Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: Nii raske on jääda viisakaks:(
meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2003 kell 10:44 Reply With Quote
Nii raske on jääda viisakaks:(

Viin teid olukorraga kurssi, et saada asjalikku nõu, tea kas vajangi seda, või tahan ennast tühjaks puistata. Kuid ehk on siiski keegi olnud sarnases olukorras ja kuidas on see lahenenud. Kindlasti ütlete, et arukas inimene oskab olla iseenesest mõistetavalt viisakas.
Alustame sellest, et Meil on üks tore tädi! Ja tädi tuleb homme külla ja minul unerahu ja söögiisu riktud ette ära! Tädi muidu selline tore ja heasüdamlik aga no...oh!
Tädi hakkab saabudes külla peenel häälel lastega nämmutama, et otsa tädi tüüüdrukud ja tädi piiisikesed musikesed ja kui kohvi on joodud, läheme tädiga jalutama. Saanud selle plaani tal maha maetud (suurem laps võõrastab). Hakkab ta järjekindlalt imikut voodist ja suuremat last (kes kardab) meie sülest enda sülle rabama, tehes seda nii, et laps on tema poole seljaga, ehk siis lihtsalt rebib. Kui aru saanud, et lapsed ei olegi temast sillas, leidub tal kindlasti kotis miski purgike magusat, mis tal mingi nipiga õnnestub sööta suuremale neiule (ajab segi lapse söögiajad ja isu). Karotse selline isepäine sugulane, kellega ei taha riidu minna, kes EI KUULA viisakas vormis vihjeid ja kellele otse ütlemine tooks talle hüsteerilise nutu ja uksepauguga lahkumise ( ei taha toreda ämma pärast temaga riidu minna). Viimane piisk tädikese poolt oli pisipiiga ristsetel kus ta rebis minu õetütre sülest lapse sõnadega, et tule ära siit võõra inimese sülest. Ja see meenutus hoiab mind homse suhtes eriliselt sõjalises meeleolus....rgggghhhhh.....Ma ei suuda teha nägu, et mind "ei ole kodus" kah.
Ühesõnaga-tädike ei saa aru, et igas peres on testud omad seadused, mille järgi mängitakse! Ja sellest ei saa üle, ega ümber...rghhh

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

View User's Profile View All Posts By User
pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2003 kell 10:51 Reply With Quote
Nii tuttav olukord, mul on ämm umbes selline....ja kuna ma temaga vaielda ei viitsi, siis teengi näo, et mind ei ole kodus/olemas, mida iganes....st. olen vait ja sekkun vaid siis kui asi tõesti liiale läheb, siis üteln otse ja huvitumatta, mida ta minust või olukorrast ise arvab - meie elame oma elu ja oleme vaid mina ja mees, kes meie lapsi kaitsta saab

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

meryli
LEBO

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2003 kell 10:53 Reply With Quote
Huh Mimm tegelikult on see kuradima raske, teades, et pead veel suutma viisakaks jääda

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2003 kell 11:02 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: meryli
Huh Mimm tegelikult on see kuradima raske, teades, et pead veel suutma viisakaks jääda
On raske, tean, kuid kui siiski pead viisakaks jääma, siis ürita rahulikus jääda ja öelda väga väljapeetult, et lapsed ei ole temaga harjunud ja ei soovi, et ta neid pidevalt ninnu-nännutab ja sülest ära rabab....

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 10.06.2021
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2003 kell 11:17 Reply With Quote
Nujah, keeruline. Ma eelistan end ise viimse võimaluseni lastega tegevuses hoida, et ei tekiks võimalust krabada. Kuigi kasutatakse ka seda mittesobivat hetke ja igal hetkel

Aga magusa suhtes olen küll väga karm reeglina. Siin on minu reeglid ja nii jääb. Ja see keeld tuleb üsna kategooriliselt mu suust kui ikka liiale minnakse minu mõistes.

Ehh jah, ega siin nõu oskagi anda. Kindlat meelt ja vastupidamist.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2003 kell 11:23 Reply With Quote
Soovitaks üle kaaluda, kas on ikka vaja nii viisakas olla. (See tädi on eluohtlik lastele).

meryli
LEBO

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2003 kell 11:27 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Lola69
Nujah, keeruline. Ma eelistan end ise viimse võimaluseni lastega tegevuses hoida, et ei tekiks võimalust krabada. Kuigi kasutatakse ka seda mittesobivat hetke ja igal hetkel

Aga magusa suhtes olen küll väga karm reeglina. Siin on minu reeglid ja nii jääb. Ja see keeld tuleb üsna kategooriliselt mu suust kui ikka liiale minnakse minu mõistes.

Ehh jah, ega siin nõu oskagi anda. Kindlat meelt ja vastupidamist.

Ma isegi magusaga olen paaris punktis omal arvamusel! Esiteks rikub isu ära ja teiseks ei oska see pisike hakatis oma hambaid nii piisavalt harjata, et mittevajalikud satikad ää hävitada Aga tädi tead, et vanasti...jne

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2003 kell 11:38 Reply With Quote
Sellest tädist võiks taksikoera teha.

Mul ei tüüta enam ükski sugulane, isegi poolsugulased keelduvad mind külastamast (õnneks).

Saaks kuidagi eesti - soome piiril tädi maha võtta narkootiliste maiustuste kahtlusega vms. Oleks tollis tutvus... selliste tädidega aitab üldjuhul kuri jutt või karmimad meetmed.

Venom
Born to Kill

Registreeritud: 24.10.2002
Viimane külastus: 7.02.2022
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2003 kell 12:09 Reply With Quote
kutsu tädi nelja silma alla ja tee talle seal asi selgeks (kasvõi käte jalgade ja taignarulliga). Lapse heolu on tähtsam siiski

Valar Morghulis

meryli
LEBO

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2003 kell 15:02 Reply With Quote
ja oligi raske jääda viisakaks! kui homse asemel tuldi täna.

Venom
Born to Kill

Registreeritud: 24.10.2002
Viimane külastus: 7.02.2022
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2003 kell 15:04 Reply With Quote
Tsitaat:
ja oligi raske jääda viisakaks! kui homse asemel tuldi täna.

kas ülemise postitus lugemine ka ei aitand?

Valar Morghulis

RealBitch
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 03.01.2003
Viimane külastus: 19.10.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2003 kell 15:14 Reply With Quote
Ma eelistan olla "ebaviisakas" kui ebaviiskaks nimetada käitumist, kui keelad mingil mutil lapsi traumeerida. Pigem ei suhtle yldse ja olen kuri-paha, kui et kannatan ja panen ka teised kannatama. Lõpeks ju iga normaalne inimene, kes teda näind on, peaks aru saama, et tädi suht vastumeelselt käitub ja ei hakka sind kyll syydistama, et asjata ta vastu kuri oled.

manga
Algaja

Registreeritud: 13.06.2003
Viimane külastus: 23.08.2003
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.08.2003 kell 15:53 Reply With Quote
Olen ka sedasorti asju kogenud. Ja arvasin, et neid asju saab vaikselt omaette selgeks rääkida, aga kus sa sellega. Ma olevat paha inimene nüüd ja siiani traumeeritud sellest arvete klaarimsest, kuna läksin endast välja, kuna olin seda asja aastajagu kannatanud, siis tuli viimane piisk karikasse ja plahvatasin välja. Vabandasin muidugi ja üritasin inimesega rääkida, et asju vaikselt selgeks rääkida, aga kõnniti minema, ja öeldi, et mul omal olevat probleemid, mitte tal ja asi mutt.
Koshmaar.

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.08.2003 kell 04:07 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Venom
kutsu tädi nelja silma alla ja tee talle seal asi selgeks (kasvõi käte jalgade ja taignarulliga). Lapse heolu on tähtsam siiski

kui tätta ei jõua oma emotsioone taltsutada,siis mix sina peaxid niiväga selle pärast peenutsemaigaljuhul nõustun eespool mainituga

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

montca
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 22.04.2003
Viimane külastus: 25.04.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.08.2003 kell 07:22 Reply With Quote
Kui mul lapsed väiksed olid, siis minugi ämm selline oli ja lapsed nagu veidi võõrastasid tema sellist käitumist. Hiljem nagu harjusid. Mina proovisin ka end tagasi pidevalt hoida. Mehele siiski alati mainisin ära, mis võiks nagu teisiti olla. Ämm tuli lausa sünnipäevale söögitegemisele appi ja soovis kõike oma maitse järgi teha. Oli ka juhust kui ta ikka välja vihastatud sai, sest ma ei rääkinud midagi, aga oma tegudega näitasin ikkagi koha talle kätte

mada
-

Mees
Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 1.05.2022
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.08.2003 kell 15:39 Reply With Quote
Mina arvatavasti ei jääks viisakaks, kui midagi ikka tõsiselt pinda käib. Jah, veidi ehk kannataks välja, aga mingi aja pärast ütlen oma arvamused asjadest arvatavasti siiski välja. Ning kui keegi ei taha huvituda minu arvamustest ning kommetest (eriti minu kodus), siis on see tema probleem, nutku või naergu.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
MonaLisa
mõtlik kasutaja

Registreeritud: 01.01.2003
Viimane külastus: 20.05.2005
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.08.2003 kell 15:49 Reply With Quote
Tsitaat:

hmm..miks on nii oluline VIISAKAKS jääda? kellele see on rohkem oluline? Kas temale või Sinule?
Kui inimene on nii loll (sry väljenduse eest), et pahatahtlikult tüütab noort emmet, miks peaks temaga viisakalt käituma?? tema ju seda ei teegi..ehk ta ei saagi aru, mida ta tegelikult Sulle korraldab..

Mul kunagi oli selline naaber.. oehhh.. jubedus ise...kui tal kleepumise tuju tuli. Ikka tõstsin teda korduvalt uksest välja, kui tema tulek mulle üldsegi ei sobinud.

Melany
Algaja

Registreeritud: 18.02.2004
Viimane külastus: 23.02.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.02.2004 kell 00:31 Reply With Quote
Tundes teades sinu Toredat Tädi - tunnen lihtsalt kaasa,ega talle viisakalt ka öeldes miski ei mõika!!!!

Parem julge pealehakkamine kui ei midagi!

susanna
Susanna-I'm crazy loving you

Registreeritud: 02.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2022
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.02.2004 kell 00:43 Reply With Quote
raske on tõesti viisakaks jääda
ja ei aita siin neljasilmajutud ega muud asjad
kogetud asi ja kui midagi parandada üritasin, siis olin paha, nii paha, et öeldi igasugu sigadusi
muidugi, kaua kannatad ja eks ütlesin vastu
üritasin selgitada, et meie peres omad reeglid, aga siis sain veel sõimata ka, et kommi ja magusat ei luba anda ja et sunnin lastel käsi pesema ja nii edasi.
ainuke lahendus, mitte suhelda või siis minimaalselt
palju loeb ikka põlvkondade vaheline erinevus, mitte küll alati - mõnikordkahjuks

vantark
algaja

Registreeritud: 02.04.2003
Viimane külastus: 4.01.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.02.2004 kell 01:54 Reply With Quote
minu taktika alati, kui Sind aitab, haagi enda küljest segavad faktorid lahti
milleks ennast piinata teiste heaolu nimel?

I saw a birdie in the sky, it made a poopoo in my eye, Im not mad and I dont cry, Im just glad that cows can´t fly

meryli
LEBO

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.02.2004 kell 08:59 Reply With Quote
Mina olen nyyd "heade sugulussidemete" huvides hakanud viisakaks Kuigi, raske see oli Viimasel korral nähes kallist sugulast, ei liigutanud ma kulmu ka mitte kui viimane lubas lihavötte pyhadeks tulla lapsele viisakaid kombeid öpetama Kujutage ette, isegi mitte vereröhku ei visanud 500 peale Aga tänud Teile vastuste eest, need olid öpetlikud, lahedad ja täis häid ivasid

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0203640 sekundit