Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: Minu mälestus?
Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.01.2004 kell 15:42 Reply With Quote
Minu mälestus?

Jäin siin ühte asja mõtlema.
Juhtus kord üks väike õnnetus, mida ma siiani ei suuda meenutada. Olen küsinud selles osalenutelt, et mis juhtus.

Täna hakkasin ühele sellest rääkima ja avastasin, et see ei ole minu mälestus. See oli kellegi teise oma, mille ma olin endale võtnud. Ma arvasin, et see oli minu oma.

Teil ei ole nii juhtunud? Et Te avastate, et teise mälestus on Teie arvates nagu Teie oma?
Kui saite nüüd aru, mida ma selle all mõtlesin ..

/me jätkab nüüd mõtlemist teemal: "mis juhtus".

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage OTSINGUT

View User's Profile View All Posts By User
kodukiisu
kiire putukas

Registreeritud: 01.09.2003
Viimane külastus: 17.10.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.01.2004 kell 23:14 Reply With Quote
/me ei saand kohe mitte miskit aru, mis sa küsisid, et juhtus õnnetus aga mitte sinuga või?

mul oli 15-aastasena selline lugu, et sõitsime sõbrannaga rattaga (tema seisis pakiraamil) ja järku kukkusime - tema hüppas maha enne kui kukkusime aga mina kukkusin peaga vastu maad (mina olin ilma kiivrita, sõbrannal oli kiiver) ja mina ei mäleta mitte midagi - kus ma kukkusin, kuidas kukkusin, miks me sinna läksime jne aga olin KOGU AEG ärkvel - st koomas ple olnud ega teadvuseta vist kah mitte - me olime sealt kus me läksime kuhu iganes me ka ei läind jalgsi tagasi tulnud ja mina olin terve tee nagu seniilne sõbrannale korrutanud, et mul pea valutab ja et mis juhtus
kusjuures see juhtus soomes (rootsikeelses piirkonnas) ja ma ei saanud arstist kah sõnagi aru nii, et ma ei tea siiani mis juhtus

aga teiste mälestusi vist üle pole võtnud, praegu vähemalt ei tule ette küll. kuigi mu ema jutustab ühte lapsepõlve lugu - üks lollus millega mina hakkama sain - jutustab nii et mu vend seda tegi ega ma kade pole kah, las sis arvavad et tema tegi

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.01.2004 kell 23:56 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Kayleigh´n I
Teil ei ole nii juhtunud?

Ei ole juhtunud. Aga see on suht levinud asi, et mälestused moonduvad jne.

Sellepärast valedetektor näitabki aiateibaid, mitte tõde.

vantark
algaja

Registreeritud: 02.04.2003
Viimane külastus: 4.01.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2004 kell 00:15 Reply With Quote
päris nii pole juhtunud aga olen uskunud teiste valesid selle kohta, mis toimunud on, enam loodan et nii ei juhtu, usaldan vaid ennast

I saw a birdie in the sky, it made a poopoo in my eye, Im not mad and I dont cry, Im just glad that cows can´t fly

winter
Algaja

Registreeritud: 05.01.2004
Viimane külastus: 9.04.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2004 kell 00:44 Reply With Quote
see on yks hea ja põnev teema.
endal mul on olnud sarnaseid juhtumeid kyll. olen võtnud yle teiste inimeste juhtumeid ja mõtteid ja neid hiljem enda omadeks pidanud. ja alles pärast pikka mõtlemist olen jõudud järeldusele, et need asjad ei ole ikka päris nii olnud.
ja kusjuures ysna tihti on olnud nii, et ma ei võtagi teiste elust syndmusi, vaid mu aju suudab neid kuidagi ise genereerida ja uskuma panna, et olen seda teinud ja seal olnud. nagu unenäod, mis tunduvad tõelised. imelik on ikka see inimene.
segane tekst tuli vist.

kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2004 kell 00:58 Reply With Quote
Ei oska praegu kah konkreetset asja meenutada, kuid tean, et minuga on ka nii olnud...st nagu minuga oleks olnud...
ilmselt ikka unes siis läbi elatud teistelt kuuldut...

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

kuriKass
kõikehõlmav pimedus

Registreeritud: 25.03.2003
Viimane külastus: 20.06.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2004 kell 06:36 Reply With Quote
Kuna ise ei mäleta mis juhtus siis lood tunnistajate ütluste järgi endale mälupildi.
On juhtunud.

Born under a bad sign
With a blue moon in your eyes.

tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 1.08.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2004 kell 11:40 Reply With Quote
Ei mäleta küll, et midagi sellist oleks olnud. Kõik mis minu mälus, on ka minuga toimunud ja tean seda üsna selgelt.

Kuigi mul endal on kahtlus, et lapsepõlves on miskit juhtunud, mis on mälus kinni ja mida aju ei lase mul meenutada. Aga see hoopis teine teema.

Selliseid asju on paar korda küll juhtunud, et ma pikema aja möödudes mingit pisiasja ei mäleta ja kaasa siis meelde tuletab, et selline asi juhtus Pärast tuleb endal kah meelde, et oli nii jah

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

püsimatu
püsiväärtustaja

Registreeritud: 07.09.2003
Viimane külastus: 9.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2004 kell 12:01 Reply With Quote
Kuidas ma nüüd seletan, üldse segane...Kui miski ei meeldi ja on väga ebameeldiv, siis oskan, ma ei teagi kuidas see toimib, unustada ja teistele omistada...Ma ei võta mitte mälupilte endale...vaid vastupidiselt kleebin enda omad teistele, jäävalt ja edukalt...

Tulnud eluteatrisse, istume rumalalt seljaga lava poole. Näeme kullatud sambaid ja kaunistusi, jälgime rahvast tulemas ja minemas, ja kui tuli lõpus kustutatakse, siis küsime endalt hämmeldunult:mis on kõige selle mõte?
R.Tagore

MonaLisa
mõtlik kasutaja

Registreeritud: 01.01.2003
Viimane külastus: 20.05.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2004 kell 12:01 Reply With Quote
..kuna olen pisteliselt päevikut pidanud, on vahel huvitav lugedes meenutada- hmm..kas see tõesti juhtus minuga??

Ja tuli meelde üks seik lapsepõlvest - minust palju noorem õde hakkas mulle seletama, mida ma tema mäletamist mööda olin teinud, kui teda ennast veel polnud (tema jutt erines minevikust üsnagi kardinaalselt)

Kayleigh´n I
eriline mõrd

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2004 kell 20:22 Reply With Quote
Kodukiisu!
Näide elust enesest. Juhtus üks väike õnnetus. Kukkusin ja kaotasin mõneks ajaks teadvuse. Pärast siis küsisin mõndade sealolnud ja näinute käest, et mis juhus.
Ükspäev töö juures sõbrants küsis, et kas ma olen veel midagi mäletama hakanud. Ma siis seletasin, et üks helistas arstile ja ma isegi kirjeldasin talle seda helistajat. (Kuid see ei olnud minu kirjeldus vaid ühe teise inimese. Ja see kirjeldus tuli hiljem.) Aga asi selles, et ma sel ajal ju teadvuseta olin. Ma arvasin, et mina nägin, kui helistati. Tegelikult ma nägin tükk aega ühte ainumast inimest ja tema istus kogu aeg minu ees. Teiste kohta ma ei mäleta mitte midagi .. Ainult seda, kuidas ta rääkis, et ta mulle eriti otsa ei vaadanud, et ta kordas palju ühte ja sama küsimust.
Ma tean, mida teised tegid. Ma tean, et mõni seisis kohe seal samas, mõni seisis trepil. Aga see teadmine ei ole minu mälestus, nagu ma vahepeal arvasin vaid teiste muljed, mis ma enda omaks võtsin, kui minu mälestused. Paljusi asju ma aga ei saanud mäletada, sest ma lihtsalt ei näinud, tajunud ega olnud üldse teadvusel ..
Kui sa nüüd mu seletusest aru saad..

Nagu MonaLisa kirjutas, et tema õde meenutas aega, mil teda ennast ei olnudki. Arvates, et see oli tema mälestus.

Kurikass ütles kah asja väga selgelt ja lühidalt välja

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.01.2004 kell 19:38 Reply With Quote
Kay....need siiski on sinu mäletsmised isegi kliinilisessurmas olnud inimene on mulle rääkinud asjadest,mida ta tegelikult ei peax mäletama

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

Kayleigh´n I
eriline mõrd

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.01.2004 kell 20:11 Reply With Quote
Ma tegelikult eriti ei usu.
Sest ainuke inimene, keda ma nägin, oli marx. Aga ma võin öelda teile, kus teised olid.
Aga imelik asja juures ongi see, et ma ei näinud kedagi peale ühe inimese. Aga ma tean, kus nad olid ..

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.01.2004 kell 20:31 Reply With Quote
...ett nagu kuidagi topelt teadmine ja mälupilt?
siis ehk on seost kuidagi kellegi jutuga

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

Kayleigh´n I
eriline mõrd

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.01.2004 kell 21:17 Reply With Quote
Seda ma just oma jutuga mõtlesingi.
Et kuna ma ise ei mäleta, siis ma kuskil etapis omastasin teiste mälestused endale. Ja arvasingi, et need on minu omad.

Lii001
õnnelik ja endaga rahul

Registreeritud: 20.04.2003
Viimane külastus: 27.08.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.08.2005 kell 02:29 Reply With Quote
see siis tõestuseks, et me teeme läbi palju elusid...

Ärge kunagi pyytke muuta asju, mis teist ei olene...

JoanMadou
pixie

Registreeritud: 22.11.2004
Viimane külastus: 10.10.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.02.2006 kell 02:48 Reply With Quote
Mälu 'üle võtnud' ma niimoodi ei ole. Aga unenägusid tõeks pidanud olen küll. Veel väiksena nägin unes et lastetoa aknalaua pealt ennast teatud nurga alt ära lükates oskasin lennata. Järgmine õhtu olin kindel et olin seda eelmine õhtu teinud ja ei saanud aru miks ma mütsti ja mütsti maha kukkusin. Praeguseni 'mäletan' selgelt kuidas ma lendasin.

Neid juhuseid on veel olnud, praegu ei tule meelde mis täpselt. Ähmaselt mäletan et kunagi olen kallima peale vihane olnud millegipärast mida ta minuga unes tegi. Või oli see ka unes?

Let's go save the world guys!

Tsirkusemoor
Algaja

Naine
Registreeritud: 02.11.2005
Viimane külastus: 8.02.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.02.2006 kell 18:16 Reply With Quote
Päris niimoodi pole olnud, aga minuga on juhtunud selliseid lugusid, et minnes kuskile, kus ma olen esimest korda, aga ma tean, et olen seal olnud ka varem, sest tean täpselt, kus miski asub jne... Ntx sõbranna tallu sõites teadsin ma täpselt, et olen seal varem käinud, kuigi tegelt ei olnud...Ja siis ma kysisin veel neilt, et miks nad neid hõbeehteid pole pööningult alla toonud... Neil oli seal vana kummut ja selle sahtlis oli mitu prossi ja mõned sõrmused....mina, kes ma kunagi seal käinud polnud, teadsin seda vastupidiselt seal elavatele inimestele
Ja kui meil autoõnnetus tuli, siis ma sõin shokolaadi- bountit- ma olen hirmus magusasõber ja KUNAGI ei jäta poolt shoksi alles...aga sel hetkel ma mõcin, et kui meil nyyd autoõnnetus tuleb, siis mul läheb shoks kurku jne ning panin shoksi taskusse....Siis tegin suicu...ja äkki mõtlesin, et kui meil nyyd autoõnnetus tuleb, siis kukub mu suic auto salongi ja keegi võib kõrvetada saada või võib koguni miski põlema minna ning viskasin suicu aknast välja.... 2 sekundit hiljem sõitis meile sisse masuudiauto....
Enam pole minuga selliseid asju juhtunud, aga viimati teadsin ma kindlalt, et yhe mu kolleegi laps on haige...kohe tõsiselt haige(leukeemias), soovitasin neil isegi vereproovi andma minna....siis asi selguski....

Elu on igatahes huvitav

earthland
earthland

Registreeritud: 16.01.2006
Viimane külastus: 30.05.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.02.2006 kell 10:20 Reply With Quote
minuga on selline imelik lugu, et ma... näen nagu tulevikku vahest. Mitte nii, et kes sureb ja mis juhtub sellel päeval, aga suvalistel hetkedel käib mingi välgatus peast läbi. Näiteks nägin eelmisel aastal (vist) korraks kuidas kodu-keset-linna liis ütles:kui nüüd üksikasjadesse mitte laskuda, siis ei ole... ja ta ütleski seda sel õhtul teleris. Aga tegelikult oli see juba varem linti võetud. Mälestustega on asi veidi keerulisem, kui olen vahest mõnda väga isikupärast inimest näinud, tean kuidagi, umbes, milline minevik tal olnud on (lihtsalt ühe sõnaga, hirmus või jube või õnnelik...)

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0185201 sekundit