Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: michael jackson [& the second part]
Marla
Friik

Naine
Registreeritud: 04.11.2002
Viimane külastus: 23.06.2013
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.03.2003 kell 12:24 Reply With Quote
michael jackson [& the second part]

kas keegi waatas saadet?
ja milline on teie arvamus
jacksonist
ja sellest filmi autorisT?

View User's Profile View All Posts By User
tamakotchi
Kasutaja

Registreeritud: 10.01.2003
Viimane külastus: 2.07.2014
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.03.2003 kell 13:53 Reply With Quote
Vaatasin küll nii poole silmaga ja minu arust üsna mage oli ei olnd seal ju nüüd midagi nii vapustavat ja enneolematut kuulda text keerles ikka ühtede ja samade teemade ümber.
jackson ise aga jätab natu siukse omamoodi friigi mulje ja ex ta ole ka

TASTE...if you dare

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.03.2003 kell 14:10 Reply With Quote
Vaatsin ja huviga kohe.
Ei tea, arusaamatuks jäid paljud kohad, lünklik oli ikkagi saade.
Ja eks meist ole igaüks oma kandi pealt friik. Tema selle kandi pealt, et jäi lapsepõlvest ilma ja kas on keegi kunagi tõestanud, et see inimese mõistusele kuidagi ei käi?
Mul on kahju temast, sellest mida ta läbi on elanud ja kuidas on tema vaated seetõttu elule muust ühiskonnast erinevad, meile tunduvad väärastunutena.
Kuid ta ajab ikka taga oma lapsepõlve.
Ja miks pekas me olema lapsed ainult 18 eluaastani? Või 21?
Mul ainult kahju, et mina selleks suuteline ei ole

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.03.2003 kell 15:27 Reply With Quote
Vaatasin ka.... no ma ei tea.... kuidagi haige on see Jackson mu meelest... aga võib-olla näitabki see minu väärastunud maailmavaadet... Aga ei, Jackson on mu jaoks kummaline. Üks asi on enda lapsepõlevst ilma jääda, kuid sootuks teine tahta nii meeletult olla keegi teine...sündis ta ju neegrina ja nüüd ?!? Selle nimel kümneid op'e teha, et tõestada midagi ? Mida ? Ei suuda ma talle kaasa tunda ega teda ka mõista...

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

Mara
Olgu jääv meile päike!

Registreeritud: 11.12.2002
Viimane külastus: 29.10.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.03.2003 kell 15:48 Reply With Quote
filmi autor oli hästi teinud....aga see Jaakson ise jätab vastakaid arvamusi..kord arvad ,et on nii ja siis teine asi viib selleni ,et arvad ,et on naa...

Parim vibukytt siinpool Uuraleid...

Marla
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.03.2003 kell 18:05 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Kayleigh´n I
Mul on kahju temast, sellest mida ta läbi on elanud ja kuidas on tema vaated seetõttu elule muust ühiskonnast erinevad, meile tunduvad väärastunutena.
Kuid ta ajab ikka taga oma lapsepõlve.
Ja miks pekas me olema lapsed ainult 18 eluaastani? Või 21?

jaa, ma olen sellega nõus.
üldiselt.jackson on sympaatne.
kahju on mõneti tõesti.
aga ma ei ytleks, et tema maailmavaated ülejäänud maailma omast NII erinevad on....
ja ma kujutan ette, et kui tema lapsepõlves oleks ehk natuke rohkem armastust ja lapselikust leidunud, siis oleksid asjad teistmoodi.
ah jaa,
ja siis mulle tundub tegelikult nii, et see nö saate autor, kes jackson'it kysitles, oli päris mölakas.

epp
Tige Kull

Registreeritud: 04.05.2002
Viimane külastus: 2.09.2016
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.03.2003 kell 18:09 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Marla
kas keegi waatas saadet?
jacksonist

minu meelest oli ka see film natc lynklik.. et mis ei taha siis osasid asju välja rääkida väi?
aga see jaakson tundus yldse minu meelest natc selline.. et nagu närvidega tal polex kõik korras vms.. aga kui oled selline staar siis ju muidugi suur pinge...
Ja lõppes ka minu meelstveidralt.. tekkis seal mul kysimusi lõpust.. millele enam ei saanud ma om arus vastust.. aga noh.. ei osanud filmist midagi paremat oodatagi.. hea oli mis oli.. tänu selle filmile sain ma uut teada selle mehikese kohta...

Ärge uskuge midagi sõna-sõnalt.
Ärge eitage midagi täielikult.
Kahelge ja otsige tõde.
Olles leidnud hingerahu,
tunnete ära ka tõe.

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
michelle
ERILISELT OHTLIK INIMENE

Registreeritud: 21.11.2002
Viimane külastus: 12.07.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.03.2003 kell 18:23 Reply With Quote
vaatasin...ei usu et ta lapsi ahistab, liiga rumal ta selleks tundus. veelgi rumalam kui meil arnold, liiga lapsik. miskipärast jätis sellise mulje...aga oletasin et ta siiski normaalne on niipalju kui transu olla seda saab. aga nujaa...tegelikult jätab külmaks. laulud on kenad aga inimesena olgu kes on.
Oleskleja
Laiskur

Registreeritud: 05.02.2003
Viimane külastus: 15.12.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.03.2003 kell 18:46 Reply With Quote
Mina vaatasin ja arvamus jacksonist oli parem kui saatejuhist.Saate eesmärk jäi segaseks,ei saanud aru mida se saatejuht tahtis vaatajale öelda.Mind häiris see, et saatejuht püüdis jacksonile mingit perverssust pähe määrida.Võibolla ma olen naiivne, aga mina usun seda puhast ja süütut armastust, mida jackson väitis ennast tundvat laste vastu.Miks tunduvad inimestele siirad ja ilusad asjad nõnda võimatutena.

Isegi postitada ei viitsi.

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.03.2003 kell 20:19 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Marla
kas keegi waatas saadet?
jacksonist

kõige jälgim koht filmis oli see,kus ta oma last söötismul tuli tibutagi peale Kui ta polex jacson,ilmselt polex tal ka seda last n.veedax oma aega rohelise aia taga Muide ka meie Arnoldikesel oli raske lapsepõlväkki tõmbax paralleele

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

moggy
Kasutaja

Registreeritud: 14.12.2002
Viimane külastus: 18.03.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.03.2003 kell 20:32 Reply With Quote
ei ole seda ise küll näinud, kuid teie kommentaare lugedes ja siis veel seda mis mulle räägitud,tekib tõsine huvi selle vastu... milline ta siiski on, kes ta on, mis ta tunneb jne....(oli ta siiski lapsepõlve artistidest üks lemmikuid)
pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.03.2003 kell 22:06 Reply With Quote
Minul jäi kahe silma vahele, miks ta lapsed kogu aeg maskidega väljas käima peavad ?

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

Marla
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.03.2003 kell 22:17 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Oleskleja
Mina vaatasin ja arvamus jacksonist oli parem kui saatejuhist.Saate eesmärk jäi segaseks,ei saanud aru mida se saatejuht tahtis vaatajale öelda.Mind häiris see, et saatejuht püüdis jacksonile mingit perverssust pähe määrida.Võibolla ma olen naiivne, aga mina usun seda puhast ja süütut armastust, mida jackson väitis ennast tundvat laste vastu.Miks tunduvad inimestele siirad ja ilusad asjad nõnda võimatutena.

täpselt minu mõte
tähendab, nõustun 100%

---
to pisimimm:
lapsed maskides seepärast, et nende nägusid ei nähtaks.
sitapeast meedia & co
fabandust.

Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.03.2003 kell 03:31 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm
Minul jäi kahe silma vahele, miks ta lapsed kogu aeg maskidega väljas käima peavad ?

Et nad ei oleks nii palju avalikkuse orbiidis ja, et ei näidataks nende pilte igalpool. Sest lastel ju tegelikult raske, kui igal sammul neid nähakse. JA lastel hiljem oleks raskem, kui nad nt omaetet tahaks elada, ilma selleta, et kõik teaksid, kes nad täpselt on.

tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 19.08.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.03.2003 kell 11:07 Reply With Quote
Sorry, kui minu arvamus teie omaga ei ühti, aga ta on haige tüüp...valetaja veel pealegi. Nii nagu ta seal rääkis, et see täitsa vale, et ta mingeid oppe teinud, et ainult nina lasknud lõigata...irw...no vaadake ta nägu...isegi huuled on kunst, ei liigugi korralikult...silmalaud on lõigatud...seda kõike võib ju silmaga näha...ja siis tema väidab, et pole midagi taolist teinud

Samas võib ta ju lapsemeelne olla, aga seda, kuidas ta käitus loomaias...hm...ei näidanud eriti just, et oleks oma lastest hirmsasti hoolinud... Tema sõnul polnud lastel hullu midagi ja tema jäi rahule, kui nägi gorillasid...sattus lausa vaimustusse...aga see, et lapsed peaaegu jalge alla tallati...sellest nagu polnud hullu miskit.

Ja see kuidas ta lapsi varjab ja need peavad kogu aeg maskidega ja rätikutega ringi käima...no tulge mõistusele...ega tema ainuke kuulsus pole kellel on lapsed...kui neid mitte nii hirmsalt varjata, siis rahuneks ka ajakirjandus ja muud persoonid maha...aga sedasi teeb ta lastele veel rohkem liiga. Mis elu küll lastel nii on...sellisel tuleks üldse lapsed käest ära võtta

Pealegi...kahtlen mina väga sügavalt, et ta nende laste isa on. Kuidas saab valge naise ja neegrist mehe järeltulija olla täiesti blond poiss. No issandhalasta...ja nii palju kui oli laste näojooni näha, polnud seal isast jälgegi...nende laste vanemad on kindlalt mõlemad valged. Valge ja neegri järeldulija on mulatt. Ok...üks laps võis ju häääästi ema moodi olla...aga sorry...kõik kolm last täiesti heledad...poisid plondid ja tüdruk heleda naha ja lihtsalt pruunide juustega...no ma ei tea...kas inimestel pole mõtlemisvõimet, või ei julge keegi suud lahti teha. Selle hullu lapsed pole need kindlasti kohe mitte.

Loomulikult on mul kahju, et tal oli niisugune lapsepõlv jne...aga paljudel on olnud raske lapsepõlv. Kas selle pärast peab väärastama ka lapsi

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

synoptik
Kasutaja

Registreeritud: 26.01.2003
Viimane külastus: 30.12.2005
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.03.2003 kell 11:24 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm
Vaatasin ka.... no ma ei tea.... kuidagi haige on see Jackson mu meelest... aga võib-olla näitabki see minu väärastunud maailmavaadet... Aga ei, Jackson on mu jaoks kummaline. Üks asi on enda lapsepõlevst ilma jääda, kuid sootuks teine tahta nii meeletult olla keegi teine...sündis ta ju neegrina ja nüüd ?!? Selle nimel kümneid op'e teha, et tõestada midagi ? Mida ? Ei suuda ma talle kaasa tunda ega teda ka mõista...
Jutt jumala õige...mina küll sellest vennikesest miskit arvata ei oska...ja kaasa tunda...milleks?Ise on oma elu keeruliseks ajanud.

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.03.2003 kell 11:29 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: tiina
Sorry, kui minu arvamus teie omaga ei ühti, aga ta on haige tüüp...valetaja veel pealegi. Nii nagu ta seal rääkis, et see täitsa vale, et ta mingeid oppe teinud, et ainult nina lasknud lõigata...irw...no vaadake ta nägu...isegi huuled on kunst, ei liigugi korralikult...silmalaud on lõigatud...seda kõike võib ju silmaga näha...ja siis tema väidab, et pole midagi taolist teinud

Samas võib ta ju lapsemeelne olla, aga seda, kuidas ta käitus loomaias...hm...ei näidanud eriti just, et oleks oma lastest hirmsasti hoolinud... Tema sõnul polnud lastel hullu midagi ja tema jäi rahule, kui nägi gorillasid...sattus lausa vaimustusse...aga see, et lapsed peaaegu jalge alla tallati...sellest nagu polnud hullu miskit.

Ja see kuidas ta lapsi varjab ja need peavad kogu aeg maskidega ja rätikutega ringi käima...no tulge mõistusele...ega tema ainuke kuulsus pole kellel on lapsed...kui neid mitte nii hirmsalt varjata, siis rahuneks ka ajakirjandus ja muud persoonid maha...aga sedasi teeb ta lastele veel rohkem liiga. Mis elu küll lastel nii on...sellisel tuleks üldse lapsed käest ära võtta

Pealegi...kahtlen mina väga sügavalt, et ta nende laste isa on. Kuidas saab valge naise ja neegrist mehe järeltulija olla täiesti blond poiss. No issandhalasta...ja nii palju kui oli laste näojooni näha, polnud seal isast jälgegi...nende laste vanemad on kindlalt mõlemad valged. Valge ja neegri järeldulija on mulatt. Ok...üks laps võis ju häääästi ema moodi olla...aga sorry...kõik kolm last täiesti heledad...poisid plondid ja tüdruk heleda naha ja lihtsalt pruunide juustega...no ma ei tea...kas inimestel pole mõtlemisvõimet, või ei julge keegi suud lahti teha. Selle hullu lapsed pole need kindlasti kohe mitte.

Loomulikult on mul kahju, et tal oli niisugune lapsepõlv jne...aga paljudel on olnud raske lapsepõlv. Kas selle pärast peab väärastama ka lapsi

Löön sinuga kampa...

Mara
Olgu jääv meile päike!

Registreeritud: 11.12.2002
Viimane külastus: 29.10.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.03.2003 kell 12:43 Reply With Quote
minu arust on see haige ,et ta lapsed maskidega ringi käivad..ma ei saa aru mis mõte sel on...nagu mingi klounid vai tsirkusekangelased...huh...

Parim vibukytt siinpool Uuraleid...

Venom
Born to Kill

Registreeritud: 24.10.2002
Viimane külastus: 21.10.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.03.2003 kell 12:57 Reply With Quote
tollest tondist niigi koblakas ees millex teda veel lisaks jõllitada. See et tegu on haige inimesega on juba ammu tõestust leidnud

Valar Morghulis

kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.03.2003 kell 21:19 Reply With Quote
Kõik need veidrused millega ta praegu tegeleb on raskelt pärit tema lapsepõlvest...seda võib mõista või mitte mõista aga sealt need igastahes pärit on.
Kes teab, võimalik et normaalse põlvepõlve korral oleks ta hoopis teine inimene. Kuid tunnistagem endale - mida veidramaid olendeid (ka inimesi) maakeral leidub, seda huvitavam ju tegelikult on.
a tahame või mitte, paratamatult äratab siuke asi tähelepanu. Kas + või - suunas, see juba igaühe enda asi. Seda oli ka filmist ju näha.

Tegelikult ole ma synoptikuga nõus.
On palju staare maailmas, ntx väga sümpaatne mulle U2 solist Bono, kes elab normaalset elu.
Jaco on ise omale loonud maailma kust enam väljapääsu pole. Tal ei tohiks minumeelst üldse lapsi olla

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

PrettyLizi
väikeste viguritega

Registreeritud: 26.01.2003
Viimane külastus: 26.08.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.03.2003 kell 21:25 Reply With Quote
Ise ei tunne aga imelik on ta küll.

Minu meelest on ta väga iseendale vasturääkiv inimene. Kord nii, kord naa.

No ja see iluoperatsioonid - et ainult 2 - ärge ajage naerma - see on ju lollilegi selge, et sellist muutust ei tee inimene ilma mitte kuidagi.
Ok nahavärvi muutuse kohapealt võib VEEL kuidagi mingisugust meditsiinilist haigust otsida ja sellega seletada.

Ja veel see lapse söötmine - miks ta teda kogu aeg hüpitas - lapsel raske süüa

KuradiNeiu
Kasutaja

Registreeritud: 04.05.2002
Viimane külastus: 20.05.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.03.2003 kell 22:15 Reply With Quote
Mina olen 100 % tiinaga nõus...
Oleskleja
Laiskur

Registreeritud: 05.02.2003
Viimane külastus: 15.12.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.03.2003 kell 16:04 Reply With Quote
Kust käib piir ebanormaalsete ja ülejäänud inimese vahel?Kaks kolmandiku saatest oli jacksoni poolt(mitte saatejuhi) pühendatud kollase meedia mõnitamisele.Kuidas ja mida keegi näeb, on meie endi teha.

Isegi postitada ei viitsi.

ipsu
kodune

Naine
Registreeritud: 17.11.2002
Viimane külastus: 18.11.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.03.2003 kell 10:56 Reply With Quote
Vaene laps ma ütleks. Jäi lapsepõlve kinni. Seda enam mul tema lastest kahju.

Ära kaeva teisele auku.......

Veenus
Kasutaja

Registreeritud: 19.09.2002
Viimane külastus: 3.02.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.03.2003 kell 12:43 Reply With Quote
Suurem osa saatest oli mul tast kahju, aga lõpus jah läks asi kahtlaseks ning mida ma üldse ei usu on see ta laste värk, no ma lihtsalt ei usu et need ta laste emad "tegid talle kinigutused" laste näol ja andsid vabatahtlikult talle seda enam et on selge et ta isegi ei taha pakkuda oma lastele normaalset kodu ja kasvatust ja on selge et neil lastel pole puudu mitte üksnes ema vaid ka isa ning lapsi üldse vaadates (nahavärv siis), nad kas pole üldse tema omad või teeb ta nende vaesekeste peal ka seda rohtudega nahapleegitust mis oleks veel hullem variant..
<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0193269 sekundit