Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  11    12    13    14  >>
Autor: Teema: Depressioon
sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 13.09.2018
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.10.2017 kell 01:56 Reply With Quote
Tõrjutuks ja ohvriks peab Bull ennast, mina teda sinna ei klassifitseeri.
Olen minagi näinud neid koledaid sõimukirju. Ilmselt on mul vedanud, et ma pole neid ise privaatselt saanud. Muidu ma vist ei vastaks siin ühegi Bulli kirja peale.
Ju ma ei vasta samaga, Bull teab vastata miks ta mind pole sel kujul materdanud.

Ok Bull aga äkki lõpetaks teiste ja maailma süüdistamise ja liiguks nii elu kui oma juttudega edasi? Seega võiks selle 10 aastat kestnud hädaldamise lõpetada. See on paigalseis ja ei vii kuhugi. Sul on veel 30+ aastat elada suuna oma pilk ettepoole ja hakka elama.
Ma olen Sulle omal ajal soovitanud raamatuid, äkki alustaksid nüüd nende lugemist ja kulutaksid siin vähem aega sama jutu erinevas vormis esitamise peale? Võin veelgi rohkem soovitada, seegi oleks uus algus...

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

View User's Profile View All Posts By User
eerik2
kollane koer

Registreeritud: 04.09.2005
Viimane külastus: 17.09.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.10.2017 kell 07:51 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: metsapull
Noja need on piinlikud tekstid.

Tunnistan ja on häbi oma varasemate ebaviisakate sõnavõttude pärast.

Ma ei tea kas on õige selliselt neid vanu asju uuesti välja tuua ja eriliselt rõhutada, et ma olengi selline inimene.

Tsitaat:
Algne postitaja: metsapull
Empaatiavõime kasutusoskus on ka inimeses eneses kinni. Küsimus on kas on tahet omada empaatiavõimet või on lihtsam teistega mittearvestatavalt käituda ja alles pärast mõelda, et oioi poleks ikka pidanud nii.

Miks mitte eerikut norida kui ta on noritav. Mees teeb poolikuid ettevõtmisi.
Selliste ähvardustega nagu mina siin esinenud olen tema pere suunas... .
Sellega oleks võimalus mulle reaalne välja määrata. Kui kannatanu seda ise vaid soovib, järelikult eeriku arvates ei ole tema pere au ja väärikus rohkemat väärt kui hale e-mail korrakaitsjatele. Sedagi sellise sisuga mis teeb ettevaatlikuks korrakaitsjad ka tema suhtes (omakohtuga ähvardamine ametlikus avalduses),

Tõsine analüüs
Ei saa nüüd küll aru, et keegi kuskil piinlikust tunneb. Läheb ikka sama vana rada - aetakse sitta suust välja, siis omaarust vabandatakse, siis tekib jälle verbaalne kõhulahtisus ja lõpuks ollakse üliimestunud, et miks keegi ei mõista ja andeks ei anna. Ja aastaid juba sama rada...

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.
Te ei saa isegi mängu lõpetada.
http://www.youtube.com/watch?v=OuNpZYJTjco

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Titaan
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 11.09.2005
Viimane külastus: 16.09.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2018 kell 20:35 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: sissy84
Pull, ma ebaõnnestun üsna sageli aga see ei tähenda, et ma loobuks. Tähtis on see, mis välja paistab??? Mis Sa arvad, et ma pasundan avalikult, et näed toetasin loomadevarjupaika või põletusohvritest lapsi??? Sa oled ikka päris juhm kui nii arvad.
Mind ei huvita enda asjadest kuulutamine, mind huvitab see, mis tunde minus miski tegevus tekitab ja kas ma ise olen endaga rahul või mitte.

Pfffffff, ma tunnen kaasa, et Sa ei oska asjadele mitte reageerida ja kõik selle sita nö endasse lased. Mul on jumala suva mida Sa minust arvad? Mind ei huvita solvangud kuna need tulevad kuskilt väljast ja ma võtan seda kui taustamüra. Ma ei solvu mingi madalalaubalise neandertaali ila peale (sinna kastitan ma kõik debiilikud, kes lahmivad tühja). Ausalt ma ei viitsi - kui see teeb minust tugeva inimese, kes keeldub mitte ohver olemast, siis see ma olen.

Psühholoogid ja psühhiaatrid on nii tore rahvas, soovitan soojalt. Haigekassa maksab muideks sellise nalja kinni ka. Vb saad oma koolikiusamise storyst lahti ja elu läheb kergemaks.

Mina ei saa ka neist aru kes igal pool abi vajavate postituste all karjuvad aitasin, tegin panuse jne. Tegid siis tegi väga armas, aga ei poea ju pasundama sellest. Psühholoogidest ja psühhiaatritest pole abi, omad kogemused

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.07.2018 kell 12:42 Reply With Quote
Odavad või tasuta psühholoogid on jamad. Ma kahjuks ei kasutanud sellist 60-100 EUR kord.
Maksa kallimat hinda, siis saab ka abi.

Titaan
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.07.2018 kell 11:18 Reply With Quote
Ma olen elus kokku puutunud kolme erineva psühhiaatriga. Kuulatakse sind ära, noogutatakse kaasa, kirjutatakse ravimid ja sellega asi piirdub. Aus olla siis pole usku neisse tasulistesse ja kallitesse.

Tsitaat:
Odavad või tasuta psühholoogid on jamad. Ma kahjuks ei kasutanud sellist 60-100 EUR kord.
Maksa kallimat hinda, siis saab ka abi.

LadyButterfly
Sõnatu...

Naine
Registreeritud: 22.09.2005
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.07.2018 kell 12:03 Reply With Quote
On olemas ka psühhiaatreid, kes vägagi agaralt kukuvad kohe diagnoose tulistama ja retsepte krjutama. Võttis asja liigagi tõsiselt. Ta oli selline lobamokk ka, et ma pidin teda vahel tagasi teema juurde juhtima ja ta tähelepanu uuesti patsiendile suunama
sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.07.2018 kell 12:33 Reply With Quote
Oi keda siin üle pika aja näha saab!

MINU odav psühholoog istus paarinõustamises kord minu paadis ja kord mu abikaasa paadis.
Nad ei peaks arvustama aga see oli nii. "Ja miks Te ei piira oma meest? Miks Te annate nii palju vabadust?" Järgmine hetk:"Miks Te oma naisele kõik ära rääkisite? Inimestel peavad saladused olema ja see on ok."
Kui küsisin erialast kirjandust öeldi "googelda!"
Abi oli null protsenti. Õnneks ma polnud depressioonini jõudnud ja googeldatud raamatud aitasidki mind.

LadyButterfly
Sõnatu...

Naine
Registreeritud: 22.09.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.07.2018 kell 12:51 Reply With Quote
Hahaa! Otsustasin ellu ärgata

Ma olin seal põhjas küll. Läksin vastuvõtule (tasuta ühe organisatsiooni kaudu) üksi ja psühholoog kargas kohe mehe paati Rohkem ma sinna ei läinud. Pöördusin hoopis parima sõbranna "vastuvõtule", ta oli seda minuga praktiseerinud juba nagunii aastaid. Ei pidanud vähemalt otsast peale midagi selgitama hakkama Aastaid võttis aga välja ronisin.

Tütar käis ühe teise juures suht hiljuti, (ka tasuta sama organisatsiooni kaudu), tema ei saanud aru, et oleks aidanud aga mina nägin muutust paremuse poole kohe kõvasti.

NipsNaps
Algaja

Naine
Registreeritud: 19.01.2018
Viimane külastus: 12.09.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.07.2018 kell 21:21 Reply With Quote
Minul oli umbes sama kogemus. Kusjuures käisin vist nelja erineva psühholoogi juures. Lähenemine oli kõigil erinev, aga kasutegur nullilähedane. Nõuannetest jätkus vaid samaks päevaks. Järgmine hommik oli reeglina must kass peas tagasi. Aga aastatega ronisin ise välja.
Titaan
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.07.2018 kell 21:31 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: NipsNaps
Minul oli umbes sama kogemus. Kusjuures käisin vist nelja erineva psühholoogi juures. Lähenemine oli kõigil erinev, aga kasutegur nullilähedane. Nõuannetest jätkus vaid samaks päevaks. Järgmine hommik oli reeglina must kass peas tagasi. Aga aastatega ronisin ise välja.

Ainus asi mis ma neilt sain oli peoga ravimeid.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.07.2018 kell 02:54 Reply With Quote
Psühholoog ei kirjuta suurt midagi. Ma pidin uinuti pärast psühhiaatri poole pöörduma. Õnneks sain kiirelt emalt nipi, et kuumaveekott kõhu vastas uinutab minutitega.
Kusjuures uinutid olid lahjad, üle 4 h ikka magada ei aidanud.

Oeh, oma tütred kasvatan ma kohe õigesti elama. Ei mingeid muinasjutte. Kohe peavad teadma kuidas asjad on. Ehk nad siis ei pea kord elu nähes psühholooge ja psühhiaatrit külastama.

Titaan
Kasutaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.07.2018 kell 06:18 Reply With Quote
Tsitaat:
Psühholoog ei kirjuta suurt midagi. Ma pidin uinuti pärast psühhiaatri poole pöörduma. Õnneks sain kiirelt emalt nipi, et kuumaveekott kõhu vastas uinutab minutitega.
Kusjuures uinutid olid lahjad, üle 4 h ikka magada ei aidanud.

Oeh, oma tütred kasvatan ma kohe õigesti elama. Ei mingeid muinasjutte. Kohe peavad teadma kuidas asjad on. Ehk nad siis ei pea kord elu nähes psühholooge ja psühhiaatrit külastama.

Ega ei kirjuta jah. Lugesin ise valesti. Tänud, et tähelepanu pöörasid

cetlyn666
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 31.05.2004
Viimane külastus: 10.09.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.09.2018 kell 08:03 Reply With Quote
Kindlasti see ei ole vabandus, et olla haige. Depressioon võib välja lüüa varakult või juba täiskasvanu eas. Peamiselt põhjustab see lapsepõlves toimunu ja olnu.
Ravimid on muidugi ajutine lahendus, kuid põhitööks on teraapias käimine.

Iga elatud päev on lähemale iseenda surmale...

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 24.09.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.09.2018 kell 22:04 Reply With Quote
Mulle isiklikult ei meeldi sellised inimesed kes abi ei otsi ja ainult kisavad,et neil on paha.
Hetkel olen ma juba arvamusel,et nad võivad enda piinad lõpetada kui nad nii abitud on.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.09.2018 kell 01:20 Reply With Quote
Mulle ka ei meeldi.
Mul üks sõbranna on selline. Kaebleb kui raske on aga raamatu lugemine ja endaga tegelemine tundub jube keeruline ja tülikas ta jaoks. Ta tegeleb vaid tagajärjega, st neelab tablette. Põhjusega tegeleda ei viitsi. Seega ma teen näo nagu ei kuuleks kaeblemist kuna mulle tundub, see olevat tähelepanu otsimine.
Kui ta tahaks depressioonist lahti saada, oleks see ühe raamatu lugemine ja harjutuste tegemine kõigest aga ju siis ei taha. Kedagi ei saa ka sundida, eks elagu siis oma terviseprobleemidega. Fakt on see, et ka ravimid on kehale mürk.

<<  11    12    13    14  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0293589 sekundit