Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Ratsutamine
egomaniakk
Kasutaja

Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 7.04.2004
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.09.2003 kell 12:11 Reply With Quote
Ratsutamine

Ma olen alati hobuseid kartnud, või õigemini on see olnud aukartus. Nüüd aga tekkis ei-tea-kust idee ratsutamine selgeks õppida. Kui kellelgi oleks selles suhtes nõu anda ja kogemusi jagada, siis oleksin väga tänulik

some things are worth waitin' for

View User's Profile View All Posts By User
dillinger
Kollanokk

Registreeritud: 14.07.2003
Viimane külastus: 25.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.09.2003 kell 12:47 Reply With Quote
Mina enne hobuseid ratsastaksin sinu asemel mõnd aega mehi!! Tuleb odavam ja kukkuma ei pea ka nii kõrgelt ja mis oluline -sa saad seda teha ka ilma sadulata ja alasti.ratsutamisega sel moel on mõningaid probleeme!

TJ

P S Äraaetud hobused jäetakse maha!
Ekstreemsemat varianti ei soovita(igaks juhuks)

Mõttega seks on tõepoolest parim!

egomaniakk
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.09.2003 kell 12:52 Reply With Quote
jeesus maria (karjatas eit)!!! Ma avasin selle teema lihtsalt sellepärast, et mind tõesti on hakanud hobused huvitama. Seks ei puutu praegu üldse siia. Mul on tunne, et sa soovitaks ükskõik missuguse hobi seksi vastu välja vahetada....maailmas on aga niipalju muid asju kah LISAKS seksile, mis võivad väääga huvitavad ja kasulikud olla.

Sa ikka jätkad üllatamist
Aga aitähh selle sõbraliku nõuande eest

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.09.2003 kell 13:13 Reply With Quote
Ic, rahu, Hr. Dillinger kahjuks seostab kõike seksiga - näljane pidavat ikka leivast rääkima - kuid jah, nõu ei oska muud anda kui, et uuri, kus sinu lähedal mõni surem tall asub, kus saaksid hakata õppimas käia. Kuskandist oled, äkki saaks mõne vihje anda... Tartu lähistel oleks paar head kohta soovitada
/me ka üritas ratsutamist selgeks saada ülikoolipäevil, kuid vist pelgasin liigselt kõrgust, väga ei julgend kimada.... Poni seljas oli hea ja kindel

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

dillinger
Kollanokk

Registreeritud: 14.07.2003
Viimane külastus: 25.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.09.2003 kell 13:15 Reply With Quote
Ka sina jätkad üllatamist! Ratsutamine on nii sexikas spordiala!! Kuidas saab üleüldse sexi ja ratsutamist eraldi käsitleda?Ma pidin juba kisa tõstma, et vales foorumis postitus aga selgub, et see oli taotluslik!!?
Aga jah kusagil oli see hea koduse rodeo anekdoot!
A la võta naist tagant! Sosista talle enne ekstaasijõudmist kõrva-Syu sõbranna teeb seda oluliselt paremini! Siis püüa 8 sekundit sees/seljas püsida!!

Irw!
Huvitav kas sama asja saaks kuidagi naiste jaoks ringi teha?

A la tehke seda ratsaasendis.Kui mehel hakkavad silmad kergelt punni minema, ütle rahulikult mehele-sul on ikka krdi väike riist-kas sul häbi ka on?! Ja püüa 8 sekki otsas püsida!!

TJ

Mõttega seks on tõepoolest parim!

egomaniakk
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.09.2003 kell 13:23 Reply With Quote
irrwww...Kuule dillinger, seksi teemadel on siin sellest kõigest kindlasti juttu olnud, aga nüüd tõsiselt.
TARTU MAAKONNAS ma elan ja Tartu lähistel käiks hea meelega nädalavahetustel sõitmas...Nii et soovitage

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.09.2003 kell 08:43 Reply With Quote
ilmselt oskab Skingirl sulle sellest pikemalt kirjutada kuna ta meil ratastab hobeseid kõvasti aga Tartu kandis tean minagi üht kohta,kuid minu poolt vajab see väikest täpsustust ja siis teavitan sindki

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.09.2003 kell 08:52 Reply With Quote
Dill, miks sa pead kohe midagi sellist nagu hobusel ratsutamise tegema nii räoaseks oma mõttemaailma kitsusega?
Ma olen hobusega ratsutamas käinud. Ei saa võrrelda..

Kas sa lillekorjamist üksildasel aasal kah seostaksid doggy-style´iga

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage OTSINGUT

meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.09.2003 kell 09:33 Reply With Quote
Ratsutamisel (siis ikka selle HOBUSEGA) ratsutamisel on tähtsam, et saad rytmi kätte Et käid ikke koos hobusega yles alla, mitte nii, et hyppad kui jahukott seljas Peale ratsutamistundi on meestel raudselt khmm...kotid nati valusad Seega soovitan liibuvad ratturipyksid pikkade pykste alla panna. Ja peale esimest söitu on paar päeva sellist tunnet, et käid ringi kui ämber oleks jalgevahel
Hobust karta ei tohi, hobune tunnetab selle ära ja vöid ennast kraavist leida hing kukkumisest kinni Rääkigu öpetajad ratsutamistunnis mis tahes aga Sina aja hobune galopile ja saad rytmi selgeks hetkest kui hyppad kui jahukott hobuse seljas Vaikselt traavilt on raskem öppida seda Ise ukerdasin ja kakerdasin suhteliselt peru hobese seljas jupp aega nii ja naa. Löpuks siis lontisin hobesega kodust nii kilomeetri eemale, teades, et kui hobuse ymber pööran läheb kodu kopli poole kapates metsik galopp lahti Ja läkski, natuke aega hyppasin tymps-tymps hobuse seljas ja siis sain rytmi kätte ja peale seda ei mäleta ma ilusamaid hetki kui suvised ratsasöidud öhtuti-tuul körvus vihisemas See oli fantastika. Soovitan kindlasti selle toreda hobiga tegeleda Samas kui keegi teab Eestis kohta kus saab VABALT ratsutada, kirjutagu kohanimi siia Mul ei meeldi tunnid aega hobusega mööda aedikut lonkida:S Tahaks ikke korraliku söidu teha
Loodame, et keegi ei lugenud Siit nyyd eriti seksikat kirjutist välja kuna seksil ja ratsutamisel on ikke suur vahe sees
AHJA Asi on sul selge siis kui suudad nii 5 km ilma juhtimisvahendi ja sadulata hobusega söita Päris raske ja närvipinget pakkuv kui hobust juhid, pidurdad lakast kinni hoides ja sadula asemel istud lihsalt hobese seljas ja abiks pole sadula jalaseid, millega hobust kannustada ja mille abil rytmi hoida JAKSU! Vahva idee sul igatahes

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 21.09.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.09.2003 kell 14:57 Reply With Quote
Peaks ka nagu mõne sõna sekka ütlema, sellist ala nagu ratsutamist õppida eriti kui kardetakse hobuseid.
Kõigepealt tuleb saada üle oma hirmudest, hobused tunnevad seda kohe ja siis on asi jama.
Siis kui julged juba selga ronida ja oma esimese kalopi teha tunned ennast tõeliselt hästi.
Ma olen hobustega tegelenud lapsest saati aga mingilt hetkelt tekkis hirm, hirm kukkumise ees, ma ei olnud kuigi õnnetult kukkunud veel, hirm süvenes jne. kuni hetkeni kui mu tuttav vägisi mind oma hobusega sõitma sundis, sõita oli väga hea, ostsin endalegi kalli ratshobuse turjakõrgusega 174cm, ja kukkusin korralikult hea, et ellu jäin aga hirm oli kadunud lihtsalt valu. Nüüd on mul neid mitu võtsin otsuse vastu,et sõidan edaspidi naca madalamate hobustega, et kukkumine kergem oleks no nagu jalgratta seljast, kiirused muidugi on sama suured.

epp
Tige Kull

Registreeritud: 04.05.2002
Viimane külastus: 27.09.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.09.2003 kell 11:35 Reply With Quote
hmm.. pead saama hobesega headeks sõpsideks.. ja teda justkui hellitama.. ja siis kindlasti ka õpetaja / nõuandja sõna kuulama sest et.. muidu võib sinu oskamatu ratsutamine hobesele vist halvasti mõjuda..

kahju et rohem ei saa aidata, kui mu yx eluaegne hobusetundja ja väga hea õpetaja - sõbanna oleks veel elavate kirjas siis aitaks kindlasti....

Ärge uskuge midagi sõna-sõnalt.
Ärge eitage midagi täielikult.
Kahelge ja otsige tõde.
Olles leidnud hingerahu,
tunnete ära ka tõe.

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
moggy
Kasutaja

Registreeritud: 14.12.2002
Viimane külastus: 18.03.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.09.2003 kell 13:57 Reply With Quote
vouuu, siin ikka nii mõnigi inimene hobuse tundja ja ratsutaja ja isegi selliseid kes ei seosta ratsutamist seksiga ! neid on vähe
Aga peamine on jah saada hobuse kartusest üle ja õppida hobust tunnetama. Ja ma arvan et kõige parem on õppida ratsutama kuskil vabas looduses ja juhendajaga, mitte treeneriga. Maneezis ei saa seda õiget fiilingut kätte ja kui siis minna maneezist loodusesse ei oska kuigi palju...
Ise käisin 3 aastat maneezis ratsutamas ja siis kutsuti mind Vabaõhu muuseumi talli ja seal õppisin ma 3 kuuga palju rohkem kui maneezis 3 aastaga!
Praegusesk olen kahjuks palju unustanud ja kindlustunde hobuse seljas kaodanud kuid tahaks seda tagasi saada aga suht kalliks on see lõbu läinud

zipelgatydruk
Friik

Registreeritud: 15.01.2004
Viimane külastus: 7.11.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.01.2004 kell 20:44 Reply With Quote
Me kardab hobuseid. Pole elu sees ka kordagi ratsutand.

Olge häbematu ja te saavutate edu

netty
My life,my rules!

Registreeritud: 16.10.2003
Viimane külastus: 29.03.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.01.2004 kell 18:49 Reply With Quote
Sama siin...ma ple kunagi hobust isegi katsund mitte

I sleep with what I said...

kodukiisu
kiire putukas

Registreeritud: 01.09.2003
Viimane külastus: 17.10.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.01.2004 kell 19:03 Reply With Quote
Mul kah hirm hobuste ees kuigi ratsutada tahaks.

Kunagi u 14-aastasena käisin Niitväljal ratsutamas koos venna ja emaga ja mulle anti mingi pime täkk, kes pidi märade juuresolekul lolliks minema - siis mul kästi neist eemale hoida ja mina ei julenud peaaegu üldse liikuda sest kartsin et hobune mu seljast maha viskab...

eliises
Kasutaja

Registreeritud: 21.01.2004
Viimane külastus: 6.04.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.01.2004 kell 19:30 Reply With Quote
Ratsutamine?

Kusjuures ma ei tea, kas sellest on siin juba juttu olnud, aga..
Okei, kes siis tegelevad sellise alaga? Kuid on läinud? On oma hobune?
Kellele ei meeldi hobused & ratsutamine? Miks?
))
Mulle meeldivad väga hobused.. Ratsutan isegi.. Üldse mul palju hobisid.. DD
Ratsutamine, draamaring ja showtants..
Millega mudu siis tegelete? Ma kollanokk siin alles, nagu näete..

&#8220;Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind. Flee from hate, mischief and jealousy. Don't bury your thoughts, put your vision to reality. Wake Up and Live!&#8221;

Mudjamix
Administraator

Mees
Registreeritud: 03.08.2002
Viimane külastus: 23.05.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.01.2004 kell 20:11 Reply With Quote
Olen hobusega ratsutanud päris palju.Enamuses kll ilma sadulata kuna hehee sõjaväes lihtsalt polnud see hobune ratsutamiseks just mõeldud.Aga kuna meil seal yks tatarlane oli sis see agiteeris meid proovima ise ette näidates :) Mõned korrad olen ka käinud otepääl ratsutamas aga noh see pole päris see mida tahaks.Tahaks ikka kihutada nii kuis hobu suudab.Ja seda peab kll ytlema et hobused on tohutult targad ja ilusad loomad minu arustki.

It's nice to be important but
It's more important to be nice.

Engineer
Kasutaja

Registreeritud: 10.01.2004
Viimane külastus: 21.05.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.01.2004 kell 20:57 Reply With Quote
Kes ratsutavad, häid tulemusi neile ise ei ratsuta ja ei hakka ka vist
View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Monts
Kasutaja

Registreeritud: 08.07.2003
Viimane külastus: 20.10.2004
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.04.2004 kell 10:56 Reply With Quote
mmm,ratsutamine ikka kõige vahvam spordiala minu jaox.Ja kes arvavad,et seal seljas ei tee ju suurt midagi,need küll exivad.Kui pole ikka pikka aega trennis käinud ja kõva trenn juhtub olema,siis on järgmine päev absoluutselt kõik kohad haiged.ei saa ei istu ega astu.Ise püüan ikka ka kogu oma vaba aja hobustele pühendada-see on nii lõõgastav.Keegi siin kirjutas,et kõige parem on ikka kuskil metsas või kuskil mujal peale platsi sõita ja tean omast käest,et loomulikult on,kuid esialgu ikka algajaid niimoodi metsa punuma ei lasta,vaid õpetataxe ikka platsi peal,kus sulle õpetataxe selgex hobuse juhtimisvõtted ja kui juba oskad,siis alles saab mujal ka sõita.Igas kohas ei saagi peale platsi mujal sõita,kuid endal on võrtsu ääres üx selline koht,kus käin alati metsa all kappamas.vot see on mõnus suvel kapata liivaseid metsaradu pidi hobuse turjal ja ainult tuul vuhiseb kõrvusseda ei oskagi sõnadega kirjeldada,seda peab ise kogema-ja kui selle hobusepisiku külge saad,siis on sellest raske lahti saada

Kerge on olla julge ohutus kauguses

eero
sugumürsk

Registreeritud: 06.05.2002
Viimane külastus: 27.11.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.04.2004 kell 10:58 Reply With Quote
minule meeldib miniponidega ratsutada...jalad ilusasti vastu maad ja kui sõit liiga kiireks läheb lykan jalad sirgu ja las siis kihutab omaette...

www.ekore.ee

Kapsauss
Eksinud südameke!

Registreeritud: 22.03.2004
Viimane külastus: 21.02.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.04.2004 kell 11:17 Reply With Quote
Minule meeldib väga ratsutada.No ega see nyyd väga raske ei olegi.Tuleb minna lihtsalt kursustele ja kyll seal see sulle ilusti selgeks õpetatakse.

kapsauss

eero
sugumürsk

Registreeritud: 06.05.2002
Viimane külastus: 27.11.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.04.2004 kell 11:23 Reply With Quote
siiski kui aus olla eelistan ma muuduele pudulojustele naist

www.ekore.ee

kitty
Algaja

Naine
Registreeritud: 10.06.2004
Viimane külastus: 19.09.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.06.2004 kell 13:33 Reply With Quote
ratsutamine

Mina olen küll käinud ratsutramistrennis kolm aastat, aga eelmisel aastal lõpetasin, sest lihtsalt kadus julgus ära nende kukkumiste ja muude (mitte eriti hullude) traumade pärast. Sinule soovitan küll seda, sest mõni inimene suudab oma hirmust kukkumiste ees ja sellest, et hobune perutama hakkab üle saada, aga minul tuleb hirm juba sellele mõeldes. Ma hakkasin galoppi ikka nii väga kartma ja tulin ära. Muidugi oli mõnikord isegi väga hea galoppi sõita, aga mitte alati.
sway
Kasutaja

Registreeritud: 11.03.2004
Viimane külastus: 21.06.2007
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.06.2004 kell 15:16 Reply With Quote
olen ratsutanud kah. esimest korda näidati et ohje tuleb just nii hoida ja jaluseid naaja oligi kõik. hobune põrutaski minema (väga jube oli) ja üritasin tal ikka seljas püsida. poole tunniga sai asi juba käppa ja asi edenes. üldse olen ratsutanud umbes 4 korda. väga kihvt ikka korra hobune pani järsult pea alla ja ma kukkusin üle tema pea maha(üks jalg jõi jalusesse kinni).eriti haiget ei saanud aga jah hobune oli imelik (kasvatamatu), pärast ei lasknud enam selga...kavalusega ikka lõpuks sain ja kappasime edasi. hobune on hää loom (Y)
zitazitikaz
tyytu putukas

Registreeritud: 14.10.2003
Viimane külastus: 9.04.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.06.2004 kell 11:51 Reply With Quote
ma käisin ratsutamas mingi 5 aastat tagasi, kui mitte rohkem... terve suve elasin tallis põhimõtteliselt... vanemad hommikul viisid ja õhtul tõid ära (neil oli seal mingi diil... partnerid vms)...
Sellel aastal hakkasin ise ka mõtlema, et võiks uuesti ratsutamas käima hakata... aga kahjuks ei raatsi raha sinna alla magama panna....
Aga soovitan trenni minna küll, kui võimalusi on... Kui kunagi rikkaks saan, siis lähen ise ka...

For every minute of anger you lose sixty seconds of happiness... (V.Hoover)

<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0228360 sekundit