Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: tuttava tüdruku palvel üks probleem...
kaitsevaim
hell tantsulõvi

Registreeritud: 13.06.2003
Viimane külastus: 22.10.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.05.2004 kell 21:28 Reply With Quote
tuttava tüdruku palvel üks probleem...

lühidalt...minu tuttav tüdruk on bi ja talle on silma jäänud üks lesbi tüdruk. See lesbi tüdruk ja üks poiss on väga head sõbrad.

Probleem selles, et see lesbi tüdruk tahab minu sõbrannaga tuttav olla ainult sõbrannana, aga mitte suhet. Poiss ei tea asjast midagi.

Nüüd kutsuti mu sõbranna siis ühisele peole, kus on see poiss ja tüdruk ja teised tegelased ka ja kardab sinna minna, sest kardab selle tüdrukuga kohtuda. Et võib pea kaotada, ei suuda selgelt mõelda või siis tuleb tema soov kuidagi muudmoodi välja ja siis saavad nii poiss kui see tema ihaldatud tüdruk asjast teada ja seoses sellega kaotab ta oma au või lugupidamise.

Privaatselt sõbranna ka tolle neiuga rääkida ei suuda, nagu ta mulle väitis, sest kui ta korra nagu tõstatas teema, et mida arvad nendest naistest, kes nagu naisi vaatavad, siis vastuseks oli imelik pilk ja et mõistaks hukka.

Nii et kui on mõtteid, mida jagada, siis palun! Ise juba proovisin, kuidas sain. Probleem jäi üles. Ütlen talle edasi!

anna endale võimalus olla eriline!

View User's Profile View All Posts By User
kahepaikne
Kasutaja

Registreeritud: 27.01.2003
Viimane külastus: 19.03.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.05.2004 kell 21:33 Reply With Quote
oot oot see sinu sõbranna on bi... ja teine on lesbi ja tal on poissõber. nii aga mida sellel poisil siis üldse asja on selles ja mida su sõbrants pabistab. asi jäi segaseks ved 4x lugesin läbi. kas bi sõbrants kardab ,et tema bi lisus tuleb välja? eh vaevalt ,et ta lesbi silmis oma lugupidamise kaotab...ah soo pärast 5ndat x lugemist märkasin ,et see lesbi ei taha suhet.. jah. no siis pole ju miskit teha ja ikka on nii et keegii peab ilma jääma.ei jää muud kui lohutada,eks

armasta inimest!!! see on hää

unistaja
*.: rahulolev :.*

Naine
Registreeritud: 03.09.2003
Viimane külastus: 3.07.2019
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.05.2004 kell 21:46 Reply With Quote
See suht keeruline probleem. See nagu armuminegi, et kui inimene meeldib, aga sa teda tahta ei tohi...

Loomulikult eksin! Ainult see ei eksi, kes ei ela!

kaitsevaim
hell tantsulõvi

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.05.2004 kell 22:26 Reply With Quote
kahepaikne, probleem on keeruline jah ja seda nii lihtsalt kokku võtta ei saa. Eks ma siis seletan üle. Poiss-sõber puutub asjasse niipalju, et minu sõbranna temaga ei taha üldse tegemist teha ja ta kardab siis nende suhted ära lõhkuda ja jääb nende mõlema pilke alla kui midagi peaks välja tulema. Ja mis su küsimusse puutub, siis jah! kardab, et ta bi-lisus tuleb välja.

Lesbi silmes ei kaota ehk mitte, aga selles seltskonnas vist küll ja koos sellega tema silmis ka. See minu tuttav bi-tüdruk ei ole selles nii kindel, et see lesbi- tüdruk teda ei taha..ja üldse! Miks pidi viimane siis ütlema, et mõistab lesbid hukka kui ta ise seda tegelikult on.

Seda lesbilisust kuulis bi-tüdruk minu arusaamist mööda hoopis oma teiselt tuttavalt tüdrukult. Oeh jah! Segane värk tõesti! Ehk on siin mingi tõrge või seltskonnast mõjutatus. Ise soovitasin tal asja rahulikult võtta ja siiski proovida privaatselt rääkida. Tulgu mis tuleb, sest elu ja tunnete eest ei põgeneta.

Andri
Kasutaja

Registreeritud: 27.02.2004
Viimane külastus: 15.01.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.05.2004 kell 06:13 Reply With Quote
Algul oli ka minu naisel hirm, et "kes mida mõtleb ja mida ütleb, ja kuidas vaatab..."
Ükskord mõõt sai täis ja ei karda enam midagi. Ja, kui lesbi-plikal on poissõber ja neil on "suhe", siis probleemi kirjeldamises on kuskil defineerimise viga.
Aga üks variant: minge kõik koos kusagile vabameelsete baari (X, VS, G-punkt...) X - on vist paraja vabameelsusega ja parajalt neutraalne.... Rääkige oma probleemid omavahel sirgeks.

See oli minu (hetke)arvamus.

kahepaikne
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.05.2004 kell 10:19 Reply With Quote
Jajah kui see lesbi olemise teadmine tuli hoopis kelleltki kolmandalt siis on jah kahtlane üldse.Tänapäeval kasutatakse neid tihti sõimusõnadena jne.Kui aga "lesbiline" ise kohe väga seda teemat väldib võib see siiski olla signaal tema lesbilisusest. need nn salahomod.se on eriti meeste seas levinud. sõimatakse pededeks jms ise sügaval eneses püütakse oma hirmutavate tunnete vastu sõdida.
Ega siis midagi soovitada eriti pole.Iga situatsioon on erinev ja mingit käitumismalli pole.Võibolla peaks "tekkima" olukord kus nad kahekesi jäävad.ja kui ikka mingit tõmmet "lesbi" poolt tule, siis pole mõtet pusida.Ja BI tädile ,et olgu tugev.Seda, kes inime on, pole vaja häbeneda.Maailm on idioote täis ja alati on keegi, kellele sa ei meeldi.Sellepärast ei maksa ennast tapma ega piirama hakata.(kui tegu pole just kaasinimesi kahjustava erinevusega)Ja kui ta ka kaotab seltskonna siis alati tuleb uus ja huvitavam,kui seltskond ei hinda inimest tema olemuse ja "hinge"pärast siis pole see seltskond ka midagi väärt.

püsimatu
püsiväärtustaja

Registreeritud: 07.09.2003
Viimane külastus: 9.07.2007
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.05.2004 kell 10:47 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: kaitsevaim
Privaatselt sõbranna ka tolle neiuga rääkida ei suuda, nagu ta mulle väitis, sest kui ta korra nagu tõstatas teema, et mida arvad nendest naistest, kes nagu naisi vaatavad, siis vastuseks oli imelik pilk ja et mõistaks hukka.
!

Pole vaja rääkida, et kuidas arvad, kuidas suhtud. Kui teine häbeneb oma eripära, siis muidugi on pilk kahtlustav ja tõrjuv. Lihtsam ja otsekohesem oleks olnud rääkida nii, et näed, mina olen bi ja siis edasi.

Tulnud eluteatrisse, istume rumalalt seljaga lava poole. Näeme kullatud sambaid ja kaunistusi, jälgime rahvast tulemas ja minemas, ja kui tuli lõpus kustutatakse, siis küsime endalt hämmeldunult:mis on kõige selle mõte?
R.Tagore

kaitsevaim
hell tantsulõvi

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.05.2004 kell 12:08 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Andri
Ja, kui lesbi-plikal on poissõber ja neil on "suhe", siis probleemi kirjeldamises on kuskil defineerimise viga.

Ei, lesbi-plikal ja sel poisil ei ole suhe, nad on lihtsalt väga head sõbrad. Ütlesin seda ka juba

kaitsevaim
hell tantsulõvi

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.05.2004 kell 12:20 Reply With Quote
kahepaikne, mis puutub sellesse seltskonda teadmisse, siis tema koolikaaslastest tüdrukud jne ka ei mõista tema olemust hästi ja kui see uudis levib, võib ta koolis nagu ebasoosingusse sattuda. Idioodid või mitte...
püsimatu. Selles ongi probleem, et nii otse öelda, et ta on bi, oleks ikka väga julge temp. Ja nagu ta mulle ise ütles...ta ei julge endast nii palju ilusamale tüdrukule personaalselt läheneda eriti. See, et ta julges üldse teemat teha olevat paras julgustükk olnud. Ju ta pabistab jah ülearu.

kahepaikne
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.05.2004 kell 12:29 Reply With Quote
enesekindluse arendamisest tulekski alustada.enesekindlad inimesed löövad läbi,olgu ilusad või koledad,ilus loll on teiste lükata tõmmada aga noh jah koolis on inimesed jõhkrad,elu vintsutustest läbi käimata ja julged.Parem soovita oma sõbrantsile otsida "omasuguseid " nähes ,et pole üksi siin ilmas oma murega annab enesekindlust.noorena tundub alati see maailma ainus armastus.peab õppima ka loobumist.

kahepaikne
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.05.2004 kell 12:32 Reply With Quote
ja veel ebasoosingusse sattumisest ja mitteteadmisest.

1.teadvusta ja tee selgitustööd ja kui aru ei saada siis tunne kaasa (lootusetud)

2.koolis alati karjamentaliteet.mõni eeskujulik beibeke või rullnokk kelle arvamus loeb.ninnunännu. kui tahetakse leitakse alati mille kallal iriseda.

autoriteediks saad siis kui julged olla erinev,esmalt nende silmis kes ei julge beibekestele vastu hakata jne...

kaitsevaim
hell tantsulõvi

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.05.2004 kell 12:39 Reply With Quote
no tänan selgituste eest, kahepaikne.

unistaja

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.05.2004 kell 13:03 Reply With Quote
Minu meelest ei saa ikka inimeste seas tolerantsust tekitada, kui nad kümne küünega selle vastu on ja ei taha tunnistada, et meie seas on ikka väga palju erinevaid inimesi. Ja ise märtrit mängida pole ka mõtet ja seda tervele ilmale kuulutada ja nö. selgitustööd teha. Sa võid olla nii hea inimene kui tahes, kuid seda, kuidas teised mõtlevad, ei saa nii kergelt muuta. Üritada ju võib, kuid vaata, et kukkumine pärast väga kõrgelt poleks.

Ja samas, kaitsevaimuke, polegi nii lihtne võtta endale teise koormat ja seda kergendada, eriti veel siis, kui on tunne, et võitled tuuleveskitega... Soovin sulle igatahes selle mure lahendamisel jõudu ja jaksu.

kaitsevaim
hell tantsulõvi

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.05.2004 kell 13:15 Reply With Quote
Offtopic Mhmhh.. kaitsevaim ongi sellepärast kaitsevaim, mida just nimetasid.

Aga jälle teemasse. Sain uuemat infot. Sõbranna ja see lesbi teavad teineteist netist uno.ee-st ja lesbi ise ütles sõbrannale kohe esimesel päeval, et ta on lesbi. Sõbranna poiss ka ei mõista neid kalduvusi, aga tema jääb nüüd mängust välja siis... Pealegi see lesbi nagu pole enne kellegagi suhtes olnud, sest vist kardab samuti ja tahab minu sõbrannaga lihtsalt sõbranna olla.

unistaja

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.05.2004 kell 13:16 Reply With Quote
Ka siis omakorda teemast välja, kuid nimi võib sul olla kaitsevaim ja sa võid tõesti üritada teda päästa või valu kergendada, kuid ennekõike oled ka sina inimene.

kahepaikne
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.05.2004 kell 16:26 Reply With Quote
kaitsevaim: no siis pole ju probleemi. 2 lesbit ja tahavad aga ei julge. ainult aeg annab arutust.ülejäänud tuleb iseenesest. UNISTAJA .PS! asi pole tolerantsuse saavutamises teiste seas vaid enese õiguste eest võtlemises,ei taha tunnistada!!! nende probleem mina olen teistsugune ja mul on selleks täielik õigus.kui tema ja tema ja nemad seal nii ei arva on see nende probleem jne. ma ei saa jätta oma elu elamatta kui 2 jobu kuskil teisiti arvavad või aru ei saa.(loomulikult kui asi käib üldinimlikes normides ja lesbilisus mahub siia sisse)

lenxu
kurva kuju printsess

Registreeritud: 12.11.2002
Viimane külastus: 24.09.2010
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.05.2004 kell 17:58 Reply With Quote
ma arvan, et meie ei saa ses suhtes oluliselt nõu anda...ainuke, mida tõesti öelda võib, on see, et neiud peaks ise otsustama, mis neist saab....See on ju nende elu
to kaitsevaim: hüüdnimi ei kohusta millekski....ükski inimene pole kõikvõimas ... isegi mina mitte

ma ei kahetse midagi, mida ma teinud olen, vaid seda mida ma tegemata olen jätnud.

kaitsevaim
hell tantsulõvi

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.05.2004 kell 19:59 Reply With Quote
jaa...see on nüüdsest nende probleem siis. ok! teist oli üpris palju abi. Tänx! Oleks tahtnud teiste kommentaare ka kuulda, aga see pole peamine. Ta on ta ise ja otsustab ise, nagu mina olen ma ise

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0151320 sekundit