Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: Juuksuri juures
desiree
ninatark

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 16.02.2021
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2002 kell 09:36 Reply With Quote
Juuksuri juures

Kas teil on vahel selline tunne olnud, et juuksurist tulles ei julge peeglissegi vaadata??

Mul on pidevalt nii.Koju jõudes esimene asi: pea kraani alla. Peab ikka mingi kindla juuksuri vaatama, a siiani ple ma kyll rahule jäänud mitte yhegagi.Tegelt saaremaal oli yx hea juuksur, kes mulle meeldis, a natsa kaugele jääb. Ja kesklinna ilusalongidesse ei julge minnagi, hinnad võtavad hingetux:

Tahan - söön kisselli, tahan - kuulan transistorit....

View User's Profile View All Posts By User
meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2002 kell 09:43 Reply With Quote
oma vanas pisikeses linnas leidsin peale 10 aastat juuksuri, kelle juurest tulles ei käinud käsi kammi ja veekraani järele ennemalt sai kohe juuksuri ukse taga pead kammitud ja raputatud. kyll värvisid nad mulle kord kastanpruuni asemel porgandipunase pea (juhtus Haapsalu teenindusmajas) ja juuksuril oli veel niipalju nahaalsust, et peale minu peast räti vötmist köva häälega naerda. yhed erajuuksurid olid kahepeale kokku leppinud oma stiili, et tukk löigata 1 cm pikkuseks, kolmandas kohas palusin tagant pisikese kaarega kukalt, krt, sain siis sellelt vanadaamilt nn.potiseonge, mis jätsid körvad napilt juust sisse...jne...jne....nyyd käin suurtest juuksuritöökodadest ja vanadaamidest kaarega mööda. juuksur peaks ikka vahest täienduskoolitust vötma ja 60 aastaselt mitte enam sigadusi kokku löikama

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2002 kell 09:45 Reply With Quote
mul on küll isiklik juuksur ja ma olen temaga ülirahulPole veel kunagi nurisend aga ilmselt kui juba ammendub üksjasama ,siis tasuks juuksurit vahetada.desi,tule haapsalu ja ma viin sind oma juuksuriga kokku aga iva selles,et sulle võib see meeldima hakkata

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

pirka
Bännitud

Registreeritud: 21.09.2002
Viimane külastus: 1.08.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2002 kell 09:47 Reply With Quote
See nii tuttav tunne
Kuni leidsin lõpuks ühe, kelle tehtu pidin vai üle kammima. seegi asi juba.
Tuleb leida jah üks ja kindel. Kelle stiil sinu maitsega kokku sobib, siis alles võid rahulikult tänaval jalutada peale juuksuris käiku.
Reeglina (muidugi on ka erandeid) kipub nii olema, et mida kallim salong, seda hullem peletis pärast peas on.
Need kallite salongide juuksurid kipuvad arvama, et nad teavad kõige paremini. Kuid peale moe loeb ka see, mis kellegile sobib, mis mitte.

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
desiree
ninatark

Viimane külastus: 16.02.2021
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2002 kell 10:08 Reply With Quote
A nein nn veneaja juuksureid leidub ikka ka veel ja veel.Ega nad ju miskitel koolitustel käi (vanemad inimesed ma just mõtlen), ple ime, et nad ei tunne uuemaid tooteid.Ma siis järjekordselt sattusin yhe sellise otsa.Tahtsin teha blonde salke....ja mis välja tuli???!!!!!! roosad!!! Appike kui õnnetu ma olin ja see vanamutt tahtis raha ka veel saada, ma saatin kukemännikusse ja tulin tulema

Tahan - söön kisselli, tahan - kuulan transistorit....

meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2002 kell 10:14 Reply With Quote
DESIREE
Sellest moraal, et sisenedes juuksurisse ja nähes, et vastavalt sinu kinni pandud ajale on ainuke vaba tool vaevu pystiseisva hallipäise juuksuri juures, jookse kaugemale kui näed

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

Liisukas
Algaja

Registreeritud: 17.07.2002
Viimane külastus: 24.09.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2002 kell 11:56 Reply With Quote
Minul oli ka enne nii, et pidevalt vahetasin juuksurit. Aga siis sattusin minuga arvestava ja hästi toreda juuksuri juurde ja nüüd juba kaks aastat olen tema juures käinud.
inglike
Kasutaja

Registreeritud: 25.09.2002
Viimane külastus: 2.10.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2002 kell 12:47 Reply With Quote
Minulgi on üks negatiivne kogemus juuksuri juures käimisest. Nimelt soovisin oma pikkadele juustele veidi vaheldust saada ja avaldasin juuksuri juures soovi need õlgadeni lõigata. Tulemuseks oli aga nn. potisoeng. Kui märkasin, et asi hakkab käest ära kiskuma, tegin vahele väikese märkuse. Juuksur aga vabandas seda sellega, et mul nii paksud juuksed ja neid on raske lõigata.
Peale seda pole mul enam juuksuri juurde asja olnud. Kasvatasin omale pikad juuksed tagasi ja olen väga rahul. Juukseotsi lõikab mul ema ja olen rahul tema tehtud tööga. Ja talle ei pea 10 korda seletama, et lõika nii vähe kui võimalik ja nii palju kui vajalik.

Tom25
romantik

Registreeritud: 16.09.2002
Viimane külastus: 22.11.2002
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2002 kell 13:43 Reply With Quote
Kiibitsen siin pisut eluteatri külastajana...
Mulle näib, et vähemalt osa naisi ei saa kunagi juuksuriga rahul olla, sest nad pole iseendagagi rahul. Silme ees on hetkel konkreetsed naised. Pea iga nädal on midagi uut: pikad, lühemad või kiilas, sirged, lainjad või üsna krussis, kastanpruunid, rohelised või kirkad lillad. Kõrvalt tore vaadata, ilmselt energiaküllased ja fantaasiarikkad naised.

ivi
Kasutaja

Registreeritud: 29.09.2002
Viimane külastus: 11.12.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2002 kell 14:38 Reply With Quote
juustega nüüd küll selline asi olgu,et tuleb leida õige juuksur ja jäädagi tema kliendiks,,aga leidmisega probleemid oi,oi millised,üldiselt suusõnul teade liigub,kes kus mida oskab,,,,mul õnneks 12 aastat üks ja sama juuksur olnud,,käib ja koolitab end ja oskab soovitada mida,miks ja kuidas,olen väga rahul,,aga üldiselt soengu malli vähe muudan,juuks siis ilus alati,kui on terved ja hoolitsetud,,,
Loretta
Virtuaalne

Naine
Registreeritud: 24.05.2002
Viimane külastus: 4.04.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.10.2002 kell 12:37 Reply With Quote
Kui Tallinnas olen, siis käin kindlas kohas -M&N on vist selle salongi nimi.
Sattusin sinna juhuslikult. Esimene lõikus tundus norm ja nii seal käima hakkasingi, ei riski naljalt mujale minna.
Kuressaares on üldiselt asjalikud juuksurid...

..Kuigi ..kunagi keegi vanem proua üritas mulle selgeks teha, et mul ei saagi juukseid korralikult lõigata, kuna parem kõrv on kõrgemal kui vasak...
Uurisin-mõõtsin hiljem kodus üle - mingit märgatavat vahet küll ei suutnud täheldada,... aga proual olid prillid see eest kahtlaselt viltu ninal...

pirka
Bännitud

Registreeritud: 21.09.2002
Viimane külastus: 1.08.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.10.2002 kell 01:49 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: desiree
A nein nn veneaja juuksureid leidub ikka ka veel ja veel.Ega nad ju miskitel koolitustel käi (vanemad inimesed ma just mõtlen), ple ime, et nad ei tunne uuemaid tooteid.

Selliste juurest tuleb tõega kohe minema joosta.
Umbes aasta tagasi sattusin ka ühe sellise otsa. Kuna ei tahtnud mingit eri soengut, mõtlesin, et ok, las teeb. Tahtsin oma suht pikkadessa juustesse kerged! keemilised. Nõrgad. Mitte lokke, vai et lihtsalt kergem sättida juukseid. Kui lõpuks selle proua käest pääsesin, olin kui lammas, ja me jõudsime vaidlemagi minna, ta tahtis veel tugevdada. Lootsin et pesen kodus üle, ehk päästan. Aga ei midagist. Peale pesu ei käind juustest mitu päeva kammgi läbi. Täitsa kõrbend! Mul oli ikka mega ahastus kallal! Mitu kuud nägin oma juustega vaeva, et jälle inimese moodi välja näha.
Nii et üks kindel juuksur peab raudselt olema, ja selline kes ka uusi tooteid jagaks.

Virgin
Naine

Registreeritud: 01.09.2002
Viimane külastus: 3.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.10.2002 kell 07:19 Reply With Quote
/me võib kurta ainult selle üle, et kodus ei õnnestu endal kunagi nii hästi soengut sättida nagu peale juuksurist tulekut see on...
Peale suvalistes kohtades katsetamist, leidsin ühe FIE, kellega väga rahul olen... koolitusi tal aastas nii palju, et sein lookas tunnistustest (see ka minu valiku juures suurt rolli mängis). Lasen tal experimenteerida ja siiani pole midagi hullu juhtunud... teenindus on ka väga meeldiv, minuga tegeletakse personaalselt ja nii kaua kui vaja... kusjuures kohvi pakutakse ka veel Ilu messil käime koos ja ma talt üsna palju infot saanud juuste hooldamise kohta väga vahva inimene on, ei vahetax teda enam kellegi vastu... kui just muud võimalust ei ole...

See kes olin eile, ei ole ma täna ja see kes olen täna, ei ole ma homme

ullike
naiivitar

Registreeritud: 10.10.2002
Viimane külastus: 21.04.2021
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.10.2002 kell 09:14 Reply With Quote
Aastaid tagasi ei olnud mul kindlat juuksurit ja siis oli tõepoolest alati hirm peale lõikust peeglisse vaadata Kord otsisin üles linnakese kõige madalama hinnaga juuksuri ja sinna ma pidama olen jäänudki - igasugune hirm on kadunud ja alati tulen välja suure positiivse laenguga Järelikult alati ei kehti inglise vanasõna "Ma ei ole nii rikas, et osta odavat asja" Nii et soovitan kõigile, kel veel ei ole, leida see ainus ja õige... juuksur ikka
Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.10.2002 kell 09:24 Reply With Quote
Tavaliselt olen rahul sellega, mis tehakse, sest mul on väga hea juuksur ... aga viimane kord oli küll katastroof ... koju jõudes värvisin pea ära ja nüüd kasvatan juuksed taas pikaks ...
Aga ma ei virise ... ise tahtsin katsetada ... nüüd vähemalt tea, et poisipeaga enam ei katseta.

Veenus
Kasutaja

Registreeritud: 19.09.2002
Viimane külastus: 3.02.2009
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.10.2002 kell 10:18 Reply With Quote
Minu kõige suurem fiasko oli 12 kl lõpupeo soeng..ma panin juuksurile ette PILDI! millist tahan ja see tegi ikka no sellise super kahupea et nii kui juuksurist välja sain võtsin takose sest ei julgenud tänaval sellise peaga ringi kõndida ja nii kui koju (tegelt klassiõe juurde) jõudsime siis pea kraani alla..võttis kohevust kohe 50 % vähemaks ja niimoodi oli lõpptulemus päris kena vähemalt lõpupeo pilt on mu 90-ndate lemmikpilt üldse.
julychill
Kasutaja

Registreeritud: 13.10.2002
Viimane külastus: 7.01.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.11.2002 kell 12:43 Reply With Quote
ihhiihiii!!! mina ei peagi eriti juuxuri juures käima- mul peaaegu nabani tume lakk ja see aint otstest piiramist aegajat vajab- lokid ka endal olemas ja puha mis seal siis veel tahta
lota_kalla
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 18.08.2002
Viimane külastus: 3.08.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.11.2002 kell 17:49 Reply With Quote
mul on juhtund nii et läxin lõikas..siis viskasin prillid ette...kohutav...läxin panin teise kohta aja kinni....tuu juuxur sai krambid..küsis mis see on ihii...siis tegi norm soengu tagasi..kuid suurest portsus juustest jäin küll ilma...
Venom
Born to Kill

Registreeritud: 24.10.2002
Viimane külastus: 21.10.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.11.2002 kell 18:32 Reply With Quote
ähh mis siin põdeda. Nulli oskab iga juuksur masinaga ajada. Vot päris karvavabaks tegemisega on iseasi. Siis ike vaja vaadata ega juuksuri käed värise (need habemenoad on ike päris terrawad)

Valar Morghulis

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 10.06.2021
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.11.2002 kell 19:07 Reply With Quote
Selline tunne oli kunagi ammu. Aga jah, nüüd on oma ja armas juuksur. Nii et ma usaldan teda ja ei nõua ise suurt midagi. Tema teab ju võimalusi paremini, et mida, kus ja millal. Vähemalt värvides küll kohe kindlasti. Eks eelis ole siin ka see, et me elame nii üle õue ja olles mõlemad lapsega kodus kohtume ja arutame igatsugu asju. Eks teada-tunda inimest on ka juuksuril lihtsam tabada, tabada, mis talle sobib ja mis mitte. Mõned minu ideed on ta kohe alguses maha matnud, öeldes et ei tahaks vastutust minu inetuks muutmise eest enda peale võtta.
Nii et lühidalt kokku võttes: teemapüstituses esitatud küsimusele pean hetkel vastama eitavalt. Ei ole sellist tunnet. Pigem on alati lendutõusmise tunne. Rõõm uuest ja ilusast minast.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.11.2002 kell 13:58 Reply With Quote
Pisimimm omab ka isiklikku juuksuri, kuid tema juurde jõuab ainult 2 korda aastas , paraku... Aga on oma juuksuriga ise väga rahul, ükskord oli aga probleem, et mees polnd kojujõudnud naise soenguga rahul, seega naise juuksuri valikuga.... iciciccc. Aga pisimimm ei kamminud soengut lahti, vaid veetis sellega terve päeva, mehe nina all...

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

mada
-

Mees
Viimane külastus: 6.04.2021
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.11.2002 kell 16:15 Reply With Quote
Minul on hea lihtne ja odav. Naine üleliigse karva maha ajab... Alati küll 100% ei õnnestu, aga juuksed ju taastuv loodusvara ja pole tarvis kurta ka...

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

3ojussmultfillm
Algaja

Registreeritud: 22.11.2002
Viimane külastus: 3.12.2002
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.11.2002 kell 19:09 Reply With Quote
kas keegi juhuslikult teab äkki mõnda nooremat ja head juuksurit ka, kes ikka tõeliselt häid lõikusi teeb???
li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.11.2002 kell 20:00 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: 3ojussmultfillm
kas keegi juhuslikult teab äkki mõnda nooremat ja head juuksurit ka, kes ikka tõeliselt häid lõikusi teeb???

irww..kui su asukohta lugeda siis see loomaaias ja seal ma ei tea ühtki head juuxurit

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

3ojussmultfillm
Algaja

Registreeritud: 22.11.2002
Viimane külastus: 3.12.2002
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.11.2002 kell 20:35 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: li-li
Tsitaat:
Algne postitaja: 3ojussmultfillm

irww..kui su asukohta lugeda siis see loomaaias ja seal ma ei tea ühtki head juuxurit

no eks ma vahel käin ikke väljas kah!!!

<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0268750 sekundit