Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: Õlivahetus!
Deiviidas
Hundi aaria ooperist Tagahambad

Mees
Registreeritud: 12.12.2003
Viimane külastus: 12.05.2018
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.12.2017 kell 00:11 Reply With Quote
Õlivahetus!

Küsimused naisterahvastele.

Kui palju ja kas Te autoomanikena olete teadlikud õlivahetuse vajalikkusest mootorite puhul?

Kas Te jälgite õlivahetuse intervalle?

Kas Te kontrollite iseseisvalt teatud aja tagant õlivardalt õlitaset?

Kuidas on muude vedelikega autode puhul? Kas lisaks õlile vaatate ka muude vedelike taset aegaajalt?

Või usaldate kõik eelpool kirjeldatu meestele kontrollida?

View User's Profile View All Posts By User
sissy84
tuisupea

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 26.05.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.12.2017 kell 23:42 Reply With Quote
Mu mees suudab auto võtta nagu lego tükkideks ja pärast ka kokku panna. Ainus asi mida parandada ei oska on elektrooniline pool.
Seega ma ei vaeva oma pead isegi mitte rehvi vahetamisega. Kui vaja tellin takso ja jätan auto maha.
Seega ma piirdun auto tankimise, lumest puhtaks kraapimise ja sõitmisega. Kui auto kisab õlivahetuse pärast, siis edastan info ja mees ajab asja korda.

Minu mees ei tea laste riiete ja jalanõude suurustest ning riiete vajadusest mitte kui midagi. Seni kuni pole vaja teada on ju samamoodi ok.

Ma leian, et kui on suur elu muutus, eks siis teen enda jaoks vajaliku puuduva osa selgeks ja seni kuni on ABIelu, siis mõlemal osapoolel on teadmised teatud valdkonnas, mida teine ei peagi teadma.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.12.2017 kell 11:42 Reply With Quote
Siss,Deiv küsis ikka naistelt seda,et mitte mida Su mees teha oskab! Ära usalda mehi isegi kui nad on Su enda omad.
Võtame kõik mehed näiteks maailmast korraks ära
ja jätame naised ja autod sinna.
Minul on väike vana jaapanlane ja kuna ta on mu ainus liikumisvahend peale jalgratta siis ma pean tema eest hoolitsema eriti hoolsalt, viimati ma käisin sumbutajat keevitamas.Iga kevad on ülevaatus ja ma vahetan õli ja õlifiltri ja õhufiltri loomulikult kaa, kui vaja ka rihmad.Läbisõit aastas on 15-20 tuhat.
Iga vale häälega mida kuulen lähen kontrolli.
Jaa ma kontrollin vardaga ennem igat pikemat sõitu õlitaset.
Ma tean kohta kuhu auto vedelikud sisse käivad, kuhu õli kallata, kuhu klaasipesuvedelik, kuhu käib pidurivedelik, roolivõimuvedelik.
Kus on akul pluss ja miinus
Kus on radiaator, kus peaks ka olema vedelik sees ja mis vedelik Kus on mootor,
oskan osta erinevaid juppe interneti poest ja lasta need mehaanikul siis ära vahetada.
Hetkel vajab vahetust ennem kevadet vasak support aga õnneks on too veel sellises seisus,et klotsid seisavad küljes ja töötavad.

sissy84
tuisupea

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.12.2017 kell 14:30 Reply With Quote
Nääh, ma vastasin, et pole vajadust kuna mees oskab.
Seega ma ei tee mõhkugi peale auto tankimise. Isegi aknapesuvedelik on asi mida ma ei lisa. Ma vist isegi ei tea kuhu valada, valaksin äkki sinna kuhu õli käib.

Ma arvan, et seni kuni on mehed planeedil Maa pole vaja naistel kõike teada. Ehitustööde osas olen ma aga targem, st elektriline lauasaag, lihvija, akutrell, käsisaag ja haamer on asjad mida oskan kasutada. Ehitasin suvel lastele mängumajja mööbli, lisaks ka viimistlesin. Polnud mõtet osta kuna mängumaja ehitamisest jäi laudu üle. Pealegi kokku oli see 4 päeva töö, millest kahel päeva tegelesin lakkimisega. Puutöö osas sain esimest korda ideaalselt hakkama, 3 tooli ja laud ei purune ka minu raskuse all. Kaks tooli olid veel seljatoega. Olen uhke enda üle.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

NipsNaps
Algaja

Naine
Registreeritud: 19.01.2018
Viimane külastus: 27.05.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.01.2018 kell 21:40 Reply With Quote
Ikka jälgin intervalle, tähendab, auto teavitab ka ise nendest. Miks see küsimust peaks tekitama? Iga seadme ja aparaadi kasutamisega kaasnevad ju hooldused. Samuti võiks teema teha meestele, et kas jälgite tolmuimejal tolmukoti vahetuse välpa? Kas vaatate vahel seda punast indikaatorit seal?

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0129499 sekundit