Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Korrusmajade elanikud-ühinegem vinguma:P
sinisilm
elas kord...

Registreeritud: 22.05.2003
Viimane külastus: 22.06.2012
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.11.2003 kell 21:30 Reply With Quote
üldiselt rahulik-vahel naabrid kuulavad liig kõvasti muusikat---muidu poleks midagi aga bassid! aknaklaasid klirisevad...jne.

Sellele ei olegi vastust.Ei ole kunagi olnudki.Sellele ei saa kunagi vastust olemagi.See ongi vastus. G.S.

View User's Profile View All Posts By User
kuriKass
kõikehõlmav pimedus

Registreeritud: 25.03.2003
Viimane külastus: 20.06.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.11.2003 kell 23:57 Reply With Quote
Ei ole millegi üle viriseda Seinad on natu õhukesed, a' see naabritele vist rohkem muret teeb kui mulle

Born under a bad sign
With a blue moon in your eyes.

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.11.2003 kell 05:37 Reply With Quote
ei salli naabreid,kes aru ei saa,et ma ka samades tingimustes elan nagu nemad ja ei taha iga kidra plõnnimist ja musa nautimist saluteerides pollaritele ette kanda

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

mmunk
emeriiteremiit

Registreeritud: 05.09.2003
Viimane külastus: 28.02.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.11.2003 kell 14:37 Reply With Quote
meil muidu ääretult-üüratult karm ühistueeskiri ja lugupeetavad linnakodanikud, aga ega see pole ju mingi näitaja. teise korruse taksikoer ja iga lehekübet pedandina tagaajav majahoidja peavad kell 6.30 igahommikust võistlust, kumb mind ja musit sel omukul üles saab ajada (elan 1. korrusel). koera relvaks on haukumine, mis trepikoja varikatuse all kenasti võimendub ning väga aeglane peremees, kes talle ust lahti tegema kulgeb; teisel metallpiidega muruluud ja lumelabidas, millede krigin samuti võimendub.

2. korruse taks ja 1. korruse mops mängivad (eriti talvel, kui sportliku keremudeliga on oht lumme kinni jääda) omavahel laevade pommitamist; esimene kõrval seisva võll-militaristi, teine magava arsti vaikival heakskiidul. tulemuseks on vinge miiniväli välisustest (neid on 2) mõne meetri raadiuses. kevadel on päris nukker vaadata seda talviste punnituste tulemust.

pisut kõrgemal elab harva kodus viibiv väga lugupeetud riigiametnik, kelle vanematele võsukestele meeldib öösel kuhugi läbule minnes autovõtmetega (vms) mõnuga mööda käsipuu metallribisid lasta. kõik muu paukuv-mürtsuv kasutatakse samuti ära.

ülevalt naabri(te)le võib ette heita ainult lampjalgsust ja usinaid varahommikusi mööbli ümbertõstmisi-lohistamisi.

õnneks on seda kõike veel vaid kuuks ajaks, mil oma seitse asja eramajja ümber kolin. naisega kahekesi..

ma ei mäleta enam oma nime ega ka teed, kust tulen. õhtul uinun seal, kus päike loojub, hommikul ärkan seal, kus päike tõuseb.

viidik
tütrekesega

Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 21.01.2018
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.11.2003 kell 14:48 Reply With Quote
Minul pole midagi nii hullu vastu panna.
Seina taga elav naabritädi mängib kord aastas akordeoni. Ja alumisel tädil käivad paar-kolm korda aastas külas (ilmselt) lapselapsed, kes tümpsuvat muusikat kõvasti kuulata armastavad.
Prügiauto käib kord nädalas akna taga kolistamas. Aga selleks ajaks olen juba ärkvel ja tavaliselt juba kodust lahkunudki.

Kas keegi teab, kuhu minu pilt on saanud?

salliise
Friik

Registreeritud: 01.09.2004
Viimane külastus: 16.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.10.2004 kell 19:53 Reply With Quote
Viimasel ajal suht vaikne ja rahulik.
Kui seal pidevalt elasin oli meil tore naabripoiss, kes koos papaga Kalevi mängudele kaasa elas, karjudes " Ka-lev ka-lev..." Mingi aeg oli minu kirjutuslaud just samas nurgas, kus nende telekas teisel pool seina. See häiris ja kolisin teise tuppa. Ükskord käis kõva mürts, miski lendas teisepool vastu seina ja pistik lendas mulle lauale, päris ehmatas. Eestikeelsed kangemad sõimusõnad said ka sealt korterist tuttavaks. Kui neli inimest ja koer korraga sõna võtavad on see ikka väga kõva lärm. Tütar kolis ära jäi vaiksemaks.
Üles kolis venelasest politseinik, siis lapsed lasid taburetiga mööda tuba ja vanemad ehitasid hirmsasti, aga see loomulik. Vahel, kui see öösiti juhtus hakkas segama.
Otseselt häiris üle koridori mutt, kes ilmselt vaimuhaige oli. Igatahes käis ta mitu korda õhtu jooksul kurtmas, et talle mingit haisu ja suitsu tuppa lastakse ja rääkis kes teda kõik vihkavad ja sõimavad. Ikka mitu tundi jutti, ei saanud ust mitte lahti teha sest ta ju valvas, kes liigub. Igav küll ei olnud.
Ükskord lasti meie toa akna all neli korrust allpool auto vastu taevast aga see mind ei seganudki. Koeral võttis kõhu lahti ja tema ajas mu üles. Vahutortides romu avastasin alles tuppa tulles paraadna eest
Viimasel ajal pannakse pomme õnneks tänava teises otsas Eelviimase pommiga lasti sõbranne naabermaja õhku.
Lasteaias käies juhtus selline lugu, et ei saanud hommikul uksest välja, sest üks suur ja paks joodik magas väljapool ukse ees

lenxu
kurva kuju printsess

Registreeritud: 12.11.2002
Viimane külastus: 24.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.10.2004 kell 21:05 Reply With Quote
Mind häirib seinale koputav naabrimees. Ta kipub siis koputama, kui mul laps öösel nutab

ma ei kahetse midagi, mida ma teinud olen, vaid seda mida ma tegemata olen jätnud.

kodukiisu
kiire putukas

Registreeritud: 01.09.2003
Viimane külastus: 17.10.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.11.2004 kell 19:10 Reply With Quote
mind häirib mu ülemine naaber, kes arvab heaks oma konisid üle rõdu ääre pühkima hakata just see hetk kui mul laps rõdul magab.. ma tean, et ta kiuste teeb seda, sest kunagi kallas ta meid veega üle, nii et köök ja elutuba ujus ja meil muidugi kindlustatud korter ja firma tegi remondi meile ära aga kuna naaber "põhjustas" selle avarii, siis tema peab maksma kindlustusele...

siis häirib mind väga-väga see, et meie korteri ühistu esimees on naine, kes ei räägi sõnagi eestikeelt ja siis ta tuleb ja räägib mulle umbvene keeles midagi ukse taga ja arvab, et ma peaks sellest aru saama... ühistukoosolekud on samuti ainult venekeeles.. sellepärast mina sinna enam oma jalga ei tõsta...

siis häirivad need mutikesed, kes pidevalt vinguvad iga asja üle ja kommenteerivad ja klatšivad - üks mutike tuleb kannab mulle iga nädal ette, mis kõik ümberringi toimub - kes kellega magab ja kes ära suri...

lisaks veel see, et meil u 50% elanikest venelased ja kui kellegil sünnipäev või mõni muu tähtpäev pole lootustki, et öösel ka magada lastakse...

ja kõigele lisaks vihkan ma siin 4. korrusel elamist - iga kord kui lapsega õue lähen tassin last + käru + kompse. Kui laps väiksem oli siis tassisin vankrit - vanker kaalus u 17kilo, laps u 6kilo ja vahest kui poes käisin siis veel paari kilone poekott ka otsa... Jube oli

viidik
tütrekesega

Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 21.01.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.11.2004 kell 19:28 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: kodukiisu
.. ma tean, et ta kiuste teeb seda, sest kunagi kallas ta meid veega üle, nii et köök ja elutuba ujus ja meil muidugi kindlustatud korter...

Löö või maha, aga seda mina ei usu, et meelega.
Oleme meiegi kunagi alumistele naabritele vett kaela lasknud. Ükskord lõhkes vetsus toru. Teine kord läks naisel lihtsalt pesumasina mustaveevoolik meelest ära...

Kas keegi teab, kuhu minu pilt on saanud?

kodukiisu
kiire putukas

Registreeritud: 01.09.2003
Viimane külastus: 17.10.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.11.2004 kell 19:37 Reply With Quote
viidik - ma ei mõelnudki, et meelega lasi vee kaela. see oli tal täiesti üldse-mitte-tema-süül õnnetus, teda ennast polnud koduski (oli reisil üldse) ja meil lasti vesi keskküteradiaatoritesse ja temal oli automaatklapiga radikas aga sinna klapi vahele oli mingi soditükk läinud ja selle kinnikiilunud ja nii voolaski kena paarsada liitrit roostevett meile kaela, alt naabri korter sai ka üleujutatud... aga mina pöördusin asjaga kindlustusse ja kindlustus kasseerib kulud temalt (ilmselt kohtu kaudu)... asi, mida ta meelega teeb on see rõdu pühkimine, sest suvel tegi ta alati siis seda kui mina rõdul toimetasin või laps seal magas..

ilmselt on ta tige, et tema peab meie remonti maksma ja üritab nüüd kätte maksta vmt, sest tere ta kah enam ei ütle, vaid trambib tigeda näoga mööda..

Lokelan
Kasutaja

Registreeritud: 18.02.2004
Viimane külastus: 13.03.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.11.2004 kell 20:19 Reply With Quote
ma tean, et minu naabreid häirib minu pooleteise aastane laps ja mu süntekas. noh, kui korralikult lugu mängida vinguvad ja kui harjutad midagi uut, või teed parajasti mingit meloodiat sõnadele on kohe viu viu lahti. et pangu vaiksemaks, huvitav, kas ma pean sosinal hakkama muusikat kirjutama? ses mõttes nagu, et muusika on sosinal.
aga mind nagu see ülemine naaber häirib sellega, et ise käib ja vingub, et olgu mu laps vaiksem ja sünt kinni, kui tema kodus on õhul kella viiest. aga ise nagistab hommikul oma voodiga, et oi, oi, oi.. ostku siis uus voodi endale.
tegelt olen ma nii vastik, et kui tema voodi nagiseb siis istun meelega süntesaatori taha viimasel ajal nagistavad vähe. ju mehel vajub sündi peale ära

jjjjj

laur
Kasutaja

Registreeritud: 18.11.2004
Viimane külastus: 28.06.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.11.2004 kell 20:29 Reply With Quote
Mul on vist majaga vedanud,ainult jah,üks kõurik loobib ülevalt põlevaid ajalehti.Ükskord olen ka ise tuhatoosi aknast tühjendanud,mingit jama ei tulnud,hommikul meenus jah et oma autot ju seal pargin.Aga seinatagant suurt mingeid helisid ei ole kuulnud.

Kõik mis hetkel oluline,on tegelikult mäng.

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
sirli
ylbelill

Naine
Registreeritud: 08.06.2003
Viimane külastus: 17.10.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.11.2004 kell 20:30 Reply With Quote
nüüd on meie majja kolinud keegi "vahva" viimse reliikvia soundtracki fänn. Muidu ei häirikski, kui ta seda päevast päeva, ja ööst-öösse ei kuulaks, siis ajab ikka tigedaks küll, kui öösel kell 3 hakkab kostma reliikvia, reliikvia jne

Kui sa ükskord oled ilma jäänud sellest, mida ihkad, siis sa hiljem üle kõige samu unistusi vihkad

marliin
Kasutaja

Registreeritud: 29.07.2004
Viimane külastus: 19.11.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.11.2004 kell 11:14 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: sirli
nüüd on meie majja kolinud keegi "vahva" viimse reliikvia soundtracki fänn. Muidu ei häirikski, kui ta seda päevast päeva, ja ööst-öösse ei kuulaks, siis ajab ikka tigedaks küll, kui öösel kell 3 hakkab kostma reliikvia, reliikvia jne

Meie eelmised naabrid olid jälle Vello Orumetsa andunud fännid. Ausalt öeldes eelistaks ma pigem reliikviat...

kurat
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 21.01.2004
Viimane külastus: 20.05.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.11.2004 kell 12:22 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Lokelan
... huvitav, kas ma pean sosinal hakkama muusikat kirjutama? ...

Ei tahaks ninatark olla, aga tõenäoliselt saab su sünti ka kõrvaklappidega kasutada/kuulata. Ega ei ole eriti meeldiv küll kui keegi kõrvaltoas mingit pasunat harjutab. Mu kunagisel ühika toanaabril oli trompet...

Pioneer
Kasutaja

Registreeritud: 08.04.2003
Viimane külastus: 21.04.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.11.2004 kell 13:44 Reply With Quote
Aitasin eile sõbral korteris kodukino üles panna ja testida. Võimas sound... õnneks ma ei pea olema ta naaber, sest tundus, et nii häid heli effekte filmi vaadates ei ole võimalik kuulata vaikselt. Et kui kahur teeb filmis pauku, siis ta teeb seda justkui päriselt ja sellest saavad enamus naabritest osa. Mõnus oli. Ainus, mis ma oskan tema naabritele edaspidi soovitada... ostke endale ka

/ Kes aitab sinu kõrvatagust sügada, selle juttu on ka mõnus kuulata /

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 9.08.2015
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.11.2004 kell 14:20 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: viidik
Tsitaat:
Algne postitaja: kodukiisu
.. ma tean, et ta kiuste teeb seda, sest kunagi kallas ta meid veega üle, nii et köök ja elutuba ujus ja meil muidugi kindlustatud korter...
Löö või maha, aga seda mina ei usu, et meelega.
Oleme meiegi kunagi alumistele naabritele vett kaela lasknud. Ükskord lõhkes vetsus toru. Teine kord läks naisel lihtsalt pesumasina mustaveevoolik meelest ära...
Vaat selle pesumasina veevälutamisvoolikuga olen ka mina alumisi naabreid ujutanud. Mul aga see eelis, et all äiapapa eluruum ja seega on pahandus nö ühe pere siseasi. Ja kui päris aus olla, siis juhtunud mitmest uputusest on enamus ka vanema poisi kontol. Armastas teine käia ja voolikut vanniservalt eest ära põrandale visata. Nu omadele ei hüppa ju kah miskise kindlustuse ja korvamisega kuklale. Õigupoolest polegi alumistel mingit kindlustust.

See probleem sai vähemalt nüüd ilusa lahenduse, enam ei ole võimalik alumisi uputada

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
psychoplika
Kasutaja

Registreeritud: 21.12.2003
Viimane külastus: 21.11.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.11.2004 kell 15:56 Reply With Quote
meil ka õnneks suht rahulik. 5 korterit paraadna peale. 1 korra me saanud selle eest, et liiga hilja lihvisime esikut (remonti tegime siis), 1 korra on naabrid südaöösel kukkunud klaverit mängima (õnneks suht hästi, nii et see ei häirinud), selle esimese lume tulemisega hüppas alt vanamees hommikul kohe selga, et lumi vaja ära lükata, eks me siis lükkasime. aijah, kõrvalparaadnast üks mutt lendas mulle peale, et "nende territooriumile" ma ei tohi autot parkida (2 paraadna peale siuke parkimisplats) a krt mis ma teha saan, kui meie uksealune paksult täis topitud kogu aeg autosid ja natuke nende pool vaba ruumi on, nagu oleks jutid maha pandud, et see meie ja see nende..urrr
Lokelan
Kasutaja

Registreeritud: 18.02.2004
Viimane külastus: 13.03.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.11.2004 kell 19:10 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: kurat
Tsitaat:
Algne postitaja: Lokelan
... huvitav, kas ma pean sosinal hakkama muusikat kirjutama? ...

Ei tahaks ninatark olla, aga tõenäoliselt saab su sünti ka kõrvaklappidega kasutada/kuulata. Ega ei ole eriti meeldiv küll kui keegi kõrvaltoas mingit pasunat harjutab. Mu kunagisel ühika toanaabril oli trompet...

yks asi on muusikat kirjutada kõrvaklapid peas, sest heli kõlab tegelt siis teistmoodi yltse, ning õnneks mul kõrvaklappe pole ültse
tegelt mind naabrid ei huvita, kui keegi häiriks, siis topin enda mussi (paandunud dagösist - kuulab dagöt)

jjjjj

Blond_Bimbo
tuulest viidu

Registreeritud: 21.04.2003
Viimane külastus: 20.06.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.11.2004 kell 19:27 Reply With Quote
Mind häirivad trepikojad, kuhu pidevalt igasugu kampasid koguneb (hea veel, kui pole narkarid). Veel mind häirib, et ilmast ilma on lifti kustud.
Naabrite suhtes eriti pretensioone ei ole, kuna nad on kõik pensionärid, ei pane pidu ega plärista muusikat. Ehk siis häirib see, et naabrinaine peseb oma pesu alati just siis, kui minu oma juba rõdul ripub, ja mulle eriti ei meeldi, et mu taheneva pesu vahel keegi ringi nühib.

Maailmale oled sa lihtsalt keegi, kellelegi aga terve maailm.

dsikibriki
masu päkapikk

Registreeritud: 18.05.2004
Viimane külastus: 31.03.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.11.2004 kell 17:55 Reply With Quote
ise elan teisel korrusel ja igal argipäeva hommikul 7.15 tuleb viiendalt korruselt haukudes alla suur koer.
no kord kvartalis peetakse üleval pool sünnipäevi, mis lõpevad ohjeldamatu kisa-käraga trepikojas - ei kujutagi ette, mida nad seal teevad, kulli vist mängivad
siis nagu aamen kirikus igal äripäeval ja igal laupäeval kui ma loodan magada saada, kriuksutab naabrimammi hommikul mu lae peal põrandalaudu st käib edasi tagasi, nii et reedel vastu laupäeva ärge mulle külla tulge - te ei saa magada
nädal aega tagasi, kui suured tormid olid, alarmitses üks auto 3 ööd-päeva järjest iga 3-4 tunni tagant, mu närvid olid läbi nagu partsi kassil
vett õnneks kaela pole lastud ja vaaraosipelgate parve pole ka keegi püstakusse toonud

Aike
unenägudemeister

Registreeritud: 18.07.2003
Viimane külastus: 19.03.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 29.11.2004 kell 22:28 Reply With Quote
Tule taevas arm appi!Mul pole tõesti millegi üle viriseda välis hääled summutasin topelt uksega täielikult ja aknad peavad nagu kord ja kohus.Võibolla ei häiri mind seepärast keegi et lahkun hommikul kell 7.00 ja saabun 19.30 umbes.Selleks ajaks on vist kõik maha rahunenud.
Ma kuramuse õnnelik vist?

Elu on elamiseks mitte irisemiseks.

Lycette
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 20.10.2004
Viimane külastus: 6.05.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.11.2004 kell 12:31 Reply With Quote
Mind häirib, et seinad nii õhukesed on iga kõvemini öeldud sõna kostab läbi ja siis veel need "tublid" naabrid kes avastavad et laupäeva või pühapäeva hommik (9-10) on suurepärane puurimiseks

Õnneks meil seda valju muusika kuulamist ei tule nii tihti ette, et see nii väga ei häiri. Või siis mängin oma muusikat üle kui naabrite oma väga närvidele käib. Praktika näitab, et mõne aja pärast lihtsalt tüdinetakse

meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.12.2004 kell 06:46 Reply With Quote
Nyyd vahepeal uuesti kolinuna, on vingumist niipalju, et isegi ei viitsi vinguda

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

susanna
Susanna-I'm crazy loving you

Registreeritud: 02.02.2004
Viimane külastus: 6.09.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.12.2004 kell 12:29 Reply With Quote
häirib, et autod pargitakse otse akna alla, kuigi maja eeskiri näeb ette, nagu ei tohiks
teed akna tuulutuseks lahti ja saad mõnusa käivituse tossu ninna
teine asi on see, et kõrvalt naaber mõtleb end üksi elavat, sest pole ta kordagi harja käes hoidnud
vedelevad paberid ja muu sodi on tavaline...
nimekirja võiks lõputult jätkata, meil suur maja, aga see neid ei muuda, elatakse teadmisega, et kodu lõpeb uksest väljumisega

Karda inimest, kellel on üksainus raamat./ Bertrand Russel

http://www.youtube.com/watch?v=9hMrY8jysdg&NR=1

<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0197551 sekundit