Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: Kus peidavad end, targad ja kena välimusega naised?
Privaatmees
Algaja

Mees
Registreeritud: 16.03.2014
Viimane külastus: 12.04.2019
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.03.2019 kell 21:16 Reply With Quote
Kus peidavad end, targad ja kena välimusega naised?

Nüüd olen juba, tükkaega vallaline olnud. Hea naise leidmine on keeruline. Väga paljud, soovivad, sponsorit ja väidavad, et nad ei ole teenuse pakkujad. Keda nad, petta üritavad...
Või, et saada 50 euri saan, arve tasutud. Venemaalt olen saanud kirju. Enamusel on arvuti katkiläinud ja kirjutab tööjuurest. Ja jutt on kokku võttes sama. Vajab raha, et tulla minu juurde. 2 kuud raiskasin ta aega ja siis ütlesin talle, et ei saa aidata.

View User's Profile View All Posts By User
skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 18.07.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.03.2019 kell 22:01 Reply With Quote
No oleks pidanud varem asju ajama hakkama.
Rikkad naised on tavaliselt sama rikaste meeste naised juba
Lõpeta otsimine tegele endaga

https://www.youtube.com/watch?v=EC7RAXfWRXM&index=108&list=PL989D1CE89B10455F

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.03.2019 kell 17:46 Reply With Quote
Oleneb kui tarka otsitakse? Peab olema magistrikraad või doktorikraad? Või piisab bakalaureusest?
Kui otsida aga vallalist ja lastetut ning ilusat+tarka, ma ei tea äkki kloostrist saab?! Siis peab küll sealt kellegi ära rääkima. Üldjuhul targad ja ilusad liiguvad rikaste seltskonnas ja otsivad samaväärseid mehi.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

kommionu
Kaupmees tõe turult

Registreeritud: 15.07.2009
Viimane külastus: 20.07.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.03.2019 kell 18:28 Reply With Quote
Naised, mis sai vanast ilusast lausest, et armastus on põhiline, mitte rahakoti paksus?
View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Privaatmees
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.03.2019 kell 19:56 Reply With Quote
Noh! Tark selles mõttes, et teeb peaga töö, mitte jalgevahega. Saab isehakkama.
Ma ise ei usu saatusesse, et kuskil on minu hingesugulane...Ootab mind kuskil.
Ja ma tegelen endaga. Õpin uusi asju, esitan endale väljakutseid, töötan, loen, aitan teisi suhete alaselt.(ise ilma ) Sport on hea.
Mul on paar tuttavat, kes teenivad hästi ja reisivad igal pool. Neil on sama mure. Kõik arvavad tipus on on hea, aga seal on üsna üksik olla. Ma ei ole tipus, aga olen üksik.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.03.2019 kell 21:45 Reply With Quote
Kommionu: ma mõtlen rohkem modelli välimusega naisi, kel on kõrgharidus. Nad tahavad head saaki. Ma ei räägi ka endast. Mina leidsin oma "armastuse" 14 aastat tagasi.

Mu sõbranna räägib sama juttu, et normaalset meest on raske leida. Truudus, ausus, lugupidamine naiste vastu ja hoolimine, seda justkui enam pole. Tinderis on paljud nn vallalised siiski suhtes ja otsivad pigem vaid sekssuhteid.
Vallaliste peod on hirmus lihalett, sinna ei lähe ta ainuüksi põhimõtte pärast.
Tema otsib meest, kes ei väisaks ringi, st truudust, rahulikku iseloomu, mees peaks olema 183 cm või pikem ja koera ei tohi olla ega tahta. Tal on tütar 5- aastane, tuline temperament (pole venelane), armukade (naissõbrad mehel, oioi) ja lisaks on usklikest vanemad. Meelemürke jumaldav mees pole ka sobiv.
Tinder tegi seda, et internett pole enam koht kust tema kedagi otsiks. Mina ütleks, et on kenasid vallalisi naisi, kes teenivad ausal tööl raha aga neil keda tean on laps (või lapsed) varasemast suhtest ja seetõttu on nad ka nõudlikumad.
Nad eelistavad pigem üksi olla kui kehva partiid. Kuna nad saavad üksi hakkama, siis valitakse kaaslast hoolega, nad ei taha uuesti eksida.

Tõin niisama ühe näite, ma ei ole kosjamoor siin.

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.03.2019 kell 08:48 Reply With Quote
Üksikuid inimesi on ikka küll veel maailmas ja mõnel pole ka lapsi ega koera ega ka meelemürke ei kasuta aga nad on juba nii harjund sellise eluga,et muutust teha on kummaline, tesit inimest oma ellu veel kummalisem.
Ma ei saa aru neist kes otsivad.
Otsimine kui sõna tähendab ühte lõputut tegevust.
Oma teist poolt kohatakse.Tõelist õnne kohatakse.
Need kes pole kohanud ja kellel on teatud kriteeriumid ei pruugi üldse olla ise vastavad.Ehk siis üksikud ongi imelikud või kummalised ise, selleks neid keegi ei tahagi.Nad otsivad ideaali enda jaoks aga elus tuleb kohandada vastavalt olukorrale oma soove.

https://www.youtube.com/watch?v=EC7RAXfWRXM&index=108&list=PL989D1CE89B10455F

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.03.2019 kell 13:53 Reply With Quote
Ma olen nõus.
Ja mida kauem on inimesed üksi, seda raskem on neil ka kaaslasega kohaneda, lisaks uute harjumatute teemadega leppida ja kompromisse teha. Raske on mõista, et siis sõna MINA peab olema MEIE ja pidevalt peab ka teisega arvestama. Enam ei otsusta kõike ise jne...
Ei teagi, kas suhtega on vähem tööd kui lapse (lastega).

Ma arvan, et kõik inimesed maailmas on omade kiiksudega ja kummalised, selleks ei pea isegi mitte tingimata üksik olma.

eerik2
kollane koer

Registreeritud: 04.09.2005
Viimane külastus: 12.07.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2019 kell 08:18 Reply With Quote
Sissy, Su sõbranna ise välistab rahulikud ja truud mehed. Kas ta ka teab, et koer sümboliseeribki truudust?
Kui ta ise on tuline ja väga armukade, siis matku maha lootus leida rahulikku ja truud meest. Tuli ja vesi ei sobi kokku. Mehel peaks sellise naisega koos elades sigamoodi kannatust olema aga igal mehel on kuskil mõõt ja tavaliselt sellised naised ei saa aru, kui mehel kannatus otsa saab ning siis on jälle häda, et mees läks minema teise juurde. Ja lisaks tehakse jätkuvalt ka see viga, et esikohale ei panda mitte oma partner vaid oma laps Suhtes peab olema esikohal oma partner, ükskõik kummalt poolt ja siis alles ülejäänu, muidu ei saa suhtest armastavat ja hoolivat suhet. Põhimõtteliselt nagu piibel ütleb (mitte et ma nüüd mingi usklik oleks aga lause on hea..) - "Seepärast jätab mees maha oma isa ja ema ning hoiab oma naise poole". Kahjuks unustavad selle tähtsa tõdemuse enamus paare ära.

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.
Te ei saa isegi mängu lõpetada.
http://www.youtube.com/watch?v=OuNpZYJTjco

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.03.2019 kell 10:28 Reply With Quote
Vastandid tõmbuvad. Minu mees on vaikne aga mina jutukas. Ta ütles, et käis nooruses ka vaiksemat sorti neiuga ja siis nad istusidki koos vaikuses.
Seega temperamentne ja rahulik on ka toimiv variant. Armukadedus on karm teema aga mees, kes soovib nii kangesti naist oleks nõus ka ehk kodune olema. Ei tea, äkki on mõni nii meeleheitel?!
Laps pannakse selles osas esikohale, et soovitakse kaaslaselt lapsest hoolimist ja kasvatamist. Tahetakse, et uus inimene annab endast rohkem, mitte seda, et on mühkam kellele lapsed ei meeldi.

Koerte osas olen nõus aga pureda saanud inimest on raske veenda. Kui ütlesin, et võtan pisikese koera sain juba vastuseks, et siis ta külla ei tule.

Minu tädi on selline naine, et mehed olid tal alati esikohal ja lausa nii, et kui mees ütles, et poeg ei meeldi, siis ta saatis lapse oma emale kasvatada. Mina ütleks, et see on äärmuslik ja haige.
Ja lasi eelmisel mehel poega karistada karmilt kuigi pahateod olid olematud.

NB! Kui minu mees lööks mõnda me lastest, siis saaks ta üsna kiirelt lahutuspaberid. Inimesed on erinevad aga selles osas oleks jah laps esikohal iga kell.
Ma sain lapsena peksa ja ma ei poolda näiteks füüsilist karistamist.
See on paljude naistega nii.
Alati aga võib pube suruda seina vastu ja rääkida kurja juttu aga löömine on out.

kommionu
Kaupmees tõe turult

Registreeritud: 15.07.2009
Viimane külastus: 20.07.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.03.2019 kell 17:47 Reply With Quote
Lapsele peaks vähemalt korra andma kasevitsad. Meenutades enda lapsepõlve piisas vaid selle mainimisest ja kadus igasugune lolluste tegemine. Sama lugu oli riiete määrimisega väljas.
Ema käskis mul endal ära pesta, kui olin just saanud puhta jope ja viieteist minuti järel tegin selle poriseks.
Siiani nii hästi meeles.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.03.2019 kell 11:06 Reply With Quote
Lolluste tegemise osas saab lapsele õpetada, et igal jamal on tagajärjed. Ise vastutab ja lahendab nii mõndagi ja juba väikesest peale.

Löömine näitab vaid seda, et täiskasvanu ei tule toime oma emotsioonidega ja pole pädev leidma lahendusi, mis pole vägivaldsed. Lisaks õpetab, et mingis olukorras on siiski löömine ok. Löömine on alandav ja piisavalt ere ning negatiivne mälestus.

Kas tõesti mehed laseks uuel naisel oma lastega käituda nö kuidas iganes (mõnitada ja solvata, mitte võtta lapsi võrdsetena, lüüa)? Seda seetõttu, et naine on esikohal?

Eks elu ongi keeruline ja samuti suhted. Teatud vanuses kui tahad kena välimusega naist, siis üldjuhul tulevadki nad teiselt ringilt. Seega kui on lapsed, st minevik tuleb arvestada, et iga käitumine pole ok ja lubatud. Võibki imelihtsalt võimalused maha mängida.

Privaatmees
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.03.2019 kell 14:10 Reply With Quote
Tuli kunagi, ammu, ammu klassivend kooli L kujuliste sinikatega seljal. Oli saanud ahjuroobiga... See ei ole teda kunagi aidanud, tekkitas vaid muresid juurde. Kodus peaks olema see, kus on turvaline olla. Vägivald on tagajärg, mitte lahendus.
Aga võiks ikka teemas püsida. Ilus tark naine, kus peidad end? Jne.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.03.2019 kell 15:25 Reply With Quote
Nad ei peida ennast, neil pole lihtsalt otsaesisel kirja "lastetu ja vallaline", "lahutatud" jne...

Tarkus ja ilu on vaataja/hindaja otsustada. Kui sobib maaelu tarkus, siis äkki leiab mõned kaunitarid kuskilt maakohast?
Erinevates raadiokanalites on kuulutusi jne
Selle viimase lausega võid nad välja meelitada ka raadio Elmari kaudu. Polegi ainult pensionäride kanal, Eesti muusika fännid on ka seal. Kui otsid linnabeibesid sobib Myhits jne...
Targad noored leiab ülikoolilinnakust ja ülikooli raamatukogust. Ahjaaa nt Sauel olid paljud keskealised ja noored mingil viktoriiniüritusel. Sinna üldjuhul lollid ei lähe. Taolisi üritusi korraldatakse ka mujal.

eerik2
kollane koer

Registreeritud: 04.09.2005
Viimane külastus: 12.07.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.04.2019 kell 21:09 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Privaatmees
Noh! Tark selles mõttes, et teeb peaga töö, mitte jalgevahega. Saab isehakkama.
Ma ise ei usu saatusesse, et kuskil on minu hingesugulane...Ootab mind kuskil.
Ja ma tegelen endaga. Õpin uusi asju, esitan endale väljakutseid, töötan, loen, aitan teisi suhete alaselt.(ise ilma ) Sport on hea.
Mul on paar tuttavat, kes teenivad hästi ja reisivad igal pool. Neil on sama mure. Kõik arvavad tipus on on hea, aga seal on üsna üksik olla. Ma ei ole tipus, aga olen üksik.

Huvitav, mida loed? Alustuseks võiksid oma postituse üle lugeda... Tark naine ei soovi enda kõrvale rumalat meest ja ei kipu ka nendest lugu pidama, kelle ortograafia "longab"..

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.
Te ei saa isegi mängu lõpetada.
http://www.youtube.com/watch?v=OuNpZYJTjco

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.04.2019 kell 21:15 Reply With Quote
Tark naine ei taha lolli meest. Sellega ma olen nõus. Selles osas võiks alustuseks olla püüdlikum ja ka oma tekst üle lugeda. Ma ka alati ei jõua aga noh siis vahel parandan teksti aastaid hiljem. Kui ikka häirib, siis häirib.

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0180368 sekundit