Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Ei saa enam naisest lahti
ants24
Algaja

Registreeritud: 26.02.2004
Viimane külastus: 23.01.2013
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.02.2004 kell 22:23 Reply With Quote
Too hädasolija mees peaks kurja koera võtma,ise ,aga kiirelt koeraga sõprust tegema.Naise ilmudes lahendaks koer probleemi.(vabandan lapsiku vastuse eest.)

Mis on näha seda võib katsuda.

View User's Profile View All Posts By User
MonaLisa
mõtlik kasutaja

Registreeritud: 01.01.2003
Viimane külastus: 20.05.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.02.2004 kell 23:26 Reply With Quote
muig kuid VÄHEMALT koer siis peaks olema julge Muidu ju pidi koer peremehe moodi olema. Ja sama targast ja julgest koerast mingit tolku ei oleks
Bel
Kasutaja

Registreeritud: 08.12.2003
Viimane külastus: 19.12.2006
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.02.2004 kell 07:36 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Bel
Sa oled ju tema hea tuttav ,huvitav mida tema oma asjast arvab,tal peab ju mingi seisukoht olema kuidas edasi elada.Ta on ju sulle kui tuttavale rääkinud mis plaanid tal on.Sinu jutust selgub ,et tahaks nagu naisest lahti saada aga ei raatsi nagu omalt poolt mingeid ohvreid tuua(ma mõtlen maksta).Kui ikka naine on bujään siis oma vabaduse nimel ta ju võiks seda teha.

kurat

Sinu soovitused on konkreetsed ja lausa meeldivad.Olen ka täpselt sama meelt.My respect.Ainus millega annab vaielda kas tegu on ikka sellega,et ta kipub ema??? mängima.Võibolla on rollid teised.

Bel
Kas ta on sulle tuttav mees või midagi muud.Sa pole üldse kohustatud sellele küsimusele vastama kui see riivab sind.

Ta on mulle hea sõber, aga miks mina sellest probleemist huvitatud olen, sest mulle on see naine algusest peale vastik ja teised sõbrad arvasid ka samamoodi ja talle räägiti, milline naine on jne, aga ta teeb alati, mis ise tahab.
Muidugi ta teab, mida edasi teha, aga kõige hullem ongi see, et kuidas lahku minna, et see nii palju jama kaasa ei too, kuna tal on selle naise vastu ka lugupidamatus jne. pole ta huvitatud mingist korteriostmisest. Ta ütles, et see on raharaiskamine ainult...

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.02.2004 kell 09:40 Reply With Quote
Järelikult ei ole ka see vabanemisevalu nii suur kui kõik nö ohvrid on liiast.

See naine on sulle ja teistele nö sõpradele algusest peale vastik Aga võib-olla poleks nende kahe suhted algusest peale sellise lõpu poole tüürinud kui inimesed laseks vahel igaühel ise inimestesse suhtumisi kujundada ja ei kipuks kõrvalt kohe oma meeldimisi või mittemeeldimisi pealesuruma.
Liigagi sageli teavad teised kuidas me elama peaksime, kuigi omad elud on tegelikult ikkagi lohakil.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Bel
Kasutaja

Registreeritud: 08.12.2003
Viimane külastus: 19.12.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.02.2004 kell 10:23 Reply With Quote
Oi issand, keegi pole kuhugi vahele seganud, ta on lihtsalt halva iseloomuga ja tal pole sõpru isegi.
pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.02.2004 kell 10:50 Reply With Quote
No aga, krt, mida ta siis abiellus üleüldse Kui suutis siis mees olla ja naise ära võtta, suutku nüüd siis naisele elu ka mingilgi määral kindlustada Tigedaks ajavad mind sellised mehed, kes siis kui villand saab, lihtsalt putku panevad, jättes naise ilma absoluutselt kõigest. See ei ole minu jaoks mees üleüldse Ok, et ei sobi, kuid kuidas siis ennem sobis

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.02.2004 kell 11:08 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Bel
Ta on mulle hea sõber, aga miks mina sellest probleemist huvitatud olen, sest mulle on see naine algusest peale vastik ja teised sõbrad arvasid ka samamoodi ja talle räägiti, milline naine on jne, aga ta teeb alati, mis ise tahab.
Muidugi ta teab, mida edasi teha, aga kõige hullem ongi see, et kuidas lahku minna, et see nii palju jama kaasa ei too, kuna tal on selle naise vastu ka lugupidamatus jne. pole ta huvitatud mingist korteriostmisest. Ta ütles, et see on raharaiskamine ainult...

Nujah, ise ütled, et sina ja sõbrad üritasite selgeks teha, mis naine see selline on ja nüüd väidad et keegi pole kuskile vahele seganud

Ju ta siis midagi selles naises leidis ja kui ei leidnudki, aga abiellus nö mängimaks, siis kandku ise oma rist ka.
Aga olgu see naine mis ta on, mehe "suur" soov puhta nahaga ja rahakotiraudu avamata lihtsalt asjast välja astuda kiiduväärt käitumine nüüd küll ei ole. Ma kohe mitte ei usu sellesse, et mee mees nii "valgeke" (loe: ingel) ja naine "must" (loe: deemon) oleks. Pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
püsimatu
püsiväärtustaja

Registreeritud: 07.09.2003
Viimane külastus: 9.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.02.2004 kell 11:12 Reply With Quote
Et alati on ju võimalus oma asjad kahte padjapüüri panna ja minna. Aga ei saa minna, ei taha naisele miskit jätta. Tahaks, et naine paneks oma asjad kotti, aga näed, võta näpust, ei pane. ootab......Kumb on tähtsam kas vabadus või vara? Alati ikka kõike koos ei saa, tuleb valida. Muidugi. Jääb ka kuldne kesktee, koos vegeteerimine.

Tulnud eluteatrisse, istume rumalalt seljaga lava poole. Näeme kullatud sambaid ja kaunistusi, jälgime rahvast tulemas ja minemas, ja kui tuli lõpus kustutatakse, siis küsime endalt hämmeldunult:mis on kõige selle mõte?
R.Tagore

muhhin
Kuuvarjutus

Registreeritud: 10.12.2002
Viimane külastus: 7.02.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.02.2004 kell 11:20 Reply With Quote
Elu on täis valikuid! Ja me oleme need ise teinud!
Tuleb elada tehtud valikute järgi või võimaluse korral uued teha. Ja ikka ise!!

kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.02.2004 kell 11:29 Reply With Quote
Kui ikka inimesi ei tea ja ei tunne, on võõral siin küll raske nõu anda...see mis sinumeelest tundub halb, äkki mõne teise meelest polegi jne...eelarvamused on ka üsna halvad asjad...
Aga kui mees ikka oma vara küljes nii kinni on, siis olgu aga edasi ja võtku naist sealjuures kui nipsasjakest, millelt aeg-ajalt tuleb tolmu pühkida...

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

madu
ületamatult kitsarinnaline

Registreeritud: 09.07.2003
Viimane külastus: 18.10.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.02.2004 kell 11:44 Reply With Quote
Mina olin ka eksmehe sõprade meelest 6-aastase kooselu vältel "paha, vastiku iseloomuga jne jne". Ajupesu oli võimas ja pidev. Meie näite puhul elasime küll minu rahade eest.

Bel, anna andeks, aga ma leian, et sinu asi ei ole mitte teiste elu korraldada. Igaüks elab nii, kuidas kõige paremaks peab ja kui ikka miski/keski tõsiselt häirima hakkab, siis saab ta selle elimineerimisega ise hakkama (räägib naisega/kutsub kahjurite tõrje kohale/kontakteerub nt advokaadiga).

See ei ole sinu elu.

"Isane peab olema karvane, haisev ja väga resoluutne."
Aleksei Turovski, Drosophilate (äädikakärbeste) partnerivalikust

paharet
Algaja

Registreeritud: 17.02.2004
Viimane külastus: 17.03.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.02.2004 kell 11:51 Reply With Quote
Parem õudne lõpp, kui lõputu õudus. Läheb kohtusse- lahutab, samal ajal vahetavad sõbrad kodu luku ära ja toovad koera. Saab näha mis see naine siis teeb
püsimatu
püsiväärtustaja

Registreeritud: 07.09.2003
Viimane külastus: 9.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.02.2004 kell 11:59 Reply With Quote
Siis läheb naine politseisse ja kõik järgnev tomub ilusti seadusega kooskõlas: sest ta on küll lahutatud, aga sisse kirjutatud ja kui omanik ei ole nõus ust avama, siis lõhub politsei ukse eest ja laseb naise sisse ning hoiab omanikku vaos, kui see püüab politsei tööd takistada...

Omal vastav kogemus olemas, küll vastupidine.

Tulnud eluteatrisse, istume rumalalt seljaga lava poole. Näeme kullatud sambaid ja kaunistusi, jälgime rahvast tulemas ja minemas, ja kui tuli lõpus kustutatakse, siis küsime endalt hämmeldunult:mis on kõige selle mõte?
R.Tagore

viidik
tütrekesega

Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 21.01.2018
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.02.2004 kell 12:04 Reply With Quote
Siis tuleb küll lihunik Savkast snitti võtta. Küll elu lõpuni vangis, aga naisest lahti. Igaveseks.

Kas keegi teab, kuhu minu pilt on saanud?

MonaLisa
mõtlik kasutaja

Registreeritud: 01.01.2003
Viimane külastus: 20.05.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.02.2004 kell 19:58 Reply With Quote
Olen maduga nõus sõbrad ei pea sõbra elu korraldama..
Mina oma rikutuse tasemel mõeldes hakkasin juurdlema - MIKS on nii kiire ja oluline NAISEST LAHTI SAADA? Ja üks mõte oli selline, et ehk on teine naine silmapiiril, kellega tahetakse abielluda.. Ja see teine naine on küll huvitatud sellest, et mees kiiresti ja suht väikese rahakuluga vabaks saaks..

Ja mu kõrva riivas väljend -NAISEST LAHTI SAAMA.. Pole inimest-pole probleemi? nagu viidiku mainitud juhtumi puhul. Hmm ..Savka ju ei pidanud naisele uut korterit ostma..

ZyOn
Suhtlemisaldis

Mees
Registreeritud: 11.11.2003
Viimane külastus: 20.03.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.03.2004 kell 11:05 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm
No aga, krt, mida ta siis abiellus üleüldse Kui suutis siis mees olla ja naise ära võtta, suutku nüüd siis naisele elu ka mingilgi määral kindlustada Tigedaks ajavad mind sellised mehed, kes siis kui villand saab, lihtsalt putku panevad, jättes naise ilma absoluutselt kõigest. See ei ole minu jaoks mees üleüldse Ok, et ei sobi, kuid kuidas siis ennem sobis

Kas mehed on selleks olemas, et naistele elu kindlustada, järsku naised peavad ka ise tööl käima ja suutma enda eest vastutada? Saaks aru kui lapsed siis nende eest peab mees vastutama või naine rase vms. Aga igaüks peab suutma enda elu jaoks vajaliku raha ise teenima.
Kui neil abieluleping tehtud siis peaks ka nii olema, et varad lahutatud. Kas sinu arvates peab mees naise tulevikku kindlustama, kas naised tõesti on nii nõrgad, et ei peagi ise hakkama saama ja peavadki meeste toetuse najal elama?

It's hard to be humble, when you're perfect in every way.

Lady
Kasutaja

Registreeritud: 18.08.2003
Viimane külastus: 27.10.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.03.2004 kell 14:01 Reply With Quote
oleks ju huvitav tolle "läbinisti halva, sõpradeta, mehe kulul parasiteeriva naise" storyt kuulda?
Jääb mulje, et mõned on väga huvitatud ühe osatäitja lavalt lahkumisest, kellelgi on selles loos "huvid" ja sedavõrd suured, et vaja teiste elu korraldada.(?)
Minu arvates mees, kes räägib, et "naisest vaja lahti saada" on eriti vastik tüüp ja sellise suhtumise korral ei jäägi naisel muud üle, kui olla sama vastik ja lahkumise eest parajat kompensatsiooni nõuda.

A cigar numbs sorrow and fills the solitary hours with a million gracious images.
George Sand

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.03.2004 kell 14:05 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: ZyOn

/.../ Kas sinu arvates peab mees naise tulevikku kindlustama, kas naised tõesti on nii nõrgad, et ei peagi ise hakkama saama ja peavadki meeste toetuse najal elama?
Mina ei ela mehe kulul, saaksin ka üksinda suurepäraselt hakkama, veidi kasinamalt, kuid saaksin. Ei, ma ei arva, et mees peaks naise tuleviku kindlustama, kuid ma ei saa aru, kuidas see naine algul kõlbas ja nüüd, mingist hetkest enam mitte ??? Miskipärast ipun arvama, nagu Lady'gi, et kei mees on nii vastik ja tahab naisest 'lahti saada' nagu tülikast mängukannist, siis ei jää naisel ka muud üle kui sama vastikult vastu anda - võrdsus või mis ?

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

Ruufer
Kasutaja

Registreeritud: 04.03.2004
Viimane külastus: 4.06.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.03.2004 kell 15:24 Reply With Quote
pisimimm, naine ei saa sma taktikat kasutada kui mees. mehe eesmärk on naisest lahti saada, naise eesmärk kokku jääda. nii erinevaid eesmärke ei saa samade vahenditega teenida.
seega siis, et naisest lahti saada peab mees olema vastik, egoist, litsakas. naine seevastu et meest endale hoida, peab olema leppiv, hooliv, armastav, mõistev.
mnjaa ... trumbid tuleb tunnistada on mehe käes

Naised räägivad kõige vähem veebruaris, siis on ainult 28 päeva.

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.03.2004 kell 17:19 Reply With Quote
Lady
Kahjuks pole me ju kuulanud mitte kumbagi osapoole stoorit!!!!.Me võime ainult arvata ,mis seal on.Millegipärast hakkab see teema minus isiklikult esile manama üht rahvatarkust mille üheks peategelaseks on pada ja teisel vist katel.See et oma sõpru kaitsta püütakse on ju nii loomulik nähtus.See ,et naisterahvas kaitseb oma sõpra on tore ja ma ei näe isiklikult siin midagi halba kuid samas on tema kaitse ju rajatud lähtudes oma nägemusest asjast.Kas ta on ikka kindel et ta seisukoht on ainuõige.Elu ei koosne ju ainult puhastest toonidest nagu must ja valge.On ju olemas ka hallid ja teised toonid.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

Dinxu
Külas.

Naine
Registreeritud: 26.02.2004
Viimane külastus: 9.07.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.03.2004 kell 18:14 Reply With Quote
Aga kas ta on proovinud lihtsalt öelda? Kõik pakuvad selliseid raskeid lahendusi- aga rääkimine peax kõige lihtsam lahendus olema, naine peab ju
päris jonnakas siis olema kui teab et teda ei taheta ja ikka jääb... Öelgu otse!!!

People have the right to be stupid. Some people abuse that privilege.

mirelles
Kasutaja

Registreeritud: 22.02.2004
Viimane külastus: 29.09.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.03.2004 kell 21:03 Reply With Quote
Oma probleemid saavad nad lahendada ikkagi ainult ise.Mõni aasta tagasi oli tuttaval sama probleem-sai soovitatud,et mingu minema.Läkski.Vähem,kui aasta pärast uuesti tagasi.Nüüd mul veel nadi tunne ka,nagu oleks halba soovinud.Sellepärast arvangi,et klaarigu ise,ise keetsid supi,ise ka söögu ära või visaku koos potiga minema.
RealBitch
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 03.01.2003
Viimane külastus: 19.10.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.03.2004 kell 01:51 Reply With Quote
Mingi jobu mees? Muidugi oleks huvitav teada, kes see mees sulle on, siis saaks osad asjad selgemaks. Ent sellegi poolest, mis mees ta on, kui isegi naisest lahti ei saa?

ZyOn
Suhtlemisaldis

Mees
Registreeritud: 11.11.2003
Viimane külastus: 20.03.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.03.2004 kell 09:06 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm
Tsitaat:
Algne postitaja: ZyOn

/.../ Kas sinu arvates peab mees naise tulevikku kindlustama, kas naised tõesti on nii nõrgad, et ei peagi ise hakkama saama ja peavadki meeste toetuse najal elama?
Mina ei ela mehe kulul, saaksin ka üksinda suurepäraselt hakkama, veidi kasinamalt, kuid saaksin. Ei, ma ei arva, et mees peaks naise tuleviku kindlustama, kuid ma ei saa aru, kuidas see naine algul kõlbas ja nüüd, mingist hetkest enam mitte ??? Miskipärast ipun arvama, nagu Lady'gi, et kei mees on nii vastik ja tahab naisest 'lahti saada' nagu tülikast mängukannist, siis ei jää naisel ka muud üle kui sama vastikult vastu anda - võrdsus või mis ?

Edaspidi minu kommentaare tsiteerides palun tsiteeri tervet kommentaari.
Mõtle üldises plaanis abielulahutuste peale, kõikides nendes ju nii, et alguses sobis ja enam mitte, ei ole seal midagi müstilist ja see on üldlevinud. Sellest ka sellised asjad nagu abielueelsed varalahususe lepingud, kui kõik kes abielluksid ka sobiksid elu lõpuni siis ei oleks neid vaja ju? Miskipärast oletan, et kui naine oleks see kellel mehest kopp ees, mees enam ei sobiks ja naine oma teed tahaks minna ei arvaks sa, et see üldse hull oleks kui ta siis samamoodi mehe varale pretendeeriks, siis oleks see ka võrdsus eks Kui on varalahususe leping tehtud siis ka olgu nii, ei saa aru miks mees koosviibitud aja eest naisele nüüd miskit tasu peaks maksma, see nagu prostitutsioon või mis?

It's hard to be humble, when you're perfect in every way.

Lady
Kasutaja

Registreeritud: 18.08.2003
Viimane külastus: 27.10.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.03.2004 kell 09:28 Reply With Quote
to Freelancer:
Story on esitatud Beli silmade ja suhtumise läbi. Siinsed lugejad püüavad igaüks omal moel loo erinevaid tahkusid näidata. Loomulikult pole maailmapilt must-valge. Küll aga on esitatud loos mehe suhtumine must-valgena välja toodud: vaja naisest lahti saada! Come on! Suhtes olemine pole ühepoolne, seal on mõlemal vastutus. Inimest ei saa lihtsalt ära visata, kui isu otsas!
Kui mees soovib suhet lõpetada, tõmmaku selge piir, mille raames edaspidine suhtlemine toimub, mitte ärgu seletagu, "et näe, ei saa raisast lahti"(eriti veel oma sõbrannadele, justnagu vabanduseks ja haletsuse tekitamiseks) Mõttetu mees. Või saatkugi vaprad naissõdalased oma kujuteldavaid õigusi kaitsma :-)

A cigar numbs sorrow and fills the solitary hours with a million gracious images.
George Sand

<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0169091 sekundit