Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: Vägistamine
Veenus
Kasutaja

Registreeritud: 19.09.2002
Viimane külastus: 3.02.2009
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 12:30 Reply With Quote
Vägistamine

Mõtlesin et võtaks üles sellise halva teema mis aga seksi alla käib.kui paljud naised on sellega kokku puutunud ja kas pääsenud või mitte..ise olen pääsenud korduvaid kordi aga 1 x seda õnne enam ei olnud..aga sellest juba aastaid ning suudan tagasi vaadata juba sellele..ja mehed, kas on tõsi et te kõik arvate et vägistamine ei ole teie arvates reaalselt üldse võimalik et kui teine pool kohe üldse ei taha, siis ei anna seda jõuga ka võtta?
View User's Profile View All Posts By User
Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 12:40 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Veenus
Mõtlesin et võtaks üles sellise halva teema mis aga seksi alla käib.kui paljud naised on sellega kokku puutunud ja kas pääsenud või mitte..ise olen pääsenud korduvaid kordi aga 1 x seda õnne enam ei olnud..aga sellest juba aastaid ning suudan tagasi vaadata juba sellele..ja mehed, kas on tõsi et te kõik arvate et vägistamine ei ole teie arvates reaalselt üldse võimalik et kui teine pool kohe üldse ei taha, siis ei anna seda jõuga ka võtta?

Tean ise mitmeid naisi, kes noorena (kohati üsnagi noorena) vägistati. Enamalt jaolt oli tegemist teadvalt "riski piiril kõndimisega" (oli teada et väga suure tõenäosusega võidakse ära teha), mitte lihtsalt tänavapeal ligitungimisega (mida mägedepojad nugadega teevad vahel jne). Kahju isiklikult ikkagi. Raske teema.

Vägistatakse ju iga päev, vaid üksikud julgevad ametliku käigu anda. Siis tean veel juhust, kuidas noort naist ahistas tema meessugulane, aga õnneks siiski pääses.

desiree
ninatark

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 8.04.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 12:44 Reply With Quote
Mina ei ole õnnex sellise asjaga kokku puutunud ( sylitan 3 korda yle õla) Aga minu arust vägistajatel tulex sõna otses mõttes munad maha võtta.Vanglates on vägistajad ju suurema põlu all kui ntx mõrvarid.Madalad , nõrgad, haiged inimsed igatahes!

Tahan - söön kisselli, tahan - kuulan transistorit....

Veenus
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 12:51 Reply With Quote
Jah seda nad on, julmad, vastikud inimesed..Esimene inimene kes seda mu puhul üritas oli mu õemees keda ma nii nooruse (olin 15 siis) kui ka suguluse tõttu ei osanud kartagi ja seda õudsam see kõik oli..aga tookord siiski vedas ja pääsesin aga igasugune teismelise poisteihalus oli läinud väga mitmeks aastaks.
Tom25
romantik

Registreeritud: 16.09.2002
Viimane külastus: 22.11.2002
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 13:02 Reply With Quote
Ei ole selle tegevuse asjatundja. Mõned mõtted siiski. Kindlasti on see võimalik, sest üldjuhul on mees või grupp mehi naisest/neiust füüsiliselt tugevamad ja kui veel haige psüühika, siis juhtubki.
Ei taha selle probleemi olemust kuidagi kahandada, aga nii mõnigi kord neiud nagu ise otsivad selliseid seltskondi ja olukordi, kus midagi taolist võib juhtuda. Nauditakse seda piiril olemist. Midagi samalaadset meestega, kes otsivad kohti, kus kindlasti vastu pead saadakse. Kes otsib, see leiab. Kui teadlikult õieti käituda, siis saab selliseid ohte vähendada. Välistada ei saa, sest kurikaelu ikka leidub.

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 13:07 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: desiree
Mina ei ole õnnex sellise asjaga kokku puutunud ( sylitan 3 korda yle õla) Aga minu arust vägistajatel tulex sõna otses mõttes munad maha võtta.Vanglates on vägistajad ju suurema põlu all kui ntx mõrvarid.Madalad , nõrgad, haiged inimsed igatahes!

Vanglas võidakse ka suht korralikule kodanikule 1:0 teha, kui pole mõjukaid tuttavaid või RAHA, raha, raha!

Vangla on nii keeruline koht, et seda igaüks ei jaga.

ummafon
Bännitud

Registreeritud: 20.10.2002
Viimane külastus: 20.10.2002
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 13:09 Reply With Quote
Julge teema! Tean, et naised sest palju ei räägi. Oma kogemused piirduvad sellega, et osalesin 1989-1995 Võru Maakohtu kõikides vägistamisasjades ja KÕIK vägistajad vaatasid hiljem elu läbi ruutude.
desiree
ninatark

Viimane külastus: 8.04.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 13:14 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: ummafon
Oma kogemused piirduvad sellega, et osalesin 1989-1995 Võru Maakohtu kõikides vägistamisasjades ja KÕIK vägistajad vaatasid hiljem elu läbi ruutude.

See karistus on ikkagi naljanumber, istuvad mingi aja ära, aga kui välja tulevad, siis vaevalt et nad ennast ohjes hoida suudavad.Hakkavad mõne ajapärast niikuinii sama elu elama.Muidugi on ka erandeid.

Tahan - söön kisselli, tahan - kuulan transistorit....

Veenus
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 13:20 Reply With Quote
Pean Tom-ga nõustuma ses osas et jah, kõndisin töökord liiga piiri peal ja see kätte maksiski, käisin läbi sellise seltskonnaga kellest oleksin pidanud seda eeldama..aga olin oma 19a kohta tookord kohutav naiivitar ja nii elu andiski selle karmi õppetunni.
Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 13:23 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Veenus
Pean Tom-ga nõustuma ses osas et jah, kõndisin töökord liiga piiri peal ja see kätte maksiski, käisin läbi sellise seltskonnaga kellest oleksin pidanud seda eeldama..aga olin oma 19a kohta tookord kohutav naiivitar ja nii elu andiski selle karmi õppetunni.
Mina hoiatasin kord kahte näitsikut vastava seltskonna eest, need oma naiseajuga lobisesid kohe kõik välja. Natuke aega hiljem tuli mul vestelda paari äärmiselt pahamainelise tüübiga, kellele ka tapmine on/oli kukepea. Pääsesin siiski terve nahaga ja enam ei hoiata ka. Oma viga, loll saab kirikus ka peksa. Ma tean, et teen ka ise vigu, aga heateod ikka karistatakse tihti. Need tüübid peksid ka ühe prokuröri peaaegu surnuks, st. - prokurör jäi läbi ime ellu. Tookord mind õnneks ei puudutatud sõrmegagi.

meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 15:17 Reply With Quote
eks ta ole, mäned teemad on liiga karmid, et söna vötma kipuks.

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

tiina
Administrator

Viimane külastus: 1.08.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 15:24 Reply With Quote
Jap...oli aastaid tagasi kogemus. Siis oli veel nõukogude aeg. Meil siin linnakeses toodi venemaa avarustest ehitustöölisi. Parasjagu olid "Valge Daami" päevad. Kuna esinesin kah etendusel, siis pidin üsna hiljapeale jääma. Kui etendus lõppes ja rahvaga koos hakkasin väravast välja astuma, võttis üks vanamehenäss(kuskil 40 aastane) mul käest kinni ja ütles, et tuled minuga. Hakkaski mind endaga kaasa vedima. Rahva hulgast mitte keegi appi ei tulnud Lõpuks mingid natuke napsised noormehed mulle appi tulid. Esimene reaktsioon oli muidugi, et kindlast tahavad nüüd ise mind Hirm oli nii suur lihtsalt. Tükk aega nad vaidlesid selle mehega...mees teatas veel neile, et täna on piiga minuga, aga homme võite ta endale saada..krt nagu turul
Lõpuks kui asi kakluseni kippus minema, siis vanamees kartma lõi ja minema läks. Noormehed mind kenasti koju saatsid ja manitsesid ettevaatlikusele
Hiljem kuulsin, et see sama vanamees oli vägistanud raudtee jaamas ühe noore tüdruku ja teda pussitanud jõhkralt. Tean niipalju, et mees tabati ja läks kinni. Ja et ta oli just ehitusele siia sõitnud Ukrainast. Minu jaoks naeratas tol ööl õnn...aga selle vaese tüdruku jaoks oli minu õnn hoopis õnnetus

Vabandan inimeste ees, et 40 aastast siin vanamehenässiks kutsusin...aga ta oli hoolitsemata välimusega ja mina alles kõigest 14 siis olin. Ta lihtsalt nägi rõve välja...ehtne pervert.

Aga muidu ikka sellises vanuses mehed kenad ja süpaatsed Ja minagi nüüd vanem ju

meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 15:27 Reply With Quote
TIINA
Kas sa södureid ei kartnud? mina kui peatänaval pimedal sygisöhtul nii kell 18-19 kirsade klobinat kuulsin, putkasime kui jänesed

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 15:39 Reply With Quote
Kuigi mu tuttavatel neidudel oli nendega probleeme ja vahel asi väga karmiks kippus...minul õnneks nendega probleeme polnud. Kommentaare muidugi sadas, kui nad mööda astusid...mõni ka seisatas, aga tegin näo, et ei kuule-ei näe
Kuigi enamus vägistamised nende poolt, maha vaikiti. Lihtsalt saadeti teise linna teise väeossa.

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 15:46 Reply With Quote
Üldiselt blond olla on mägedepoja v. asiaadi vms. silmade ees automaatselt seksiorja staatus. Tean jutte, kuidas sadamates blonde jne kaduma lähevad, laevad tõmmatakse ta nii läbi, et veri voolab ja siis üle parda kuskil avamerel. Ise sai sõpradega armeenlastest noakangelastele vastu astutud, kui tuttav noor blond naine ei julenud töölt koju tulla, ähvardati koguni riigist välja viia. Hiljem sai samas kandis üks blond naine nuga ja vägistati. Mägilaste vastu aitab vaid räige terror. Ja naine ei pea alati just blond olema, aga siiski just valdavalt blond. Juba nn. stagnaajal käidi venemaa teatud aladel blonde müümas, olen väga palju selliseid jutte kuulnud ja ilmselt min osa nendest on tõsi ka.

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 16:01 Reply With Quote
Õige ta on...kuigi ma polnud päris blond...olin ikkagi suhteliselt hele. Eks sellega ka jäin silma.
Olen ka kuulnud, et Nliidus ringi rännates, hoiatati heledaid naisi ja keelati neil ringi käia ilma kindla saatjaskonnata, et reisidel probleeme ära hoida. Aga vahel polnud sellestki kasu

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 16:30 Reply With Quote
Üheks võimaluseks: juuksed brünetiks ja ....

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 16:32 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: ummafon
Julge teema! Tean, et naised sest palju ei räägi. Oma kogemused piirduvad sellega, et osalesin 1989-1995 Võru Maakohtu kõikides vägistamisasjades ja KÕIK vägistajad vaatasid hiljem elu läbi ruutude.

Kas kõik vägistajad või kõik, kes süüdi mõisteti? Antud läbiviidud menetlustes. Vahel ei tõenda süüd kuigi piisavalt ära... aga sellel ajal oli hoopis karm kord: kui oli läbu ja keegi jäi kuskile nurka magama, üks pundist vägistas naise, siis ka see tukkumajääja olevat krabinal "grupiviisilisse" mahtunud.

kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 18:55 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: desiree

Dessiga täitsanõus ja ma riputaks nad veel tillipidi ka üles. (Ai-ai, olen mina ike julm tädi onju!!)

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 19:38 Reply With Quote
Ei ole julm...ma sama nendega teeks
Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 20:36 Reply With Quote
Siin ilmnebki naiste sadistlik hämaram hingepool, näiteks mina laseks lihtsalt maha. Naistel on piinamine veres. Olen naiste kakluseid näinud, ükskord minnes hilisõhtul bussipeale, nägin bussiaknast, kuidas üks beibe teise vastu maad surus ja küüntega teise naise nägu lõikuma hakkas..... arvake, kas armid jäävad... sick

Mehed peksavad vahel ikka kõvasti, lasevad maha, no ok - kõri lõigatakse ka, aga suht konkreetselt ikka tapetakse ja pekstakse üldjuhul. Naistel on tunduvalt rohkem piinamise mood sees, isegi pussitamise eesti rekord aukude arvus on naise (-te) käes....
seda õppisin koolis ka kriminalistikas jm. õppeainetes.....

Aga ma ei üldista. Mina oleks ikka nii humaanne, et tapaks kiiresti ja konkreetselt, kas mahalaskmise, mürgi vm. vahendi läbi.... ma olen liiga heasüdamlik vist.

tiina
Administrator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 20:51 Reply With Quote
Mina vastupidi nõrgemate piinamise eest tasuks kah paraja piinamisega. Lihtsalt mahalaskmine oleks liiga kerge surm sellele inimesele, kes teist piinanud on, kas siis vägistades või muul moel. Ta peaks enne surma sama tundma, mida tundis tema ohver...nii et ta ise paluks surma. Tean, et see on õel ja julm...aga niisugused inimese piinajad väärivad seda. Miks peaks tema jaoks surm lihtne ja valutu olema, kui ta oma ohvrile põrgupiina valmistas?

Olen vist tüüpiline naine Aga osad kuriteod, nagu laste piinamine, naiste vägistamine ja piinamine, loomade piinamine...kõik vägivaldne ja ääretult jõhker mis pannakse toime eriti jõhkral moel peaks saama ka väärilise karistuse. Surm või eluaegne vangistus oleks liiga kerge pääsemine sellistele sadistidele.

Appi...loen oma postitust ja imestan, kui julm ma võin mõtetes mõningate väärastunud inimeste vastu olla

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 21:19 Reply With Quote
Kas kreissaega pikkupidi pooleks saagimine oleks enam - vähem? jne?

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 21:42 Reply With Quote
krtteema mida ei puudutaksaga jo ikka trellidetaga nad oma kooli saavad,kuigi ka see vist neile humaane

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2002 kell 22:08 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: li-li
krtteema mida ei puudutaksaga jo ikka trellidetaga nad oma kooli saavad,kuigi ka see vist neile humaane

No ei usu, et liiga humaanne
Ega vangla niiväga meelakkumiskoht ka pole. Aga see on muidugi tõsi, et suure (no iseasi kui suure) raha eest võib endale elu osta. V.A. üksikud erandid.

Arva ära, paljud seal vigaseks pekstakse praktiliselt niisama.

<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0279210 sekundit