Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  189    190    191    192    193    194    195  >>
Autor: Teema: Läbunurk
zlatan
Algaja

Mees
Registreeritud: 10.06.2018
Viimane külastus: 1.07.2018
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.07.2018 kell 19:07 Reply With Quote
et siis jääd edaspidigi minumajaeest mööda sõitma ebamõistlikult aeglase kiirusega, mind minu töökohal jälgima ja jõllitama?

Jah? ei?

View User's Profile View All Posts By User
eerik2
kollane koer

Registreeritud: 04.09.2005
Viimane külastus: 12.07.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.07.2018 kell 19:12 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: zlatan
et siis jääd edaspidigi minumajaeest mööda sõitma ebamõistlikult aeglase kiirusega, mind minu töökohal jälgima ja jõllitama?

Jah? ei?

Minu meelest jälgid sina minu töö ja -elukohta arvestades kõiki sinu postitusi siin (k.a. viimane muudetud). Erinevalt sinust mina ei jälgi sind. Mul pole selleks mingit vajadust hr 'paranoia'.

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.
Te ei saa isegi mängu lõpetada.
http://www.youtube.com/watch?v=OuNpZYJTjco

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
zlatan
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.07.2018 kell 19:14 Reply With Quote
nagu ma ütlesin, eks mine kitu nüüd kohtunikuhärrale , sitapea

A võibolla käid sa oma vanamooril järel, kus kurat mina tean. Oli tal käeopp või?

4x4 lapsed metsa teema ka lahti, mis sul sellesse teemasse ajsa on. Teadmiseks sulle, et mina olen juba mõnipäevtagasi regatud. Niiet edu sulle kui tahad mulle sellessuhtes paska keerata.

Vabandan oma sõnavõtu pärast aga selmoel on need asjad kõige ilmekamalt välja öeldud.

eerik2
kollane koer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.07.2018 kell 19:22 Reply With Quote
Tsitaat:
nagu ma ütlesin, eks mine kitu nüüd kohtunikuhärrale , sitapea

A võibolla käid sa oma vanamooril järel, kus kurat mina tean. Oli tal käeopp või?

4x4 lapsed metsa teema ka lahti, mis sul sellesse teemasse ajsa on. Teadmiseks sulle, et mina olen juba mõnipäevtagasi regatud. Niiet edu sulle kui tahad mulle sellessuhtes paska keerata.

Vabandan oma sõnavõtu pärast aga selmoel on need asjad kõige ilmekamalt välja öeldud.

Keegi tegeleb pingsalt minu tegevuse jälgimisega.
Mine kitu jah kohtunikuhärrale, et ma sulle paska keeran.

Ei ole sa mingeid järeldusi teinud oma käitumisest ega muutunud. järjekordne näitemäng ainult foorumis.

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.

zlatan
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.07.2018 kell 19:54 Reply With Quote
Ok aitab. Mina sinu vastu eerik2 ega ka ühegi teise kodutud kasutaja vastu mingit reaalset vimma ei kanna, pole kunagi seda teinud ega ka hakka tegema. Ehkki mulle tundub, et Teile oleks jutuainest siin siis rohkem, et näe kus värdjas ikka.

Mina olen korduvalt vabandanud siinsete kasutajate ees. Kuna seda millekski ei peeta vaid valatakse seetõttu rohkem õli tulle tsitaatidega "kas varem ei võinud sellele mõelda" siis on edasine vabandamine lihtsalt enese alandamine ja enda lootuste korstnassekirjutamine.

Ma tulin siia aegu tagasi, et leida sõpru, mul pole neid kunagi olnud, kuna olen koolikiusamise all kannatanud. Seda peeti hälbeks, väitega, et miks lasid end kiusata ja hakati hoopis memmekaks sõimama siinsete kasutajate poolt. Ei tahaks uskuda aga tekib arvamus, et see on siinsete kasutajate hulgas normiks. Alandada neid kes on niigi kannatanud.
Kindlasti leiate sellepeale nüüd eneseõigustuseks väita midagi sellist nagu, "mis sa siis oled siin kui kõik sinu vastu on".

Maeitea, selline käitumine pole ikka õige. Ja kuna ma mõned korrad veidi üle reageerisin, siis olen mina see keda välja tõstetakse.
Ma püüan kuidagi aru saada, et Teil on kõigil sõbrad olemas ja minu üle irvitamine ekraanitaga pakub Teile palju nalja. Ehkki ma ei mõista seda. Inimesele, kel reaalne mure, saab osaks vaid irvitused ja sajatamine. Ei ole terve lähenemine minuarust.

Mis puutub mingisugustesse kohtusseminekutesse, siis sinna ma niiehknii ei lähe, see on ju igati lihtsalt läbinähtav kõvatamine.
Mida mul seal eneseõigustuseks öelda oleks? Et eerik2 naise ja tütre vägistamisega ähvardamine on normaalne? Noh, mingeid ebameeldivusi ma ju saaks valmistada. Seda, et eerik2 peaks ka ilmuma kohale, rikkuma oma päeva ära. Kas see kõik oleks seda väärt?

Iseenesest on muidugi kurb, et kodutud foorumi liikmed minupeale näitavad näpuga kui: "näe värdjas", "see ongi see, kes...". Minul on kurb. Neil kes tunnevad vajadust avalikustata minusugust värdjat ei näe enda käitumises loomulikult mingisugust viga. Kahjuks neil on õigus, mina pean oma silmi peitma.

Kahju. Kõik oleks võinud ju teisiti olla.

kommionu
Kaupmees tõe turult

Registreeritud: 15.07.2009
Viimane külastus: 20.07.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.07.2018 kell 20:05 Reply With Quote
Vana hala otsast peale!
Pole siin midagi muutunud.

zlatan
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.07.2018 kell 20:10 Reply With Quote
Eks igalühel oma nägemus.
Minu teksti eesmärk ei olnud halada vaid edastada sõnumit mida pidasin selgituslikult vajalikuks.

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 18.07.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.07.2018 kell 20:43 Reply With Quote
Sa oledki ju interaktiivne värdjas kes teisi ähvardab ja mõnitab ja siis tahab kõigi sõber olla.
Ei käi see asi nii, inimetel ei kao mälu ära!
Ja korraga ei saa ka teha,et ähvardad ja vabandad.
See on eriti perversne.

zlatan
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.07.2018 kell 20:54 Reply With Quote
Nii on kujunenud välja siin ja, et minust on saanud värdjas. See kelleks ma kooliajal arvasin end mittekunagi muutuvat.
Ju teatud eluatepil kogetu kujundas minujaoks arvamuse, et värdjas on populaarne olla.
Eksisin rängalt.

Saan aru, et kahetsus ei muuda olnut olematuks aga ma ei soovi olla isik keda meenutatakse "kuidas sel värdjal läheb ka?", " a see oli see jobu " jne.

eerik2
kollane koer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.07.2018 kell 20:59 Reply With Quote
Tsitaat:
Nii on kujunenud välja siin ja, et minust on saanud värdjas. See kelleks ma kooliajal arvasin end mittekunagi muutuvat.
Ju teatud eluatepil kogetu kujundas minujaoks arvamuse, et värdjas on populaarne olla.
Eksisin rängalt.

Saan aru, et kahetsus ei muuda olnut olematuks aga ma ei soovi olla isik keda meenutatakse "kuidas sel värdjal läheb ka?", " a see oli see jobu " jne.

Hilja, sellise kuvandi oled sa endast loonud. Oli aeg, mil oleksid saanud seda muuta aga sa ei tahtnud seda teha.

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.

ullike
naiivitar

Registreeritud: 10.10.2002
Viimane külastus: 23.07.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.07.2018 kell 21:10 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: mada
metsapull on bännitud, ma ei soovi teda siin enam näha. Hoia palun eemale.

Samuti ei soovi ma näha ühtegi postitust, mis teda/bulletit/confidencet ja tema ülejäänud alter egosid mainib.

Mis värk on, miks bull järjekordselt on ikkagi saanud siia tulla?

Ole õnnelik selle üle, mis sul on - siis on sul palju, mille üle õnnelik olla.

Iiri vanasõna

zlatan
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.07.2018 kell 21:15 Reply With Quote
Kahju. Saan muidugi aru, et minu vabandused pole ammu enam tõsiseltvõetavad. Kuna olen eksinud usalduse vastu korduvalt.

Ise keerasin endale korraliku segaduse kokku. Kahetsen, et toona ei taibanud enda käitumist parandada.

Kui kuidagi saaks tehtud vigu väheselgi määral heastada, siis see oleks suur samm edasi paremuse poole minujaoks. Teil kindlasti tekib mõte, et "miks pakkuda värdjale veel mingisugustki lunastust" ja teiejaoks tundub ka palve minu poolt liialt egoistlik, kuna jääb mulje, et puudutab vaid minu heaolu.

skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.07.2018 kell 21:24 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: ullike
Tsitaat:
Algne postitaja: mada
metsapull on bännitud, ma ei soovi teda siin enam näha. Hoia palun eemale.

Samuti ei soovi ma näha ühtegi postitust, mis teda/bulletit/confidencet ja tema ülejäänud alter egosid mainib.

Mis värk on, miks bull järjekordselt on ikkagi saanud siia tulla?

Ullike tal on uus järjekordne konto uus ip identiteet tema jaoks on see järjekordne uus algus.Meie jaoks mitte.

zlatan
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.07.2018 kell 21:26 Reply With Quote
Kui see oleks uus algus kas ma siis oleks hakanud vanade teemadega pihta?

Ma palun lihtsalt andestust, niipalju kui see Teiejaoks võimalik on.

reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 8.07.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.07.2018 kell 21:29 Reply With Quote
Sa ju lõbustad ennast siin. Ainult et, see on haiglane lõbu. Ehita oma imago mingitele muudele alustele, see et sa teiste kulul enda aega siin sisustad on ohtlik sulle endale, kui ka teistele. Minupärast mängi oma haleda rolli edasi, aga palju vaimukam oleks, kui sa sellega kaasfoorumlasi ei ähvardaks. Keegi sind sitta nagunii ei karda, et mis selle asja mõte on?

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

zlatan
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.07.2018 kell 21:34 Reply With Quote
Jah ma olen nõus, tõepoolest "puutumatuna" on hea kehvasti öelda ja siis ekraanitaga end turvaliselt tunda. Paraku sai minu enese naiivsus mind kätte. Kuna ma ise avaldasin oma kodanikunime siin tolhetkel lootes kasutajate mõistlikusele. Ülimalt naiivne käitumine. Ja kuna ma jätkasin oma endist ähvarduste liini siis ei andnud ka reaalset tagajäred ennast kaua oodata.

Kohe kindlasti ma pole permist, kemerovost ega ka linnuvabrikust, seda oli ju algusest saati aru saada.
Ma ei leiagi, et mingisugune staatusega hirmutamine end kuidagi kunagi ära tasuks, miks peaks? Ehk olen jälle naiivne ja Teie hulgas siin ongi see ainus kehtestamise võimalus.

Ei mõtle selle all allilma grupeeringusse kuulumist vaid lihtsalt olemast parem milleski kui enamus. Mingil elukutsel või oskusel olemast parem. See ei tohiks olla mõõdupuuks. Inimene võib olla parim milleski, aga ta ei tohiks seetõttu end teistest paremaks pidada. Suhtlus võiks olla siiski võrdne.

reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 8.07.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.07.2018 kell 21:43 Reply With Quote
Tore, jätka siis samas vaimus, ainult ära mõnita teisi. Siis on asjal nagu mingi nali ka taga.

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

eerik2
kollane koer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.07.2018 kell 22:05 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: zlatanEi mõtle selle all allilma grupeeringusse kuulumist vaid lihtsalt olemast parem milleski kui enamus. Mingil elukutsel või oskusel olemast parem. See ei tohiks olla mõõdupuuks. Inimene võib olla parim milleski, aga ta ei tohiks seetõttu end teistest paremaks pidada. Suhtlus võiks olla siiski võrdne.

Kas kurjategijaks olemine on nö parem olemine, kui enamus? sinu jaoks siis kõrgem klass.... sellepärast siis ehidki ennast võõraste sulgedega... edu...

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.

zlatan
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.07.2018 kell 22:12 Reply With Quote
Ma ei pidanud seda silmas. Vabandan, et mu väljendusoskus jätab soovida.

Ma arvasin, et Teile imponeerib selline staatus, kui kedagi kartma peab.

Ma mõtlesin rohkem nii, et on teatud inimesi kes enese tehtuga ilma jutuks tulemata end esile tõstavad. Kahtlemata ehk ongi väga osav spetsialist vms. aga kas pole veider selline suurustamine. Maeitea, võib-olla Teie seas siin on selline asi normiks, et peab nii käituma, et iga hinna eest näidata end paremana ja näidata ka enese üleolekut teistest.

Kõike head.

Reede
Algaja

Mees
Registreeritud: 16.06.2017
Viimane külastus: 19.07.2019
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2018 kell 05:47 Reply With Quote
Pühin siin pisarat. Mida te olete teinud õilsa ja ausa rüütliga, kelle väljendusoskus jätab soovida.
skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2018 kell 11:04 Reply With Quote
Tsitaat:
Ma ei pidanud seda silmas. Vabandan, et mu väljendusoskus jätab soovida.

Ma arvasin, et Teile imponeerib selline staatus, kui kedagi kartma peab.

Ma mõtlesin rohkem nii, et on teatud inimesi kes enese tehtuga ilma jutuks tulemata end esile tõstavad. Kahtlemata ehk ongi väga osav spetsialist vms. aga kas pole veider selline suurustamine. Maeitea, võib-olla Teie seas siin on selline asi normiks, et peab nii käituma, et iga hinna eest näidata end paremana ja näidata ka enese üleolekut teistest.

Kõike head.

OLE HEA MINE SPETSIALISTI JUURDE JA RAVI OMA AJUSID!

Reede
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2018 kell 13:27 Reply With Quote
Kõik ei ole ravitav. Sitta iseloomu ei ravi kuidagi. Nojah, iseasi, kui Musta Delfiini toppida. See teeb taltsaks, aga ka see ei ravi inimest ..
sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 21.07.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2018 kell 17:19 Reply With Quote
Kooli kiusamise ohver muutus internetikiusajaks ja ühes ning samas postituses mõnitab ning palub vabandust.

Mnjah. Ma ei näe siin suurustamist AGA kui murega pöördud, siis saad jah osalt peksa ja osalt väärt nõu kuulda. See, et kogu jama südamesse võtad on Su oma probleem. Mina pole seda teinud ja ei kavatsegi. See on ok, et inimestel on erinev arvamus ja nägemus elust.
Mitte keegi pole aga sel moel ähvardanud kui Sina Bull. Usu kui oleks kohtusse minek, siis eeriku seljatagust oleks toetamas palju inimesi.
NB! Mina kirjutan siin foorumis oma näoga. Minu piltidel pole võõrast inimest. Ja mina julgen vastutada oma sõnade eest.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

Reede
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2018 kell 17:55 Reply With Quote
See tegelikult pole oma probleem, kui pöördud murega ja sopp sinu suunas lendama hakkab. Ilmselgelt ei hakkaks ma siin muresid kurtma.

On keegi üldse mõelnud, miks see foorum niimoodi uppi läks?

NipsNaps
Algaja

Naine
Registreeritud: 19.01.2018
Viimane külastus: 7.07.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.07.2018 kell 19:03 Reply With Quote
Pole ju uppis
<<  189    190    191    192    193    194    195  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.2232709 sekundit