Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: .....Palun, tehke nii...
Mara
Olgu jääv meile päike!

Registreeritud: 11.12.2002
Viimane külastus: 29.10.2015
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.06.2003 kell 22:11 Reply With Quote
.....Palun, tehke nii...

Kuna mul täna yks hea sõber sai surma....siis...tahaksin teile öelda mõned asjad...Öelge IGA PÄEV (kui vaja iga tund) oma armsamatele, mida nad teile tähendavad ja kui väga te neid armastate!! Kallistage neid pidevalt!! Olge neile alati toeks ja ärge raisake elu tylitsuste peale.....
Ma olen ise täielik idioot, et ma talle kunagi ei ytelnud ,kui oluline ta mulle on....

Parim vibukytt siinpool Uuraleid...

View User's Profile View All Posts By User
Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 10.06.2021
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.06.2003 kell 22:26 Reply With Quote
Tunnen tõsiselt kaasa ... Kuigi need sõnad sind vaevalt lohutavad.

Kahjuks olen mina selle tõdemuseni, et hoolida tuleb elavaist mitte hauaveerel nutta, jõudnud paaril korral elus. Kahe sõbra kaotuse läbi. Püüdnud olen seda järgida, aga kas see mul ka õnnestund on, ma ei tea. Tunne on, et alati võiks enam ...

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Mara
Olgu jääv meile päike!

Registreeritud: 11.12.2002
Viimane külastus: 29.10.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.06.2003 kell 22:29 Reply With Quote
ma olen alati ytelnud, et see, kui väga inimest armastati, paistab alles siis välja, kui inimesed matuste ajal kirikus seda kordavad....miks me ei või seda, siis teha kui inimene veel elus on?! ise olin ka loll, et seda ei teinud...alati tuleb õppida kõige valusamatest õppetundidest.....

Parim vibukytt siinpool Uuraleid...

Blond_Bimbo
tuulest viidu

Registreeritud: 21.04.2003
Viimane külastus: 20.06.2011
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.06.2003 kell 22:36 Reply With Quote
Minu kaastunne. Olen samuti säärases olukorras olnud - liiga hilja mõistnud, kui oluline inimene ikka oli mulle. Oli...

Maailmale oled sa lihtsalt keegi, kellelegi aga terve maailm.

meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.06.2003 kell 22:39 Reply With Quote
Kaastunne Sulle! Ja öige see on, olen sellest MITU korda aru saanud Ja nyyd ka teen seda, igal vöimalikul juhul!!!
Tsitaat:
Algne postitaja: Mara
Kuna mul täna yks hea sõber sai surma....siis...tahaksin teile öelda mõned asjad...Öelge IGA PÄEV (kui vaja iga tund) oma armsamatele, mida nad teile tähendavad ja kui väga te neid armastate!! Kallistage neid pidevalt!! Olge neile alati toeks ja ärge raisake elu tylitsuste peale.....
Ma olen ise täielik idioot, et ma talle kunagi ei ytelnud ,kui oluline ta mulle on....

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

Dagon
Algaja

Registreeritud: 13.05.2003
Viimane külastus: 26.07.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.06.2003 kell 23:51 Reply With Quote
Samas aga... Kui hakkad seda korrutama, siis see muutub tüütuks või lihtsalt ei usuta. Niisiis inimesed on ükskõiksed, aga teised inimesed kannatavad.
Isegi kui mees ütleb mitu korda: ma armastan sind. Naine aga ei ütle selle peale miskit. Nii umbes naine sureb ära ja mehel tekivad süümekad, et ta ei rääkind armastusest rohkem. Aga mida naine tundis, kui ta elus oli? Lihtsalt kurb on, et saadakse siis aru, kui kõik läbi on... (no, üldiselt)

tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 2.09.2021
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.06.2003 kell 06:12 Reply With Quote
Minugi kaastunne sulle.

Kahjuks on nii, et kui kaotad lähedase...mõtled...kui palju mul jäi ütlemata...kui vähe oli tema jaoks aega.

Ka mina olen endale kinnitanud, et katsun nüüd teisiti ja rohkem hoolivust välja näidata. Loomulikult teen seda rohkem kui kunagi varem...aga siiski mitte nii, nagu ette kujutasin ja endale lubasin. Argipäev surub peale ja lubadust, mis andsid hingest...ei suuda nii päris täita nagu ette kujutasid. Vähemasti mulle endale tundub nii.

Samas on ka väike lohutus minu jaoks. Usun, et ka mingi aeg pärast surma, on võimalik kalli inimesega rääkida. Olen seda teinud ja usun...et need kellega olen südamest rääkinud ja keda enam siin pole...need on mind kuulnud ja teavad mida tunnen ja kuidas neid siiani armastan.

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

montca
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 22.04.2003
Viimane külastus: 25.04.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.07.2003 kell 08:05 Reply With Quote
Muidugi on kahju kui lähedased surevad
Ja kas alati sõnadega saakski väljendada seda, mida tegelikult kellegi vastu tunned .
Mõni kord võib ka tegudega näidata, kui palju sa kellegist hoolid.

Killagal
Kuskil mujal

Registreeritud: 21.11.2003
Viimane külastus: 19.12.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2004 kell 15:57 Reply With Quote
mina näitan neile, kellest hoolin, et ma hoolin ja kui palju hoolin... emme õpetas

Sinuhe
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 21.03.2011
Viimane külastus: 9.03.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.03.2011 kell 18:50 Reply With Quote
Vot mina isiklikult ei pea vajalikuks, et enne nõude pesemist heietan nõude pesemisest. Ja mida rohkem ja kauem, seda suurem võimalus, et kõik jäävad pesemata. Samuti ei pea ma vajalikuks krematooriumisse või lahtise kalmu servale nutma minemist, sest oluline on ju ometigi see, kuidas ma inimestega nende elu ajal olen käitund.. ja ma olen sellega piisavalt rahul muide. Muud polegi vaja. Ja kui mul hakkavad sellised sõbrad-sõbrannad tekkima, kes elavad ahistavalt kaelas ja räägivad Rate.ee stiilis mingist kuradi hoolimisest, siis on viimane aeg ennast kontrollida lasta.
kodukäija
Friik

Naine
Registreeritud: 20.01.2009
Viimane külastus: 27.10.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.03.2011 kell 19:05 Reply With Quote
Täiesti nõus.Mulle ka ei meeldi see ameerika stiilis nunnutamine, piinlik on vaadata.Sõnadega võib öelda mida tahes, tõelisi tundeid saab tõestada vaid tegudega.
Mu kadunud abikaas oli ka suur sõnaseadja, aga tegelikkuses...
Oma praeguses elus ei tee me suuri sõnu,hoolimine ja hoidmine on niigi arusaadav.Küll olen öelnud, et kui mul enneaegu minna tuleb, siis olen õnnelik nende aastate üle, mis saatuselt sain ja ei kahetse midagi.Seda peab ütlema.Et mahajääjal kergem oleks.

saunas käivad ainult laisad inimesed. Virgad kratsivad...

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.03.2011 kell 20:10 Reply With Quote
Ei ole eriti selline inimene kes käib ja mämmutab kui armas,kui vajali,ja muu selline.Olen praktiline inimene ja iniemse teod on need mis näitavad otseselt suhet teise inimesega.Kui inimene on pask siis ei näe ma mingit põhjust tema kiitmiseks.

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0138850 sekundit