Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: Sisemised muutused ühe kümnendi jooksul?
sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 13.11.2018
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.11.2018 kell 11:18 Reply With Quote
Sisemised muutused ühe kümnendi jooksul?

Kui võtate korraks aja, et meenutada aega mil olite kümme aastat noorem, siis kas oskate öelda millised põhimõtted on ajaga muutunud? Millistes asjades olete paindlikum või miks mitte jäigem oma vaadetelt?
Kas suhte osas oleksite/olete üksiku inimese rollis nõudlikum või leplikum?

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

View User's Profile View All Posts By User
kommionu
Kaupmees tõe turult

Registreeritud: 15.07.2009
Viimane külastus: 12.11.2018
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2018 kell 07:39 Reply With Quote
Huh, 23 siis.
Ega palju ei mõtelnud tuleviku üle. Isegi mitte seda et teen kunagi load, liigun töö alaselt paremuse suunas jne.

Eneselegi üllatuseks, märkasin hiljuti et mul on kogemusi ja teadmist juba, ma võin kedagi teist juhendada. Olles varem olnud sarnases olukorras. ( Praeguses töökohas on mõned minust nooremad ja üks firma omanikest sama vana kui ma ise. )

Paindlikuse poolelt on rohkem arusaamis teistest. ( Hetke olukorrad ) Sellegi poolest lähtun vanast põhimõttest, et suhted olgu edukad või üldse olemata.

"Nõudlikum või leplikum" Oma kogemuste põhjal- kui miski teises häirib siis see jääbki häirima!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 14.11.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.11.2018 kell 23:03 Reply With Quote
Mina 33 selt oisaraks ma olin päris hull tsikk.
Jaa olen muutunud palju aga mõni asi ei muutu noori poisse ma vajan elus püsimiseks siiani
Olen muutunud vaimselt, see isegi meeldib mulle, kuigi see teekond on väga raske.

kommionu
Kaupmees tõe turult

Registreeritud: 15.07.2009
Viimane külastus: 12.11.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.11.2018 kell 20:15 Reply With Quote
Ohverdad neid täiskuul?

Aga teema algataja ise?

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.11.2018 kell 15:01 Reply With Quote
24-aastaselt (ma pean ennast praegu juba kuu varem 34-aastaseks) olin ma ainuüksi autode osas väga jäik. Ma leidsin, et ükski auto pole AUTO kui tegemist pole Saksamaal toodetud autoga, nt: BMW, VW või Audi.
Praegu on minu arvates iga auto puntist A punkti B sõitmiseks, va sportautod.

Tol ajal inimestega suhtlemise osas leidsin, et kui vaidluses võidan, siis see on auasi. Praegu ma arvan, et vaidlemine on üks ülimalt nõme suhtlusviis. Isegi kui mul on õigus, siis rikun ma sellega oma vestluskaaslase tuju ära. Seega ma eelistan viisakalt öelda, et mul on teistsugune arvamus juhul kui mu arvamust küsitakse. Ja mul ei ole midagi selle vastu kui kuulan kellegi elu kohta midagi, mis erineb minu elust 101% (ma isegi mitte ei ürita kellegi meelt muuta mingi asja osas). Ma eelistan hoiduda teatud teemadest, kus tean, et erinen massist oma eluviiside osas. Varem läksin ikka sõtta ja teadlikult. Nüüd on mul nii öelda "pohlad". Minu moto on nüüd: "mina ei ole tema ja tema ei ole mina".

Kui varem tahtsin rääkida ja särada, siis nüüd eelistan kuulata ja pigem osalen vestluses küsimustega, et teise inimese kohta rohkem teada saada.

Suhete osas kartsin ma noorena üksindust ja mõte lahku minemisest oleks olnud maailmalõpp (eriti kui oli kooselu kestnud 4 aastat). Nüüd on mul sellestki ükskõik. Piisas mehe "koperdamisest" ja nüüd ma enam üle aasta oma elu suhete valdkonnas ette ei planeeri ning mõtlen, et kui kunagi peaksin vallaline olema, siis üks mis kindel aga kooselu ma enam ei soovi. Lastega arvestamisest piisab. Ma ei viitsi puid ja maid enam jagada ja nurki lihvida - see osa elust on TEHTUD. Lõbutseda saab kohe kindlasti ka ilma kooseluta/abieluta.

Sel ajal ma vajasin suurt seltskonda ja inimesi enda ümber. Nüüd ma eelistan vaikust, pigem 1:1 inimestega kohtumist. 4 inimest on juba tüütu, ei saa inimestega sügavatel teemadel rääkida. Ei saa inimese kohta piisavalt informatsiooni jne... Keegi ikka segab jutule vahele ja on mingi kaos.
Lauamänguõhtud ja sõna otseses mõttes peole minek on erandid (peol käisin 2017. aasta jaanuaris viimati, mõtlen ööklubi/baari).

Noorena ma ei huvitunud enese harimisest sel moel kui nüüd. Psühholoogia raamatud on minu arvates väga põnevad. Nt eneseabi raamat "Kuidas võita sõpru ja mõjustada inimesi" on ülihea! Ei ma ei otsi sõpru, ma soovin end suhtlemisalaselt täiendada, parandada. Enne seda lugesin raamatut "Ärge muretsege, hakake elama!" Nüüd võin öelda, et mind ei murra enam ükski mure. Olen kaks korda roninud depressiooniaugust välja ilma, et oleksin antidepressante vajanud. Kümme aastat tagasi ma ei uskunud, et mind üldse miski murraks aga nagu ikka elus tuleb ette ootamatusi.

See oli aeg kui mul polnud ka lapsi. Lapsed õpetavad omajagu uusi asju.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

eerik2
kollane koer

Registreeritud: 04.09.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.11.2018 kell 08:34 Reply With Quote
Ma ei ole täna see, kes ma olin eile, ja homme pole ma see, kes olen täna. Kümne aastaga pole minus just palju muutunud. Targemaks saanud... seda kindlasti. Idiootide suhtes allergilisemaks ka kohe kindlasti läinud.

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.
Te ei saa isegi mängu lõpetada.
http://www.youtube.com/watch?v=OuNpZYJTjco

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0132132 sekundit