda, et ma ei ole erand. Mina aga ei tahaks, et mu mees otsib internetisõpru vastassoo hulgast. Kui vajab abi ja nõu mingu naisterahvast psühholoogi juurde või harigu end erialase kirjandusega.

<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0204880 sekundit