Kodutud.com  
Alla

Poll: Kas oled sexuaalselt rahuldatud?!
Jah täiesti! 27 ----------» (27.27%)
Ei olen pidevalt rahuldamata! 14 ------» (14.14%)
Nii ja naa. 35 -------------» (35.35%)
Kui ise rahuldan, siis olen. 11 -----» (11.11%)
Mis see rahuldus on? 0 -» (0%)
Mul on sellega pigem halvasti! 6 ---» (6.06%)
Mul on sellega pigem hästi! 5 ---» (5.05%)
Olen frigiidne ja ei saa rahuldust! 1 --» (1.01%)
Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: Kas oled sexuaalselt rahuldatud?!
dillinger
Kollanokk

Registreeritud: 14.07.2003
Viimane külastus: 25.04.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 10:37 Reply With Quote
Kas oled sexuaalselt rahuldatud?!

Lugedes siinseid postitusi ,( tegin seda juba ammu enne kui ise postitama hakkasin)märkasin , et postitused jagunevad minu arust enam vähem kaheks. Ühed postitajad on lõbusad, lahked ja humoorikad-enda ja eluga rahulolevad inimesed, kellel ilmselt ka voodis kõik korras.
teised aga tigedad ja kitsarinnalised kodanikud, kes oma sexuaalset rahuldamatust ka siinsetes postitustes välja lasevad paista.
Sestap tegin oma elu esimese polli!
Kui ükski vastusevariantidest ei sobi teile , siis kirjutage endale sobiv!

Teie John

Mõttega seks on tõepoolest parim!

View User's Profile View All Posts By User
tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 19.08.2020
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 10:44 Reply With Quote
Paraku päris adekvaatselt ma vastata ei saa, kuna abikaasa hetkel paariks nädalaks ära.
Aga see nii lühike aeg, et ei jõua mitte põdemagi hakata. Kui tagasi jõuab, eks siis teeb topelt

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

p@rdic
Kasutaja

Registreeritud: 25.06.2003
Viimane külastus: 25.07.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 10:48 Reply With Quote
Tahaks mina näha seda inimest, kes avalikult tunnistab, et on rahuldamata
dillinger
Kollanokk

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 10:50 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: p@rdic

Kannata natuke-küll varsti näed!
Pakun et 25% naistest on rahuldamata-meeste poolt vähemalt ja teist samapalju ei tea mis see orgasm üldse ongi.Sest valdav osa meestest on tõelised egomaniakid ja pperverdid, kes naistele piisavalt tähelepanu ei pööra!

TJ

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 10:51 Reply With Quote
Tsitaat:
No tegelikult kas saabki inimene olla rahuldamata, kui ta ise tahab hirmsasti? Kui pole partnerit käepärast, siis võib alati ju ise endale abiks olla.

Praegu võin ma öelda, et 2 nädalat, ma meest ei saa...see ei tähenda veel et ma rahuldamata olen

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

bohemian
susserdis...paberitega

Registreeritud: 06.06.2003
Viimane külastus: 9.02.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 10:54 Reply With Quote
mina olen see kes julgeb öelda, et olen rahuldamata....vaimselt ja füüsiliselt...rahuldatud seksuaalselt olen ma kyll kuid füüsiline rahuldus on kasvõi see kui mulle tehakse pai ja ma naudin kellgi lähedust..

aga kas minu postitustes paistab välja et ma olen rahuldamata doktor dillinger???

irw...

kelle sohilaps mina kyll olen?

Hiirekas
Bännitud

Registreeritud: 23.03.2003
Viimane külastus: 5.09.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 10:56 Reply With Quote
Tsitaat:

Palun siin ma olen. On olnud selliseid perioode küll, kus tunnistan ausatl sex on olematu. Ja millisest rahuldusest siis rääkida saakski. Ja loomulikult mõjutab see ka muid meeleelundeid.

Hetkeseis - täiesti rahul oma sexeluga. Vot nii.

Hiirekas
Bännitud

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 10:59 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: dillinger
Tsitaat:

Kannata natuke-küll varsti näed!
Pakun et 25% naistest on rahuldamata-meeste poolt vähemalt ja teist samapalju ei tea mis see orgasm üldse ongi.Sest valdav osa meestest on tõelised egomaniakid ja pperverdid, kes naistele piisavalt tähelepanu ei pööra!

TJ

Ei loobi palle ühte väravasse.
Sama arv mehi on pidevalt rahuldamatuse võrgus ja ütleme nii, et tohutu hulk mehi ei tea sexist miskit muud, kui et see on keppimine mis lõpeb lihtsalt spermapurskega.
Mehi, kes sexi tõeliselt nautida oskavad on üli vähe.

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 10:59 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: bohemian
mina olen see kes julgeb öelda, et olen rahuldamata....vaimselt ja füüsiliselt...rahuldatus seksuaalselt olen ma kyll kuid füüsiline rahuldus on kasvõi see kui mulle tehakse pai ja ma naudin kellgi lähedust..

aga kas minu postitustes paistab välja et ma olen rahuldamata doktor dillinger???

irw...
Eh...nüüd panid mind kah rahulolematuna tundma ennast
Vot kallidest ja paidest tunnen küll praegu puudust. Ja et seda saada, pean ma 10 päeva tervelt veel kannatama

dillinger
Kollanokk

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 11:00 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: bohemian
mina olen see kes julgeb öelda, et olen rahuldamata....vaimselt ja füüsiliselt...rahuldatud seksuaalselt olen ma kyll kuid füüsiline rahuldus on kasvõi see kui mulle tehakse pai ja ma naudin kellgi lähedust..

irw...

Dr Dillinger asub Bohemiani postitusi analüüsima.Kas soovid diagnoosi avalikult või sosistan kõrva või kuhugi mujale?!

Sinu John

Hiirekas
Bännitud

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 11:02 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: dillinger
Dr Dillinger asub Bohemiani postitusi analüüsima.Kas soovid diagnoosi avalikult või sosistan kõrva või kuhugi mujale?!

Sinu John

Huvitav kuda doktorihärra ise end hindab. Tavaliselt psühhiaatriks lähevad õppima need, kel endal probleemid psühhikaga. Sexsoloogia kaldub ka sinna kanti

RealBitch
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 03.01.2003
Viimane külastus: 19.10.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 11:03 Reply With Quote
Mina ei ole. So what?! Teeks kogu aeg, kui 4x päevas sain... vat siis olid head ajad

p@rdic
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 11:03 Reply With Quote
Sõnastan siis täpsemalt ... isegi kui keegi on hetkel rahuldamata ei tunnista seda, kuigi jah teavad kõik meist, et eksiteerib naisi kes ei tunne seda naudingut ja orgasmi mehega kunagi? Meeste puhul asi lihtne millest ka tingitud selline egoistlik suhtumine ... iga seemnepurskega kaasneb rahuldus
Hiirekas
Bännitud

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 11:05 Reply With Quote
Tsitaat:
... iga seemnepurskega kaasneb rahuldus

Hmmm, kas spermapurse on rahuldus????
Mina ütlen naiselikust seisukohas: Paljas füüsiline orgasm ei tekita minus täit rahuldust. See mis ikka minu mõistes rahulduse alla läheb on vaimne ja füüsiline kooskõla, see on orgasm, mis rahuldab.

p@rdic
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 11:12 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Hiirekas
Sama arv mehi on pidevalt rahuldamatuse võrgus ja ütleme nii, et tohutu hulk mehi ei tea sexist miskit muud, kui et see on keppimine mis lõpeb lihtsalt spermapurskega.

See oli vastus sellele ... mehi ei ole sama palju kes rahuldamata on vaid on vähe mehi võibolla kes suudavad ka rahuldust partnerile pakkuda

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 11:12 Reply With Quote
Tsitaat:
Sõnastan siis täpsemalt ... isegi kui keegi on hetkel rahuldamata ei tunnista seda, kuigi jah teavad kõik meist, et eksiteerib naisi kes ei tunne seda naudingut ja orgasmi mehega kunagi? Meeste puhul asi lihtne millest ka tingitud selline egoistlik suhtumine ... iga seemnepurskega kaasneb rahuldus
Kumba orgasmi sa siin mõtled...kas kliitori või tupe orgasmi? Mõlemad on aksepteeritavad ja annavad partneriga täieliku rahulduse.
Neid naisi, kes orgasmi üldse ei koge elu, neid on vaid väga väike %...vist oli 2%...kui ma nüüd õieti mäletan.

Enamikul juhtudel rahuldamatus ikka sellest tuleb, et pole püsipartnerit kõrval, kes jagaks piisavalt hellitusi, kallistaks, suudleks, paitaks. Rahuldada, võib iga üks end isegi...aga hellust endale ikka ei jaga nii nagu vaja oleks. Pigem see tekitab rahulolematuse tunde. Need kellel ebakorrapärane sexuaalelu...neil ka hellust napib ja tekibki rahuolematus. Või omavad sellist meest nagu Hiirekas mainis...maha ja taha...ja hellitused jms jääb saamata....orgasm küll saadud aga rahulolematus jääb.

Vähemasti minu tähelepanekud sellised ja arvamus selline. Ma võin iga päev sexida...iga päev orgasmi saada...aga kui pole hellitavaid ja paitavaid käsi kalli inimese poolt, siis olen ikkagi rahuldamata.

p@rdic
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 11:16 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: tiina
Neid naisi, kes orgasmi üldse ei koge elu, neid on vaid väga väike %...vist oli 2%...kui ma nüüd õieti mäletan.

Enamikul juhtudel rahuldamatus ikka sellest tuleb, et pole püsipartnerit kõrval, kes jagaks piisavalt hellitusi, kallistaks, suudleks, paitaks.

Neid kes ei tunne kunagi on järelikult ja järelikult on % ka suurem nende hulgas kes mehega seda ei tunne jne

Hiirekas
Bännitud

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 11:18 Reply With Quote
Tsitaat:
Tsitaat:

See oli vastus sellele ... mehi ei ole sama palju kes rahuldamata on vaid on vähe mehi võibolla kes suudavad ka rahuldust partnerile pakkuda

Äi, äi
Ma just seda mõtlen, et ülivähe on neid mehi kes saavad ise ka selle nn tõelise rahulduse.
Lihtsalt olen paari mehega sel teemal rääkinud ja nad väidavad jah, et esialgu pidasid nad ka seda spermapurset rahulduseks, aga on õnneks kogenud ka midagi teist ja sügavamat.
Nende arvamus on see, et mehed ei tea tegelt orgasmist midagi ja tegelevadki vaid naise rahuldamisega.

Põhjus ühe noormehe arvates on see, et väga palju on neid naisi, kes lasevad end rahuldada. Aga ei oska või ei taha anda midagi selleks, et ka mees kunagi saaks tolle tõelise õndsustunde kätte.

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 11:19 Reply With Quote
Tsitaat:
Tsitaat:

Enamikul juhtudel rahuldamatus ikka sellest tuleb, et pole püsipartnerit kõrval, kes jagaks piisavalt hellitusi, kallistaks, suudleks, paitaks.

Neid kes ei tunne kunagi on järelikult ja järelikult on % ka suurem nende hulgas kes mehega seda ei tunne jne
No nii või naa pidi...ühte sorti orgasmi tavaliselt ikka meestega tuntakse.
Aga nii nagu Hiirekas kommenteeris ja mina pärast järgi...ei sõltu enamus juhtudel rahulolematus üldse mitte orgasmide arvust...vaid hoopis muust

Hiirekas
Bännitud

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 11:20 Reply With Quote
Tsitaat:
[Vähemasti minu tähelepanekud sellised ja arvamus selline. Ma võin iga päev sexida...iga päev orgasmi saada...aga kui pole hellitavaid ja paitavaid käsi kalli inimese poolt, siis olen ikkagi rahuldamata.

Muide ma tean naist, kes läheb hellituste peale lihtsalt närvi. Talle meeldib vastupidi - hellitused pärast. Enne ta neid ei talu. Eks ole inimesi erinevaid.

p@rdic
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 11:21 Reply With Quote
Tsitaat:
nagu Hiirekas mainis...maha ja taha...ja hellitused jms jääb saamata....orgasm küll saadud aga rahulolematus jääb.

Vähemasti minu tähelepanekud sellised ja arvamus selline. Ma võin iga päev sexida...iga päev orgasmi saada...aga kui pole hellitavaid ja paitavaid käsi kalli inimese poolt, siis olen ikkagi rahuldamata.

Pole küll ise tundnud ja pole päris selget ettekujutust naiste orgasmitundest aga nii palju kui täheldanud olen siis selle tunde tekkimisel ei mäleta ta pärast mida ise tegi, rääkimata sellest kas ma teda hellitasin või mitte

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 11:22 Reply With Quote
Tsitaat:
Tsitaat:
Tsitaat:

Äi, äi
Ma just seda mõtlen, et ülivähe on neid mehi kes saavad ise ka selle nn tõelise rahulduse.
Lihtsalt olen paari mehega sel teemal rääkinud ja nad väidavad jah, et esialgu pidasid nad ka seda spermapurset rahulduseks, aga on õnneks kogenud ka midagi teist ja sügavamat.
Nende arvamus on see, et mehed ei tea tegelt orgasmist midagi ja tegelevadki vaid naise rahuldamisega.

Põhjus ühe noormehe arvates on see, et väga palju on neid naisi, kes lasevad end rahuldada. Aga ei oska või ei taha anda midagi selleks, et ka mees kunagi saaks tolle tõelise õndsustunde kätte.
No see toimib ju mõlemat pidi. Mehed ei ole naisega ühel lainel ja naised ei ole meestega ühel lainel. Mehed ja naised võiksid ennast kokku võtta ja vahel mõelda mõlemale...nii kaaslase heaolule, kui ka endale. See täiesti võimalik...tihti tavaelus aga unustatakse see ära.

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 11:24 Reply With Quote
Tsitaat:
Tsitaat:
nagu Hiirekas mainis...maha ja taha...ja hellitused jms jääb saamata....orgasm küll saadud aga rahulolematus jääb.

Pole küll ise tundnud ja pole päris selget ettekujutust naiste orgasmitundest aga nii palju kui täheldanud olen siis selle tunde tekkimisel ei mäleta ta pärast mida ise tegi, rääkimata sellest kas ma teda hellitasin või mitte
Orgasme ju mitmesuguseid. Üks päev on orgasm selline, et ei tea hellitustest midagi...vaata et teadvust veel ei kaota...teine päev aga vaiksem ja rahulikum. Pealegi hellitused enne ja pärast orgasmi ikka kõikse olulisemad. Ja päeval ja üldse igal ajal kui koos ollakse, on vaja kallisid ja musisid. Kui minul seda pole, siis paljas orgasm ei paku mulle suurt midagi...ehk tervise hoiab tiba parema

Hiirekas
Bännitud

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 11:25 Reply With Quote
Tsitaat:
Mehed ja naised võiksid ennast kokku võtta ja vahel mõelda mõlemale...nii kaaslase heaolule, kui ka endale. See täiesti võimalik...tihti tavaelus aga unustatakse see ära.

Just nimelt. Kas siis pole fantastiline näha seda, et su partner on sõna otseses mõttes hullumas. Või tekib lausa hirm, et äkki viskab pildi päris ära.
See on fantastiline. Teada, et suudad pakkuda talle midagi sellist, millest tal varme isegi und polnud näinud.

p@rdic
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.07.2003 kell 11:25 Reply With Quote
Tsitaat:
No nii või naa pidi...ühte sorti orgasmi tavaliselt ikka meestega tuntakse.

Milline see küll olla võiks ... kas naised kes on hakkanud eelistama naisi on selle tunde oma elust välja visanud või

<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0202029 sekundit