Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Lootusetu armastus
mada
-

Mees
Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 22.03.2020
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.09.2002 kell 21:33 Reply With Quote
Lootusetu armastus

Kindlasti olete elus kogenud armumist/armastust ilma vastuarmastuseta või siis lihtsalt lootusetut armastust, kus on kindel, et see kuhugi edasi ei vii. Kas on võimalik neist tunnetest ise kuidagi vabaneda, või aitab siin ainult aeg? Või äkki on olemas ka selliseid lootusetuid armastusejuhtumeid, kus ka aeg asja ei paranda vaid ainult surm?

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.09.2002 kell 13:37 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: mada
Kindlasti olete elus kogenud armumist/armastust ilma vastuarmastuseta või siis lihtsalt lootusetut armastust, kus on kindel, et see kuhugi edasi ei vii. Kas on võimalik neist tunnetest ise kuidagi vabaneda, või aitab siin ainult aeg? Või äkki on olemas ka selliseid lootusetuid armastusejuhtumeid, kus ka aeg asja ei paranda vaid ainult surm?

Asjalik küsimus: alles mõnda aega tagasi oli ju juhtum, kui kaks noort meest sõitsid autoga kaljult alla, hüvastijätukirjas toodi põhjuseks lootusetu armastus.

Olen ka ise tundnud lootusetut armastust ning ülesaamiseks kulub ikka tõsiselt palju aega. Ilmselt olen siis sedalaadse natuuriga. Ma olen paljuski põhjalik, ka armastuses. Väga valus kogemus, eriti kui lisaks armastatu teadlikult õrritab eneselõbustuseks. Selline asi võib kogu eluks sügavad jäljed jätta, mis ehk hiljem segavad normaalseid suhteid loomast vastassooga....

View User's Profile View All Posts By User
li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.09.2002 kell 14:32 Reply With Quote
hea teema igaljuhulükskõik kas tõsisem või väiksem armumine krahhiga lõppedes teeb haiget Vastu armastuseta pole mul küll kogemusi(või on mu kaaslased head näitlejad)aga kui ilus asi katki läheb on alati kahju..........teatud tunded ei pruugi ju ka aegadega mööduda kuid tasub alati teada,et kõik mis ei tapa teeb tugevaks

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.09.2002 kell 14:37 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: li-li
kuid tasub alati teada,et kõik mis ei tapa teeb tugevaks
jah

Lisaksin veel: "Kõik mis ei tapa, teeb meid vigaseks või jätab ellu"

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.09.2002 kell 14:48 Reply With Quote
armas Ray,rehabiliteerimis võimalusi annab sul otsida elust enesestka vigastatuna elatakse täisväärtuslikult

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

pisi
Kasutaja

Registreeritud: 07.05.2002
Viimane külastus: 25.11.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.09.2002 kell 19:31 Reply With Quote
ma arvan et sellisest armastusest aitab üle saada ainult aeg ja selle inimese mitte nägemine!
epp
Tige Kull

Registreeritud: 04.05.2002
Viimane külastus: 2.09.2016
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.09.2002 kell 20:20 Reply With Quote
oehhh.. ytlen vaid.. ei taha midagi lisada...

Ärge uskuge midagi sõna-sõnalt.
Ärge eitage midagi täielikult.
Kahelge ja otsige tõde.
Olles leidnud hingerahu,
tunnete ära ka tõe.

lota_kalla
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 18.08.2002
Viimane külastus: 3.08.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.09.2002 kell 21:28 Reply With Quote
/me armub kogu aeg lootusetult...või siis võtan kinnisidee...sebin ää ja kätte saades tydinen kohe autumaatselt mehed hoidke kaarega ühesõnaga ihii...ei tegelt mitte nii kahh päris..mehed ma armastan teid...yeah
Ull Miis
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 24.05.2002
Viimane külastus: 1.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.09.2002 kell 08:38 Reply With Quote
öeldakse jah, et kõik mis ei tapa teeb tugevax!!! Aga äkki teeb see liiga tugevax?
Njah mis siin salata mul ka sel teemal valus lax olnud. Ülesaada on väga raske aga siiski võimalik, kellegi pärast ma ennast tapma küll ei hakkaks! Minu arust see näitab oopis seda kui nõrk sa oled!

Virgin
Naine

Registreeritud: 01.09.2002
Viimane külastus: 3.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.09.2002 kell 09:53 Reply With Quote
Huvitav kas mina olen vanaks jäänud või tuleb see millestki muust, aga sellised asjad ei tee enam nii palju haiget kui varem... ei saa ju teist inimest omada ja teda oma mõtete soovide järgi käituma panna... Üritan mitte raisata oma aega nende inimeste peale, kes minust ei hooli ja kellega suhtlemine ainult haiget teeb... Aga võib-olla pole ma tõsiselt armunud olnud viimasel ajal? .... Tuleb tunnistada, et üxkord on küll tõsiselt haiget saadud ja võib-olla seetõttu hoidungi kellessegi tõsisemalt kiindumast... Igal juhul on mul hea meel, et minu ümber on ütlemata häid sõpru... kes teab ehk areneb tulevikus ka midagi enamat kellegagi välja... Ehk seetõttu ei tulegi mul tugevalt pettuda kelleski, et võtan asja ennekõike mõistusega ja lasen asjadel areneda mõõdukas tempos ning ei soovi võimatut
tiina
Administrator

Viimane külastus: 1.08.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.09.2002 kell 07:14 Reply With Quote
See ülesaamine niisugusest armastusest sõltub jällegi palju inimese natuurist. Mõni saab kiiremini üle, mõni jälle kannab seda endaga kaasas terve elu. Siiski aeg veidi parandab asja, aga okas jääb sellegi poolest su hinge.
Ülesaamine sõltub ka situatsioonist. Kui näiteks töötad selle inimesega koos või mingil muul põhjusel temaga tihti kokku puutud, siis polegi nii lihtne sellest üle saada, siis ei saa ka aeg väga aidata. Mõnikord aitab siis teine inimene, kellega tekivad lähedasemad suhted ja emotsionaalne side.

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

Virgin
Naine

Registreeritud: 01.09.2002
Viimane külastus: 3.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.09.2002 kell 12:42 Reply With Quote
Jap, see aitab tõesti kui ei pea seda inimest tihti nägema... pole oma lapse isa vähemalt 1,5 aastat (kui mitte rohkem) näinud ja nüüd suudan talle südamest kõike paremat soovida ja andestada... aga temaga uuesti alustada enam ei soovix sellegi poolest... ju on minu väärtushinnangud ja eesmärgid totaalselt muutunud. Las elab tema oma elu ja mina oma... ehk on tema sama rahul kui mina

See kes olin eile, ei ole ma täna ja see kes olen täna, ei ole ma homme

penelope
Kasutaja

Registreeritud: 05.08.2002
Viimane külastus: 11.06.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.09.2002 kell 16:34 Reply With Quote
Minu jaoks üle saada on küllalt lihtne aga kui hakatakse jälle surkima ja vanu asju pinnale tooma siis sähvatab kusagil
etc
rokilaps

Viimane külastus: 13.02.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.09.2002 kell 20:07 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: pisi
ma arvan et sellisest armastusest aitab üle saada ainult aeg ja selle inimese mitte nägemine!

Samas... mitte nägemine võib asja hoopis hullemaks teha. Kõige parem lahendus oleks see kui too teine osapool ise aitaks üle saada.

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.09.2002 kell 15:41 Reply With Quote
etc, mis moodi sa seda ette kujutad, et teine osapool aitab sellest üle saada? Minumeelest selline asi küll võimatu. See ju veel hullem, kui tuleb lohutama see inimene, kelle vastu sul tunded ja kellelt sa vastuarmastust ei leia.
Ma ei tea, aga mina sellist asja küll välja ei kannataks

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.09.2002 kell 19:41 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: tiina
etc, mis moodi sa seda ette kujutad, et teine osapool aitab sellest üle saada? Minumeelest selline asi küll võimatu. See ju veel hullem, kui tuleb lohutama see inimene, kelle vastu sul tunded ja kellelt sa vastuarmastust ei leia.
Ma ei tea, aga mina sellist asja küll välja ei kannataks

Olen Tiinaga nõus: selline "lohutus" ajaks viimasedki närvijupid täiesti ribadeks. Tegemist on siiski hella seisundiga. Mina pooldaks absoluutset eemaldumist, täielikku vältimist. Aga loomulikult on igal inimesel oma arvamus.

etc
rokilaps

Viimane külastus: 13.02.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.09.2002 kell 21:54 Reply With Quote
muig... ma räägin ainult oma kogemustest. Ja üldse... sõbraks jäädakse ju ikka. Kuidas te siis kujutate ette täielikku eemaldumist? Mina ntx ei suudaks täiesti eemalduda inimesest kelle vastu mul olid/on tunded. Teil on suhtumine, et kas kõik või mitte midagi?
tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.09.2002 kell 22:37 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: etc
muig... ma räägin ainult oma kogemustest. Ja üldse... sõbraks jäädakse ju ikka. Kuidas te siis kujutate ette täielikku eemaldumist? Mina ntx ei suudaks täiesti eemalduda inimesest kelle vastu mul olid/on tunded. Teil on suhtumine, et kas kõik või mitte midagi?

Ei, mitte päris nii. Aga mingi aeg peab sellest inimesest eemal olema. Kui parajalt aega möödas, siis võib ka juba suhelda ja miks mitte ka sõber olla. Mul on sõber, kelle vastu mul kunagi olid väga sügavad tunded. Muide olid ka temal minu vastu. Polnud armastus ilma vastuarmastuseta. Algul me mõnda aega ei suhelnud pärast suhet. Valus oli mõlemal, aga hiljem kuidagi hakkasime tasapisi suhtlema ja jäime headeks sõpradeks.
Vähemalt minu puhul on nii võimalik. Ray vastab enda eest ise.

Liisike
Kollanokk

Registreeritud: 17.09.2002
Viimane külastus: 21.09.2002
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.09.2002 kell 12:53 Reply With Quote
Huvitav.Olen praegu selles staadiumis.Asi olnud 5 aastat ja vajub ära:Ma tean,et sel inimesel on mingid tunded säilinud,vähemalt armukadedus,aga ma ei saa oodata,kas vaibub päris või jäängi kõlkuma.Jube palju tööd nõuab see sisemiselt,et oma tühja tundega hakkama saada.Võin öelda,et olen seda inimest armastanud väga,kuid ma ei saa ennast päris maha materdada. Eks minu vaim vajab ka toitmist.Arvan,et läheb aega,enne kui olen valmis midagi uut vastu võtma. Põrgu,hädaldama hakkasin.
tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.11.2002 kell 22:03 Reply With Quote
Liisike, oleneb kui kaua see suhte ära vajumine on olnud. Kui mitte väga pikalt ja armastus ikka endine, võib ju asja veel käsile võtta, aga seda peavad tahtma mõlemad osapooled muidugi.
Kui asi pikemat aega kestnud, pole muidugi asial eriti suurt mõtet ja milleks agooniat pikendada.

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

N1X
Kasutaja

Registreeritud: 12.08.2002
Viimane külastus: 19.11.2002
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.11.2002 kell 11:01 Reply With Quote
Lootusetu armastus on ühele poolele kindlasti väga väga valus.

.:N1X:. http://www.p6ltsamaaplace.tk astu l2bi!

Tom25
romantik

Registreeritud: 16.09.2002
Viimane külastus: 22.11.2002
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.11.2002 kell 12:38 Reply With Quote
Ma räägiks üldisemalt, tegemist on ju kinnisideega. See pole ainult armastuses nii. Kinnisideed on üldiselt edasiviivad. Muidu ei saakski tegeleda hobide, meelistegevuste või leiutamisega. On üks *aga*. Idee peab olema indiviidile jõukohane, vastasel juhul võib aju kinni joosta. On leidureid lolliks läinud, armastajaid ka. Ise ta end aidata ei saa, teised peavad. Kui saab ise jagu, siis oli oma ideest tugevam ja see ei olnudki kinnisidee.

homme on veel parem

gio
Kasutaja

Registreeritud: 02.11.2002
Viimane külastus: 5.02.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.11.2002 kell 19:34 Reply With Quote
p2rast viimast suhet oli kyll seline tunne et enam ei taha kedagi tykk tykk aega nyy olen j2lle kukkund sinna auku armusin yhte s6pra ylepeakaela 2ra kolisin temap2rast isegi tartusse jne ma tean et sealt ei tule midagi aga ma ei v2si lootmast ja asi eil2he yle selllest juba 8 kuud möödas tunneainult syveneb ma ei n2ita seda talle elusees v2llja sest ma tean et see oleks talle shok sest meil on nagu 6e ja venna suhe need assjad on ikke kuradima rasked aga yx mees on öelnud ilusasti

...........niikaua kui midagi on ainult teie fantaasia ja unistused vaevlete põrgus mille teie endaa fantaasia ja unistused on loonud /karl ristikivi/

ullike
naiivitar

Registreeritud: 10.10.2002
Viimane külastus: 9.05.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.11.2002 kell 21:02 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Liisike
Asi olnud 5 aastat ja vajub ära:Ma tean,et sel inimesel on mingid tunded säilinud,vähemalt armukadedus,aga ma ei saa oodata,kas vaibub päris või jäängi kõlkuma.

Armukadedust seostatakse tavaliselt armastusega. Minu arust on see rohkem seotud omanditundega kui armastusega. Üks pool mõtleb, et võib lõpmatult teist enda pilli järgi tantsima panna ja kui siis osutub, et teise jaoks on elu ka väljaspool seda suhet, siis süüdistatakse truudusetuses - kuigi iseendal ammu juba teine kaaslane pidevalt kõrval. Sel juhul ei ole see mitte armukadedus, vaid lihtsalt kadedus - ma ei olegi enam sinu maailma keskpunkt Kuidas sa julged leida midagi huvitavat ilma minuta? Ainult mina võin olla see, kellelt sa saad kõik hea, mis sul võib olla - ja mitte midagi muud ei võigi sul olla.
Kui niisugune kurjuse ja kadedusega segatud armukadedus ära tunda, siis on palju lihtsam oma suurest armastusest üle saada, sest mõistus aitab kaasa. See ühe ullikese kogemus. Aga kui teisel poolel miinuseid peaaegu ei olegi, siis aitab tekitatud valust üle saada ainult aeg ja mida harvemini oma tunnete objektiga kohtuda, seda vähem valus on see ülesaamine

meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.11.2002 kell 21:11 Reply With Quote
aeg, aeg ja veelkord aeg...

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0170720 sekundit