Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: Palun aidake .. olen tõsise probleemi ees..
Fabfab
Algaja

Registreeritud: 26.05.2004
Viimane külastus: 2.06.2004
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2004 kell 20:02 Reply With Quote
Palun aidake .. olen tõsise probleemi ees..

Mul on tüdruk , keda olen tundund kolmveerand aastat . Käime ühesklassis ja 1-l koolipäeval kohtusimegi .. Algul läbi ei saanud aga jõulude aeg hakkasime käima . Meil on olnud tülisi aga oleme neist ülesaand . Kuna ta on mulle liigakallis et temaga tülitseda . Aga nüüd on meie suhe lõppemas . Ja miks ? Sest me ei näe teist terve suve , ja arvatavasti kunagi enam . Kuna ta elab must väga kaugel . See tähendab suhte lõpetamist . Aga ma ei taha seda , ta on mulle liialt kallis , et lasta ta minema , unustada see õnn ja rõõm mis ta mulle tõi , ja suruda alla oma tunded . Küllap , mõni mõtleb juba et ma näen ju teda septembris ikka , ja et kui suvel tihti kokku saame siis saame hakkama . Aga asi selles ongi , mind visatakse koolist välja . Ja ma ei näe teda enam . Ma olen palju selle üle mõelnud ja tõesti ei tea enam midagi teha . Ma kardan et ma võin peale lahkuminekut endale lõpu teha . Ehk ütlete mida ma tegema peaksin ?

Ja vabandust et tüütan oma murega siin

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2004 kell 20:08 Reply With Quote
Ära endale nüüd küll lõppu tee!

Koolist väljaviskamine on nii levinud asi, et ära pabista. Küll aga kaugsuhted jooksevad tihti lörri. Küllalt neid näinud. Oletan ka, et ämmakandidaat pole just vaimustuses, et Sind välja visatakse, ämmad ikka üliinimest enda tütrele kohaseks peavad.

Ühesõnaga, rahu!!! Võta elu vabamalt, tuleb, mis tuleb!

View User's Profile View All Posts By User
Fabfab
Algaja

Registreeritud: 26.05.2004
Viimane külastus: 2.06.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2004 kell 20:10 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Ray
Ära endale nüüd küll lõppu tee!

Koolist väljaviskamine on nii levinud asi, et ära pabista. Küll aga kaugsuhted jooksevad tihti lörri. Küllalt neid näinud. Oletan ka, et ämmakandidaat pole just vaimustuses, et Sind välja visatakse, ämmad ikka üliinimest enda tütrele kohaseks peavad.

Ühesõnaga, rahu!!! Võta elu vabamalt, tuleb, mis tuleb!

Koolipärast ei teekski lõpu , kül aga suhte lõppemise pärast .
Ma pole elus ennem nii õnnelik olnud kui temaga .

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2004 kell 20:15 Reply With Quote
Jah, ma sain aru.

Kool on asutus, mida saab ikka, kasvõi $ eest kuidagi lõpetada. Pole viga.

Suhe võib küll laguneda, kuigi ei pea just sedasi minema.

Elus on ikka nii, et kord ülesmäge, kord allamäge. On õnnelikumad ajad ja on ka meeleheidet.

Eks raske saab olema, aga püüa mõnda aega olla üsna egoistlik ja iseendale keskenduda. Sporti hakata tegema või midagi. Mitte vast pummeldama vms.

Muidu võib hing ka haigeks jäääda ja siis tervis ka läheb käest.

Kui tuju väga must, siis püüa TV-st vaadata sõjafilme või õnnetuid inimesi, kui ennast nendega võrrelda, siis tavaliselt tuleb reaalsustaju jälle tugevamini tagasi ning annab võibolla lohutust.

Inimesed surevad nälga, neid tapetakse, elatakse halvatuna... on musttuhat piina ja õudust. Selle kõrval armastatu kadu on valus, aga üleelatav. Ka siis kui see kõik eluks ajaks sügavale hinge jääb.

Püüa ikkagi hakkama saada.

Hilikas
Kasutaja

Registreeritud: 20.05.2004
Viimane külastus: 12.04.2006
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2004 kell 22:36 Reply With Quote
Kulla fabfab, elu on kingitus ja seda tuleb hellalt hoida - ka ilus suhe on kingitus ja on kahju, kui see katkeb.
mälestust kenast suhtest ei võta sinult keegi ja võib-olla on see side nii tugev, et teie suhe peab vaatamata kaugusele vastu.
lootus sureb viimasena - kõik on teie endi kätes.
vaata ka situatsiooni teist külge - sul on võimalik õppida tundma uusi inimesi ja iga halb asi on alati ka millekski hea
ma ei tea, kui palju see sind lohutab, aga vale see ei ole

veel miskit?

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 10.06.2021
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2004 kell 22:41 Reply With Quote
Õige, elu on kingitus. ja iga kaunis suhtekild ka. Need jäävad nagunii.

Aga samas ... Minult tekib küsimus, miks visatakse sind koolist välja?? Kas ses osas oleks midagi ka sinu oma kätes, et ei visataks? Ja nö suhe saaks jätkuda? Kui asi on nii ilus ja seda vääärt ning kooli jäämises oleks midagi ka enda teha, siis kas poleks mõtet proovida? Kuigi jah, nagu juba öeldud, kui ei tea põhjust, miks viskamiseks lääb, võib ka rappa panna. Aga hetkel ma tõega eip tia ju. Infi antasse näpuotsaga. Hingevalu kamaluga.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

Roxena
Kasutaja

Registreeritud: 22.03.2004
Viimane külastus: 27.11.2021
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.05.2004 kell 23:28 Reply With Quote
Armumine ongi niisugune kulutuli, mis põleb üsna valusa leegiga :-)
Armastus taas põleb pikaldasema ja ühtlasema leegiga. Sa püüa õige see armumine tasapisi armastuseks muuta.

Vaata endasse, et mis on see, mille pärast ta sinust hoolis, sinuga oli ja need hetked sulle kinkis, mida nüüd taga igatsed.
Ega see sinust ju kuhugi kadunud pole.
Arenda endas seda, mis sus head/andekat/osavat on ja ta pole sinu jaoks kadunud.
Praegu tundub nii, et ta kadunud seepärast, et kool ühendas teid. Leia endas üles see, mille pärast ta sind võiks tahta ja küll läheb!
Mis kaugus? Kui sa koolis ei käi, otsi töö tema lähedusse :-)

Tänapäeval pole miskit võimatu. Pole seisuvahesid ja kaste ja rassiprobleeme.
On ainult raha :-)))
Kui sa suudad ilma koolita ennast üles töötada, on ta varsti sinu süleluses jälle.
Ja õigupoolest muid valikuid sul eriti pole.
Kui ei saa heale järjele ilma kooliskäimata, siis otsi õhtukool ja tõesta iseendale ja talle, et suudad küll. Kui saad ilma, no problems.

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0107520 sekundit