Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: Mehed ja lapsed
Hiirekas
Bännitud

Registreeritud: 23.03.2003
Viimane külastus: 5.09.2003
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.07.2003 kell 20:15 Reply With Quote
Mehed ja lapsed

Kuidas suhtuvad mehed isadusse? Kas meeste jaoks on laste olemasolu oluline? Millalmõtlevad mehed laste soetamisele?

Ühesõnaga mis seis on meestel lastega?

View User's Profile View All Posts By User
Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.07.2003 kell 20:15 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Hiirekas
Millal millal mõtlevad mehed laste soetamisele?

Kui on ressursse ja naine stabiilse närvikavaga.

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.07.2003 kell 21:30 Reply With Quote
Kuni neid ei olnud rääkis mu teinepool pidevalt, et tahaks last/lapsi. Julgen nagu öelda, et suhtub isadusse igati positiivselt ja lapsed on talle olulised. Ma kaldun arvama, et paremat ja hoolivamat isa on raske leida ka. Nu passib teine lastega

Aga üldiselt .. Küll näinud neid, kelle jaoks lapsed PEAVAD justkui normaalses kooselus olema. Tehtud saavad, aga ... Isa kasvades laste jaoks justkui olemas ei ole. Lapsed on emme rida ja sellega asi piirdubki. Mees aint nö kaudselt tegeleb, toidab, katab ja rahuldab vajadused. Kuid aega neile ei anna.

Eks inimesi ole isesuguseid.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.07.2003 kell 21:38 Reply With Quote
Suhtun positiivselt isadusse. Oma laps on midagi erilist.

kuriKass
kõikehõlmav pimedus

Registreeritud: 25.03.2003
Viimane külastus: 20.06.2016
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.07.2003 kell 21:56 Reply With Quote
Enne peaks ise "suureks" saama, alles siis laste peale mõtlema.

Born under a bad sign
With a blue moon in your eyes.

muhhin
Kuuvarjutus

Registreeritud: 10.12.2002
Viimane külastus: 17.06.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.07.2003 kell 22:13 Reply With Quote
Tsitaat:
Kuidas suhtuvad mehed isadusse? Kas meeste jaoks on laste olemasolu oluline? Millalmõtlevad mehed laste soetamisele?

On juba kaks last ja välistatud ei ole kunagi ka väikene lisa
Sellega peaks kõik küsimused vastatud olema

meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.07.2003 kell 07:41 Reply With Quote
Seis on hea! Mötles-tegime! Paremaid päevi ootama jäädes oleksime ehk siiani teineteisele otsa vahtinud ja paremaid aegu oodanud Nyyd ootame neid neljakesi

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.07.2003 kell 08:34 Reply With Quote
Tekkis soov - mõlemapoolne, nikerdasime valmis ja nüüd oleme rõõmsalt neljakesi...ja kui peaks kunagi pesamuna soov tulema, siis ei jää ka see mehe pärast tegemata, kuigi hetkel võib selle kiire asjaga oodata

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

Oiwa
Algaja

Registreeritud: 11.07.2003
Viimane külastus: 25.01.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.07.2003 kell 08:54 Reply With Quote
Ma ei tea,mina ei ole isa ja minul ei ole lapsi.Vaadates teisi- lapsi tuleb kasvatada kodus-minule ei meeldi väikesed karjuvad lapsed,keda veetakse kaasas-kas või randa

OIWA-line

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.07.2003 kell 08:58 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Oiwa
Ma ei tea,mina ei ole isa ja minul ei ole lapsi.Vaadates teisi- lapsi tuleb kasvatada kodus-minule ei meeldi väikesed karjuvad lapsed,keda veetakse kaasas-kas või randa
kas lapsed siis peavad koju jääma kui ise randa lähed Me käime küll igal pool koos nendega ja miskit tegemata ei jää....ja pole ka eriti täheldanud et nad karjuksid... Miks laps siis vaid koduseinte vahel kasvama peab ?? Laps peab ju ka keskkonnaga harjuma ja elu väljaspool nägema....

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

meryli
LEBO

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.07.2003 kell 08:59 Reply With Quote
Tsitaat:

Aga kui ma ytlen nyyd ausalt, siis vöiksid rannast koju jääda väikesed vinguvad inimesed kellel ei ole ettekujutust lastest ega laste nuttudest Ka minu pooleteistaastane laps on suur ujmisest natuleja ja kui ta juhtub ka vahest pisut pahas tujus olema, siis ausaltöeldes ei lähe mulle suurt korda, mis arvab keegi körval olija.

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

Hiirekas
Bännitud

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.07.2003 kell 09:04 Reply With Quote
Mõte teha selline teema tuli mul peale ühe uuringukokkuvõtte lugemist.
Uuring ise seisnes selles, et mis meil nii vähe lapsi sünnib? Majanduslik sotsiaalne ebakindlus on põhiline. Aga siis uuriti eraldi, et mida mehed ja naised siis lastesoetamisest kui sellisest üldse arvavad.

Päris omapärane oli see, et enamik mehi kardab laste soetamist. Alateadlik hirm end siduda. Kuni 30da eluaastani mehed parema meelega hoiduks järeltulevast põlvest ja naine/tüdruk, kes sellel teemal juttu üritab teha tekitab tõrget. Naise valikul on oluline välimus ja sexuaalsus. Valitakse meeldiv seltsiline.
Enamik mehi, kellel oli alla 30t eluaastat laps või lapsed väitis, et tema poolt oleks see jäänud küll kaugemasse tulevikku.

Üle 30ne on aga mehed muudavad äkitselt meelt. Laps saab neile väga oluliseks. Ei taheta rongist maha jääda. Ja naisi kiputakse selles perioodis pigem vaatlema kui tulevast laste ema, mitte meeldivat kaaslast kellega elu koos veeta.

meryli
LEBO

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.07.2003 kell 09:08 Reply With Quote
Tsitaat:
Uuring ise seisnes selles, et mis meil nii vähe lapsi sünnib? Majanduslik sotsiaalne ebakindlus on põhiline. Aga siis uuriti eraldi, et mida mehed ja naised siis lastesoetamisest kui sellisest üldse arvavad.

Päris omapärane oli see, et enamik mehi kardab laste soetamist. Alateadlik hirm end siduda. Kuni 30da eluaastani mehed parema meelega hoiduks järeltulevast põlvest ja naine/tüdruk, kes sellel teemal juttu üritab teha tekitab tõrget. Naise valikul on oluline välimus ja sexuaalsus. Valitakse meeldiv seltsiline.
Enamik mehi, kellel oli alla 30t eluaastat laps või lapsed väitis, et tema poolt oleks see jäänud küll kaugemasse tulevikku.

Üle 30ne on aga mehed muudavad äkitselt meelt. Laps saab neile väga oluliseks. Ei taheta rongist maha jääda. Ja naisi kiputakse selles perioodis pigem vaatlema kui tulevast laste ema, mitte meeldivat kaaslast kellega elu koos veeta.

Jap Hiirekas! Viimases vastuses on sul tuline õigus!!!

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.07.2003 kell 09:08 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: meryli
/.../ Ka minu pooleteistaastane laps on suur ujmisest natuleja ja kui ta juhtub ka vahest pisut pahas tujus olema, siis ausaltöeldes ei lähe mulle suurt korda, mis arvab keegi körval olija.
Jah, isegi meie 1,4 aastane on veest vaimustuses....nii kui veekogu äärde jõuame, läheb kilkamine lahti ja tirts sibab meeletu hooga vee poole - jäta siis selline rõõmurull koju konutama No ei jäta küll, ikka kaasa ja suplema

Hiirekas
Bännitud

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.07.2003 kell 09:22 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: meryli
Tsitaat:

Jap Hiirekas! Viimases vastuses on sul tuline õigus!!!

Ega see nüüd minu mõte olnud ja uuringu kokkuvõttest selle kirjutasin.

Ull Miis
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 24.05.2002
Viimane külastus: 12.09.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.07.2003 kell 09:54 Reply With Quote
Nujah , ntx ise ma hetkel 25 ja nagu last kll ei tahax saada, vähemalt lähima viie aasta jooxul kll mitte. Minust hetkel ei olex lihtsalt kodus istujat jne. A kunagi kindlasti last saada tahax, a eks näis jne
saadanas
Kasutaja

Registreeritud: 15.03.2003
Viimane külastus: 9.01.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.07.2003 kell 13:35 Reply With Quote
Tsitaat:
...naisi kiputakse selles perioodis pigem vaatlema kui tulevast laste ema, mitte meeldivat kaaslast kellega elu koos veeta.

Ei ole sellega päris nõus.
Peale selle, et lastel hea ema oleks, peab ka minul meeeeldiv kaaslane olema, kellega elu koos veeta. Muidu varsti ei ole lastel ühte vanematest, tavaliselt isa.
Aga muus Sul suht õigus on. Olen ise Sinupoolt mainitud vanusegrupis ja aeg oleks nagu ka lapsi soetada. Siiski, vist ei ole ma ise veel päris täiskasvanu mõõtu.
Üks on vähemalt hea, pole lapsi ilmapeale kogemata ega spetsiaalselt teinud. Minu laps(ed) peavad ikka minuga olema

Tõde seisneb vaid antud ajahetkes. Hiljemisem on kõik juba subjektiivne tõlgendus

montca
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 22.04.2003
Viimane külastus: 25.04.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.07.2003 kell 02:27 Reply With Quote
Tsitaat:

Mehi on erinevaid ja nii ka suhtumine lastesse. On selliseid, kes vägagi hoolivad lastest, isegi siis kui viimased juba täisealised. Kuid on ka selliseid isasid, kes algul on hüper-super vaimustuses. Aga hiljem lausa kiirsammul eemalduvad sellest väiksest olevusest, kes öösiti ei lase magada ja pidevalt naise kogu tähelepanu endale võtab.

Lola69
Võrrandi muutuja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.07.2003 kell 11:40 Reply With Quote
Tsitaat:
Väljaspool kodu käituma ei ole võiamlik õpetada last ainult koduseinte vahel.
Ja milline on karjuv väike laps? Rõõmsalt kilgates silkav tirts? Või nutuvõruga jõnglane?

Kuigi on piisavalt ka neid mehi, kelle suhtumised muutuvad alles ise isaks saades. Seni on jah lapsed tüütavad "karjuvad" olevused.

Lola69
Võrrandi muutuja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.07.2003 kell 11:45 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: saadanas
/.../Üks on vähemalt hea, pole lapsi ilmapeale kogemata ega spetsiaalselt teinud. Minu laps(ed) peavad ikka minuga olema
Just eile rääkis üks mees mulle loo. Mehest, kes sai isaks, oli sünnituse juures ja võttis oma lapse vastu. Ent ... jättis naise ja leidis uue naise, kellel oli juba kaks last. tegi talle kolmanda lapse. jättis naise, leidus uue, kel kaks last ja tegi tollele veel kaks last ... ja nii edasi ... Ühti lastest ise kasvatamata. Lihtsalt haihtudes eludest. Ka see on isa. Kuigi isaks nimetada ... Tundub veidi palju tahetud olema. Isa ikkagi see, kes kasvatab. Tahab ta siis neid lapsi või ei taha.
Ainuüksi tahtmine veel isaks ei tee.

Hiirekas
Bännitud

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.07.2003 kell 13:50 Reply With Quote
No see Lola lugu on ikka päris ekstreem. Aga jah. Eks ole neid isasid erinevaid.

Mulle meeldis ühel meesterahva hiljutine ütlus teemal lapsed ja isadus.
"Loodus poolt olen loodud olema mees. Seega ka isa. Sest ma ei saaks ennast ikka meheks nimetada, kui ma ei oleks võimaline lapsi sigitama.
Ma ei tea mis tunne on olla oma lapse isa, aga ma tean, et olen kohustatud vaatamata kõigele teda kasvatama, hoidama ja armastama."

Mind ajas tema mõttekäik (pikem ikka kui see siin) päris muigama. Omapärane lahend.

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.07.2003 kell 13:51 Reply With Quote
Tsitaat:
No see Lola lugu on ikka päris ekstreem. Aga jah. Eks ole neid isasid erinevaid.

"Loodus poolt olen loodud olema mees. Seega ka isa. Sest ma ei saaks ennast ikka meheks nimetada, kui ma ei oleks võimaline lapsi sigitama.
Ma ei tea mis tunne on olla oma lapse isa, aga ma tean, et olen kohustatud vaatamata kõigele teda kasvatama, hoidama ja armastama."

Mind ajas tema mõttekäik (pikem ikka kui see siin) päris muigama. Omapärane lahend.

Ehk täpsustaksid, mis muigama ajab? Kasvatamine, hoidmine, armastamine?

Hiirekas
Bännitud

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.07.2003 kell 13:55 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Ray
Tsitaat:

Ehk täpsustaksid, mis muigama ajab? Kasvatamine, hoidmine, armastamine?

Mõttekäik. Olen mees, seega pean olema isa, seega pean sigitama lapsed, seega pean neid ise kasvatama. Muidu pole mehe nime väärt.

Ebatavaline mees pigem meie ühiskonnas.

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.07.2003 kell 13:57 Reply With Quote
Tsitaat:
Mõttekäik. Olen mees, seega pean olema isa, seega pean sigitama lapsed

See osa on üsna levinud.

Hiirekas
Bännitud

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.07.2003 kell 14:02 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Ray
Tsitaat:
Mõttekäik. Olen mees, seega pean olema isa, seega pean sigitama lapsed

See osa on üsna levinud.

Jah, kui arvestada sündivate ja ühe vanema kasvatada olevate laste suhet.

<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0205381 sekundit