Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: Parfüüm ja lõhnad sinu elus?
annabella1
Kasutaja

Registreeritud: 31.08.2002
Viimane külastus: 24.07.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.09.2002 kell 22:15 Reply With Quote
Parfüüm ja lõhnad sinu elus?

View User's Profile View All Posts By User
tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 1.08.2018
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.09.2002 kell 22:30 Reply With Quote
Minu jaoks on küll parfüüm ja lõhnad olulised. Ei pea olema kallis parfüüm, aga peab olema meeldiv ja inimesega sobima.
Vahel ongi vastupidi, et mõni päris odav parfüüm on imehea lõhnaga, aga seal samas mingi viimane moeröögatus, mis jubedat hinda maksab, ei pruugi mulle üldse vastuvõetav olla.
Enda puhul armastan hästi õrnasid, vaevu tuntavaid parfüüme. Need ka kõige rohkem mulle sobivad.

annabella1
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.09.2002 kell 22:48 Reply With Quote
Ma arvan,et enamikul inimestel,kellel pole ninaga mingit jama ning kes end normaalselt pesta viitsivad,on lõhnadega oma kindel suhe.Ma ei saa nendest inimestest aru kes üldse mingit parfüümi või lõhna ei kasuta ja usuvad mingisse kummalisse naturaalsusesse.Parfüüm ju tegelikult üks võimalusi enda isikupära,meeleolu vms.esile tuua.Ise ma kasutan juba pikemat aega Marc O Polo Women-it pole talle lihtsalt vastast veel leidnud.Lapsepõlvest pärit lemmik lõhn on mul heina lõhn ja muidugi suvistest lõhnadest rääkida siis grillimise lõhn meeldib mulle ka väga.
tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 1.08.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.09.2002 kell 22:57 Reply With Quote
Oi jah, kui hakata siin rääkima lõhnadest mis mulle meeldivad...neid on palju
Mulle meeldib see värske lõhn metsas peale vihma. Meeldib mere lõhn. Meeldib värskelt niidetud heina lõhn. Meeldib enamus kevadlillede lõhn. Ka grillimise lõhn mulle meeldib...suu hakkabki kohe vett jooksma. Värske puidu lõhn meeldib.
Neid asju tõeasti väga palju ja üles neid loetleda kõiki siin pole vist võimalik

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.09.2002 kell 22:59 Reply With Quote
Nii nagu inimese maitse meel võib muutuda ,nii see on ilmselt ka lõhnadegaPuduaari lauda vaadates,ei tundu mul seal olevat ühtki sellist lõhna ,mida ma ei kasutaksEnese tunne päevas loob ka meeleolu ja seda kannan ma siis ka ilmselt välja just läbi parfüümi/me eelistustes on vürtsikad lõhnad aga vahel ka magusat lõhna kandes on väga mõnus

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.09.2002 kell 17:35 Reply With Quote
Kahjuks pole mul endal sellist raha et kallist parfüümi soetada. Midagi siiski leidub ja ka meeldivad mulle lõhnad, mida mu pojad kasutavad. Näppan salaja neilt : ja tegelikult on mõned meestelõhnad väga head ja püsivad kaua peal. Ei arva, et seepärast mehelikum oleksin.
Virgin
Naine

Registreeritud: 01.09.2002
Viimane külastus: 3.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.09.2002 kell 08:14 Reply With Quote
Ammusest ajast alates seostasid inimesed lõhnu müstiliste jõududega, mis pakub mitte ainult naudingut, ja elab meie mälestuses, ning mõjub vahetult meie tervisele ja emotsionaalsele enesetundele. Pean parfüüme väga tähtsax ja leian, et kuigi see on vaid üx detail inimese juures, iseloomustab lõhn selle kandjat Õige lõhna tunneb iga inimene tegelikult ära instinktiivselt - see mis meeldib, ongi õige... leian, et õige lõhnaga on lihtsam ka õigeid inimesi (loe mehi ) ligi meelitada

Armusin sellel suvel Escada Sexy Graffiti'sse (Promo: Lõhn inspireerib muretuna elust rõõmu tundma, olema spontaanne ja kelmikalt võrgutav. Sexy Graffiti on parimaks täienduseks suviselt lillelisele ja veidi tütarlapselikule rõivastusele). Mnjah, Virg on nii mõnegi mehe selle lõhnaga pöördesse ajanud ... icic .... samas tean ühte meeste lõhna (Armani - Gio), mis momendilt meeled naisel tagurpidi pöörab... esimest korda nuuskisin seda kuskil laeva peal ja mõtlesin, et kui mõni mees selle lõhnaga vastu tulex, siis olex vähemalt suudlus talle garanteeritud olnud

Üldjuhul meeldivad mulle hästi värsked lõhnad nagu ntx Laura Biagotti - Laura, Hugo Woman jne...
Mõned magusamad lemmikud on ka vanemax saades lisandunud (Elisabteh Arden 5th Avenue) kusjuures, kunagi ma ei uskunud seda, et mulle ealeski üxki magus lõhn meeldida saab... tuleb tõdeda, et väide et iseenda küpsemisega küpseb ka lõhnamaitse, peab täielikult paika

Huh, kui pikk jutt nüüd sai...

See kes olin eile, ei ole ma täna ja see kes olen täna, ei ole ma homme

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
penelope
Kasutaja

Registreeritud: 05.08.2002
Viimane külastus: 11.06.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.09.2002 kell 10:20 Reply With Quote
No parfüümidest on mul vaieldamatud lemmikud hetkel Givenchy- Oblique ja Nina Ricci- Premier Jour. Neid kahte lõhna olen suutnud pikemalt kui pool aastat taluda aga muidu vedeleb veel mõningaid vanast ajast jäänud lõhnasid
Aga igapäeva lõhnadest meeldib väga siis kui vihm on ära sadanud siis on selline hea värske lõhn, lillelõhn ka puhta keha lõhn, neid on liiga palju,et kõiki siia üles lugeda

pirka
Bännitud

Registreeritud: 21.09.2002
Viimane külastus: 1.08.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.10.2002 kell 01:37 Reply With Quote
Parfüüm ei pea alati see kallis just olema. Või leida ka midagi odavamat, mis vastab rahakotile.
Olulisem kui hind on ju sobivus. Inimene ise peab end hästi tundma. Kui parfüüm tõstab su meeleolu, annab hea tunde, siis on ta oma eesmärgi saavutanud.
Ka minu lemmik osutus hinnalt ülejõu käivaks. Kui ikka pisikese pudelikese hind lähenes tuhandele, oli see liig mis liig. Aga lõhn lummas. Ma tahtsin sellist. Hakkasin otsima ja leidsin sama lõhna, ainult et teise firma oma. Mitu korda soodsama.
Aga lõhnad mu elus on päris olulised. On selliseid, mida kasutan igapäevaselt. Neid mida pidulikel puhkudel, Kuid ka neid, mida lihtsalt kodus oma enesetunde tõstmiseks.

ull`naine
Algaja

Registreeritud: 18.10.2002
Viimane külastus: 15.12.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.10.2002 kell 07:37 Reply With Quote
Parfüümid omavad minu elus väga tähtsat osa ja nende peale läheb üsna palju raha kah, kallis maitse - mis teha!

Mistahes kokkulangevus sinu ja minu maailma vahel on täiesti juhuslik.

Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.10.2002 kell 12:51 Reply With Quote
Mingit väga suurt rolli elus ei mängi ... mul on küll neid üpris palju. Kuid ei tunne, et peaksin iga kord enne välja minemist midagi peale piserdama .. igasugused ihupiimad teevad ka oma töö.
Venom
Born to Kill

Registreeritud: 24.10.2002
Viimane külastus: 21.10.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.10.2002 kell 13:12 Reply With Quote
parfüüm? kama on seda või pole. Metsas saadan kõik lõhnastatud tüübid pesema kuna looduses on selline lõhn kuatlikult kaugele tunda. st igaks asjaks oma aeg ja koht

Valar Morghulis

KuradiNeiu
Kasutaja

Registreeritud: 04.05.2002
Viimane külastus: 20.05.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.10.2002 kell 14:28 Reply With Quote
Nu minu jaox on ka prfüümid tähtsad.Alati kui välja lähen lasen väheke lõhna peale Enivei nüüd ostsin lõhna(Cucci rush), mis lõhnab kaua ja ma ei pea seda päevas 2 korda laskma Nii ia lased ommikul piale ja tuled koolist koju siis ikke tunned et see sul peal on
Meeldib mulle veel kohutavalt Ultraviolet uiuiui üx klassivend koguaeg käis mul keala nuuskimas korrutas et see niii ia lõhn, et mis lõhn see on ihii...enivei lõhnad minu jaox olulised Ilma lõhnata mina läbi ei saa

baharet
Kasutaja

Registreeritud: 08.08.2002
Viimane külastus: 3.10.2005
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.10.2002 kell 16:05 Reply With Quote
(head)lõhnad ühed väääga toredad asjad on. Ja mitte aint need kunstlikud, vaid just need looduslõhnad, toidu/joogi lõhnad jne. Ja üx meeldiva lõhnaga kehakreem on minu jaox väga vajalik. Ning vahel päris mõnus lasta teha ebdale masaa˛i mõne hästi lõhnava õliga.

Kuid midagi pole ka katki, kui lõhnu mitte kasutada. Loomulikkus on kah väga hea, tegelt parim! Ma kasutan lõhnu vahel, siis kui tuju tekib
Ei kujuta ette maailma ilma lõhnadeta!

Eva_Braun
Kasutaja

Registreeritud: 06.05.2002
Viimane külastus: 27.11.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.10.2002 kell 18:01 Reply With Quote
mulle meeldib ise hästi lõhnata ja meeldib kui teised ka lõhnavad hästi. raegu on vaieldamatuks lemmikuks dolcce&gabbana light blue. veel meeldivad hogu deep red, C.H 212
pirka
Bännitud

Registreeritud: 21.09.2002
Viimane külastus: 1.08.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.10.2002 kell 19:47 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Venom
parfüüm? kama on seda või pole. Metsas saadan kõik lõhnastatud tüübid pesema kuna looduses on selline lõhn kuatlikult kaugele tunda. st igaks asjaks oma aeg ja koht

Igal asjal tõesti oma koht ja aeg. Kes siis metsa lõhnastatult läheb. Metsa ikka rohkem nagu metsa lõhnu ja hääli nautima minnakse. Need on isegi mõnusad, neid kunstlõhnaga ei rikuta.
Metsa lõhnad, eriti hommikusel ajal, on joovastavad. Ma ei ole küll nii teadja, et taipaksin, milline puu või taim seal lõhnab nii, kuid suvel maal olles alustan tihti oma päeva väikese jalutuskäiguga metsa. See annab hea energia päevaks.
Kuid parfüümidest on viimasel ajal lemmikuteks muutumas Bruno Banani Woman ja Coco Mademoiselle.

Inna
Kasutaja

Registreeritud: 04.12.2002
Viimane külastus: 4.06.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.12.2002 kell 19:26 Reply With Quote
Väga olulised..
ma lihtsalt naudin neid..
mu lemmikud on "Sexy Grafiti"
siis
Givenchy "Hot Couture"
ja teised seksikad lõhnad.

Ettevaatust blond!

ipsu
kodune

Naine
Registreeritud: 17.11.2002
Viimane külastus: 18.11.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.12.2002 kell 19:29 Reply With Quote
Mul üldiselt probleemid nendega...pea hakkab valutama. Aga isegi mina olen enda jaoks leidnud lõhnad mis pähe ei hakka.
Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.12.2002 kell 19:38 Reply With Quote
Lõhnu on igasuguseid. Loodusest tulevaid naudin täie rinnaga. Pesematusest (näe tean inimest, kelle puhul seda harva ette tuleb, et ta vett ja seepi kasutab, vähemalt lõhna järgi jääb mulje) tulenevaid jälestan. Ise kasutan parfüüme suhteliselt sageli ja reeglina on korraga nii 5 kasutuses. Nojah, korraga just mitte. Vastavalt asjaoludele ja meeleolule.
Kuna siin paljud on oma eelistusi kirja pannud, siis egas minagi erand olla taha. Mis siis enim meelidivad. Armani Aqua die Gio, Calvin Klein ja Eternity, Elizabeth Arden Green Tea ning 5th Avenue, Betty Barclay Voice. Et miks nii palju? No näed, kaksikul kaksiku tujud. Aga egas need kõik korraga kah laual ole.

Aga kõige meeldivam lõhn on see titelõhn. Segu puudrist ja pehmest pepust. Vaat see ajab küll pea segi. Ja kui endal just pisikest beebit pole, tekitab isu lapsehakatise järele. Aga ta on.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

sukijaki
Algaja

Registreeritud: 15.11.2002
Viimane külastus: 12.12.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.12.2002 kell 09:25 Reply With Quote
Odavalt ikka head lõhna ei saa. Need enamasti mingit seepi meenutavad. Ise kasutan hetkel 212 Men On Ice ja naisel oli Dolce Cabanne. Mõlemad eelistame selliseid värskeid lõhnasid. Üks eriti hea omadus kallimate lõhnade puhul see, et seisavad ikka päris kaua peal.
sukijaki
Algaja

Registreeritud: 15.11.2002
Viimane külastus: 12.12.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.12.2002 kell 09:28 Reply With Quote
Oih, viga tuli, naise lõhna õige kirjas. Tegelikult kohe mitu viga. Õige oleks Dolcce&Cabbane Light Blue
murdjamees
skinnofiil

Registreeritud: 12.09.2002
Viimane külastus: 1.12.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.12.2002 kell 11:14 Reply With Quote
EE-minul pole midagi öelda.naisel lõhnu muidugi on.aga ma talle siis parfüümipoe kinkekaardi kingin ja lasen tal endal valida, ainult mingi salvador dali asja ma talle kunagi ostsin ise. Esuimesel naisel oli mingi ameerika lõhn"Joy" vist see oli pandav.
Ise kasutan kõige meelsamini Sergio Tacchini Sports i aga krt Seda pole pärnus praegu müügil-Otsas on! No saategi kingiidee.

Tänan!

Pole olemas kaugeid ja kättesaamatuid kliitoreid, lihtsalt keel võib olla liiga lühike!

annabella1
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.12.2002 kell 11:31 Reply With Quote
Mmmm,jõulud aroomi küünlad mu suurimaid nõrkuseid eriti vanilje aroomiga mmm nii mõnna

ipsu
kodune

Naine
Registreeritud: 17.11.2002
Viimane külastus: 18.11.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.12.2002 kell 11:51 Reply With Quote
Mul üks naaber(meesterahvas) kole liialdab rarfüümiga, kui lähed trepikotta kohe tead et ta sealt läbi käinud on. hingata pole millegiga.
annabella1
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.12.2002 kell 12:04 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: ipsu
Mul üks naaber(meesterahvas) kole liialdab rarfüümiga, kui lähed trepikotta kohe tead et ta sealt läbi käinud on. hingata pole millegiga.
See vist võib päris jube olla ja veel kui see lõhn sulle endale ei meeldi.

<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0193410 sekundit