Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: Räige valetamine või pidev pöörane kiim. Kas on olemas ka kolmas võimalus?
HornyAsHell
Algaja

Mees
Registreeritud: 11.10.2014
Viimane külastus: 25.11.2014
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.10.2014 kell 19:11 Reply With Quote
Räige valetamine või pidev pöörane kiim. Kas on olemas ka kolmas võimalus?

Selleks, et seksi saada, tuleb tüdrukule valetada, et armastad teda. Kui sellist juttu ei räägi, siis võid ta mõnusatest raseeritud avaustest vaid unistada. No lies, no sex.

Masturbeerimine ei ole mõnu poolest päris seksimisega võrreldav. Pealegi on tegemist häbiväärse nõrkusega ja ma ei taha enam üle kogu keha punastada, kui tuttavate seas sellele teemale jutt läheb.

Kas on võimalik seksimõnusid saada ka ilma end totaalse valetamisega alandamata?

Tattooed vaginas have more fun

View User's Profile View All Posts By User
freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.10.2014 kell 19:48 Reply With Quote
Kohe kindlasti on võimalik.Elus on kõik võimalik tuleb osata olla õiges kohas õigel ajal.Antud keiss eeldab veel üht äärmiselt olulist tingimust.Selleks et midagi saada peab olema ka midagi anda.

Pihku peksmisel on samuti oma eelised seksi ees.Sa ei pea kellelegi valetama ja tõestama et oled mees.Võid vabalt valitud naisterahvast panna,kusjuures ilma vanusepiiranguta,ja seda kõike ilma kellegi halvustava näpuvibutuseta.Samuti pole vaja karta suguhaigusi ega soovimatut rasestumist.
Iga kingsepp jäägu ikkagi oma liistude juurde ja tegelegu sellega mis kõige paremini välja tuleb.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

kommionu
Kaupmees tõe turult

Registreeritud: 15.07.2009
Viimane külastus: 10.11.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.10.2014 kell 20:03 Reply With Quote
Sellisel juhul saab valetamisest juba omaette eesmärk ja selle elus hoidmine tavaliselt pikalt ei õnnestu. Varem või hiljem tuleb ikka välja, ning tekitab ainult paksu verd.

Seega panusta püsivale suhtele. Muidugi jääb ka varjant osta teenust.

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
HornyAsHell
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.10.2014 kell 23:42 Reply With Quote
põnev probleem

Tasu eest seks on suur ahvatlus küll. Samas seksi vajadus on iga päev ja kogu raha ei saa ka selle peale kulutada, kuigi tahaks. Hinnad 50 e tund.

Midagi erilist peale suure seksisoovi partnerile vastu pakkuda pole. Kahjuks sellest vist ei piisa.

Mis masturbeerimisse puutub, siis nagu öeldud, ei talu ma lihtsalt hästi häbi (punastamine!!). Mul on seda seetõttu võimatu varjata teiste eest.

Põhiline tunne kepikate naiste vastu ei ole mul mitte armastus, vaid seksi iha. Lisaks ka midagi kadeduse ja viha sarnast, kuna nad omavad midagi nii ahvatlevat ja mõnusat, millest minul suur puudus aga nad ülbikud ei lase naljalt puutudagi ennast. Kui aga tahad suhet aretada, siis tuleb alati rääkida jubedast armastusest.

Naiste jaoks on seks "ainult seks" aga armastus on midagi eriti head

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 13.11.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.10.2014 kell 02:10 Reply With Quote
Kui aus olla, siis ei pea peaaegu esimene aasta üldse armastusest rääkima. Peab jooksma naisel sabas, hoidma kätt ja natuke oleks vaja ka romantikat. Piisab kui vaadata sellise näoga nagu seda on:"ma tahan Sind, Sa kaunis naine" otsa ja ongi kõik vajalik olemas. Lisan, peale seksi peab ka aega panustama suhtesse, ei muud.

Nt minu abikaasa ütles mulle alles peale aastast kooselu, et armastab mind. Eesti mees pole mingi hispaanlane, et ta armastusest soiguma peab. Naised vajavad, ära kuulamist, olemas olemist ja lähedust. Kui pole soovi just kolliga seksida, siis sõnad:"Sa oled seksikas, mu kaunitar!" Poleks vast ka üleliigsed, pigem oleksid naisele tuju tõstvad. Kui on kuid koos oldud, siis võiks öelda, et kaaslane on kallis...

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

HornyAsHell
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.10.2014 kell 14:44 Reply With Quote
ülbikute võlu ja oma kadeduse aus väljendamine

Tsitaat:
Algne postitaja: sissy84
Kui aus olla, siis ei pea peaaegu esimene aasta üldse armastusest rääkima. Peab jooksma naisel sabas, hoidma kätt ja natuke oleks vaja ka romantikat. Piisab kui vaadata sellise näoga nagu seda on:"ma tahan Sind, Sa kaunis naine" otsa ja ongi kõik vajalik olemas. Lisan, peale seksi peab ka aega panustama suhtesse, ei muud.

Nt minu abikaasa ütles mulle alles peale aastast kooselu, et armastab mind. Eesti mees pole mingi hispaanlane, et ta armastusest soiguma peab. Naised vajavad, ära kuulamist, olemas olemist ja lähedust. Kui pole soovi just kolliga seksida, siis sõnad:"Sa oled seksikas, mu kaunitar!" Poleks vast ka üleliigsed, pigem oleksid naisele tuju tõstvad. Kui on kuid koos oldud, siis võiks öelda, et kaaslane on kallis...

Jah, see seksikuse jutt ei oleks tõesti vale. Aga kas võiks väljendada ka näiteks kadedust ja viha? Kas naised saavad sellest aru ja oskavad seda nautida?

"Sa oled kogu maja kõige tihkem tuss ja pandavam ülbik ja minu unistuseks on sind spread-eagle kinni aheldada ja kõik su kolm mõnusat avaust läbi nikkuda. Igal hommikul, päeval ja õhtul."... Kas mõni suhe võiks niisugusele aususele põhineda? Kas mõni naine võiks sellist iha, viha ja meeletu külgetõmbe koosmõju nautida?

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.10.2014 kell 18:47 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: HornyAsHell

Mis masturbeerimisse puutub, siis nagu öeldud, ei talu ma lihtsalt hästi häbi (punastamine!!). Mul on seda seetõttu võimatu varjata teiste eest.

Ürita sellega tegeleda kuskil varjatud kohas mitte rahvarohketes kohtades-veel vähem sõprade seltskonnas kui plaanite õlle panna.

Sinu viimane tsitaat.....
"Sa oled kogu maja kõige tihkem tuss ja pandavam ülbik ja minu unistuseks on sind spread-eagle kinni aheldada ja kõik su kolm mõnusat avaust läbi nikkuda. Igal hommikul, päeval ja õhtul."...
Kõlab nagu pöördumine rahva poole ühe riigisaadiku kõnest....

HornyAsHell
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.10.2014 kell 23:57 Reply With Quote
http://nofaplife.com/?p=1633

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer

Sinu viimane tsitaat.....
"Sa oled kogu maja kõige tihkem tuss ja pandavam ülbik ja minu unistuseks on sind spread-eagle kinni aheldada ja kõik su kolm mõnusat avaust läbi nikkuda. Igal hommikul, päeval ja õhtul."...
Kõlab nagu pöördumine rahva poole ühe riigisaadiku kõnest....

Kui sa seda nüüd ütlesid, siis hakkaks nagu tuttav tunduma tõesti
...

Aga et mitte olla selle kiima-teema suhtes vaid ühekülgne... On olemas õpetused (näiteks NoFap), mille kohaselt on noormeeste kiimas hoidmine - ilma seksi, masturbeerimise ja isegi naiste puutumiseta - üks väga hea ja kasulik asi. Võimaldab energiaga midagi muud kasulikku ette võtta. Nii et kõik sõltub vaatenurgast...

ullike
naiivitar

Registreeritud: 10.10.2002
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2014 kell 08:38 Reply With Quote
Tsitaat:

... on noormeeste kiimas hoidmine - ilma seksi, masturbeerimise ja isegi naiste puutumiseta - üks väga hea ja kasulik asi. Võimaldab energiaga midagi muud kasulikku ette võtta. ...

Ma, vanainime, olen kuulnud väljendit "piss lööb pähe", nii et eks selle kiimaga peab ka ikka ettevaatlik olema
Liiga palju head pole kah hea

Ole õnnelik selle üle, mis sul on - siis on sul palju, mille üle õnnelik olla.

Iiri vanasõna

dex
;)

Registreeritud: 16.02.2003
Viimane külastus: 19.08.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2014 kell 11:27 Reply With Quote
Hummerimees on taas võtnud südame rindu, ostnud säästumarketist nelipaki ja teinud kodututesse uue kasutaja. Palju õnne meile kõigile!

When all you have is a hammer, everything looks like a nail.

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2014 kell 18:32 Reply With Quote
Tsitaat:

Aga et mitte olla selle kiima-teema suhtes vaid ühekülgne... On olemas õpetused (näiteks NoFap), mille kohaselt on noormeeste kiimas hoidmine - ilma seksi, masturbeerimise ja isegi naiste puutumiseta - üks väga hea ja kasulik asi. Võimaldab energiaga midagi muud kasulikku ette võtta. Nii et kõik sõltub vaatenurgast...

Tänapäeval on jah olemas igasugu hämavad poliitiliselt korrektsed hämamised.Vanasti oli asi lihtsam.Oli ütelus-Rebane vaatas viinamarju ja tõdes et need on hapud ja teda need ei huvitagi.

Dex
Säästumarket-sellest saan aru.....aga miks just nelipakk

Üldse tuleks kuhugi panna kirja spikker ,,Kaubanduskettide pingerida ,, ja kirjutada lahti millises ühiskondlikus staatuses inimene peaks millist ketti kasutama.Muidu võib seltskonnas jääda piinlikusse olukorda kui mainid kulastatavat kettivõrku.

ullike
naiivitar

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.10.2014 kell 10:22 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: dex
Hummerimees on ... teinud kodututesse uue kasutaja.

Tegelikult on tema visadus ju täiesti hämmastav
Ja see, kuidas ta oskab mängida erinevaid inimtüüpe.
Mis kahjuks jõuavad lõpuks välja ikka ühe ja sama tulemuseni

Aga loodame, et seekord läheb teisiti

Tsitaat:
Muidu võib seltskonnas jääda piinlikusse olukorda kui mainid külastatavat ketivõrku.

Kas inimene siis liigub ja suhtleb ühes seltskonnas ja poodi läheb hoopis teise seltskonna omasse, või mismoodi see poeskäimine tänapäeval välja peab nägema? Et kui parmud kogunevad suhtlemiseks hommikuti kalmistumüüri taha, siis kella kümneks lähevad kibekiirelt hoopiski Stockmanni?

Ohhh mind vaesekest, ma nüüd ei teagi, kas ma käin ikka õiges poes või peaks hakkama kuhugi mujale minema Nimelt on mul 100 m raadiuses kolm toidupoodi, aga võibolla peaksin hoopis näiteks 3km kaugusele Selverisse minema

Ole õnnelik selle üle, mis sul on - siis on sul palju, mille üle õnnelik olla.

Iiri vanasõna

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.10.2014 kell 18:48 Reply With Quote
Ullike
Kusjuures osadele on äärmiselt oluline toonitada et tema ostupood on stok..Samuti olen piisavalt märganud kuidas Maxima või säästuka kilekott topitakse stoki omasse.No on selliseid inimesi-midagi pole teha.Ei mõista neid samuti hukka.Kui inimene sellest mingi heaolu ja turvatunde saab siis on ju kõik hästi.
Täpselt samasugune nähtus on see kui äärmise kokkuhoiu nimel ollakse nõus sõitma eesti teise otsa eesmärgiga osta mingi nipet-näpet mõni sent odavamalt.
Mis aga puutub foorumikasutaja visadusse ja järjepidavusse siis on see samuti igati kiiduväärt omadus.Tore kui inimene on leidnud elus oma eesmärgi ja selle poole püüdleb.

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.10.2014 kell 21:40 Reply With Quote
Kui leiad omale samasuguse naise kellele pakub huvi kadeduse ja viha väljendumine, siis laske aga käia.
Tean naisi keda kütab üles ka taoline tekst. Igal juhul eks tee suu lahti ja vaata kas naine tormab uksest välja või erutub taolisest jutust -kuidas muidu sellise asja huvilist oma kõrvale leida.
Maailm on kirju, kõik on võimalik!

Hummerimehe püsivuse osas: peab ikka inimesel igav elu olema, et sel viisil meelelahutust otsida.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

HornyAsHell
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.10.2014 kell 06:52 Reply With Quote
Tsitaat:
Tsitaat:

Tänapäeval on jah olemas igasugu hämavad poliitiliselt korrektsed hämamised.Vanasti oli asi lihtsam.Oli ütelus-Rebane vaatas viinamarju ja tõdes et need on hapud ja teda need ei huvitagi.

Hästi öeldud

Mis aga masturbeerimisse puutub, siis otsustasin sellest loobuda. Selline väike lisamotivatsioon oma tussi leidmiseks.

Libudest olen samuti otsustanud loobuda juba ette. See seda lihtsam, et peaaegu polegi veel kogemusi nendega, välja arvatud erootiline massaa¾

Selle loobumisotsuse (muide, see on tunduvalt raskem kui suitsetamisest loobumine) esimeseks tulemuseks olid pööraseks seksiunenäod. Mu tuttavad ikka on rääkinud sellistest tihke tussiga libudest, kes võtavad riistast kinni nagu tangidega ja lüpsavad tühjaks ilma liigutamatagi.... Tunnen ka ise mõnda sellist naist. Noh nüüd olen selliseid siis ka ise unes kogenud. Sellised treenitud vitu ja kehaga ning ideaalselt siledaks poleeritud haldjad, kes teevad mu riista otsas igasugu võimatuid harjutusi, keeravad ja pööravad ennast igapidi.... Otsin siin foorumis üles unenägude teema ja räägin seal nende trikkidest põhjalikumalt

Teiseks tulemuseks on see, et vaba aega on palju rohkem. Seetõttu suhtlen ka rohkem naistega. Meelitasin kaks tibi endaga koos välja trenni, terviserajale. Näpud püüan neist siiski praegu veel eemal hoida. Ma ei tea, kas nad teavad, et minu pidevaks kujutluseks on, kuidas ma nad sealsamas metsas alasti võtan ja MÕLEMAD raseeritud tussid läbi nikun (ja teised mõnuavaused ka)... ??! Mida üldse naised tavaliselt mõtlevad/kujutlevad sellistest suht juhuslikest mees-trennikaaslastest?

ullike
naiivitar

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.10.2014 kell 18:20 Reply With Quote
Tsitaat:
Mis aga puutub foorumikasutaja visadusse ja järjepidavusse siis on see samuti igati kiiduväärt omadus.Tore kui inimene on leidnud elus oma eesmärgi ja selle poole püüdleb.

Nojah, kirjanikud kirjutavad samuti lühemaid või pikemaid jutte ja teenivad sellega koguni elatist. Nii et miks mitte alustada Kodututest, teha siin üks teise järel uusi kasutajanimesid ja iga nimega kaasneb uute omadustega tegelaskuju. Vahel edukas ja üleolev, keda teised peaksid kadestama. Siis jälle hale ja õnnetuke, keda kõik peaksid haletsema ja kaasa tundma. Ja kunagi hakkame kadestama, kui temast on saanud viljakas ja edukas romaanikirjanik

Võib ka teisiti minna. Kunagi pani üks abielunaine oma fantaasiaid päeviku stiilis kirja ja ei näidanud neid mitte kellelegi. Aga ühel hetkel leidis tema mees need vaimusünnitised üles ja luges läbi. Ja USKUS kõike, mis seal oli kirjutatud. Sellest hetkest algas nende abielulahutuse tee

Ja võib minna nii, nagu on läinud eelmiste aliastega

Ja võib minna veel mitut erinevat moodi, nii et loeme ikka huviga uusi lugusid

HornyAsHell
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.10.2014 kell 11:46 Reply With Quote
kiimas saatusekaaslane?

Tsitaat:
Hummerimees on taas võtnud südame rindu, ostnud säästumarketist nelipaki ja teinud kodututesse uue kasutaja. Palju õnne meile kõigile!

Kasutajat nimega Hummerimees ei ole mul kahjuks au tunda rohkem, kui et ta nimi tundub suht normaalne (vähemalt minu kasutajanimega võrreldes ).

Aga rääkige mulle temast lähemalt! Kas temal oli samuti suhtlemisprobleeme... et ei pääsenud mõnusatele avaustele ligi?

eerik2
kollane koer

Registreeritud: 04.09.2005
Viimane külastus: 2.11.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.10.2014 kell 21:02 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: ullike

Tegelikult on tema visadus ju täiesti hämmastav
Ja see, kuidas ta oskab mängida erinevaid inimtüüpe.
Mis kahjuks jõuavad lõpuks välja ikka ühe ja sama tulemuseni

Võiks ju karakternäitlejana hoopis leiba teenida
Muig... naiivitari mängimine tuleb ka hästi välja küll

Tsitaat:
Aga rääkige mulle temast lähemalt! Kas temal oli samuti suhtlemisprobleeme... et ei pääsenud mõnusatele avaustele ligi?

Aga no lase käia ja kasuta otsingut, et leida iseennast.

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.
Te ei saa isegi mängu lõpetada.
http://www.youtube.com/watch?v=OuNpZYJTjco

reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 28.10.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.10.2014 kell 23:09 Reply With Quote
Tsitaat:
Tsitaat:
Hummerimees on taas võtnud südame rindu, ostnud säästumarketist nelipaki ja teinud kodututesse uue kasutaja. Palju õnne meile

Ta oli ise paras avaus.
Aga eks sa ise tea paremini....

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

iir
läks ära

Naine
Registreeritud: 28.10.2009
Viimane külastus: 16.11.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2014 kell 09:00 Reply With Quote
Ma usun, et on selliseid nais, keda su jutt meelitaks. Aga ma soovitan sul mitte otsida vallalisi naisi, need otsivad suhet ja armastust ja mida iganes. Sa pead otsima tingimusteta seksi. Lihtsalt sex sexi pärast. Pead hakkama permanentselt näljas abielunaisele armukeseks, muud midagi ja su unistused täituvad. Võib-olla

HornyAsHell
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.11.2014 kell 11:52 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: iir
Ma usun, et on selliseid nais, keda su jutt meelitaks. Aga ma soovitan sul mitte otsida vallalisi naisi, need otsivad suhet ja armastust ja mida iganes. Sa pead otsima tingimusteta seksi. Lihtsalt sex sexi pärast. Pead hakkama permanentselt näljas abielunaisele armukeseks, muud midagi ja su unistused täituvad. Võib-olla

Tänud, iir. Tingimusteta sex on tõesti märksõna Kahju ainult, et sellist nii vähe pakutakse.

Poulette
Algaja

Naine
Registreeritud: 23.04.2014
Viimane külastus: 5.01.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.11.2014 kell 16:09 Reply With Quote
Äkki proovid Tinderit? Kas mitte Eesti Ekspressi ajakirjanik mitte ei katsetanud seda ja leidis et seal liigub ka neid, kes tegelikult peale ühe öö midagi ei soovi? Hmm, vb ma ka eksin.
HornyAsHell
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.11.2014 kell 17:51 Reply With Quote
mõnusad trimmis raamid

Tsitaat:
Algne postitaja: Poulette
Äkki proovid Tinderit? Kas mitte Eesti Ekspressi ajakirjanik mitte ei katsetanud seda ja leidis et seal liigub ka neid, kes tegelikult peale ühe öö midagi ei soovi? Hmm, vb ma ka eksin.

Tinderis on mmmõnusad libud tõesti. Ole ainult mees ja tõsta oma riista ümber mõni neist (s.t. midagi väga head peab ka endal välja pakkuda olema)

Hetkel veel skoorinud ei ole

reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 28.10.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.11.2014 kell 08:45 Reply With Quote
Tore. Jälle linnuke kirjas.

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 9.08.2015
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.05.2015 kell 18:04 Reply With Quote
Tsitaat:
Tsitaat:
Algne postitaja: iir
... Sa pead otsima tingimusteta seksi. Lihtsalt sex sexi pärast. Pead hakkama permanentselt näljas abielunaisele armukeseks, muud midagi ja su unistused täituvad. Võib-olla

Tänud, iir. Tingimusteta sex on tõesti märksõna Kahju ainult, et sellist nii vähe pakutakse.
Mitte et ma just seksi otsiks abielunaisena, aga .. Tead, neid kes otsivad lisaks kodusele mis iganes põhjusel, on ikka omajagu. Aga siis tuleb võib-olla ka teha teatud korrektuure naiste vanuse, "iluduse" ja mine teab veel mitte suhtes. Kindlasti ka aeg seksiks.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0219688 sekundit