Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: Kas keegi on proovinud ultraheliravi?
MartinOnM
Kollanokk

Naine
Registreeritud: 17.08.2020
Viimane külastus: 17.12.2020
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.12.2020 kell 11:23 Reply With Quote
Kas keegi on proovinud ultraheliravi?

Tere tere kõigile..

Nii lähen kohe asja juurde, nimelt on mul pikemat aega probleeme jalalihas valudega.. olen ka käinud erinevate füsioterapeudi ja muude ime arstide juures, keegi midagi väga öelda pole osanud, vaid et tegu mingi kroonilise haigusega.

Viimase käiguga pakkus mulle üks füsioterapeut välja et ma prooviks ultraheliravi. Ultraheliravi pidavat aitama just sellistel juhtudel valu leevendada ning ka otseselt kuidagi seda ravima.

Leitsin endale koha ka juba, kuhu minna... hea tallinna lähistel koht ja hind tundus ka mõistlik (ma arvan). Igatahes mõte on ultraheliravisse minna :
https://ftkabinet.ee/ultraheliravi/

Nii siit ka küsimus, kas keegi teine on käinud ultraheliravis varem? ja kui on siis ehk jagaks kogemusi/mõtteid selle asja kohta?

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
ullike
naiivitar

Registreeritud: 10.10.2002
Viimane külastus: 11.01.2021
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.12.2020 kell 18:11 Reply With Quote
Kui on krooniline valu, tuleks minu arust kõikvõimalikud meetodid ära proovida, et sellest lahti saada.
Mõni aasta tagasi käisin oma kukekannusega ultrahelis. Kahe salvi ja ultraheli koosmõjuna valud tasapisi taandusid ja ei ole enam kimbutanud. Paranemine ei olnud kiire, et kohe pärast ravikuuri lõppu kõndisin kui jumalanna, aga mingi aja jooksul ikkagi sain valudest lahti. Tagasi *ptüi-ptüi-ptüi* ei ole nad siiani tulnud.

Ole õnnelik selle üle, mis sul on - siis on sul palju, mille üle õnnelik olla.

Iiri vanasõna

View User's Profile View All Posts By User

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0113399 sekundit