Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Laps jäi bussiuste vahele ja buss sõitis edasi!
michelle
ERILISELT OHTLIK INIMENE

Registreeritud: 21.11.2002
Viimane külastus: 12.07.2009
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.09.2003 kell 18:39 Reply With Quote
Laps jäi bussiuste vahele ja buss sõitis edasi!

kui 14 bussist teenindusmaja juures maha läksin ainsa inimesena olin bussis siis bussijuht jättis käru uksevahele ja mina olin juba väljas ja sõitis minema. ma karjusin nii et pole elus nii karjunud ja ei jõudnud kärule ja bussile järgi ka joosta.lõpuks üks mees hakkas ka karjuma ja andis juhile märku, see peatus ja sain käru kätte, siis istusin asfaltile ja sain sellise shoki et eriti midagi ei taibanud ümbritsevast.
õnneks see mees kes bussi peatada aitas, kirjutas bussi numbri ja kellaaja üles ja helistas politseisse, hiljem viisin ka avalduse. muidugi oleksin võinud ka bussiparki helistada, aga olin nii shokis et ei suutnud eriti mõeldagi, kuid avalduse viin sinna kindlasti. kusjuures ma juba vahetult peale eelmist peatust liikusin käruga bussiukse juurde et juht ikka näeks, ja väljumispeatus oli kõige lõpp-peatus kah ja muid inimesi ei olnud. oeh ma kogu aeg siin ennast süüdistan. ja siiani on silme-ees pilt kuidas buss käru uksevahel minema sõidab, ööselgi nägin seda unes . asi selles et polnud kedagi kes oleks käru maha aidanud kuna bussis polnud inimesigi, ja uks oli selline millel käsipuu keskel, seega pöpidin minema enne välja et siis käru välja võtta. aga juht oleks võinud vaadata kas uksed kinni kui sõitma hakkas, pealegi oleks peeglisse vaadates käru ju kohe uksevahel näha olnud. jube kui käru oleks libisenud uksevahelt lahti ja laps oleks käruga näoli sõidupealt asfaldile lennanud. mees kes aitas bussi peatada pärast ütles mulle et vaatas enne just et see juht ei vaadanud uste avamise hetkest kordagi uksi vaid hoopis mujale möödasõitvaid autosid. lisan juurde et laps aastane ja tegu oli sellise pool suvekäruga, kupatus kokku ikka üsna raske. laps ka hakkas alles käima seega ilma käruta ei saa liikuda, last koju ka polnud võimalik jätta kuna kasvatan teda üksi ja hoidjaid pole ja läksime just arstile.

esmaspäeval õhtulehes peaks esimene artikkel ilmuma, foto peaks ka juures olema, täna tehti intervjuu, mul kaks tuttavat saatsid mu loo õhtulehele ja rääkisid sealsetele inimestele sellest ja need olid huvitatud, üks sõber teatas oma tuttavale ajakirjanikule ja kuna mujalgi netis sellest kirjutasin siis ka kuku raadiost kirjutati mulle ja oldi huvitatud ja küsiti mu telefoni, homme helistavad.

tahaks teada et millal on õige aeg skandaali teha? kas praegu, lootuses et juhid on edaspidi ettevaatlikumad, või alles siis kui lehte on juurde panna lapse matusepilt?

elan vaid korra...seepärast kasutan juhust ja proovin ta ära.

View User's Profile View All Posts By User
jenni
I Am What I Am

Registreeritud: 16.02.2003
Viimane külastus: 11.07.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.09.2003 kell 19:06 Reply With Quote
Kahju, michelle, et nii juhtus... Vaata, elus juhtub ikka ootamatusi ja kõik me tahaks, et meiega ei juhtuks midagi sellist. Aga me oleme kõigest inimesed ja eksime... Loodame, et see bussijuht on oma karistuse juba saanud hingepiinade näol, vaevalt, et see eksimus talle töökoha maksab, kuigi võiks ju... Hea, et õnnetus lõppes teile vaid shokiga... Aga see meediakära asja ümber, hmm, kahjuks ei tee nad seda kaastundest, vaid teenivad igapäevast leiba, sry...

Anna mehele vabad käed ja sa tead, kust neid leida...

michelle
ERILISELT OHTLIK INIMENE

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.09.2003 kell 19:09 Reply With Quote
tean jah et nad seda kaastundest ei tee, aga ehk paneb see tolle bussijuhi asja üle järgi mõtlema, kuna sõidan selle bussiliiniga pidevalt. ja üldse on käruga bussis sõitmine ohtlik. näiteks kui käruga püüda sisse või välja minna, siis paljud trügivad vahelke et kiiremini jõuda, olen nii käruga kukkunud bussist välja. mida ajakirjanikud sellest arvavad, ei lähe mulle korda. kuid selle bussijuhi arvamus läheb. tema õnn et laps välja ei kukkunud.

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.09.2003 kell 19:18 Reply With Quote
Hea, et niigi läks. Halvim jäi ära.

Sturmfuhrer
Kasutaja

Registreeritud: 25.08.2003
Viimane külastus: 15.05.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.09.2003 kell 19:19 Reply With Quote
Mis kell see juhtus? Bussijuhiga oled rääkinud?

michelle
ERILISELT OHTLIK INIMENE

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.09.2003 kell 19:25 Reply With Quote
15.55 ja reedel, teenindusmaja ees, bussijuhiga pole rääkinud, nädalavahetusel ei võtnud keegi telefoni seal vastu. aga avalduse viin sinna küll. bussi pargi number või misiganes see on oli 2728. igatahes politseis on ka avaldus olemas juba ja juhile ka teavitasime et politseisse teatan. ei näe põhjust miks mitte lärmi lüüa. tegu ju väikese lapse elu äärmisesse ohtu seadmisega...TAHTLIKULT? sest bussis olin juba eelviimasest peatusest alates vaid mina ja üks vana naine, mitte kedagi rohkemat. tegu lõpp-peatusega. ja kui buss juba sõitis siis kuidas juht ei vaadanud kordagi peeglisse? ja miks ei teinud ta välja et uksed ei sulgunud? tal ju mingid tuled jäävad siis põlema.

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.09.2003 kell 19:30 Reply With Quote
Tahtlikult ehk mitte, küll aga hooletus või kergemeelsus. Bussijuht oleks pidanud veenduma, et uste sulgemine on ohutu. See jäi tal tegemata.

Tähtsaim on hetkel see, et saaksid natuke rahuneda ja lapsega olla.

Avaldus niikuinii juba sees ning selle asjaga algab menetlus (ilmselt).

meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.09.2003 kell 19:31 Reply With Quote
Aga vot kurat jah! Õieti tegid Mich, et asi on suure kella küljes! Ma saan aru, et bussijuht teenib oma IGAPÄEVAST leiba ja tülpinud ja kõrini tüdinenud...jne... no kurat kas sa siis ei näe, et AINUS reisija on lapsekäruga ema?
Millal jõuab Eestis bussikultuur selleni, et bussijuht tuleb ja AITAB abikäte puudumisel ainukese reisijana oleva ema käru TÕSTA bussi ja ka välja? Kurat ma ütlen Uhh....mul kohe köhh...teate uriin keeb selliste peedistunud bussijuhtide pärast ( ei kasuta sõna tülpinud vaid peedistunud)...???!!!???!!!
NB! Tallinnast kytan niigi täiega läbi, et sealset liikluskultuuri mitte pöhja neada, linnaliini lapsekäruga-enesetapp...vaesed emad, kellel pole vöimalust muud moodi liikuda Siinset abivalmidust arvestades söidan kaksikutekäruga linnaliinis ja iga kord on tänutundest klomp kurgus kui mitmed abikäed vöi bussijut omalt kohalt töuseb, et tulla ja aidata bussi vöi maha. Muide graafikus söidab buss siingi

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

Sturmfuhrer
Kasutaja

Registreeritud: 25.08.2003
Viimane külastus: 15.05.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.09.2003 kell 19:37 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: michelle
15.55 ja reedel, teenindusmaja ees, bussijuhiga pole rääkinud, nädalavahetusel ei võtnud keegi telefoni seal vastu. aga avalduse viin sinna küll. bussi pargi number või misiganes see on oli 2728. igatahes politseis on ka avaldus olemas juba ja juhile ka teavitasime et politseisse teatan. ei näe põhjust miks mitte lärmi lüüa. tegu ju väikese lapse elu äärmisesse ohtu seadmisega...TAHTLIKULT? sest bussis olin juba eelviimasest peatusest alates vaid mina ja üks vana naine, mitte kedagi rohkemat. tegu lõpp-peatusega. ja kui buss juba sõitis siis kuidas juht ei vaadanud kordagi peeglisse? ja miks ei teinud ta välja et uksed ei sulgunud? tal ju mingid tuled jäävad siis põlema.

Tahaks teada kaua ta teel oli olnud. Kõige rohkem 9 tundi. Aga see ei vabanda välja. 9 tundi nüüd nii väsitav ka ei ole. Ja selliseid juhtumisi on ennem ju ka olnud. Mul endal ka midagi sarnast. Nad võiksid jah vähe tähelepanelikumad olla.

moggy
Kasutaja

Registreeritud: 14.12.2002
Viimane külastus: 18.03.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.09.2003 kell 19:47 Reply With Quote
njaa... sina olid shokis, õnneks tuli sulle sinna see mees kes sind aitas.
Kuid bussipargiga soovin sulle jaksu ja edu, ei imesta üldse kui nad ennast jälle kannatajaks teevad nagu mul oli, et põhjustasin bussijuhile maohaavandid sellega et ma sõiduajal bussist välja lendasin. daaah
hea et sinuga ja Erviniga kõik korras on

meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.09.2003 kell 19:49 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: moggy
njaa... sina olid shokis, õnneks tuli sulle sinna see mees kes sind aitas.
Kuid bussipargiga soovin sulle jaksu ja edu, ei imesta üldse kui nad ennast jälle kannatajaks teevad nagu mul oli, et põhjustasin bussijuhile maohaavandid sellega et ma sõiduajal bussist välja lendasin. daaah
hea et sinuga ja Erviniga kõik korras on

Köhh...ei olnud kusjuures naljakas aga sain suutäie turtsatada bussijuhile mahoaavandid nu i daaa

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

muhhin
Kuuvarjutus

Registreeritud: 10.12.2002
Viimane külastus: 17.06.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.09.2003 kell 20:16 Reply With Quote
Igati õigesti käitusid michelle
Ehk sunnib see bussiparke natukenegi oma inimesi rohkem valima ja kontrollima.
Mistahes vabandused ei ole selliste asjade puhul vastuvõetavad - olgu need millised tahes.
Jõudu sulle

pointer
sõltumatu vaatleja

Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 12.11.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.09.2003 kell 11:48 Reply With Quote
Igati õige käitumine michelle!
PS! Ära sõnumilehe kommentaare tähele pane. Veel parem- ära neid isegi mitte loe.

egomaniakk
Kasutaja

Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 7.04.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.09.2003 kell 12:03 Reply With Quote
Kas lapsega on kõik korras?

some things are worth waitin' for

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.09.2003 kell 13:36 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Ray
Tahtlikult ehk mitte, küll aga hooletus või kergemeelsus. Bussijuht oleks pidanud veenduma, et uste sulgemine on ohutu. See jäi tal tegemata.
/.../
Jääks sellised asjad ükskord tegemata. Veidi teisiti, aga sarnases situatsioonis, et bussijuht ei kuule ega näe, olen ka mina lapsega bussiga sõites olnud. Nii huvitav ju tuttavatega juttu puhuda või krt teab mida teha ja mitte täita kohustusi, mida uste jälgmine bussi peatudes ju on. Paraku on selliseid bussijuhte.

Sellist hooletust on natuke liiga palju. Kahjuks.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.09.2003 kell 14:41 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: michelle

oi, sina see seal oledki siis .....hirmus küll, mida pidid üle elama....ostsin täna just ajalehe..

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

MonaLisa
mõtlik kasutaja

Registreeritud: 01.01.2003
Viimane külastus: 20.05.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.09.2003 kell 14:46 Reply With Quote
*lohutav-rahustav kalli Sulle, Michelle..
olgugi, et said teravaid elamusi, oled ise ja laps siiski elus ja terved.. Kõige mustem stsenaarium läks mööda..

Olen ise väikeste lastega linnatranspordis palju liigelnud, ja mõni shokk on ka mind tabanud.. Õnneks lastega ei juhtunud midagi, ise aga käisin mitu nädalat sinise põsega..

kuid ellujäämiseks ma omandasin mõned nõksud- linnas käisin kerge pisikäruga või kõhu/seljakotiga, väljudes võtsin last sülle, suuremate puhul hoidsin kõvasti käest..
kui on võimalik, kasutan pigem marsat kui bussi, nende juhid on reeglina palju inimlikumad..

Beith
Elulõpuni neitsi

Registreeritud: 13.05.2003
Viimane külastus: 19.08.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.09.2003 kell 16:00 Reply With Quote
Hea, et asi niigi õnnelikult lõppes
Ent see oli õige tegu, Michelle, sest mahavaikides ei õpi mitte keegi sellest...
Oleks rohkem inimesi, kes selle teema avalikkuse ees tõstataks...Ka ilma õnnetusteta, vaid lihtsalt inimlikkusest...
Vast inimesed hakkavad siiski ka kaskodanikke ja noori emasid rohkem tähele panema...
Sellised asjad ja juhtumised tekkitavad minus küsimuse ja ka hirmu, et kas tasub siia ilma üldse last sünnitada, kui see on nii palju hoolimatust ja ükskõiksust täis..

Igatahes, loodan, et Sa saad sellest kõigest siiski üle ja ka lapsukesega on kõik korras.

Iga inimene on täpselt niikaua elus,
kuni mõni olend maailmas temast veel tõeliselt hoolib.

michelle
ERILISELT OHTLIK INIMENE

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.09.2003 kell 18:44 Reply With Quote
õhtulehe artiklis oli mitmete asjadega mööda pandud, näiteks oli buss nr 14 mitte 40 ja peale lõpp-peatust pole võimalik et bussis on veel inimesi, nagu artiklis oli mainitud. aga see selleks, kahju et seal poolt asjadest polnud mida rääkisin üldisest kärukultuurist bussis.
juhi enda peale ma enam nii pahane polegi. aga oleks olnud hilja rääkida juhtunust siis kui artikli kõrvale on panna lapse matuse pilt.
bussipargist keegi ülemus ka helistas, olevat juhiga räägitud, see seletas et ta ei olnud sõitma hakanudki. õnneks on mul olemas tunnistaja. kes kõike kaine peaga ja eemalt nägi. ja ka see härra andis politseisse avalduse, seega on mu jutt ka tema poolt kinnitatud. laps on ok, aga mina näen siiani halbu unenägusid ja kui täna tunni ajal koolis bussipargist helistati ja räägiti et juht asja eitab, siis läks tuju ära küll. samas tahaks rääkida kõigi käruga bussissõitjate nimel, sest selline oht ju kõigil olemas. hea et peale närvide keegi kannatada ei saanud.

seda ka et kui täna bussipargist helistati siis juht olevat täna veel sõidus olnud. lubati mind kursis hoida et mis juhist saab.
muidugi võis tal omal probleeme ja väsimus olla, aga ta ju vastutab elude eest, ja ka laste elude eest. kui ta ei suuda oma tööd teha siis...kahju küll. aga hea et kõik hästi lõppes

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.09.2003 kell 21:54 Reply With Quote
mis väsimus kus on tööaja seadus täiesti jubbbeee ...ja veel õigustataxe bussijuhti
michelle,kõva närvi sulle ja hoia rauad tules,alustasid õigeaegselt ja mõtetes toetavad sind paljud kui muud moodi aidata ei saa

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

Fred
Algaja

Registreeritud: 07.01.2003
Viimane külastus: 4.01.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.09.2003 kell 02:40 Reply With Quote
Enda kogemusest tean et TAK-i juhid ajavad kaebuse puhul kõike tagasi ning valetavad kasvõi valge mustaks, et end mitte süüdi tunnistada. Nii et lootus et bussijuht sinu ja ülemuste ees oma tegevuses viga tunnistab, on liigne kahjuks.
Pakun et sama juht sõidab rõõmsalt mööda Tallinnat edasi ning peale lisatasudest ilmajäämist, ülemustele ettekannete esitamise ja vestlemise ei juhtu temaga midagi. Sest nagu TAK-i tegelased ise ütlevad ei jäta tööjõupuudus neile valikut.
Kahju.

kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.09.2003 kell 09:07 Reply With Quote
....
muidugi võis tal omal probleeme ja väsimus olla, aga ta ju vastutab elude eest, ja ka laste elude eest. kui ta ei suuda oma tööd teha siis...kahju küll. aga hea et kõik hästi lõppes

Kellel meist poleks argiprobleeme, kuid sellest hoolimata peaks igaüks oma tööd siiski HÄSTI tegema....
aga seda, et eitab....
hea et sul on tunnistaja, kel ka oma sõna sekka öelda...

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

ipsu
kodune

Naine
Registreeritud: 17.11.2002
Viimane külastus: 18.11.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.09.2003 kell 10:16 Reply With Quote
Mina olen selle poolt et kisa tuleb tõsta.

Ära kaeva teisele auku.......

eero
sugumürsk

Registreeritud: 06.05.2002
Viimane külastus: 27.11.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.09.2003 kell 15:21 Reply With Quote
njah kurb lugu kyll....aa muidu nii omavahel rääkides, usute te ise ka ju ei tühipaljast kärast ei muutu mitte midagi....

www.ekore.ee

michelle
ERILISELT OHTLIK INIMENE

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.09.2003 kell 22:13 Reply With Quote
nu kärast midagi ei muutu küll, aga vaikimisest muutub veel vähem. juht sai 600 krooni trahvi politseis, homme saan bussipargi direktori või miski sellisega kokku, helistas ja tahtis rääkida. mätsisid asja väheke kinni et buss polevat sõitma hakanudki, et kujutasin seda ette. aga huvitav, kas siis tunnistaja oli ka shokis???

<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0236802 sekundit