Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4    5    6    7  >>
Autor: Teema: Petmise andestamine
pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.01.2004 kell 08:52 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: tornaado
..andestada ehk võiks aga kus on asja mõte. Usaldus on ju kadunud ja usalduseta suhe...

Üks Lõputu Õudus (omast kogemusest)
usaldus taastub ajapikku, iseasi, kas sel lastakse taastuda

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

View User's Profile View All Posts By User
muvelin
turist

Naine
Registreeritud: 08.12.2003
Viimane külastus: 2.11.2012
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.01.2004 kell 09:38 Reply With Quote
petmist ei andesta . keegi ylalpool juba mainis, et kui petetakse, siis pole inimesed yksteise jaoks õiged ja targem on omateed minna. olen sellega absoluutselt nõus.

mingi aeg võibolla suudaksin suhtes edasi olla, aga usaldus oleks kadunud ja valmistaksin endale ainult rohkem hingepiinu.

don't trust anyone...even yourself...

holdme1s
Algaja

Registreeritud: 06.01.2004
Viimane külastus: 3.02.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.01.2004 kell 15:02 Reply With Quote
Andestada ju võib, (peaaegu) iga inimene väärib teist võimalust. Eks see sõltub võibolla sellest ka, kui head mälestused on jäänud temaga koosveedetud ajast. Üldjuhul inimesed ikka ei muutu, aga mine tea... kõik võib olla!
Lady
Kasutaja

Registreeritud: 18.08.2003
Viimane külastus: 27.10.2004
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2004 kell 16:40 Reply With Quote
Andestada võib - oi kui paljut. Aga usalduse kadumine on petmise juures põhiküsimus. Kuidas olla suhtes usalduseta? See ON LÕPUTU ÕUDUS. Usalduse puudumine sööb lõpuks suhte ära. Valik siis - kas aeglane surm suhtele või kiire lõpp? Kas lõpetada kui armastus kustunud või valusalt ja armastades?
trash
Kasutaja

Registreeritud: 08.01.2004
Viimane külastus: 21.03.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2004 kell 18:04 Reply With Quote
Oleneb kuidas defineerida petmist. Ma ei keela oma kallimal minna klubisse, sealt mingi tibin hankida, see kuhugi viia ja teha temaga mida süda lustib. Kuni see jääb vaid seksiks. Samuti ei meeldi mulle, kui võõras naine käib minu linade vahel, kui mind ei ole aga see põhjustab vaid kortsus kulmu, ei midagi enamat. Naiivne? Võibolla. Aga ma ei leia miks ma peaks piirama kellegi vabadust. Kui ta leiab, et tal on seda just praegu vaja siis palun väga. Ma tean ja usaldan teda piisavalt palju, et olla kindel, et ta tuleb alati minu juurde tagasi. Naiivne? Võibolla tõesti. Aga usun keelatud vilja teooriasse. Käis ta tõesti niimõnedki korrad külavahet. Enam ei lähe. Miks? Ei taha, sest kodus on parem. Ma tean, et võin teda usaldada ja uskuda, mida ta räägib, sest tal ei ole lihtsalt põhjust valetada. Kui aga ma peaks nägema ta silmis seda teatud sära siis pääseb mu ülimalt armukade pool valla ja see ei ole ilus vaade. Tema keha jagamine ei valmista mulle mingeid probleeme, tema enda jagamine ei tule aga kõne allagi. Call me insane

muvelin
turist

Naine
Registreeritud: 08.12.2003
Viimane külastus: 2.11.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2004 kell 18:08 Reply With Quote
minu jaoks on kyll keha ja hing yks tervik ja teise naisega seksimine, olgu see siis ilma tunneteta või mitte, on minu jaoks petmine.

don't trust anyone...even yourself...

püsimatu
püsiväärtustaja

Registreeritud: 07.09.2003
Viimane külastus: 9.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2004 kell 18:59 Reply With Quote
Aga mina olen trash`iga täitsa nõus...just nii

Tulnud eluteatrisse, istume rumalalt seljaga lava poole. Näeme kullatud sambaid ja kaunistusi, jälgime rahvast tulemas ja minemas, ja kui tuli lõpus kustutatakse, siis küsime endalt hämmeldunult:mis on kõige selle mõte?
R.Tagore

kuriKass
kõikehõlmav pimedus

Registreeritud: 25.03.2003
Viimane külastus: 20.06.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.01.2004 kell 02:02 Reply With Quote
Huvitav miks peaks usaldus kohe igaveseks kaduma? Hetkeks jah, kuid see läheb üle.

Born under a bad sign
With a blue moon in your eyes.

viidik
tütrekesega

Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 21.01.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.01.2004 kell 10:40 Reply With Quote
Mina olen ka trash'iga nõus. Väga hästi välja öeldud. Ka minu mõtted.

Kas keegi teab, kuhu minu pilt on saanud?

kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.01.2004 kell 12:01 Reply With Quote
trashi jutus on mingi iva, ka mina olin sarnane....ei tea kas just naiivsusest, ise leian et laiskusest pigem. Ma ei viicind lihtsalt tülitseda....ja mees tuli alati ka koju tagasi, võttis kaissu ja mõtles et kõik on OK. Aga minu tunded olid ammu kadunud tegelikult, sest väga kaua ikka sellist asja ei kannata küll...kui poleks olnud veel muid asjaolusid võibolla elaksime siiamaani koos, sest leidsin ka endale inimese mujalt, kelle jaoks ma polnud tühi koht....

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.01.2004 kell 12:07 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: viidik
Mina olen ka trash'iga nõus. Väga hästi välja öeldud. Ka minu mõtted.
Hmm, mul tekib sellisel juhul küsimus, et miks siis üldse kooselu ?!? Kui minu kõrvalt käiakse teisi panemas, siis milleks mina ? Sest minuga on KA hea ? Sest mina teen kodus süüa, hoolitsen laste eest ?!? Hm, selline elu kustutab ju varem-või hiljem tunded, nagu Kontorihiirgi kirjutas...

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

eero
sugumürsk

Registreeritud: 06.05.2002
Viimane külastus: 27.11.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.01.2004 kell 12:17 Reply With Quote
njaa ma ka ei leia sel juhul kooselul mõtet...milleks siis kedagi kindlat kui temast jääb väheks et pean kõrvalt panema?

www.ekore.ee

viidik
tütrekesega

Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 21.01.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.01.2004 kell 12:21 Reply With Quote
Ei pea, kullakesed, ei pea.

Kas keegi teab, kuhu minu pilt on saanud?

püsimatu
püsiväärtustaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.01.2004 kell 21:27 Reply With Quote
Ja minul tekkis küsimus, et kas teie elate siis inimesega koos ainult seksi pärast??
Niikui petab kohe läbi...

Tulnud eluteatrisse, istume rumalalt seljaga lava poole. Näeme kullatud sambaid ja kaunistusi, jälgime rahvast tulemas ja minemas, ja kui tuli lõpus kustutatakse, siis küsime endalt hämmeldunult:mis on kõige selle mõte?
R.Tagore

TKtydryk
Image by Cerruti

Registreeritud: 13.05.2002
Viimane külastus: 4.07.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.01.2004 kell 22:26 Reply With Quote
kunagi ammu...oli mul selline suhe, kus kohtusin oma noormehega hmm..korra kahe kuu jooksul (elasime teineteisest hmm...6-7 km kaugusel)
jaa...meil oli selline kokkulepe et me võime petta aga peame teisele sellest rääkima...tänu sellele me nii tihti rääkisimegi
aga ta ei olnud mulle ju siis nii oluline
aga praegu...ütleks et ei andesta...sest südames ma kindlasti ei andestaks,
aga see tunne...mis peale maha jätmist mind valdaks oleks veel hullem....igatsus...harjumus...kurbus...armastus...

oleksin pidand ta juba 4-5 uut võimalust tagasi maha jätma aga...ise ei kujuta oma elu pärast ette enam..

I just think that good things will happen if you are a good person, with a good additude, don`t you think? You think I`m naive?

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 9.08.2015
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.01.2004 kell 20:26 Reply With Quote
Mina olen kah trash'iga päri. Ja see ei tähenda sugugi, see vabaduse andmine, et kooselu oleks mõttetu. Et mina oleks vaid paik, kus nö käiakse magamas ja kus on tagala igaks puhuks. Kuigi eks tõsi ole ka see, kui ühine on vaid katus, mille alla elatakse ja elud jooksevad eraldi radu, siis on asjad vildakil.

Aga anda vabadus ja seda ilma ette ja taha pahutsemata teeb tugeva tugevamaks. Ja kui kaht inimest seob enam kui vaid kehaline külg, siis on suhted ka pisikeste viperuste kiuste püsivamad. Iga samm ei ole purustav.

Eks igaüks defineeri ka petmist isemoodi. Kord kõrvale minu jaoks seda ei tähenda. Aga näiteks "teine elu teises linnas nö teise naise ja lastega st. teise perega" oleks seda küll. Minu teadmata ja ühtäkki teadasaamisega.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
vantark
algaja

Registreeritud: 02.04.2003
Viimane külastus: 4.01.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.01.2004 kell 20:52 Reply With Quote
mida rohkem inimene mulle tähtis on, seda enam andestaksin ja sellest ma ei taha kuuldagi, et keegi tuleb mulle ise pihtima, no see on mu jaoks mõnitamine ja oma süümekate vähendamine mitte mingi ausus või midagi sellist. ok sain kogemata teada mossitaksin veic ja elu läheks edasi ja kui ma tahan selle inimesega edasi minna, siis andestan aga kui mul suht koht kama, mis ta on ja teeb, oleks selline asi lihtsalt hea põhjus maha jätmiseks

I saw a birdie in the sky, it made a poopoo in my eye, Im not mad and I dont cry, Im just glad that cows can´t fly

kennu
Friik

Registreeritud: 26.08.2002
Viimane külastus: 3.01.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.01.2004 kell 23:22 Reply With Quote
ei andesta petmist.... kui suudlemist või musitamist petmiseks nimetada... siis võibolla andestan aga kui sex.. siis on jalamaid uksest välja!! otsigu keegi teine kes on parem. Isegi kui andestaks siis jääb see mulle südamesse ja seda on liiga raske sealt välja saada või sellega elada edasi!

kodukiisu
kiire putukas

Registreeritud: 01.09.2003
Viimane külastus: 17.10.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.01.2004 kell 14:48 Reply With Quote
ma ei saa aru sellest, et paljud, kes siin väidavad, et nad andestaksid petmise, ütlevad, et kui suhe tugev ja ikka armastatakse teineteist siis on olulisem partneri heaolu ja kui temal on tahtmine petta ju siis mina olen süüdi ja las ta petab????

minu suhtes oma mehega on midagi enamat kui vaid seks ja kuigi armastan teda üle kõige ei suudaks ma talle andeks anda seda kui ta minu kõrvalt veel kellegi teisega magaks... minu jaoks on see lihtsalt vastuvõetamatu. tekitaks just selle tunde, et mina mingi varuvariant olen, kes süüa teeb ja last kasvatab.
Eriti vastuvõetamatu oleks see veel sellepärast, et me seda asja arutanud oleme ja tema samamoodi arvanud on, et ainuke põhjus lahkuminekuks oleks see kui mina petaks või kui ma peaks muutuma mingiks virisevaks ja vinguvaks ja mõttetult armukadetsejaks, mida aga tõenäoliselt ei juhtu.

vantark
algaja

Registreeritud: 02.04.2003
Viimane külastus: 4.01.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.01.2004 kell 15:50 Reply With Quote
kodukiisu sinu jutust tuleb välja et armastus=sex
see on ainult 1 osa ju ja andestamine näitab ka lihtsalt inimeses olemust, kättemaks ja viha on väikestele inimestele

I saw a birdie in the sky, it made a poopoo in my eye, Im not mad and I dont cry, Im just glad that cows can´t fly

Lola69
Võrrandi muutuja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.01.2004 kell 18:16 Reply With Quote
Tjah, minul on kah tunne, et armastust võrdsustatakse seksiga, ka kui raiutakse vastupidist (ju vist ettekujutuse vili, sest enamat ta peaks sisaldama) ja siis saabki ka korrast kõik äkki otsa. Kohe on variandid ja varuvariandid.
Armastus ei ole must-valge. Pigem särab tuhandetes toonides ja nende hulgas on igatsugu värve.

Ja eks ole ka nii, et plikast peast on hea asjadest arvata. Mõtlesin mina ka kunagi veidi teistmoodi, kuigi andestus on mulle alati tuttav olnud. Aga aeg teeb ka oma töö. Ja elu ja abielu jagavad kogemusi. Ja õpetavad südamepõhjani armastama ja ka asju andestama.

Teooria tugevus ei tähenda veel seda, et see praktikas ka alati töötab. Ja õige on.

Kas armastus üle kõige ei lase südames andeks anda ka üht korraks juhtund kõrvalepõiget? Siis ei ole see ka üle kõige. Üle kõige on siis armas pigem Omanik iseendas.

kodukiisu
kiire putukas

Registreeritud: 01.09.2003
Viimane külastus: 17.10.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.01.2004 kell 22:41 Reply With Quote
Muidugi see on see, mida ma hetkel arvan. Kes teab ehk mõtlen 10a pärast samamoodi, aga siis MINU jaoks tähendaks see ka seda, et minu tunded tema vastu on jahenenud...

Lola69
Võrrandi muutuja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.01.2004 kell 23:46 Reply With Quote
Ei, see ei pea tähendama jahenenud tundeid. Pigem võib-olla veelgi suuremat sidet ja seotust. Kokkukuuluvust. Ühtekuuluvust. Südamepõhjast ja südame järgi. Mida peaga võttes purustada ei saa.

Ja ikka jõuan ma tagasi sinna, et eks petmise mõiste on ka erinevatele inimestele ja paaridele erinev. Üks käik "kõrval"voodisse minu jaoks seda ei tähenda. Küll aga näiteks see kord juba mainitud teine elu teise naise ja palsega teises linnas. Juhtub elus ka selliseid asju.

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.01.2004 kell 00:25 Reply With Quote
Selleks, et "andestada", peaks olema ka "õigus" selleks. Ehk eeldab mingisugust lepet või nõudeõigust mingisugusele käitumisele.

Pikantne lugu, igal konkreetsel juhul on asi varieeruv.

Ise lähtuks väga tõenäoliselt vastavalt kokkuleppele, olen aja jooksul õppinud enda emotsioone ja suhtumist radikaalselt kontrollima.

püsimatu
püsiväärtustaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.01.2004 kell 09:11 Reply With Quote
Kokkulepe...ja abielu on nagu tehing...eks ta mõnes mõttes ole...kuidas kellegile ja olenevalt kokkuleppest...muig

Samas võib ju mõelda ja kirjutada, et teen nii...ja mõtlen nii, nagu tunnen, kuidas kunagist käitunud...kuid iga seik on erinev...midagi ei kordu täpselt ja oma käitumist ja reaktsioone ei saa ette aimata...mine tea võib-olla muutun ka kunagist veel väga armukadedaks...

R.Tagore

<<  1    2    3    4    5    6    7  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0340030 sekundit