Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: Kodus olevale hiirele töö suhu ei jookse?
meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.02.2004 kell 15:23 Reply With Quote
Kodus olevale hiirele töö suhu ei jookse?

Jagage kogemusi selliselt alalt, kui seda siis on kodus töötamine? Koduse töö otsimine ja reealsus midagi sellist välja möelda? Yhesönaga köik teie kogemused, otsingud, yleelamised ja saavutused antud vallas!
PS! Kui reaalne on leida/välja möelda omale kodune töö
PS! Nii mugav hiir olen kyll, et mitte pakkuda/tuua näiteks kellegile miski kosmeetika vöi muu majapidamis/keemia läga pähe määrimist

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

View User's Profile View All Posts By User
susanna
Susanna-I'm crazy loving you

Registreeritud: 02.02.2004
Viimane külastus: 13.05.2020
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.02.2004 kell 15:41 Reply With Quote
müüsin kosmeetikat, aga asi jäi soiku
kaua sa ikka jõuad oma tuttavatele pähe määrida seda kõike, mis on
ja lõppude lõpuks asjad aina korduvad
pole selline inimene, kes päris võõrastele ka ukse taha läheb
selline oli minu kogemus
aga kodus töö tegemise võimalusi on sadu, pead ainult teadma, mis sind huvitab ja jõudu sulle otsingutes

MonaLisa
mõtlik kasutaja

Registreeritud: 01.01.2003
Viimane külastus: 20.05.2005
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.02.2004 kell 15:42 Reply With Quote
kodus töötamine on kahe otsaga asi
Võiks ju arvata, et on väga mõnus, kui ei pea aega kulutama tööle jõudmiseks ja ei pea lapsi maha jätma töö tegemise ajaks. Kuid.. teine külg:
1. töötad kodus=elad tööl-> keskkond EI MUUTU ja seltskond on ikka sama.. päevast päeva, aastast aastasse
2. töökaaslasi ei ole, kellega suhelda ja kelle käest uudiseid kuulata (siin võib olla asenduseks sobiv suhtlemine netis->kodutud.com )
3. oled ise enda ülemus ja ka käsutäitja, ebaõnnestumise/kahtluste korral pead ISE välja tulema..enamasti
4. lastel on raske aru saada, kuidas on nii, et ema on kodus, kuid ei suhtle nendega. laps võib oma probleemiga tulla suvalisel ajal, ka siis kui näiteks mingi probleemi lahendus on JUST KÄEGA KATSUTAV
5. kuna füüsiliselt oled kodus, arvatakse, et koduseid toimetusi võiksid ka ise ära teha Sa oled ju KODUS..alati

jne

kodus töötamine nõuab
1. suurt enesedistsipliini
2. paindlikkust aja organiseerimises
3. aeg-ajalt töötamist öisel/laste magamise ajal, sest reeglina muul ajal on raske keskenduda..
tegelikult mingi "tükitöö" on vist parim lahendus, sest mind ennast vaimse töö tegemisel laste seltsi- ja muu elu segas päris kõvasti..

püsimatu
püsiväärtustaja

Registreeritud: 07.09.2003
Viimane külastus: 9.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.02.2004 kell 16:37 Reply With Quote
Äärmist distsipliini nõuab. Ei saa kuidagist niimoodi, et mõtlen, oh täna ei tee, teen homme rohkem. Ei tule välja ja töö kasvab üle pea.Kodu ei ole töötegemise koht, selline tööstiil sobib vahest üksikule inimesele rohkem, aga pere kõrvalt on üks suur jama. Aga igaüks proovib ise. Inimesed on erinevad.

Tulnud eluteatrisse, istume rumalalt seljaga lava poole. Näeme kullatud sambaid ja kaunistusi, jälgime rahvast tulemas ja minemas, ja kui tuli lõpus kustutatakse, siis küsime endalt hämmeldunult:mis on kõige selle mõte?
R.Tagore

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.02.2004 kell 19:36 Reply With Quote
Vahel jookseb ka kodusele kiisule töö-hiir suhu. nagu mulle hetkel. Ma ei saa öelda, et ma teda hirmsasti otsinud oleks. Kuigi jah, käsi on kord uksevahele lükatud ja nüüd aina enam asju saabub.

Aga sellega on nagu ta on. Ega see pere kõrvalt imelihtne ole. Kuigi eks palju sõltu ka mida teha. Mina saan hakkama. Ma juba harjund laps süles klahve ka klõbistama. Ja lapsed harjunud, et emme teeb tööd. Issist rääkimata. Ja lapsed ja nende mured saavad ka jooksult lahendatud. Kuid jah, musta töö toimetan puhtaks vaiksemal ajal.

Ma vaidleks aga vastu sellele MonaLisa väitele, et kuna oled nö KODUS, siis eeldatakse et teed ka kodused toimetused. Sõltub inimestest. Kui mul on kiire töö ja tähtajad ja kodustel st mehel vabadust enam veidi, siis olen mina oma töö päralt ja keegi ei eelda enamat.

Ja töökaaslased on ka olemas, kuigi kaugemal kui lihtsalt kohvilauajutt.

Kodutöö leidmine, leidmise reaalsus sõltub aga ikka väga suuresti sellest, mida teha tahd ja saaksid. Mida oskad.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
MonaLisa
mõtlik kasutaja

Registreeritud: 01.01.2003
Viimane külastus: 20.05.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.02.2004 kell 20:30 Reply With Quote
"Ma vaidleks aga vastu sellele MonaLisa väitele, et kuna oled nö KODUS, siis eeldatakse et teed ka kodused toimetused. Sõltub inimestest. Kui mul on kiire töö ja tähtajad ja kodustel st mehel vabadust enam veidi, siis olen mina oma töö päralt ja keegi ei eelda enamat. "

Muidugi sõltub inimestest. Ja elu korraldusest. Ka elamise ning pere suurusest Ja ka sellest, kas kaasa nö võtab tööd koju kaasa või mitte

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.02.2004 kell 20:54 Reply With Quote
Kaks kodustöötajat ei pruugi jah alati töömaile ära mahtuda. Kui üks teeb kodus tööd ja teiselgi käib töö aegajalt kodus kaasas. Oleneb ka töödest.
Aga parimagi tahtmise juures peavad nad veidi hakkama siis aegu jagama. Ja see ei pruugi alati olla ka valutu

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0094590 sekundit