Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: Kas elaksite majas või korteris?
Privaatmees
Algaja

Mees
Registreeritud: 16.03.2014
Viimane külastus: 19.09.2018
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.08.2018 kell 21:58 Reply With Quote
Kas elaksite majas või korteris?

Ise ma elan majas. Olen proovinud ka korteris olla, aga ei suuda kaua olla seal. Oled nagu puuris...Teha ei oska seal eriti midagi. Majas elades, nokitsed koguaeg millegi kallal.
View User's Profile View All Posts By User
sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 13.09.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.08.2018 kell 03:17 Reply With Quote
Olen unistanud oma majast või ridaelamust terve elu kuna mul on sellega seoses olnud omad unistused: pisike aed, kus nautida õues söömist (grillimist); magamistoas katuseaken, kust kuud või tähti vaadata; magamistoast edasi minev privaatne vannituba/wc; piljardilaud; saun, mille seinal on kadakast plaadid; terrass, kus saab aeroobikat/joogat suvel teha või õues maalida... Korteris pole kõik see lihtsalt võimalik.

Olen elanud enamus oma elu korteris, samas, kes teab võibolla vanana koliksin taas meeleldi korterisse.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

Privaatmees
Algaja

Mees
Registreeritud: 16.03.2014
Viimane külastus: 19.09.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.08.2018 kell 21:10 Reply With Quote
Ma olen nüüd mõnda aega vaadanud väikeseid maju. Hinnad algavad kuskil 20-50.jne. tuhandest +Vesi ja elekter. Ei tea, kas sellised tasuvad end kuidagi ära, mis tehases kokku pandud.
Paneks veel päikese paneelid üles. See veel kuski 10 tuhat. +-.
Ja kui kõik muu on tehtud võib kuud kah passida.

Karakter36
Kollanokk

Mees
Registreeritud: 20.08.2018
Viimane külastus: 21.08.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.08.2018 kell 21:20 Reply With Quote
Kindlasti majas. Majas on väga palju eeliseid võrreldes korteriga. Kui oled hakkaja, ehituseat tead nii mõndagi ei ole majas elamine mingi probleem. Arvestama peab kuludega, mis võib tulla ootamatult, need katad ise tervikuna. Kuid kokkuvõttes on majas elamine soodsam, kui korteris.
sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 13.09.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.08.2018 kell 22:05 Reply With Quote
Kui on jutt puitkarkassil olevatest moodulmajadest, siis soovitan 1.korruselist. Isegi kui omad ininesed 2.korrusel liiguvad, siis see oleks üsna häiriv 1.korrusel viibides.
Moodulmaja saad odavalt aga siis algab sisetööde ehitus + 30000 eurot ja siis on odavalt saadud ning pole veel mööblini jõutud. Elekter, küte, vesi, vannitubade plaatimine, köök tehnikaga. Küte seetõttu kuna päikesepaneelidest ei piisa külmal ja sombusel talvel.

Me ostsime kevadel ridaelamu, st minu unistusest jäävad puudu vaid õues kasvavad männid. Ridaelamute maalapp on imeväike. Aga jah unistusest saab 95% täidetud.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0110519 sekundit