Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  7    8    9    10    11    12  >>
Autor: Teema: Petmise andestamine
Leni
Friik

Naine
Registreeritud: 02.12.2005
Viimane külastus: 13.01.2019
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.09.2017 kell 11:39 Reply With Quote
Aga kui need ei ole sellised valesti tegemise asjad, lihtsalt mitte sobimise asjad? Isiksuslikud? Valesti ei ole midagi, aga lihtsalt teatud jooned kelleski tekitavad reaktsioone teises?

Näiteks mina vbl (postituste põhjal) jah ei valiks Sissyt omale elukaaslaseks kuigi ta on väga armas, aga lihtsalt teatud jooned mulle (kui ma oleks tema mees) vist aja jooksul tekitaks natuke sellise tunde, et ei tea kas ma kuidagi sisuliselt ka tähendan talle midagi või olen lihtsalt komplekt sobivaid omadusi ja ma võib-olla selle ajel kipuks ka otsima mingisugust vaheldust, jah vbl paljud inimesed otsiks seksuaalset sest see on selline lihtsaim viis mingit vaheldust leida. Konks ei ole seksis, aga oma maailma laiendamises, kui seda on võimalik mõista.

Samas SÜÜD ma küll ei näe siin Sissyl, miks ta peaks vabandama selle eest, kes ta on või kuidagi olema hoopis keegi teine et sobida kõigile igal ajal ja igaks tarbeks n-ö?

Mulle tundus, Reheline, et sa suht oled isiklikult vihane siin igas suunas jah, et kuradi naised Vbl ma lugesin selle emotsiooni sinna sisse ise.

View User's Profile View All Posts By User
reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 12.08.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.09.2017 kell 12:22 Reply With Quote
Oeh, tahan öelda ainult seda, et kuni süüd nähakse ainult teises, ei jõuta kuhugi. Kui tahetakse koos jätkata, tuleb üles leida need punktid, mis teises inimeses olulised on. Praegu on asi ilmselt liiga värske, läbi kumab vaid viha ja pettumus. Maailm varises kokku? Aga alati on võimalus, et peale sellist pauku muutub suhe hoopiski tugevamaks. Sellepärast peaks olema ettevaatlik, et seda võimalust ise ära ei rikutaks.
Loodame parimat ju

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 17.08.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.09.2017 kell 13:25 Reply With Quote
Vot see on ilus vastus.

Ma küsin ja küsin, et mida ma valesti tegin. Esimese aasta petmise osas ma tean. Meil olid halvad suhted kuna ma katsetasin teda, et ma ei valiks oma isa sarnast meest: kes on agressiivne, vägivaldne, kes ei oska alkoholi tarbida ja kes on mölakas. Ma viisin ta üle piiri, et näha kas ta lööks. Selle asja süü on olemas. Mind häirib vaid see, et ta ei rääkinud peale 5 aastast kooselu kui tahtis perekonda luua. See oleks võinud olla õige koht aususeks.
Erootilise massaa¾i osas mind häirib, et ta isegi mitte ei kombanud maad, kas ma seda tolereeriksin. Meil oli poeg alla aastane ja ta lihtsalt tundis, et vajab väikelapse ja naise kõrvalt vaheldust. Ok see selleks aga ka siis ta ei jaganud oma tegu. Lisaks otsustas edasi käia 1-2x aastas. Ka sel aastal Tais. Ta polekski rääkinud kui ma poleks saanud HPV-d.
Mind häirib, et ma ei saa usaldada ja ma ei tea kas äkki on veel midagi kuna ta valetas selle aasta sees lisaks 4x.
Valedetektori poolt on ta ise kuna ta näeb, et ma olen katki ja mulle kõigest sõnad ei mõju.

Ühesõnaga ta valetas jätkuvalt ja aastaid.

Miks ma jätkan? Ta on igapäevaselt inimene kes on olemas, kes aitab, kellele saab loota, tal on omadused mida ma hindan. Rahulikkus, ta on tark, ta on imeline pereisa. Ma lihtsalt ei suuda usaldada, austada ja ma olen pettunud. Ma ei suuda hetkel anda kaisus olemist, silitusi, kallistusi ja suudlusi... Temal on tunded ja mul on kahju, et ta on kurb AGA minu emotsioonid on hetkel nende valede tõttu surnud. Kuna ma eeldan, et kui inimene austab ja hoolib, siis ta sel kujul ei valeta. Ma tunnen, et ma olen kohe kolme lapsega ja ma ei suuda jätkata ilma turvatundeta. Turvatunnet ei saa tekkida kui puudub usaldus ja mul on hirm, et tulevikus seisan silmitsi sama asja ees aga siis vb on tal ka kellegi vastu tunded ja reaalselt lähekski kodu müüki. Mis mõte on kodu eest hoolitseda, see oma nägu vormida kui pead sees elama justkui elaksid üürikas?

Ma pole lugenud psühholoogia raamatuid erinevatest suhte vormidest kuna ma pole pidanud vajalikuks kuna olen oma meest armastanud, truu olnud ja teinud suhte jaoks kõik (me vaieldes ei solva teineteist, me ei muutu isiklikuks, me ei karju, ei löö, me räägime asjad selgeks ja lahendame probleemi). Meil on filmiõhtu, õhtud kus arutame suhte teemadel, poliitikast, majandusest... NAGU IKKA. Lisaks perega reisimised, üritused, jalutamas käimised. Iga nädal on perepäev. Jah meie vanemad elavad kaugel, seega käime koos kontsertil ka teatris vaid siis kui on lapsehoidja, tellitud meie koju tema ema või kui oleme lapsed saatnud minu ema juurde SAAREMAALE. Suhe nagu suhe ikka.

Ühesõnaga ma olen olukorras kus ma ei tee mingeid otsuseid enne kui ma pole asju enda jaoks selgeks mõelnud. Lisaks me räägime kord nädalas või tihendamini neil teemadel ja mõtleme kuidas edasi.
Ma tean, et suhe ei muutu endiseks aga ma mõtlen, et kuidas jätkata nii, et ma ei kibestuks ja ei langeks depressiooni. Tervis enne kõike!

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

Leni
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.09.2017 kell 13:56 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: sissy84
Ma pole lugenud psühholoogia raamatuid erinevatest suhte vormidest kuna ma pole pidanud vajalikuks kuna olen oma meest armastanud, truu olnud ja teinud suhte jaoks kõik (me vaieldes ei solva teineteist, me ei muutu isiklikuks, me ei karju, ei löö, me räägime asjad selgeks ja lahendame probleemi). Meil on filmiõhtu, õhtud kus arutame suhte teemadel, poliitikast, majandusest... NAGU IKKA. Lisaks perega reisimised, üritused, jalutamas käimised. Iga nädal on perepäev. Jah meie vanemad elavad kaugel, seega käime koos kontsertil ka teatris vaid siis kui on lapsehoidja, tellitud meie koju tema ema või kui oleme lapsed saatnud minu ema juurde SAAREMAALE. Suhe nagu suhe ikka.
Nii, ok, ma ka ei ole lugenud. Aga enda põhjal siis: minu jaoks su see "suhe nagu suhe ikka" kõlab väga orkestreeritult ja kiretult ja üldse mitte nagu ükski suhe mida ma olen kuidagi kogenud. (Jah, ma tean: kirg on olemas magamistoas. see on tore, aga see on pm jälle siis üks asi, mis on "nagu peab" ) Peaaegu selline tunne, et kõik käib mingite listide järgi: milline olla ise, milline peaks olema partner ja millist elu tuleks elada, et kõik oleks "nagu korralikel inimestel".

Kui teile mõlemale sobib see, siis on kõik ok, aga lihtsalt Sissy, kas ei või olla et mehel tekkis mingi selline oma maailma avardamise vajadus selle kõrvalt nt? Ma oma eelmises postituses vihjan, kuidas see võiks tulla (mul nt).

Võib-olla see aitab meest mõista natuke.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.09.2017 kell 18:09 Reply With Quote
Ma ei tea Leni kui pikk on olnud Sinu kõige pikem suhe aga tõesti see armunu õhkamine kaob ära.
Asemele tekib teineteise mõistmine, rahulolu ja turvatunne koos olles, üksteise soovidega arvestamine ja mõistmine.

Panin tähele, et kahekesi reisides tuleb tagasi ka armunu moodi õhkamine ja teineteise igapäevane imetlemine. Imetlemine, ilma, et üks osapool peaks teise vastu hea olema või kuidagi aitama.

Teisiti öeldes armumine teiseneb armastuseks ja seisneb tunnetes , et Sa oled kaitstud, vajalik ja oled oluline. Ja see on ka vastastikune. Ma ei ole eriliselt hea tunnete või ilu kirjeldamise osas. See on see kui kahel inimesel on koos olla hea ja ei teki momenti kus tekib valesti mõistmine.

Teist sõnu siis vb igavus ja ikkagi on vaja oma maailma avardada. Kui on vaja, siis on vaja. Siiski oma vajadustest ja soovidest võiks suhtes olles rääkida.

Leni
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.09.2017 kell 18:57 Reply With Quote

metsapull
master

Mees
Registreeritud: 08.01.2017
Viimane külastus: 1.07.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.09.2017 kell 20:49 Reply With Quote
Maeitea, kogu se fufloo on klaviatuuri tühja kulutamine.
Küsimus on, miks mees kõrvalt võttis? Järelikult meest erutas miskit rohkem.
Kindel on, kahjuks või õnneks, kuidas kummalegi osapoolele, et Teie suhtest enam kunagi asja ei saa.
VIGA on tehtud. See on TEHTUD.

Maeitea, mina ei üritaks lappida seda. Tegeleks rohkem iseendaga. Selline suhtelappimine ja sellele mõtlemine on asjatu energia- ja ajaraiskamine.

aga no mida ma ka tean

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 16.08.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.09.2017 kell 20:57 Reply With Quote
Tead sa suhteekspert mine tegele endaga sa paned juba väiksemagi probleemiga jooksu. Ja sinagi oled seda kalviatuuri kulutand minu arust isegi liiga palju, tühja mulli ja hala peale.
metsapull
master

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.09.2017 kell 21:03 Reply With Quote
No aga näe, eksperdi tiitel olemas ja puha. '

Ja no mis mina, mina olen niiehknii ammu juba kadunud hing. Sestap ongi mulle kõrvaltvaataja nõuandja roll jäänud vaid. Ise ma ju ei oska.

skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.09.2017 kell 16:52 Reply With Quote
Sa üldse ei proovi kaa, midagi ise, sest see on nii ebaturvaline ja võõras.Inimene õpib eksimustest sina aga oled niivõrd arg´, sest sa kardad ka õnnestumisi.
sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.09.2017 kell 18:02 Reply With Quote
Bull: kahjuks pole Sa isegi mitte teoorias tegija. Sinust oleks kasu kui oleksid vähemalt antud teemasse käivat kirjandust lugenud.
Lahku minna on õks kõige lihtsamaid lahendusi. Lahutuste protsent on üle viiekümne. Võibolla tasub teatud olukorras anda teine võimalus.

Ma ei ole valedetektori testi tegemas käinud ja seega ma ei torma otsuseid tegema. Ma endiselt mainiksin, et ilma sellel aastal selgunud valedeta ja suguhaiguseta oli suhe harmooniline ja igati suurepärane.

skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.09.2017 kell 18:18 Reply With Quote
Bull kui kõva vändagängster millal sa ise käisid arsti juures, sest mõned päris hullud haigused kulgevad suht sümptomiteta
näiteks mononukleoos millest võib edasi areneda sm siis igasugu seenhaigused mis õllejoomisega veel saavad hoogu juurde mis on nii meestel kui naistel, sissy mainis väga ohtlikku HPV-d mis põhjustab vähki, herpese erinevad vormid ka puudutusest võib saada kontaktherpese mitte ainult püksi
kas ma jätkan?klamüüdia, mükoplasmoos

metsapull
master

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.09.2017 kell 20:09 Reply With Quote
Otse loomulikult vallalise mehena olen kontrolliks ja kindluse mõttes külastanud mõned korrad eesti juhtivat meestearsti.

skingirl, sa oled üsna kodus nende haigustega millegipärast.

Kuid minu testid näitasid negatiivset ja ülla ülla viljakus üle 70%, mida tohtrihärra pidas kõrgeks. Niiet õlu tugevdab luid ja ka muid näitajaid.

Mis puutub sissy postitusse siis, said haiguse ka veel mehe käest või? No palju õnne, viisakas mees sul ikka, ei ole kitsi jagamast kõike.

skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.09.2017 kell 21:00 Reply With Quote
Äkki mind huvitab meditsiin aga
huvitav miks sina siis peret ei loo võid doonoriks ei lähe

metsapull
master

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.09.2017 kell 21:06 Reply With Quote
skingirl, sa muidu arukas naine, kuidas siis nüüd niisugune küsimus? Loobid sarkasmi?

pereloomeks ja doonoriks olemiseks ei piisa vaid headest viljakusnäitajatest.
Geenid peavad ka head olema, haritus, sotsiaalne lävimine, staatus jne. Kõik see on hoopis oluline.

reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 12.08.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.09.2017 kell 21:32 Reply With Quote
Bull ja lapsed

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

metsapull
master

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.09.2017 kell 21:40 Reply With Quote
Nojusttäpselt

seoses petmisega natuke teemasse ka:

Cheating is a personal decision. Some people will never cheat no matter how bad it is; others will cheat no matter how good it is!

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.09.2017 kell 01:57 Reply With Quote
Tänud tsitaadi eest, see läheb asjalike asjade ridadesse. Kummardan.

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.09.2017 kell 22:02 Reply With Quote
Paneks ka siia teemasse ühe mõttekäigu.

Kui mehed,naised keda on petetud on kõige ideaalsemad elukaaslased siis millest tuleneb see et kuigi kodust on võimalik saada super-puper keppi -kusjuures ilma krossigi raha maksmata on inimesed nõus maksma kõvat raha et maksta prostile kepi eest kellel jumala savi kes teda kepib...

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.09.2017 kell 01:10 Reply With Quote
1) sama naine 12 aastat ehk rutiin
2) saab kedagi uut ehk vaheldus
3) kui lapsed olid väiksemad, siis seks kord nädalas oli liiga vähe ühe osapoole jaoks
4) uudishimu ja vaheldus

Reede
Algaja

Mees
Registreeritud: 16.06.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.09.2017 kell 02:41 Reply With Quote
Eks ise peate klaarima, aga valedetektor oleks nagu liiast. Siit võib jälle küsimus tekkida, ehk hoiab naela kingas ja petab selle ära. Usaldus peaks kuidagi teisiti toimima.
skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.09.2017 kell 08:45 Reply With Quote
No aga kui tulebki välja ,et valetas aga enda arust ei valetanud,
valedetektor võib reageerida mille iganes asja peale, kas sa paned nüüd masinale kogu vastutuse.Kas sa usud masinat või usud meest.
Ka kohtus ei mõisteta süüdi inimest masina põhjal vaid konkreetselt reaalsete asitõendite põhjal.
On inimesi kes suudavad petta ära selle masina või vastupidi.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.09.2017 kell 12:50 Reply With Quote
Siis see vähemalt tuleb välja.
Masin reageerib inimese higistamisele, vererõhule, hingamisel tekkivale rindkere ja kõhulihaste liikumisele (mis valetajal erineb tõe rääkija omast). Jaan Huik on 90date algusest peale sellega tegelenud, seega kindlasti ta püüab aru saada kas inimene püüab masinat petta.
Lisaks kavatsen ma nii kodus kui ka kohapeal oma meest puistata. Ta võtab end enne riidest lahti ja ka jalanõud ära. Lisaks saan ma aru kui ta on rahustit võtnud. Ma ju tean milline ta on.
Lisaks ma olen öelnud, et kui petab ja vahele jääb on ta kõiges süüdi ja siis on KÕIK. Ma ei saa aru miks maksta suur raha selleks, et minna masinat lollitama. Lihtsam oleks endale tuhka pähe raputada.

officer
lollile ...üle mõistuse!

Registreeritud: 08.08.2006
Viimane külastus: 16.09.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.09.2017 kell 15:03 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Paneks ka siia teemasse ühe mõttekäigu.

Kui mehed,naised keda on petetud on kõige ideaalsemad elukaaslased siis millest tuleneb see et kuigi kodust on võimalik saada super-puper keppi -kusjuures ilma krossigi raha maksmata on inimesed nõus maksma kõvat raha et maksta prostile kepi eest kellel jumala savi kes teda kepib...

...see ei ole võimalik, kui vaimne tervis vähegi adekvaatselt paigas on!

"Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks." /Marcus Aurelius- T.-H.Ilves. EV President alates 09.10.2006/

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.09.2017 kell 20:16 Reply With Quote
Kõigepealt südamlikud tervitused

Oskad kohe alguses rikkuda kõik ilusa ja .....

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

<<  7    8    9    10    11    12  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0318899 sekundit