Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: Ee... Vägistamine...
Lokelan
Kasutaja

Registreeritud: 18.02.2004
Viimane külastus: 13.03.2007
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.02.2004 kell 23:22 Reply With Quote
Ee... Vägistamine...

Tegelt, mai tea, kas seda siia alla saab panna aga mujale ma kah ei osanud seda teemat panna.. No ja võibolla see võetakse üldse maha
Igatahes...
Miks on osad mehed nii vastikud ja vägistavad? Mul vägistati just paar päeva tagasi üks tuttav ära ja ta ei julge isegi menti asja anda. Kardab isegi oma vanematele sellest rääkida. Ma saan aru sellest, et häbi on jne... Aga ometi pole ju enamikel juhtudel neiud selles süüdi.
Muidugi on ka osasid selliseid õrritajaid, et umbes, nii ja naa ja kui asi tegudeni läheb siis hiljem süüdistavad enda vägistamises...
Tahaks nagu aidata aga ei oska kuidagi..

jjjjj

View User's Profile View All Posts By User
tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 1.08.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.02.2004 kell 00:45 Reply With Quote
Ega eriti ei saagi aidata. Kui ta otsib sinult tuge ja tahab sinuga rääkida sel teemal, siis pead lihtsalt olema hea kuulaja. Kui vajab nõuannet, siis anna talle seda...aga midagi otseselt teha küll ei anna.

Üks võimalikest varjantidest on pöörduda veel psühholoogi poole. Psühholoog peab jääma anonüümseks ja ei tohi midagi edasi rääkida. Ja fakst on see, et hingeline trauma on pärast sellist asja ikka väga suur ja turgutamist ta tahaks. Psühholoog oskaks vast ka kõikse paremini nõu anda ja hirmudest üle saada. Aitaks ehk ka vanematega rääkida. Mida iganes. Üksi põdedes ei pruugi ta sellest terve hingega välja tulla.

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

Siku
Kasutaja

Registreeritud: 16.02.2004
Viimane külastus: 6.08.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.02.2004 kell 08:11 Reply With Quote
NOh endal päris asi tegudeni ei jöudnud, aga oli niiiiii lähedal, önneks sain teise kätt hammustatud ja karjusin siis niiiiiiii kövasti et teine vennike vist pool surnuks ehmus, ja ma panin kohe kimama...olin 16 ja see kes peaaegu vägistas oli mu parima söbranna kutt ....Traumad olid juba sellest ei tea kui suured, päris mitu aastat, aga nyyd olen täitsa yle saand, isegi ei mötle selle peale enam. Ja ma ei rääkind kah sellest peaaegu kellelegi va. hiljem omale mehele....peale seda rahunesin maha kui mees ytles et kui järgmine kord näen seda tyypi, siis ma sikutaks teda varrukast ja ta lööb raisa maha
kurat
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 21.01.2004
Viimane külastus: 20.05.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.02.2004 kell 08:33 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Lokelan
Miks on osad mehed nii vastikud ja vägistavad?

Sellepärast, et nad teavad, et tibid ei julge politseisse ega vanematele teatada! Aga politseile teatamine oleks siiski õige, sest seesama maniakist vägistaja vägistab võibolla kuu aja pärast mõne su järgmise sõbranna jnejne ja jätkab seda niikaua kuni keegi tega trellide taha pista ei lase.

Su sõbrannal oleks õigem arsti juurde minna, vaadata kas tal mõnda tõbe küljes ei ole ja politseisse samuti. Selleks, et säästa teisi sellest mis temaga juhtus.

Jõud
Algaja

Viimane külastus: 17.10.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.02.2004 kell 08:38 Reply With Quote
Arvan samuti arst ja politsei tuleb läbikäia.
Siku
Kasutaja

Viimane külastus: 6.08.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.02.2004 kell 08:40 Reply With Quote
Kujutan ette kui raske see talle on...
tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.02.2004 kell 09:17 Reply With Quote
Raske või mitte, aga seda peab tegema. Nii politseiga rääkima, arsti juurde pöörduma, et uurida, et mingit haigust poleks, nagu eespool mainitud. Arsti juures ta peaks käima terve aasta aeg ajalt kontrollis. Kõigil haigustel on oma peiteaeg, osadel pool aastat ja rohkemgi. Parem oleks siiski pidevalt ennast kontrollida lasta. Kui aasta pärast vägistamist pole midagi välja tulnud, siis pääses piiga ilma haigusteta...hiljem juba ei löö midagi välja.

Teine asi on hingeline trauma. See on sama jube kui mõni füüsilist sorti haigus. Kui mitte jubedamgi. Ka sellega peaks ta minema arstile. Pühholoogid peavad tagama anonüümsuse ja nemad ise ei tohi asja avalikustada. Nii et karta, et siis kõik välja tuleb on mõttetu. Ka hing vajab ravi kahjuks.

Ja loomulikult hinge haavad parandab ka aeg. Kui parandab ja kui on alguses kohe abi saadud. Paraku kui midagi ette ei võta, siis võib asi terveks eluks põntsu panna. Ei saa pärast meesterahvaga voodis toimetada, ei suuda orgasmi saada jne jne. Mingit normaalset pereelu on siis raske luua.

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

madu
ületamatult kitsarinnaline

Registreeritud: 09.07.2003
Viimane külastus: 18.10.2012
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.02.2004 kell 09:34 Reply With Quote
Politsei, naistearst ja vajadusel psühholoog!

kuradiga 100% nõus - kui vägistatud ei tunneks ennast süüdi (kui inimene on öelnud "ei", siis tema tahte vastane vahekord on vägistamine ja "ei"-ütleja ei ole süüdi!) ja pöörduksid politseisse, siis võib-olla hakkaksid vähemalt mõnedki haiged mehed mõtlema ja jääks tegu tegemata.

Vägistamine on kogemus, mis jätab jälje kogu eluks. Psühholoogi poole pöördumine võib väga-väga kasuks tulla!

madu,
eemaldaks omakohtu korras vägistajatelt nii mõnedki munad või karmimal juhul ka teised kehaosad...

"Isane peab olema karvane, haisev ja väga resoluutne."
Aleksei Turovski, Drosophilate (äädikakärbeste) partnerivalikust

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.02.2004 kell 10:51 Reply With Quote
Suhtumisega, et politseid ja arsti nagu asjasse segada ei tahaks, valatakse teeglikult vaid õli tulle ja antakse vägistajaile omamoodi signaal, et asi on OK ja igati lubatud. Tekitab karistamatuse tunde.

Hingetrauma on ja jääb, seda ei saa niisama olematuks muuta, küll aga saab aidata ja võib-olla teadmisega ja traumaga elamist kergemaks muuta.

Seega igati nõus eelkõnelejatega, et naistearst ja politsei on kohad, kuhu peaks pöörduma. Ja psühholoog ka vaevalt et mööda külgi maha jookseb.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
kapten
Algaja

Registreeritud: 08.02.2004
Viimane külastus: 22.02.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.02.2004 kell 12:15 Reply With Quote
mind on küll mõni tüdruklaps vahest vägistanud ja ma loodan,et seda veel tehtax
madu

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.02.2004 kell 13:26 Reply With Quote
Vabandust, ei saanud kommenteerimata!

kapten, tuletaks igaks juhuks meelde, et vägistamine on vahekord ühe osapoole tahte vastaselt, st vägisi! Järelikult ühele osapoolele vastumeelne.

Ju ma olen väga kitsarinnaline, aga antud hetkel tundus see "nali" natuke kohatu

kapten
Algaja

Registreeritud: 08.02.2004
Viimane külastus: 22.02.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.02.2004 kell 13:41 Reply With Quote
Miks arvatakse,et kui oled mees...siis tingimata alati tahad??? USA (very diip tegelt!)kohtupraktikas on naist karistatud meesteraffa vägistamiseses...tõsi,tegemist oli vägistajapoolse kollektiivse tegevusega ...
SRY,ei tee ma nalja....olen (mitte just juhuslikult) 13a tütre isa

Lokelan
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.02.2004 kell 13:56 Reply With Quote
Ma võin loll olla aga kuidas siiski saab naine meest vägistada
Olen täitsa nõus, et peaks minema ja tegema naid asju (politsei, arst, psüholoog) aga kui neiu ikkagi seda ei taha teha kohe kuidagi.. Kuidas teda selles ehk veenda?
Et kui üldse tohibgi veenda..

jjjjj

susanna
Susanna-I'm crazy loving you

Registreeritud: 02.02.2004
Viimane külastus: 13.05.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.02.2004 kell 14:13 Reply With Quote
arvan , et kindkasti tuleks arsti juurde esmakorras ruttu pöörduda, soovimatu raseduse pärast ja ka haiguste. noortekabinetid soovitavad ka spetsialiste, kes aidata saavad.
sõbrannale mure usaldamine on isegi suur samm edasi, aga oleks hea, kui keegi erapooletu ka aidata saaks. minge koos, siis on kergem.

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.02.2004 kell 14:20 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Lokelan
Ma võin loll olla aga kuidas siiski saab naine meest vägistada

Saab küll!!!
Kui teemast kõrvale põigata, siis tuleb meelde üks lõbusatooniline reaalselt juhtunud lugu, aastaid tagasi: üks memmeke - (vanust enam ei mäleta) lõuna - eestis varitses tulirelvaga seenelisi ja mehi metsatukas, ja ähvardades tülitas mehi. Khmmm. Teatud eesmärkidel.

Aga on ka jõhkramaid versioone.

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.02.2004 kell 14:24 Reply With Quote
Olen sussannaga nõus. Võikside algatuseks koos minna, kui sul vähegi aega on Lokelan. Kõikse enne ehk targem psühholoogi juurde minna ja tema kaasabiga siis veenda teda politsei ja naistearsti poole pöörduma. ma ei tea, järsku teil keski vanem täiskasvanud tuttav, keda usaldate ja kelle poole saaks pöörduda ja tema aitaks siis omalt poolt kaasa ja oleks toeks ja aitaks arstide juurde aegu kinni panna ja politseiga rääkida. Arvan, et siin oleks vaja juba kogenud ja täiskasvanu abi kõrvale.

paharet
Algaja

Registreeritud: 17.02.2004
Viimane külastus: 17.03.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.02.2004 kell 14:31 Reply With Quote
Probleem on täitsa olemas ja ei vähene, kui keegi midagi ette ei võta. Selles olen kuradiga nõus.

Mis puutub meeste vägistamisse siis, kui ma ei eksi on Inglismaal naisvägistajate rühmitus lausa olemas. See ei ole nali.

Deiviidas
Hundi aaria ooperist Tagahambad

Mees
Registreeritud: 12.12.2003
Viimane külastus: 7.02.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.02.2004 kell 21:00 Reply With Quote
Miks mõned vennad naissoost isikuid vägistavad? Alustaks sellest, et haige mõistus ei hüüa tulles. Perverte ja ilgelt haigeid inimesi on maamunal nii palju, ning nende tegemiste põhjustest on raske aru saada või seal ei olegi õieti, millestki aru saada.
Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.02.2004 kell 21:30 Reply With Quote
Deiviidas ütles kõik juba ära!
kati
1188

Registreeritud: 05.10.2003
Viimane külastus: 20.05.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.02.2004 kell 21:39 Reply With Quote
Mul sõbrants vägistati kahe mehe poolt ja teda aitas ainult aeg.
Rääkida ta sellest eriti ei soovinud ja õnneks ta ise nii tark oli ja kohe arsti juurde läks.
Menti ta ei andnud...kartis,ütles vaid,et ega see tegu olematuks tee ja mingit karistust nagunii ei tule.

Kui inimene iseendaks jääb,siis jääb talle palju.

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Poputaja
Kollanokk

Registreeritud: 20.02.2004
Viimane külastus: 20.02.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.02.2004 kell 02:25 Reply With Quote
Esiteks, võtan omak süü. olen mees.

Teiseks. Ütlen et naine ei pea ei ütlema, normaalne mees saab sellest ei'st ilmagi aru.

Mida öelda neiule keda mingi haige värdias on vägistanud? Ei oskagi kahjuks...
Liigitada kahjuks ei saa, mõni politseinik võtab seda tõsiselt, nagu oma tütre puhul ja mõni mitte....Mõni psühholoog vajab ise ravi ja mõni suudab abi anda.

Igatahes, see neiu peaks veenduma, et mehed pole saelliseid ja haigeid on isegi inglite hulga.....

Ma ei allu ajupesule.

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.02.2004 kell 02:41 Reply With Quote
Lokelan,sina saad vaid toetada hetkel teda oma olemasoluga

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

madu

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.02.2004 kell 09:37 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: kapten
mind on küll mõni tüdruklaps vahest vägistanud ja ma loodan,et seda veel tehtax

Tsitaat:
Miks arvatakse,et kui oled mees...siis tingimata alati tahad???

Ei arvatagi, et mees alati tahab. Kommenteerisin sinu esimest postitust ("loodan, et veel tehtaks" ). Vägistamine, paraku, on sunniviisiline vahekord. Sinu postitusest sinu "vastumeelsus" küll ei ilmnenud.
Vabandust, kui eksisin. Olen vägistamise ja ka ohvritega väga lähedalt kokku puutunud. Ju ma reageerisin just selle tõttu üle, kuna ma tõesti ei leia selles midagi naljakat.

kodukiisu
kiire putukas

Registreeritud: 01.09.2003
Viimane külastus: 17.10.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.02.2004 kell 03:56 Reply With Quote
No ma ei saa aru, mis tähendab, et enamjaolt pole naine ise süüdi - krt kui naine ütleb ei siis tähendab ei ja kui seda eiratakse on vägistamine - olenemata sellest mis ta enne seda tegi!!!

Kui keegi astub sinuga vahekorda kui sina sellele vastu oled või sellest teadlik pole/võimetu selle vastu midagi ette võtma siis on see igal juhul vägistamine. Siin Eestis tõenäoliselt on jah suht keeruline asi politseisse anda- sest Eestis sulle naerdakse näkku aga arenenumates riikides - nt Inglismaal ja Usas on see suur kuritegu ja kui vägistamist kuidagi tõestada siis saab kannatanu miljoneid kahjutasu, mis muidugi ei korva vaimset kahju...
Miks mehed seda teevad? Samal põhjusel, miks mõrvatakse, vandaalitsetakse ja vägivallatsetakse- igasuguseid troppe leidub kahjuks ja loodan, et need tropid kõik mis teevad ka tagasi saavad kunagi!

Lokelan
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.02.2004 kell 11:13 Reply With Quote
Õigust siin maailmas jalule seada on raske! Rääkisin eile selle neiuga. Ta on nagu hoopis teine inimene. Pilk käib tüühjalt mööda tuba ringi.. Üritab oma mõtted tgemistesse uputada.. Aga ikkagi, ta ei taha seda asja üles anda, ta häbeneb, et temast mõeldakse siis halvasti

jjjjj

<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0151579 sekundit