Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Pulmad ja mesinädalad
Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.09.2002 kell 00:08 Reply With Quote
Pulmad ja mesinädalad

Kumba antud situatsioonis eelistaksite: kas vägevat pulmapidu kõikvõimalike kalliste elementide ja muuga või väikest koosolemist VIP isikutega (vanemad jne) ning siis otse oma abikaasaga kuskile romantilisse kohta mesinädalatele (Kuu aega Austraalias vms. - koht, mis mõlemale sobiks ja meeldiks...)?

Oletame, et mingi konkreetne suht kopsakas rahasumma on olemas ja see on määratud just abiellumisega seonduvateks kuludeks.

Milline võiks olla (on) teie arvamus? Kuulaksin huviga

View User's Profile View All Posts By User
tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 2.09.2021
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.09.2002 kell 09:58 Reply With Quote
Mina isiklikult valiksin pulmareisi Mis saab mõnusamat olla, kui oma armastatuga minna koos pulmareisile ja enne halle argipäevasid nautida ainult teineteisele olemist. Kas see just miskine kauge maa peaks ole...ei arva nii. Ka Eestis jube ilusaid kohtasid, siis veel Norra, Taani jne.
Tegelt asi selles, et mulle liigne kuumus ei meeldi Leiaks mehega kompromissi ja sõidaks kuskile vähem kuumemasse kohta, kus poleks kah igasugu mürgiseid satikaid. Olen vist paandunud põhjamaa inimene
Või päris ahvatlev oleks kuskile metsa mingine maja üürida, kus läheduses pole ühtegi hinge peale loomade. Seal ei peaks isegi elektrit olema. Niisugune vana mõnus maja, eraldatud tsivilisatsioonist. Vot see oleks kah päris mõnus koht teineteise ja looduse nautimiseks. Ligidal võiks veel mingi järv olla... Majas võiks veel mingi kamina moodi variant olla ja seal ees suur karunahk. Istuda kamina ees, teineteist nautida ja veini limpsida ja... Ah fantaseerige ise edasi

poleoluline
Kasutaja

Registreeritud: 14.09.2002
Viimane külastus: 9.05.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.09.2002 kell 17:40 Reply With Quote
Kindlasti teine varjant! Ja ega tiina jutule enam midagist lisada polegi.
vaba laps
Algaja

Registreeritud: 21.09.2002
Viimane külastus: 12.08.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.09.2002 kell 18:43 Reply With Quote
hehee, milleks üldse pulmad? milleks abielu? ela kuis suudad, loo võimalikult vähe sidemeid enese ja teiste vahel, kergem on olla vaba- kõigest ja kõigist vaba.
paraku ühiskond ei lase meil end siinilmas vabana olla, ent ürita ja saad end vabana tunda!!!!

Endre
Algaja

Mees
Viimane külastus: 23.10.2007
Otsib: naist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.09.2002 kell 09:46 Reply With Quote
Mina valiksin ka reisi, aga mitte mingi kauge vaid, midagi lähemale.
View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.09.2002 kell 20:05 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Ray
Kumba antud situatsioonis eelistaksite: kas vägevat pulmapidu kõikvõimalike kalliste elementide ja muuga või väikest koosolemist VIP isikutega (vanemad jne) ning siis otse oma abikaasaga kuskile romantilisse kohta mesinädalatele (Kuu aega Austraalias vms. - koht, mis mõlemale sobiks ja meeldiks...)?

Oletame, et mingi konkreetne suht kopsakas rahasumma on olemas ja see on määratud just abiellumisega seonduvateks kuludeks.

Ma olen neid asju kaua aega püüdnud analüüsida. Kuna ma enam just väga noor ka pole , siis vahel mõtted edaspisise elu suhtes mõlguvad....

Kuna ma üldiselt olen väga põhjalik tõsisete asjadega (abielu on suurepärane ja sügavalt isiklik kokkulepe kahe poole vahel), siis kindlalt ma ei saa sündmuste käiku dikteerida, aga samas olen otsustanud mõneks ajaks sellise sündmuse puhul abikaasaga kuskile rutiinist eemalduda ning pühenduda üksteisele. Ja loomulikult olla tähelepanelik ja hoolitsev ka järgnevas rutiinses elus....

Antud teemaga püüdsin kuulata ka teiste arvamusi, sellest ka teema valik...

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.09.2002 kell 15:29 Reply With Quote
Kuna nimetatud teema käsitleb muuhulgas abiellumist, seega veidi elukaaslase valikut, siis netis surfates jäi mulle meelde üks huvitav juhis või tõetera. Antud mõte on siin foorumites sisuliselt juba läbi käinud, aga siiski tekkis soov antud idee üle korrata. Niisiis ->

LINK

Elujuhis nr.22

Abiellu inimesega, kellega sul meeldib vestelda. Vanemaks saades on oskus vestelda tähtsam kui mistahes teine oskus.

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.09.2002 kell 11:11 Reply With Quote
Ray, selles on küll õigus, et abielu ei saa rajada hea sexi peale. Sexuaalne klapp peab muidugi hea olema, aga olulisemaks pean ma siiski just suhtlemis ja teineteise mõistmist.
Sexi abil üldjuhul probleeme ei lahenda. Teineteisega rääkides ja üksteist mõistes, lahendab ära väga paljud probleemid. Ja paratamatult tekib aeg, kui sex pole enam nii oluline elus, siis nagu tühjus majas, kui abielu varem ainult heale sexile tugines. Eelistan ka omale abikaasat just sellist, kes ööl ja päeval ainult sexist ei mõtle, vaid kellega hea ja mõnus vestelda, arutada, diskuteerida ja kellega muidu mõnus koos olla. Kui sellele lisandub veel hea sex, siis ongi ideaalne abielu ju.
See oli muidugi minu arvamus asjast.

inglike
Kasutaja

Registreeritud: 25.09.2002
Viimane külastus: 2.10.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.09.2002 kell 16:40 Reply With Quote
Olen oma elus selle etapi juba läbinud. Isiklikult eelistasin mesinädalatele korralikku pulmapidu. Ja selle otsuse tegemine oli üsna lihtne. Romantilisele reisile jõuab igal ajal minna. Ja parim aeg selleks on just siis kui tunned, et hall argielu hakkab ära tüütama. Korralikku pulmapidu koos suurepärase seltskonna ja suursuguste elementidega ei asenda miski. Pulmapeoga ju oma igapärva rutiini vürtsitama ei hakka - aga mõnusa romantilise reisiga küll.
tankist
Kasutaja

Registreeritud: 12.09.2002
Viimane külastus: 19.02.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.09.2002 kell 16:45 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Ray

Kuule ray, sa lähed kipsi!!! Ma ei jõua enam vastata, kui sinult juba järgmine teema tuleb. Pole ilus sedasi kihutada.
Minu pulmad olid tagasihoidlikud, sai tehtud üks väike reis. Aga eks seda vaatavad noored ja nende vanemad muidugi oma rhakottide järgi.

tankist
Kasutaja

Viimane külastus: 19.02.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.09.2002 kell 16:48 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: tiina
Mina isiklikult valiksin pulmareisi Mis saab mõnusamat olla, kui oma armastatuga minna koos pulmareisile ja enne halle argipäevasid nautida ainult teineteisele olemist. Kas see just miskine kauge maa peaks ole...ei arva nii. Ka Eestis jube ilusaid kohtasid, siis veel Norra, Taani jne.
Tegelt asi selles, et mulle liigne kuumus ei meeldi Leiaks mehega kompromissi ja sõidaks kuskile vähem kuumemasse kohta, kus poleks kah igasugu mürgiseid satikaid. Olen vist paandunud põhjamaa inimene
Või päris ahvatlev oleks kuskile metsa mingine maja üürida, kus läheduses pole ühtegi hinge peale loomade. Seal ei peaks isegi elektrit olema. Niisugune vana mõnus maja, eraldatud tsivilisatsioonist. Vot see oleks kah päris mõnus koht teineteise ja looduse nautimiseks. Ligidal võiks veel mingi järv olla... Majas võiks veel mingi kamina moodi variant olla ja seal ees suur karunahk. Istuda kamina ees, teineteist nautida ja veini limpsida ja... Ah fantaseerige ise edasi

Tiina tule teeme pulmad!!! Tean sellist kohta. Sel pole isegi moblal miskit teha. Aga karunahal Sinuga vedeleda kaaslaseks tuli, praksumine ja vein mmmmmmmmmmmm Sa oled ahvatlev tüdruk tegelikult!!!

annabella1
Kasutaja

Registreeritud: 31.08.2002
Viimane külastus: 24.07.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.09.2002 kell 17:29 Reply With Quote
/me valiks pulmareisi,sest see lähedaste mõtetu söötmine ja jootmine pole midagi väärt vaid raha raiskamine ja muud ei midagi.See muidugi minu arvamus ainult
tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.09.2002 kell 15:03 Reply With Quote
Tankist, pakkumine ahvatlev, aga kole keeruliseks läheks
Algul peaksin siis lahutama, seejärel peaksime meie sinuga ära registeerima ja siis saaks minna alles pulmareisile. Kole pikk ja keeruline protseduur.

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.09.2002 kell 22:31 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: inglike
Olen oma elus selle etapi juba läbinud. Isiklikult eelistasin mesinädalatele korralikku pulmapidu. Ja selle otsuse tegemine oli üsna lihtne. Romantilisele reisile jõuab igal ajal minna. Ja parim aeg selleks on just siis kui tunned, et hall argielu hakkab ära tüütama. Korralikku pulmapidu koos suurepärase seltskonna ja suursuguste elementidega ei asenda miski. Pulmapeoga ju oma igapärva rutiini vürtsitama ei hakka - aga mõnusa romantilise reisiga küll.

kahel käel poolt

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.10.2002 kell 01:41 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: annabella1
/me valiks pulmareisi,sest see lähedaste mõtetu söötmine ja jootmine pole midagi väärt vaid raha raiskamine ja muud ei midagi.See muidugi minu arvamus ainult

Siin on veel moment, kellega abiellud. Kuigi oled juba ammu täiskasvanud inimene, võib juhtuda, et suguvõsad ei klapi jne. Siis oleks ehk pulmareis hüva mõte küll. See Austraalia jutt oli niisama, loomulikult oleneb võimalustest ja soovidest, peamine on just see, et omavahel saaks olla. Häirimatult ja andunult. Või mida iganes, aga koos.

kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.10.2002 kell 20:03 Reply With Quote
Oeh. Kui kunagi veel peax miskit imelist juhtuma ja võimalus oleks, siis kindlasti siit minema. Mingit pulmapidu raudselt ei teeks
tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.11.2002 kell 22:36 Reply With Quote
Mnjah...mõtlesin ja mõtlesin...no tõesti ei leia selles suures pulmapeos miskit nii väga toredat. Ei noh registeerimine on kena ja ilus, valge kleit ja loor...aga see edasine istumine, mõtetu joomine/söömine ja läbustamine...hm...milleks Ja siis jahmerda veel mõndade üleliia joonud sugulastega jne...eh...
Registeerimine võib olla ju kah kena ja meeldejääv vähese rahvaga, pruutkleit ju võib ikka viimsepeal olla...aga pärastise peo asemel võiks tõesti olla mingi mõnus reis kuskile koos kalli kaasaga

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

epp
Tige Kull

Registreeritud: 04.05.2002
Viimane külastus: 7.02.2021
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.11.2002 kell 23:36 Reply With Quote
Ma valix selle viimase .. mai tia miks.. aga ma teeks seda.. vb sellepärast et paari saame ju igaljuhul ja kõik VIP isikud on ka kohal vms.. nii et midagi puudu ei jääx.. ja miks vaja suurt pidu?saab ju hakkama ka lähedased suguulased ja näitex liha grillides ja meeleolus olla ning ka mõni sõbrast pillimees kutsuda.. kõike annab mõelda.. see teine varjant ..hmm.. v esimene st. et uhke pidu... ei tia.. ma eriti ei thax midagi vääga pidulikku.. vms sest et ei meeldi eriti .. meeldix rohkem väike seltskond lähedasi ja väike pidu selline asi on palju sõbralikum ja toetavam vms.

Ärge uskuge midagi sõna-sõnalt.
Ärge eitage midagi täielikult.
Kahelge ja otsige tõde.
Olles leidnud hingerahu,
tunnete ära ka tõe.

pirka
Bännitud

Viimane külastus: 1.08.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.11.2002 kell 15:45 Reply With Quote
Kui juba üldse abielluda, siis vist ikka korraliku peo valiks. Pulmad ju eelduste kohaselt peaks olema üks kord elus... no nii see muidugi paljudel ei ole, see tänapäeva ühiskonna probla, ja hoopis teine teema.
Kuid pulmapidu vist ainus koht kus kaks eri suguvõsa täies hiilguses kõik kokku saaks ja erimeelsused ka ehk selleks hetkeks peidaks.
Aga reisile läheks täpselt aasta pärast, siis esimene romantiline aeg hakkab tasapisi vaibuma, teineteist parajalt tundma õpitud.... Ja on just paras hetk millegi erilisega oma kooselu aastapäeva tähistada... Millegi väga romantilise ja kirgi ergutavaga...

Mamba
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 06.11.2002
Viimane külastus: 15.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.11.2002 kell 00:16 Reply With Quote
Mina valiksin hoopis sellise varjandi.
Põgeneksin oma kallimaga kuskile eksootilisele saarele(Jamaica,Cuba,Haiti jne.),teistele ei räägiks sellest midagi ja abielluks hoopis seal ning loomulikult veedaks mesinädalad ka seal.

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 10.06.2021
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.11.2002 kell 17:58 Reply With Quote
Mul suure pulmapeo kogemus selja taga. Siis ei tulnud kauge väljamaa reis nagu veel suurt kõne alla. Ja eks ma tahtsin ka pika looriga piki kirku vahekäiku silmapaaride eest läbi jalutada. Ning selle ainsa loogilise jätkuna tundus tookord suur pulmapidu. Kuigi pean tõdema, et läbuks seda küll nimetada ei saanud.
Samas, nüüd juba vanemana ja paraku ka tunduvalt mõistlikumana, teeks kahekesi tseremoonia, eelistatavalt kirikus (no heal juhl käputäis külalisi) ja kaoks kuhugi ära. Üksik metsamaja oleks väga hea lahendus, küll aga ei tea ma hetkel sellist. Ent soojad maad ka nagu ei tõmba. Ja nii tuleks minu puhul kõne alla pisike kesk-euroopa linnake pisikese pansionaadiga (selliseid seal leidub küll ja enam) ning kasvõi nädalake omaette olemist. Kahekesi kolamisi, kaunid paigad, kallimale omakäega riimitud read, küünlavalgus ja ... Nu peas on pilt veelgi kirevam ja ilusam, aga egas sõnad kõikvõimsad ka ole.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

Virgin
Naine

Registreeritud: 01.09.2002
Viimane külastus: 3.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.12.2002 kell 12:40 Reply With Quote
Minu kujutluspilt:
Eelistan traditsioonilisele registreerimisele, teha seda kuskil looduslikult kaunis kohas... selline võimalus nüüd ju olemas... kleit ei peax ka ilmtingimata valge olema...
Arvan, et kui juba abielluda, siis ka kallimate sõprade & lähedastega pidutseda veidi Minu suguvõsa niivõrd pisike (isa poolt ei käi mitte kellegagi läbi), et nende toitmisega muret pole ja kaasa suguvõsaga on see hea võimalus tutvust teha Peo korraldax suvel kuskil mereäärses talus, kus kohe paar päeva saax kohal olla, puhata & mängida Alkoholile panex minimaalselt rõhku...
Reisida ja end täielikult teineteisele annab pühendada ka edaspidi...

See kes olin eile, ei ole ma täna ja see kes olen täna, ei ole ma homme

murdjamees
skinnofiil

Viimane külastus: 1.12.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.12.2002 kell 15:13 Reply With Quote
Nu jah eelnevalt kasutatud pruudi puhul nagu tõesti ei tohikski kleit valge olla!Aga sellest reeglist vist üldjuhul ei hoolita.
Jama muidugi kui mõlemat head asja pidu ja reisi korraga lubada ei saa!Mina olen kaks korda peo valinud.Ja seda nagu jah rohkem suguseltsile mõeldes. Samas aga peab pidu olema kindlasti hästi korraldatud.Kui mingi tavaline läbu viinajoomise ja salatikaussi kukkumisega välja kukub siis on mõtekam ju soome laevareis teha -laevas näeb sama actionit piisavalt! Ma oma teises pulmas olin krt sunnitud poole kohaga pulmavana ka olema, sest kõik olid kuidagi kohmetud ja nagu arvestasidki sellega-naine oli pärast päris pahane!Üleüldse olen täheldanud et pikk ja väsitav pulmapidu pole vist õnnelikule kooselule parim algus.Ikka ju igasugu jamasid tekib.Pruuti peigmeest peaksid pulmas igatahes nagu külalised olema mitte kui korraldajad.
Kui veel korra juhtub selline sündmus tulema lähen küll reisile!
.

Pole olemas kaugeid ja kättesaamatuid kliitoreid, lihtsalt keel võib olla liiga lühike!

Virgin
Naine

Registreeritud: 01.09.2002
Viimane külastus: 3.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.12.2002 kell 15:33 Reply With Quote
Paistab, et enamus abiellunuid nüüd hoopis pulmareisi eelistavad... hmm, no mine sa tea... aga ega ma enne teada saa, kui ise korra järgi olen proovinud, et mis see etem siis on See nii kauge teema ka arvatavasti, et mõningate aastate pärast võin vanema & targemana hoopis teisiti mõelda...

See kes olin eile, ei ole ma täna ja see kes olen täna, ei ole ma homme

Bix
Kasutaja

Registreeritud: 05.12.2002
Viimane külastus: 21.06.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2002 kell 20:46 Reply With Quote
Mina sain omal ajal mõlemat! Pidasime maha uhke peo ja täpselt kell kaksteist peale tanutamist ja pärja minema viskamist lasime jalga.
Telk ja seljakotid seljas sai pikk tiir lõuna-eestis ära tehtud. Ilma igasuguse plaani ja eesmärgita. Näiteks piusa koobaste juures jäime vihma kätte ning läksime koobastesse vihmavarju. Tegime seal lõket ja keetsime suppi, aga koopalaest sadas kogu aeg liiva supi sisse. Magada seal ka ei saanud, seega läksime ja viskasime tollal remondis olnud piusa jaamahoone põrandale pikali. Hommikul saime just hommikuse miilustamisega ühele poole, kui remondimehed uksest sisse marssisid.

<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0234549 sekundit