Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: Spordiennustus
Leni
Friik

Naine
Registreeritud: 02.12.2005
Viimane külastus: 13.10.2018
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.09.2015 kell 22:06 Reply With Quote
Spordiennustus

Kas keegi spordi ja muu suusatamise peale kihla ka veab? Ma olen hakanud viimasel ajal, aga ikka ei huvita ükski muu sport peale jalgpalli, ei viitsi isegi jälgida.

Jalgpall on läinud huvitavamaks küll.

edit: tegelikult tegin teema sellepärast, et jälgin parajasti ühte mängu, 80 min, 0-1 ja mul on 200 euri viigi peale pandud, tahaks midagi muljetada või muidu kuidagi sotsiaalsemalt kaasa elada vahel oma asjadele või teiste asjadele või ma ei teagi.

View User's Profile View All Posts By User
kommionu
Kaupmees tõe turult

Registreeritud: 15.07.2009
Viimane külastus: 9.12.2018
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.09.2015 kell 07:46 Reply With Quote
Kas võitsid siis 200 euri?

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Leni
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.09.2015 kell 07:59 Reply With Quote
3.4 koefiga panin nii, et natuke rohkem, aga tuli ära küll see viik, jah Päris lõpus, vist isegi esimesel lisaminutil, see oli juba mitu päeva tagasi, kindlalt ei või vanduda. Ma muidugi teadsin, et tuleb. :p
kommionu
Kaupmees tõe turult

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.09.2015 kell 08:11 Reply With Quote
Peab vist suht tihti jälgima, selleks et midagi saada? Et teada, millised klubid on tugevamad ja kellel rohkem võiduvõmalusi?

Leni
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.09.2015 kell 08:41 Reply With Quote
Ma ei tea, kas tihti on see sõna, aga kui natuke hetketausta tead ja vaatad ka, mis toimub, siis on hea. Nt see kõnealune mäng olid minumeelest klubid suht eq matched silma järgi ja panin enne mängu tegelikult natuke huupi selle viigi peale, aga kui üks esimesel poolajal juhtima läks, siis väga ei kurvastanud, sest minuarust teine oli natuke tugevam ja viigistamine tundus enam kui tõenäoline. Kui oleks keset mängu parajal ajal panustanud, siis oleks parema koefi saanud ka muidugi, aga ma ei hakanud juurde panema, sest nii kindel ka endas pole.

Ehk siis fundamentaalanalüüs ja nii edasi.

Tegelikult ma ikka suht lahmin niisama tunde järgi. Olen plussis nii, et väga ei nuta, aga puhas gämbol on ikka.

Üks eredamaid hetki siiamaani ja kuidas ma üldse alustasin oli üks Sparta Praha ja Moskva CSKA mäng, kus ma ei teadnud sellest Sparta Prahast mitte midagi ja juhtusin niisama vaatama seda, kuidas nad läksid 3-0 juhtima ja mitte, et ma selle Moskva CSKA fänn oleksin, aga tekkis "selline seletamatu tunne", et no kindlasti juhtub nüüd seitse imet ja panin 5 euri 15.0 koefiga Moskva peale ja muidugi võitsin. (tegelikult järelemõeldes ma vist panin 2:0 seisust, sest 3:0 peal oli koef ilmselt kõrgem veel, aga ikkagi)

Ehk siis loomulik talent peab olema.

Leni
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.12.2015 kell 18:46 Reply With Quote
Oh bleh. Villareal ja Rayo Vallecano praegu. Ma teadsin kohe, et Villarreal võtab, ka siis kui nad olid 0-1 taga 60 minuti peal. Ja no ma muidugi panin igaks juhuks viigile, sest noh, äkki ikka ei võta päris, viigistasid ära ja nüüd 85. minutil 2-1. Tuleb ikka usaldada oma instinkte.
kommionu
Kaupmees tõe turult

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.12.2015 kell 18:54 Reply With Quote
Tihti kipub esimene mõte olema õige, kummaline aga toimiv.
Isiklikult olen spordi vaenlane juba väiksest peale. Selle jälgimisest rääkimatagi. ( Märtinile elasin kunagi kaasa, kui ta veel sõitis, sellega aga asi ongi piirdunud. )

Leni
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.12.2015 kell 18:59 Reply With Quote
Jahah, ma ei ole ka mingi spordisõber, aga jalgpall on ok.

Põhiline, mis mind pahandab, on, et ma mõtlesin mingi viis minutit kuidas ma tahan panna nende võidu peale, aga vist ikka ei ole mõistlik, et koefitsent nii kõrge ja aeg hiline ja mine tea.

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0130811 sekundit