Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: Naised: topeltorgasm?
mada
-

Mees
Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 29.05.2019
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.11.2003 kell 11:11 Reply With Quote
Naised: topeltorgasm?

Kas olete kogenud ka sellist varianti, et nii kliitori- kui ka tupeorgasm üheaegselt on? Ma ei teadnudki sellisest variandist suurt midagi, enne kui täna juhuslikult lugema juhtusin. On see siis võimsam ka, kui kumbki orgasm eraldi? Kumb orgasm üleüldse võimsam/parem tundub, tavaliselt räägitakse, et kliitoriorgasm see parem on?

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
dillinger
Kollanokk

Registreeritud: 14.07.2003
Viimane külastus: 25.04.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.11.2003 kell 11:23 Reply With Quote
Mada see on jura mida sa lugesid
.Kui on korralik orgasm on naisel kama kuidas ta selle sai ja ega ta pole pärast ka suuteline seda adekvaatselt kirjeldama ja kui tegu on veel multiorgastilise naisterahvaga on seletamine hiljem seda raskem.Hea kui orgasmide arvu ära fikseerite kuidagi.Aga veel liigitama hakata oleks sexi ja naudingu surm!

vaevalt sa palju vastuseid saad siia!

TJ

Mõttega seks on tõepoolest parim!

View User's Profile View All Posts By User
mada
-

Mees
Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 29.05.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.11.2003 kell 11:27 Reply With Quote
Isegi kui selle topeltvärgi kohta vastuseid ei saa, siis ehk teistele küsimustele vastata soovitakse...

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
kodukiisu
kiire putukas

Registreeritud: 01.09.2003
Viimane külastus: 17.10.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.11.2003 kell 16:01 Reply With Quote
Olen kogenud üheaegselt See küll harv juhus ja enamasti saan seda vaid ise peal olles.
Ise eelistan tupeorgasmi, sest selle saavutamine võtab kauem aega ja tunne on nagu sügavam... /me ei oskagi seda hästi seletada...

püsimatu
püsiväärtustaja

Registreeritud: 07.09.2003
Viimane külastus: 9.07.2007
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.11.2003 kell 16:43 Reply With Quote
Ei oska vastata, kas olen saand...ei tea...isegi vistitada ei oska...aga kliitoriorgasm meeldib rohkem...mul võtab jälle see rohkem aega...ah, tegl ega ma nii kindlalt miskit väita ei oskagi...

Tulnud eluteatrisse, istume rumalalt seljaga lava poole. Näeme kullatud sambaid ja kaunistusi, jälgime rahvast tulemas ja minemas, ja kui tuli lõpus kustutatakse, siis küsime endalt hämmeldunult:mis on kõige selle mõte?
R.Tagore

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.11.2003 kell 04:04 Reply With Quote
...ei mina tea kas nad peaxid koos või eraldi tulema aga kui kõvasti läbi raputab,siis ega sellest ka tagantjärele mõeldes selgust saa...
aa,mõlemad on head

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

KassOne
Algaja

Naine
Registreeritud: 03.07.2017
Viimane külastus: 2.08.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.07.2017 kell 12:53 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: mada
Kas olete kogenud ka sellist varianti, et nii kliitori- kui ka tupeorgasm üheaegselt on? Ma ei teadnudki sellisest variandist suurt midagi, enne kui täna juhuslikult lugema juhtusin. On see siis võimsam ka, kui kumbki orgasm eraldi? Kumb orgasm üleüldse võimsam/parem tundub, tavaliselt räägitakse, et kliitoriorgasm see parem on?

Jah, olen. Võimsus sõltub ma ei teagi hästi, millest, vist üldisest erutusest. See on lihtsalt nii, et tuleb kaks korraga, nii ülalt kui alt. Selles mõttes muidugi, kui erutuvus on kõik üks nii eraldi tupel, kliitoril kui 2 in 1, siis viimane on muidugi võimsam. Kui tupe või kliitori ajal on kiim suurem, siis on sealt võimsam. Üldiselt mulle meeldib (kui ainult eraldi võtta) tupeorgasm rohkem, sest see on mastaapsem ja lõdvestab paremini mu krampunud tupelihaseid. Muidu, kui paljast kliitorit nühkida, saab kätte küll (ka nii, et ümbrust ei adu ja kuulmine kaob), aga see na lokaalsem värk - tupp võib ikka pingesse jääda. Ega see hea tunne ei ole, kui alt kõik kõva, paistes ja pinges on - oh ei, ei midagi meeldivat...

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 13.06.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.07.2017 kell 23:17 Reply With Quote
Tra 14 aastat tagasi on see teema madal tehtud ja ühel on vaja siin veel kingiseda,et alt kõva ja pinges!
Pervert on see kassone ehk siis onakas teise nimega

KassOne
Algaja

Naine
Registreeritud: 03.07.2017
Viimane külastus: 2.08.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.07.2017 kell 13:00 Reply With Quote
No kui siin probleem on selles, et teema on 14 aastat tagasi (ja ju vist et mada poolt tehtud, see na eriline väärtus, mis seda madat muidu ikka rõhutada) tehtud ja ühel vaja siin kingiseda, kas siis pole mitte mõtekas vanad (ja siis just mada ?) teemad lukku panna, et keegi, ei üks ega teine ega ka kolmas, "siin veel kingiseda" ei saaks? Eks ole, skinny? Kui see paistab sulle probleeme valmistavat, võite ju modede koosolekul teema üles tõstatada - ehk sa leiad sealt koguni endale mõttekaaslasi. Miks mitte, skinny?
Üks õige naine on kindlasti sugulise erutuse ajal alt sile nagu prillikivi ja ejakulatsioone ei toimu tal juba kindlasti, eks ole, skinny? Kole küll, kui ilmas midagi "reeglist" erineb. Võtab kohe susisema suguõe kallal. Ikka tuleb susiseda, kuidas muidu, ja perverdiks sõimata - hakkas su enda hingekesel kergem. Õige - aur ebaõiglase ilmakorralduse üle, miks teisel on rohkem antud kui minule skinnyle, tuleb ju ometigi endast välja lasta. Lase edasi, skinny - kurssi hoida. Just nii. Let´s go - ega minu seksuaalsus sellest ära ei kao... Kahju küll, muidugi...

reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 18.06.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.07.2017 kell 14:52 Reply With Quote
Oi kurja, Bull on sugu muutnud!!! Nii meeleheitel ei saa ka ju olla? Idikas krt.
Teemasse niipalju, et kindlasti on olemas ka quatroorgasm, ehk kui neli meest on kõik augud korraga ära hõivanud. Bulli ema on ilmselt pojakesega asja arutanud, et nii pädevaid postitusi siia tuli

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

metsatöll
Bännitud

Naine
Registreeritud: 29.01.2017
Viimane külastus: 10.07.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.07.2017 kell 19:23 Reply With Quote
...
metsapull
master

Mees
Registreeritud: 08.01.2017
Viimane külastus: 1.07.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.07.2017 kell 22:58 Reply With Quote

Tegelikult on kahju, et iga uus mittevastava tekstiga kasutaja koheselt minu isikuga seostatakse.

Ei saa võtta selle kasutaja postituste teksti autoriõiguseid enda omaks. Paraku.

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0147541 sekundit