Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4    5  >>
Autor: Teema: Kas truudus on juhuse puudus?
tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 1.08.2018
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2002 kell 12:37 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: desiree
Tsitaat:
Algne postitaja: tiina
Truu peaks olema seepärast, et armastad oma kaasat. Muidu tundub ikka see truudus kergelt võlts.

Hmmm....ma ei usu igavesse armastusse, kuidas ma siis toimima pean?? Ja oma mehega on armastus asendunud hoolimise, harjumuse, austusega.V kas see äkki ongi armastus??Aga mix mu syda siis enam ei võpata nii, kui algusaastatel??!!

No aga kui sa austad oma abikaasat, hoolid temast, siis ei tahagi ju talle haiget teha...ma arvan nii.
Ja algus on ikka erutav...kõik uus ja huvitav on erutav ju

View User's Profile View All Posts By User
li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2002 kell 12:42 Reply With Quote
njaah..tasuks ka särtsu juurde anda kui elu rutiinsex muutubkäige või korduvatel mesinädalateltuleta meelde neid ilusamaid hetki,küll siis kuskil tuksatab

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

Roomlanna
Algaja

Registreeritud: 20.10.2002
Viimane külastus: 20.10.2002
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.10.2002 kell 12:06 Reply With Quote
Rääkides truuduse murdmisest - minu jaox algab see sellest hetkest kui minule nimetatud lilled ja liblikad, mis on südamest üteldud, lähevad mingi tsiki kõrvadele, et teda ühex ööx saada!!! Kui on sex sexi pärast ja hetkelise kontakti saamisex, andku aga minna, aga rääkigu ka mulle, et küla pealt kuulma ei peax. PS. sel hetkel meeles pidada reformierakonda - kasuta kondoomi
Tom25
romantik

Registreeritud: 16.09.2002
Viimane külastus: 22.11.2002
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.11.2002 kell 12:05 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Roomlanna
...Rääkides truuduse murdmisest... Kui on sex sexi pärast ja hetkelise kontakti saamisex, andku aga minna...

Siin räägib nüüd ratsionaalne pool. Tegelikult ei juhtunud ju poolte vahel õieti midagi. Kaasa ei jaga end oma ja võõra vahel, lihtsalt oli selline emotsionaalne seisund ja inimlik nõrkus.
Samas võib seda ka teisiti tõlgendada: alatu reetmine, lihtsalt roojane nüüd. Väga palju sõltub suhtumisest.

homme on veel parem

pirka
Bännitud

Registreeritud: 21.09.2002
Viimane külastus: 1.08.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.11.2002 kell 18:00 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Roomlanna
!!! Kui on sex sexi pärast ja hetkelise kontakti saamisex, andku aga minna, aga rääkigu ka mulle, et küla pealt kuulma ei peax.

Ütelda on seda kerge. Isegi nii mõistusega arvan...
Kuid kui see hetk käes, tea kas siis ka nii rahulikult asjasse suhtud...
Kui päris aus olla iseenda suhtes, siis mina vist ei suudaks seda eriti külmalt taluda....
No skandaali korraldama ei hakkaks, sellest pole niikuinii kasu, kuid valus oleks küll. Väga.
Aga teisjalt, olen kohand vaid ühte meest, kes suudab ära õelda, kui mõni naine end ikka ise talle pakub. Nii et siis ei saa ju ka meest süüdistada... eriti...
Keeruline see truuduse värk... kust maalt siis jookseb see piir....et mis on truuduse murdmine....

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
RealBitch
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 03.01.2003
Viimane külastus: 19.10.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.01.2003 kell 23:25 Reply With Quote
Juhuse leiab ju alati.
Mamba
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 06.11.2002
Viimane külastus: 15.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.01.2003 kell 00:01 Reply With Quote
Minu jaoks ei ole truudus kohe kindlasti juhuse puudus
Ma ei ole koer, kes küla mõõda kargab ja järglasi sigitab sinna kuhu juhtub
Selle koha pealt ma suudan ennast igatahes kontrollida.

saskia
Kasutaja

Registreeritud: 25.09.2002
Viimane külastus: 5.02.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.01.2003 kell 00:18 Reply With Quote
Truudus ei ole kohe kindlasti juhuse puudus... Juhuseid tuleb alati ette, küsimus on selle ära kasutamises... Oma kallimale olen kindlalt truu, tulgu või vee uputus või mis iganes...

me elame ju vaid korra...

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.01.2003 kell 09:12 Reply With Quote
Nojah, siis võiks ju elu lõpul mõni öeldagi, et ju ei tekkinud vastavat juhust, kuigi võib-olla lihtsalt tahtis olla oma naisele truu....kuna armastab oma naist väga ja saab ka kõik oma vajadused rahuldatud just ühe naisega. Mõni naine ju lihtsalt on selline, et köögis nagu kokk, pidustustel kuninganna ja voodis litsi asemel... Nii, et ehk ei ole siiski vaid juhuse puudus

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.01.2003 kell 09:24 Reply With Quote
Juhuseid on elus palju, ka ahvatlusi. Kes haarab nendest juhustest kinni...kes ei tee nendest juhustest väljagi ja jääb truuks. See inimese enda valik ja südametunnistuse asi

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

arvutihiir
Kasutaja

Registreeritud: 15.12.2002
Viimane külastus: 29.07.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.01.2003 kell 09:29 Reply With Quote
Mis asi on juhus? Kas juhus on selline võimalus, mida tahaks kasutada? Sellisel juhul, kui inimene tegelikult tahab kasutada, aga piirab ennast, on ta tegelikult juba südames petnud. Nii teist kui ka iseennast.
Aga kui lihtsalt on üks võimalus seksimiseks ja Sa EI TAHA seda tegelikult kasutada, siis pole ju mõtet endale vastu rinda taguda, et ma olen nii truu, nii truu. Mis viga olla truu, kui tegelikult ei ole seda õiget ja hinge kinni panevat juhust saabunudki..

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.01.2003 kell 09:34 Reply With Quote
Vaevalt need südames truud inimesed endile ka vastu rinda taguma hakkavad, et vot vaadake mind, OLEN NII TRUU. Nad lihtsalt on sellised, elavad enda perele ja on truud. Võib-olla tekib ka neil teinekord kiusatusi, kellel meist ei tekiks, kuid ei usu siis, et nad sellele vastu astudes ennast kangelastena tunneksid. Või ?!? Inimesi ju iagsuguseid, eks ole nii ühtesid kui teisi. Kuid need kes rinnale taovad ja endid eeskujuks toovad - neil see ikka võltstruudus tundub olema, mitte seesmine, vaid teistele näitamiseks

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

arvutihiir
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.01.2003 kell 14:08 Reply With Quote
Ei, loomulikult ei hakka kõik niimoodi taguma.
Lihtsalt tahtsin öelda, et neil, kellel pole tõelist tahtmist olnud teisega olla, tugevat armumist, see ei suuda kunagi mõista teise truudusetust. Tegelikult kiusatust ületada on ju nii lihtne. Ja nemad võivad mõelda terminites "mitte kunagi". Mida rohkem inimene on elus kogenud, seda vähemate asjade kohta julgeb ta öelda "mitte kunagi"
Inimesed mõistavad ainult seda, mis kogemused neil endale on olnud. Aga see on vist juba teemast välja

Zitikaz
Kasutaja

Registreeritud: 03.01.2003
Viimane külastus: 21.10.2008
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.01.2003 kell 14:35 Reply With Quote
Kuidas nyyd võtta, kui oled hallhiireke elus, siis on suhteliselt lihtne olla truu
ja käituda vastvate, kellegi poolt kehtes-
tatud reeglite järgi, kui soovid elada enda
reeglite ja tunnete järgi, siis tuleks endale
selgeks teha, mis on Sinu jaoks tähtsaim,
kas üks ja ainus või keerutav pillekaar, millel lõppu ei paista kusakilt

ipsu
kodune

Naine
Registreeritud: 17.11.2002
Viimane külastus: 18.11.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.01.2003 kell 16:21 Reply With Quote
Minu arust on truudus just see kui juhuseid on jalaga segada ja ei lähe selle lõksu. Kui on kindlad põhimõtted ja armastus siis ei lähe igast juhusest kinni haarama.
tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.01.2003 kell 16:32 Reply With Quote
Eks ta enam vähem nii kipugi olema. Karm, aga tõsi Kui on armastus ja põhimõtted, siis flirdist kaugemale ei lähe!

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.01.2003 kell 17:14 Reply With Quote
Lihtsalt tahtsin öelda, et neil, kellel pole tõelist tahtmist olnud teisega olla, tugevat armumist, see ei suuda kunagi mõista teise truudusetust. Tegelikult kiusatust ületada on ju nii lihtne. Ja nemad võivad mõelda terminites "mitte kunagi". Mida rohkem inimene on elus kogenud, seda vähemate asjade kohta julgeb ta öelda "mitte kunagi"

Oot-oot, nüüd kipun just arvama vastupidist, et inimesed kes pole kunagi olnud tõsiselt armunud võivad just aru saada teise truudusemurdmisest. Sest inimene, kes on kõrvuni armunud, on pime ju ka ahvatluste suhtes, tema jaoks on olemas ainult üks kõige kallim ja tema küll ei torma pea ees truudust murdma. Need, kes pole aga tõelist armastust leidnud, võtavad elu palju kergemalt...

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.01.2003 kell 18:23 Reply With Quote
Kõik võib olla, armastus ja põhimõtted. Lapsed ja hooliv armastav mees. Igaõhtune igatsev soe ootus südames. Soov anda sellele ühele kõik. 10 aastat ilusat toimivat abielu.
Ja siis ühel päeval ... ilmub keegi ja võtab tüki sinust endaga kaasa. Ja see ei olnud lihtsalt juhuste puudumine see 10 aastat. ja see Tulija ei olnud samuti juhus. Kõik senine jääb ka vanamoodi. Sinus endas on toimunud lihtalt üks muutus. Kellel paistab rohkem välja, kellel ei. Kes lõhub seejärel kõik. kes elab edasi nagu senini.

Ju nii peab siis minema.

Truudusel ja juhustel pole küll mingit pistmist. Hetked on erinevad. ja inimesed köitvad.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

arvutihiir
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.01.2003 kell 18:30 Reply With Quote
Kas me saame juhuseks nimetada võimalust, mida me ei TAHA kasutada?
Sest kui oled armunud, siis kõik võimalused on ju sellised, mida ei taha kasutada

Lola69
Võrrandi muutuja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.01.2003 kell 18:35 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm

Lihtsalt tahtsin öelda, et neil, kellel pole tõelist tahtmist olnud teisega olla, tugevat armumist, see ei suuda kunagi mõista teise truudusetust. ... Ja nemad võivad mõelda terminites "mitte kunagi". Mida rohkem inimene on elus kogenud, seda vähemate asjade kohta julgeb ta öelda "mitte kunagi"

Oot-oot, nüüd kipun just arvama vastupidist, et inimesed kes pole kunagi olnud tõsiselt armunud võivad just aru saada teise truudusemurdmisest. Sest inimene, kes on kõrvuni armunud, on pime ju ka ahvatluste suhtes, tema jaoks on olemas ainult üks kõige kallim ja tema küll ei torma pea ees truudust murdma. Need, kes pole aga tõelist armastust leidnud, võtavad elu palju kergemalt...

Ei ole nõus sellega, et need, kes pole armastust tundunud, võtavad elu kergemalt. Pigem need seni tugevat tunnet mittetundnud kipuvad trummeldama, et on/oleksid truud. Truudusetus ei pruugi ju tabada armumise kõrghetkel. Pigem ikka selle pimeda hetke taandumisel. Kui esimene äge ja sageli ka pimedalt sõge tunne on veidi vaiksemaks jäänud. Kui aeg ja hetk ja inimesed on soodsas seisus.

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.01.2003 kell 00:47 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Lola69
Kõik võib olla, armastus ja põhimõtted. Lapsed ja hooliv armastav mees. Igaõhtune igatsev soe ootus südames. Soov anda sellele ühele kõik. 10 aastat ilusat toimivat abielu.
Ja siis ühel päeval ... ilmub keegi ja võtab tüki sinust endaga kaasa. Ja see ei olnud lihtsalt juhuste puudumine see 10 aastat. ja see Tulija ei olnud samuti juhus. Kõik senine jääb ka vanamoodi. Sinus endas on toimunud lihtalt üks muutus. Kellel paistab rohkem välja, kellel ei. Kes lõhub seejärel kõik. kes elab edasi nagu senini.

Ju nii peab siis minema....
Ei pea, kui sa ise ei lase asjal nii minna.

Aga muudab see paraku inimest kindlasti

Mamba
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 06.11.2002
Viimane külastus: 15.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.01.2003 kell 01:01 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: arvutihiir
Mis asi on juhus? Kas juhus on selline võimalus, mida tahaks kasutada? Sellisel juhul, kui inimene tegelikult tahab kasutada, aga piirab ennast, on ta tegelikult juba südames petnud. Nii teist kui ka iseennast.
Aga kui lihtsalt on üks võimalus seksimiseks ja Sa EI TAHA seda tegelikult kasutada, siis pole ju mõtet endale vastu rinda taguda, et ma olen nii truu, nii truu. Mis viga olla truu, kui tegelikult ei ole seda õiget ja hinge kinni panevat juhust saabunudki..

Jumal olgu õnnistatud, et lasi tõel jälle sellest küljest paista

Lola69
Võrrandi muutuja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.01.2003 kell 01:10 Reply With Quote
Muudab. Ja põhjalikult. Sellesse kõrvalhüppesse eelnenud aega, seisu ei saa enam kunagi tagasi. Aga kas me kõik seda alati tahamegi. Paljude asjade tegelik hind saab alles siis selgeks. Ja alles siis saad nägijaks.
See hind aga ... Eks tuleb ette ka seda, et makstud hind on liiga kõrge.
Kõik sõltub ikkagi konkreetsetest inimestest. Ja olukordadest. Truudusemurdmine=petmine. Aga mis on petmine?
Kas mehe tunneteta seks või naise seksita tunded on petmine? Kas kirglik pilk kõrvale või limaskestade kontakt, nagu üks mees siin korra väljendus? Ühest piiri selles maailmas enam ei ole vist. Enamus varasemaid arusaamu on haihtund kuskile. Niipalju kui on inimesi, on ka erinevaid arusaamu.

Aga on asju, mis on juhtuma määratud ja juhtuvad ka, ka kui me teatud piirini neid eirame. Kui ikka on määratud kahel, keda teineteise poole vedama hakkab, kokku saada, siis nad saavad. Mis järgneb ...
Võimalikud variandid. Aga mõni on neist tõenäosem.

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.01.2003 kell 07:20 Reply With Quote
Ma vaidleksin vastu.
Mina jälle arvan, et pole olemas tegelikult päris tunneteta sexi. Ma ei usu, et eriti palju oleks neid inimesi, kes sexiksid teise inimesega, nagu lauajupiga. Aga kui on ka mingitki tunded asja juures, siis edasi on sealt juba ääretult pisike samm natsa suuremate tunnete poole. Ja kui on sex tunnetega, siis annad sa nii või naa midagi endast ära...mis hiljem elukaaslasele vägagi tuntav...midagi on puudu...

Ja arvan, et kui inimesed tahtlikult tahavad kokku saada, siis pole siin ettemääratusega mitte mingitki pistmist.

Jutt tuli vist üpris segane, aga ma pole ka eriti osav sõnasepp.

ipsu
kodune

Naine
Registreeritud: 17.11.2002
Viimane külastus: 18.11.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.01.2003 kell 08:52 Reply With Quote
Olen Tiinaga nõus. Inimene võib ju armunud olla aga ta peab endale selgeks tegema mis on talle tähtsam: kas kasutada seda juhust ja leppida võimalike tagajärgedega või olla oma kaasale truu ja üle elada see armumine, sest armumine võib lihtsalt mööda minna kui püüad ise sellele kaasa aidata.
<<  1    2    3    4    5  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0216241 sekundit