Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: Mida arvate selgeltnägijatest?
Privaatmees
Algaja

Mees
Registreeritud: 16.03.2014
Viimane külastus: 20.08.2018
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.04.2018 kell 20:53 Reply With Quote
Mida arvate selgeltnägijatest?

Teate seda saadet tv-s.(selgeltnägijate tuleproov) Miks neid seal nii palju on. Üks neist peaks ju teadma, kes võidab.
View User's Profile View All Posts By User
skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.04.2018 kell 21:33 Reply With Quote
Selleks on neid palju, et parim võidab.
100% ette pole võimalik ennustada ka kõige kõvamal sensitiivil.
Reaalsus on kogu aeg suures muutumises.
Eriti kui veel on palju võrdväärseid.
Ette nähakse detaile ilma kommentaarita, vahel võib detail murdosa sekundi jooksul muutuda ja seda pole alati näha võimalik.

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.04.2018 kell 02:26 Reply With Quote
Selgeltnägija ei pruugi enda kohta 100% tõde näha, eriti kui tegemist on algajaga. Lisaks võib juhtuda, et mingi saatuslik tegu, üks vale käik toob kaasa teistsuguse muutuse kui selgeltnägija seda arvas/teadis.

Toon näite tuleviku osas. Sa kohtud uue inimesega vaid siis kui teed midagi uut, midagi mida muidu oma loomu tõttu tavaliselt ei teeks. See on siis nö saatuse joonelt maha astumine ehk rada B. Kui aga jätkad oma harjumuslikku elu, siis läheb kõik nii nagu oli saatusel plaanis. Sama nt haiguse puhul. Selgeltnägija ütleb nt mine uuringutele. Sa mõtled ah mida ka ta teab. Ja kuus kuud hiljem saad teada, et kui enne oleks olnud opereeritav kasvaja, siis enam pole midagi teha ja sured max aastaga.

Paljud selgeltnägijad ei saagi õiget infot enda kohta. Vahel on vaja ka, et nende endi saatus viiks neid kohta ja tooks nende ellu midagi nö ootamatut.

Lisaks paljud nende pereliikmed arvavad, et näed ta ju peaks koguaeg mu käekäiku jälgima. Suurim idiootsus! Kui tihti ta ise sama inimest muudkui uurib, puurib ja googeldab? See on omaette töö ja aeg. Tegemist on siiski inimestega kel on oma elu ja nad ei ole kohustatud oma aega viitma oma pere iga liikme igapäevase uurimise/analüüsimisega.

Vahel energiad segunevad. Saad teise inimese energia enda omale lisaks. Nt mu ema rääkis ideaalselt mu tütre haigusest (peaaegu sai põiepõletiku) ja küsis 2x lisaks ega vasak kõrv ei valuta. Tal ei valutanud aga mul valutas. Ta luges infot telefoni teel ja minu lapse ümber on paratamatult ka minu energiaosakesed. Siiani kõrv valutab, olen laisk olnud. Lubasin end ravida... Olen endiselt skeptik aga kui sel viisil asjad täppi lähevad, siis ikka ja jälle ka imestan. NB! Igal tegijal pole ka soovi end ekraanil tõestada. Teate küll, mõni armastab ekraane ja mõni privaatsust.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

Reede
Algaja

Mees
Registreeritud: 16.06.2017
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.04.2018 kell 02:47 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Privaatmees
Teate seda saadet tv-s.(selgeltnägijate tuleproov) Miks neid seal nii palju on. Üks neist peaks ju teadma, kes võidab.

Kuidas TNT muidu raha saab, kui kohe selge oleks? Tegelikult ma ei tea kes seda saadet toodab, aga kellelgi on raha vaja. Hea show. Kuigi aasta-aastalt on igavamaks läinud. Endal võimeid ei ole ja ei usu ka sellist jama. Aga meelelahutusena, miks mitte. Kui mõni Nigul eluteele ette jääb, siis ta saab teada milline on tuleproov.

skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.04.2018 kell 08:57 Reply With Quote
Reklaamirahad on üüratud, seal hääletas miljon inimest kui palju ei hääletand.
Venemaal leidub väga palju erilisi inimesi, siberis eriti.
See projekt on neile endile väga suur pingutus ja võimete avastamine.Viimases saates olid finaalis kõik võitjad ja seda nad nägid kaa näiteks.

Reede
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.04.2018 kell 09:30 Reply With Quote
Igal pool elab erilisi inimesi. Meie oma Kaika Laine näiteks. Minu teada ei näinud ta selgelt midagi, aga ravida oskas. Vähemalt Vahur Kersna väidab nii.
Eesti projektis meeldis mulle Alissa. Mõnusalt viskas veini, tegi nalja ja oli üldse omamoodi. Kas ta nüüd seepärast kohe midagi selgelt näeb? No ei tea. Raske on arvata mis seal kaamerate taga toimub ja kuidas seal on asi korraldatud. Iseküsimus on see kuidas vene nõiad oma saates nii detailselt ja täpselt asju teavad, aga meie omad mitte. Kehvem vihjesüsteem ehk?

Mis mind teeb skeptikuks. http://ekspress.delfi.ee/kuum/skeptiku-portaal-lubab-imetegijale-8000-eurot?id=64537262
Tol ajal oli see suur raha. Keegi ei käinud sellel järgi. Need kes käisid lihtsamatel katsetel, need põrusid. Paluti mingi "energiaga" asi hoovist üles leida. Ei midagi.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.04.2018 kell 09:54 Reply With Quote
Äkki ei unustaks Kerrot?! Ta kaotas kolmel korral kuna teised olid sama tugevad ja ka venelane armastab samuti rohkem oma kui võõrast verd. Seega ma ei imesta, et ta alati teiseks jäi.

Kas arvad, et "klouni" moodi selgeltnägijad tahavadki tahtlikult margi omal üle riigi täis teha? Keegi ei tahaks lolli juttu ajada. Nad tahavad ju ennast reklaamida, et kliente oleks rohkem, kliendid on raha ja kuulsus, põrudes aga on nad naerualused ei muud.
Miks nõrgad eksivad? Kui eelnevalt on mõni tugev katset teinud on tal lihtne energiat blokeerida. Ainult tugevad saavad siis edaspidi hakkama ja nõrgukesed põruvad...
Eesti omad on sageli tugevamad ravimises kui oraakli moodi nägemises. Paljud tugevad ei roni ka kuulsust otsima ekraanile. Minu emagi ei taha järjekorda surijatest ja probleemsetest oma aia taha. See on väsitav töö ja mõni tahab ikka enamus ajast tavalise Inimesena oma elu elada.

Mulle meeldis Sonja. Ma ise arvan ka, et sa kas näed või ei näe aga klounina tegutseda on nõme. Kõlakauss ja küünal on ok aga sealt edasi on juba nõme...

skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.04.2018 kell 11:27 Reply With Quote
To Reede Kaika laine on surnud ja tema asendajat hetkel veel pole.
Mulle meeldis kaa Sonja ja väike Aleksandr Kin¾inov oli üks kõige sümpaatsemaid osalejaid.
Ja kindlasti vaadake seda hetke kus Aleksader Sheps
sosistab Sonjale,et isegi kui võidab mees on tema võitja
Nii,et võitjad olid nad kõik.
Ma vaatsin 18 hooaja juba ammu ära ja päris võitja Konstatin oli kohe favoriit alates esimesest saatest.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.04.2018 kell 13:26 Reply With Quote
Konstantin oli rahvamees ja ei olnud nii julmalt otsekohene kui oli Sonja oma väljaütlemistes. Lisaks ta oli nii nägus!!! Milline naine ei hääletaks tema poolt.

skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.04.2018 kell 09:54 Reply With Quote
Mina igatahes ei näinud seda ilu, üks mu veidi vanem sõbranst viitas sellele asjaolule.
sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.04.2018 kell 14:21 Reply With Quote
Pikkus, sportlik keha, tumedad silmad ja juuksed...
Eks asi ole maitses.

Reede
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.04.2018 kell 16:00 Reply With Quote
Eks ma Kaika Lainest räägingi minevikus. See oli inimene kelle juurde ehk oleks julgenud mina mingi tervisehädaga. Oleks andnud vähemalt mingi topsiku jooki või salvi või midagi. Mõned õpetussõnad ka ja ei midagi müstilist. Lihtsalt teadjanaine.

Ahjaa, teemasse tagasi. Gestati meeldib mulle. Ta on lihtsalt karismaatiline. Üks Pahom eelmisest hooajast meeldis ka. Tegelikult neid on palju, aga meelde ei tule.

skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.04.2018 kell 19:39 Reply With Quote
Sissy mulle ei meeldi vist meestes ümarad vormid.
Konstatin oli liiga ümar
Mulle pähklisilmad ei mõju kaa vist
Aga kenadest selgeltnägijates võiks nimetada Aleksander Zhepsi venda, too on päris kompu
Ma arvan,et ta võib ka osaleda mõnes tuleviku tuleproovis.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.04.2018 kell 20:21 Reply With Quote
Olen nõus see noormees on ka päris kompu.

iir
läks ära

Naine
Registreeritud: 28.10.2009
Viimane külastus: 24.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.04.2018 kell 20:35 Reply With Quote
Mida rohkem ma seda showd vaatan, seda rohkem mulle tundub see mingisuguse toreda telelavastusena, kus ainuke tõeline asi on seal kannatanud, kelle probleeme lahendatakse.
Riia tsikk, kes võitis 13 hooaja võttis näitlemistunde, oli modell, tegi kaasa väikestes klipikestes ja pilootprojektides, ühesõnaga igatses iga hinna eest lavale. Siis järsku võttis osa tuleproovist ja sellise eduga, et see oli lausa ime. Kui interviueeriti endist peikat, siis teine kehitas õlgu ja ütles, et tal polnud aimugi tibi ekstraseensoorsetest võimetest. Kus on neiu nüüd?

skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.04.2018 kell 22:19 Reply With Quote
iir sa vist mõtled Julia Vangi, noo ta pole sensitiiv aga kaose vaim, mingi kutt ei peagi seda teadma,et ta on mingi vaim.Hetkel ta ei sarnane üldse enam naisega pigem androgüüniga (instagrammis on väga põhjalik ülevaade)
Sheps on õppind näitleja, Konstatin oli kaa näitlemist õppind,
Kerro oli modell.
Ütleme,et ilma näitlemisoskuseta oleks nad kas narrenhausis või suht kuses.
Saade on tõesti venelikult estraadne

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.04.2018 kell 12:20 Reply With Quote
Paljudel on kombeks üle panna ehk teatraalsust lisada. Selles suhtes mulle Sonja meeldiski, et ta ei olnud selline.
Ma arvan, et kui on anne siis on aga selleks ei ole vaja tsirkust kaasata.

Ilmselgelt ei räägiks ma oma abikaasalegi kui midagi sensitiivselt näeksin/kuuleksin kuna see poleks asi mida ta kuulda tahaks. Osad inimesed tahavad elada oma tavalist elu ja nad ei taha, et nende kõrval on keegi erilise andega inimene kuna info mida saadakse on privaatne. Nad tahaksid, et mingi info oleks selline millest ehk kaaslane ka ei pea teadma (info mis pole kuidagi tema ega ühise eluga seotud).
Nt minul polnud raske talle rääkida oma suguvõsast, kus on mõrtsukaid ja halbu inimesi aga vaevalt, et teised tahavad oma suguvõsa pahupoolest rääkida.

Varasem kaamera- või lavakogemus tuleb tõesti kasuks. Päris jama on kui lähed krampi ja siis peksad segast. Alandav ja häbistav. Seetõttu ma ei usugi, et keegi tahab näidata miljonitele inimestele, et näete ma ajangi jama ja palun naerge mu üle.

skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.04.2018 kell 13:47 Reply With Quote
Näiteks see härra https://www.vokrug.tv/person/show/rustam_zartdinov/ pidi end kaamera ees täis kusema
ma pole telekas veel nii suurt hirmu näinud

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.04.2018 kell 16:26 Reply With Quote
Ta ikka oli nii krampis ja kinni, et kohe kahju hakkas. Kurb...
Kas keegi tahaks sel moel ennast miljonitele näidata?

https://bitva-ekstrasensov-online.su/bitva-ekstrasensov-18-sezon/bitva-ekstrasensov-18-sezon-1-vypusk-23-09-2017/

See poiss tuli finaali vaatama transvestiidi moodi riides, mis oli hirmutav ja üllatav. Ja tema kingitused... KOHUTAV!

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0163651 sekundit