Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Mida arvad Arnold Oksmaast?
mada
-

Mees
Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 25.08.2020
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.08.2002 kell 00:36
Tsitaat:
Algne postitaja: N1X
Palun teid ärge maingige sellist nime nagu ARNOLD OKSMAA palun...ta on ju pede jne..

On kes ta on... inimest ei saa tema seksuaaleelistuse tõttu maha teha, kui see just ühiskonnale ohtlik seksuaaleelistus/vajadus ei ole. Ma arvan, N1X, et Arnold Oksmaa nime mainimine ei tee sulle midagi halba. Homoseksuaale on palju, ka palju kuulsamate ja rikkamate inimeste hulgas... nende nime samas tohib mainida, kuna keegi ei julge nende varanduse tõttu mitte kui midagi laimavat öelda, kohtuasi muidu kohe kaelas.

Pigem on ta siiski haige inimene, kellest meedia on rahva naerualuse teinud.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
tiina
Administrator

Viimane külastus: 19.08.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.08.2002 kell 09:15
mada ma täiesti sinuga ühel nõul.
Võtame kas või need intervjuud, mis temaga tehtud raadiotes. Küsimusi ikkagi esitavad ju kuulajad. Kui kuulajatel muud huvi pole, kui teada saada kui pikk riist tal on ja tema sex elu kohta, siis sorry, milline on nede kuulajate/küsijate enda IQ?
Meedia ja rahvas on ise talle selle pähe süstinud, et ta kuulus ja eriline jne. Ta on musternäidis meedia jõhkrusest ja sellest kui võimas võib meedia olla inimese elu muutmisel.
Miks ei julgeta torkida selliste teemade puhul rikkaid ja kuulsaid? Sest loomulikult nende rahast ei käi võim kellelgi üle. Jah muidugi igasugu rahaga seotud skandaalid tuuakse välja jne, aga sexuaalelu ja nende eelistuse, seda ei julge keegi paljastada. Kindlasti on palju kuulsusi, kes on vägagi eripäraste sexuaaleelistustega...aga keegi ei torgi neid, sest nad piisavalt rahakad ja arukad, et vastu hakata.
Vaesel poisil aga pole kumbagi, ta ON mõistuselt puudulik veidi ja vaene ka, nii et miks mitte ühest inimesest jälle konti teha mida rahvale pureda visata. Rahvas ju seda ootabki...et oleks kellegi kallal närida ja hambaid teritada. Te ise kah ju teritate oma kikiusid...või mis??

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

View User's Profile View All Posts By User
N1X
Kasutaja

Registreeritud: 12.08.2002
Viimane külastus: 19.11.2002
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.09.2002 kell 12:42
Tsitaat:
Algne postitaja: mada
Tsitaat:
Palun teid ärge maingige sellist nime nagu ARNOLD OKSMAA palun...ta on ju pede jne..

On kes ta on... inimest ei saa tema seksuaaleelistuse tõttu maha teha, kui see just ühiskonnale ohtlik seksuaaleelistus/vajadus ei ole. Ma arvan, N1X, et Arnold Oksmaa nime mainimine ei tee sulle midagi halba. Homoseksuaale on palju, ka palju kuulsamate ja rikkamate inimeste hulgas... nende nime samas tohib mainida, kuna keegi ei julge nende varanduse tõttu mitte kui midagi laimavat öelda, kohtuasi muidu kohe kaelas.

Pigem on ta siiski haige inimene, kellest meedia on rahva naerualuse teinud.

Ma saan sellest jah täiesti aru, et kõigil on võimalus elada ja oma eluga teha mida tahab nii see jah on..Mulle ei meeldi ta selle pärast, et ta on pe*de muus ple eriti nagu problat.

.:N1X:. http://www.p6ltsamaaplace.tk astu l2bi!

KuradiNeiu
Kasutaja

Registreeritud: 04.05.2002
Viimane külastus: 20.05.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.09.2002 kell 13:41
Minule see Arnold vapsee ei meeldi...kunagi(kui tal see teine tel oli) helistasin talle..nii nalja mõttes siis ta jummala lampi ütles lauseid et "ma olen vaba" ja "mul on suur riist" kammoon see pole normaalne ju....täitza haiglane...väkk väkk a ta ise naudib vist seda et tema üle naerdaxe või arvab siis tema et see on kuulsus..igatahes mulle ta ei meeldi
N1X
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.09.2002 kell 18:07
IRww mul oli ka tema mobla nr. aga nyyd enam ple tal varastati see 5110 ää vist muidu ajasin talle ka sellist lolli juttu suust välja, et saaks kokku jne...irwwww...siis lõpus karjusin "Loll jäi uskuma hahaha" irwww siis tegin veel vastamatta kõnesi ööse irwww

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.09.2002 kell 18:37
Tsitaat:
IRww mul oli ka tema mobla nr. aga nyyd enam ple tal varastati see 5110 ää vist muidu ajasin talle ka sellist lolli juttu suust välja, et saaks kokku jne...irwwww...siis lõpus karjusin "Loll jäi uskuma hahaha" irwww siis tegin veel vastamatta kõnesi ööse irwww

Ja sa tõesti arvad, et see oli super naljakas? Sellisel juhul mulle tundub, et sinu IQ pole mitte suurem kui Arnoldi oma. Tema on haige inimene ja temast võib aru saada, aga sina oled lihtsal loll ja julm, kui nii tegid.
Ja see, et ta pde on, ei tee teda küll hullemaks. Kui palju on meie ümber homosexualiste...aeg oleks neid juba hakata aksepteerima. Kuni nad lastele ja teistele liiga ei tee, siis jäägu nende sexuaaleelistused nende probleemiks. Nemad ei tule küsima tulevikus, mida sa täpselt seal voodis teed ja kellega.

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.09.2002 kell 18:41
Tsitaat:
Algne postitaja: KuradiNeiu
Minule see Arnold vapsee ei meeldi...kunagi(kui tal see teine tel oli) helistasin talle..nii nalja mõttes siis ta jummala lampi ütles lauseid et "ma olen vaba" ja "mul on suur riist" kammoon see pole normaalne ju....täitza haiglane...väkk väkk a ta ise naudib vist seda et tema üle naerdaxe või arvab siis tema et see on kuulsus..igatahes mulle ta ei meeldi

Ja sina naudid, kui sinu üle naerdakse? Jajaa, muidugi sina saad aru kui sinu üle naerdakse, tema arvab lihtsalt, et see on naljaks ja inimesed armastavad temaga nalja visata. Tema ju teid ei halvusta, miks teie teda halvustate...
Arvate, et pärast niisuguseid tegusid olete teie paremad kui tema?

mada
-

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.09.2002 kell 19:31
Tsitaat:
Algne postitaja: KuradiNeiu
Ja ma arvan, et tõesti oli naljakas... minumeelest on see lihtsalt mingisugune oma alaväärsuskomplekside tõttu eneseteadvuse tõstmine, oma üleoleku näitamine. Igatahes õel ja vastik käitumine.

Aga "kamoon", on see normaalne, kui sina helistad pulli pärast võhivõõrale haigele inimesele? Mina nii ei arva, olgugi et see inimene levitab oma telefoninumbreid avalikult. Vaevalt, et ta naudib et tema üle naerdakse, kui ta ka sellest aru saab, naudib ta siiski pigem tähelepanu, mida talle pööratakse... Ja kes meist ei naudiks? Ainuke asi, et meil tervetena on vähemalt võimalus seda tähelepanu leida ilma, et meie üle naerdakse...

mada
-

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.09.2002 kell 19:34
Tsitaat:
Ja said sellest rahulduse? Ometi leidsid kellegi, kellest üle olemiseks ei pea kasutama oma ajusid (mille olemasolus ma pärast selliseid tegusid üldse kahtlen). Sama vastik tegu, kui pimedatele pildinäitamine.

N1X
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.09.2002 kell 20:42
Tsitaat:
Algne postitaja: tiina
Tsitaat:

Ja sa tõesti arvad, et see oli super naljakas? Sellisel juhul mulle tundub, et sinu IQ pole mitte suurem kui Arnoldi oma. Tema on haige inimene ja temast võib aru saada, aga sina oled lihtsal loll ja julm, kui nii tegid.
Ja see, et ta pde on, ei tee teda küll hullemaks. Kui palju on meie ümber homosexualiste...aeg oleks neid juba hakata aksepteerima. Kuni nad lastele ja teistele liiga ei tee, siis jäägu nende sexuaaleelistused nende probleemiks. Nemad ei tule küsima tulevikus, mida sa täpselt seal voodis teed ja kellega.

Ahh tsenseeritud! vali sõnu! kama kah..tehku mis tahapppp

Honey
Kasutaja

Viimane külastus: 6.04.2007
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.09.2002 kell 21:48
aga mida te minust arvate?
kennu
Friik

Registreeritud: 26.08.2002
Viimane külastus: 3.01.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.09.2002 kell 22:13
hmm..

Ainult head :*****
N1X
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.09.2002 kell 21:34
Sama lugu ainult sinust head

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.09.2002 kell 21:37
Vabandust noored, et segan, aga teema hoopis muust oli, kui teie vastastikkusest meeldivusest.
Omavahelisi armuavaldusi ja meelitusi võite vahendada u2u teel.

Honey
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.09.2002 kell 21:57
fafaa...enivei see teema oli juba millegi arvamine kellestki....vahet ple kas arnold või minaPPP irw...okok...a jah...mulle nyyd kyll aitab sellest foorumist...iga asja pärast mingi irisemine käib...nii et .. sry mada
tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.09.2002 kell 22:09
Tsitaat:
Algne postitaja: Honey
fafaa...enivei see teema oli juba millegi arvamine kellestki....vahet ple kas arnold või minaPPP irw...okok...a jah...mulle nyyd kyll aitab sellest foorumist...iga asja pärast mingi irisemine käib...nii et .. sry mada

Teema muide oli...mida arvad Arnold Oksmaast?
Pealegi võib alati teha eraldi teema "mida arvad minust" ja kõik võivad sinna siis oma arvamused sinu kohta postitada.

Saan aru, et üks teema viib teiseni ja arutelust võib tulla välja hoopis teine teema, mis kuidagi seotud selle foorumi teemaga. Aga praegusel juhul ma kolmel viimasel postitusel küll mingit mõtet ei näe ja ei saanud ka aru, et Arnold Oksmaa teema kuidagi sinuni oleks Honey viinud.

Honey
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.09.2002 kell 22:15
Postitus kustutatud. Jälgi palun oma keelekasutust! Foorumi meeskond
mada
-

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.09.2002 kell 22:26
Tsitaat:
Algne postitaja: Honey

Kui tõesti mitte midagi öelda ei ole, siis ei ole seda vaja ka öelda, või kui tingimata ikka tahad seda öelda, siis ole hea, tee foorumi Suu puhtaks alla eraldi teema. Mitte keegi ei iriseks, kui öelda midagi, millel mingisugunegi ühine joon oleks jooksva teemaga...

Ull Miis
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 24.05.2002
Viimane külastus: 12.09.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.09.2002 kell 07:39
Nüüd panen ka ise hetkel teemast mööda aga lõpux siis jõuti sinnani millest ma ammu rääkisin, et vastused kohati väga mööda teemast mõnedel ja põhjusex tõenäoliselt see, et saada võimalikult palju postitusi! Minu arvamus sellest on see, et selline suhtumine on lapsik!!!
kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.09.2002 kell 08:12
Oksmaa? Sa vaene vanemateta lapsuke ...
Andku Jumal talle andeks, sest ta ei tea ju mida teeb!
Või teab? Ja liigagi hästi veel?

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.09.2002 kell 08:25
Tsitaat:
Algne postitaja: kontorihiir
Oksmaa? Sa vaene vanemateta lapsuke ...
Andku Jumal talle andeks, sest ta ei tea ju mida teeb!
Või teab? Ja liigagi hästi veel?

Minu arvamus on, et mingil määral ta kindlasti teab. Aga kas meie mõiste järgi...
Tal teistsugune mõttemaailm, nagu paljudel aregupeetusega või vaimse puudega inimestel. Igal juhul arvan, et ta on siiski haige inimene, kelle kulul praegu üritatakse nalja visata ja keda mõnus sõimata. On milline ta on...las elab oma elu. Minul isiklikult tema vastu midagi pole. Kui ta tahab niisugust elu elada, siis see tema valik. Kuigi kipun arvama, et eriti adekvaatne ta pole oma otsuseid tegema...aga noh...
Mingeid lolle nalju ma tema suhtes eales ei teeks, iga inimene ju ikka oma suva järgi elab. Kuni ta ühiskonnale ohtlik pole ja lapste ahistamisega tegelema ei hakka, siis tehku mida tahab.

N1X
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.09.2002 kell 20:55
Uudistes lasi ju et see URMAS LIIV tahab selle ARNOLD OKSMAA ää tappa ju

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.09.2002 kell 21:54
Ju siis osa Oksmaa juttu siiski tõele vastab. Sest kui inimene pole tõesti midagi säärast teinud, kui tal Oksmaaga mingit pistmist pole olnud ja teab, et ta vaimse puudega, siis ei saa sa niisuguse inimese kohta ju selliseid sõnu tarvitada. Ju Liiv kardab oma reputatsiooni pärast.
baharet
Kasutaja

Registreeritud: 08.08.2002
Viimane külastus: 3.10.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.09.2002 kell 22:11
midagi ei arva tast, või noh paras lollike on. Mulle ei meeldi..........

Nõmedam on aga paljude "normaalsete" inimeste suhtumine/käitumine seoses temaga(näitex N1X`i teguviis). Ega tema süüdi ole, et tal vaimnepuue. Ning ega nende kohta, kes lähevad Oksmaa kontserditele lihtsalt sellex, et teda mõnitada ja siis loobivad teda millegagi, või hoopis helistavad talle, et ajada iba ning naerda tema üle..................ei tea kas nendegi kohta saab öelda, et nad täie mõistuse juures on. Normaalne inimene nii ei tee.

baharet
Kasutaja

Registreeritud: 08.08.2002
Viimane külastus: 3.10.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.09.2002 kell 22:13
ning lisax veel, et ei huvita kas ta magas Liiviga või kellegi teisega. Mis minul sellest.
<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0189600 sekundit