Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: appi, mehed üle 50
termiiditüdruk
Algaja

Registreeritud: 02.03.2004
Viimane külastus: 19.07.2004
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.06.2004 kell 11:38 Reply With Quote
jaa, võib küll kärbseid ja sääski ajama tullaaga täna neid kahjuks pole
täna võib vihmavarju hoidma tulla

kellele ma närvidele käisin eero ainuke siin pröökab...nagu oleks ma tema naine

View User's Profile View All Posts By User
eero
sugumürsk

Registreeritud: 06.05.2002
Viimane külastus: 27.11.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.06.2004 kell 11:43 Reply With Quote
ma ei prõõka....ma kirjutasin oma arvamuse.....tobe lugu kui sulle ei meeldi....ja aga oleks pidanud arvestama teemat tehes, et kõik ei kiida takka seda et tahad teisel mehel ennast nikkuda lasta...

kui minu naine oleksid siis sellise jutu peale olksid ammu juba võssa lennanud nii et täna õnne, et ei ole

www.ekore.ee

Andri
Kasutaja

Registreeritud: 27.02.2004
Viimane külastus: 15.01.2005
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.06.2004 kell 08:07 Reply With Quote
Ma võin eksida, aga - lihtne ju! Kui neil on olemas mingi eelnev kokkulepe, et "oleme vabad, kaasaegsed, teeme mis tahame..." - miks mitte. Mul oma naisega on nii ja elu on tunduvalt lihtsam - igaüks teab, millega riskib, kui kõrvale vaatab.

See oli minu (hetke)arvamus.

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.06.2004 kell 09:36 Reply With Quote
Võibolla ma eksin kuid selliste kokkulepetega,nagu Andri välja pakub puudub igasugune mõte abieluks.Vabadus on teatud määral tunnetatud paratamatus ja kui aus olla siis ega vist seda päris kooseluks lugeda ei saa kui partnerid pärast väsitavat abieluvälist panemist koos õhtul voodisse heidavad et sama tegevust teineteisega korrata.See meenutab rohkem Rootsi perekonda kui nii öelda võiks.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.06.2004 kell 10:14 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: eero
mida sa põed? kui sul oma meest pole siis anna aga tuld...aga kui sul oma mees on ja teisega siuke isu nikkuda on siis oled sa lihtsalt yks lõtvade elukommetega naine ja anna aga ikkagi tuld....

Eks ta ole jah nii. Kui ollakse vaba ja üksi, siis ei näe ma takistusi.

Kui teisiti, siis... otsusta ise ja tee, või ära tee.

Litsakus.

püsimatu
püsiväärtustaja

Registreeritud: 07.09.2003
Viimane külastus: 9.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.06.2004 kell 10:20 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Võibolla ma eksin kuid selliste kokkulepetega,nagu Andri välja pakub puudub igasugune mõte abieluks.Vabadus on teatud määral tunnetatud paratamatus ja kui aus olla siis ega vist seda päris kooseluks lugeda ei saa kui partnerid pärast väsitavat abieluvälist panemist koos õhtul voodisse heidavad et sama tegevust teineteisega korrata.See meenutab rohkem Rootsi perekonda kui nii öelda võiks.

Rootsi laud ja rootsi perekond ei ole üks ja sama asi
Aga , ma ei väsi kordamast, et mitte kunagi, mitte keegi ei ole kellegi oma...ka abielulises suhtes...seega kes keda paneb ei puutu kooselusse...omandiinstinkt takistab vaba mõtlemist...Mis on siis parem...usaldus, ausus või truudus...koos neid ei eksisteeri ja jääb ainult kahtlustus...kas või alateadvuses...ja tunnete mahasurumine pole enam vaba kooselu...
ja abielu mõte?...kuskil oli teema ka...miks on õnneks ja heaoluks mõtet vaja?

Tulnud eluteatrisse, istume rumalalt seljaga lava poole. Näeme kullatud sambaid ja kaunistusi, jälgime rahvast tulemas ja minemas, ja kui tuli lõpus kustutatakse, siis küsime endalt hämmeldunult:mis on kõige selle mõte?
R.Tagore

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.06.2004 kell 10:31 Reply With Quote
Loomulikult ei saa ideeliselt teist inimest omada.

Siiski on kooselu (abielu) ühiskonna taastootmisrakuke ja lisaks käivad asja juurde tavad ja kombed. Natuke ka ikka avalikult tunnustatud moraalinormid.

Ise ma saan põhimõtteliselt aru, kui mees ja naine lepivad täpselt mängureeglid paika ja selge.

Personaalselt püüan sellist varianti vältida. Tahan rahulikku ja traditsioonilist pereelu. Ka seda, et ei pea hakkama lastele hiljem seletama, miks nii ja naa, miks vöörad sedasi on õelnud jne.

Ma ei leia, et hooramine on täiesti vältimatu kaaslisand kooselule. Litsimängimine "teisesse armumise" tõttu ja muu "armukestega hullamine."

termiiditüdruk
Algaja

Registreeritud: 02.03.2004
Viimane külastus: 19.07.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.06.2004 kell 11:22 Reply With Quote
et siis armumine on litsilöömine?
pole ka ühtegi last veel ja seepärast ma ei põe väga, kui mees suhtub lastesaamisesse negatiivselt siis leian ma, et mul on ka mingi õigus elunautimisele.
lisades, et ma näen oma mees ainult õhtul voodis kui töönarkomaan sinna pikali kukub, väljas ei käi, aega tal minu jaoks pole.....olen nagu koduabiline lisaks oma tööle. ei taha end mehe emmena tunda ja arvatavasti seepärast ma sellest teisest mehest üle pole saanudki. loomulikult on süümekad aga mida siis teha südant ei saa sundida ja tean ka seda, et selle teisega pole ühist tulevikku.
paneb alati imestama väide, et leia omale siis uus mees...no kus neid siis leitakse ja kui keegi hinges on sinna kõrvale võimatu kedagi asemele leida...eriti minu puhul, kes suudab armuda ehk korra 5 aasta jooksul

püsimatu
püsiväärtustaja

Registreeritud: 07.09.2003
Viimane külastus: 9.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.06.2004 kell 11:29 Reply With Quote
Ahaa, see on tõesti hea ütlus, et leia endale siis teine mees... ma ise ka mõelnud.. Tahaks küll seda puud leida, kus need head mehed kasvavad... Sest paraku reaalis on nii, et võid leida omale hea mõttekaaslase, võid leida hea peokaaslase, võid leida hea seksikaaslase...neid kõike leida pole raske...nett kui suhtlusvahend töötab ülihästi...Aga leida mees, kelles need kolm omadust vastuvõetavas tasakaalus on...see on lahendamatu ülesaanne...

Kuid seda puud tahaks ikka, kas või eemalt näha

Tulnud eluteatrisse, istume rumalalt seljaga lava poole. Näeme kullatud sambaid ja kaunistusi, jälgime rahvast tulemas ja minemas, ja kui tuli lõpus kustutatakse, siis küsime endalt hämmeldunult:mis on kõige selle mõte?
R.Tagore

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.06.2004 kell 15:29 Reply With Quote
Püsimatu
Pole väitnud nagu need samad asjad oleks.Tean väga hästi mis endast kujutab "rootsi perekond"
Samuti olen ma täielikult sinuga ühel nõul,et peresuhe pole kellegi andmine kellegi omandusse.Omanditunde tunnetamine ongi enamasti see tunne mis sind kooselust väljapoole kipub ajama.Kui abielus puudub harmoonia siis pole mõtet teha sita mängu juures head nägu.Pole mõtet otsida vigu teineteisest ehk nagu vanatarkus ütleb-Sital tantsijal segavad ka munad tantsimist.Viga on inimestes enestes.Tormatakse paari kas sunnitult või läbimõeldamatult ja pärast vingutakse et ei paku partner pinget.Otsitakse vigu mujalt-õigem oleks võibolla iseennast süüdistada.Minu arust on antud olukord absoluutselt ajuvaba ja perspektiivitu.See võib olla mingi momendi haige luulu,mis peagi möödub.Ma ei kujutaks et peaksin panema kas endast niipalju vanemat või nooremat partnerit sest üks ei oska ja teine enam ei suuda mulle midagi sellist pakkuda mis põhitööriista töökorda ajaks.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.06.2004 kell 15:36 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: termiiditüdruk
et siis armumine on litsilöömine?

Ei ole ainult armumine litsiks hakkamine.

Teod, need mängivad juba üsna rolli. Kontrolligem oma käitumist!

Kui inimene on vaba, siis las võtab ette. Ja soovitavalt teine vaba inimene!

Muidu võib ta olla: perelõhkuja, litsipurikas, moraalituse viljeleja.

See, kui tihti armutakse, pole oluline. Maailmas on meeletu hulk inimesi, kes elavad üldse üksinda surmani või hoopis rängas alandavas suhtes koos füüsilise vägivallaga.

See on minu arvamus.

sigar
Algaja

Registreeritud: 20.02.2004
Viimane külastus: 3.07.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.06.2004 kell 18:20 Reply With Quote
püsimatu-pingo, aga mis teha siis kui huvisi-soove veidi rohek kui kolm, siis vast läheb asi päris käest ära

virisevad need, kes tunnevad mingeid komplekse, et partner laseb jalga-ju siis on põhjust, ise ei viitsita pingutada või partneriga arvestada-ollakse tarbijad
Ei lähe suurt keegi kõrvalt võtma, kui oma partner veidigi püüab arvestada teisega ka.
Ja miks pole juba jalga lasknud,mees lapsi ei taha,naisele tähelepanu suurt ei pööra jne. elu lihtsalt selline

viidik
tütrekesega

Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 21.01.2018
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.06.2004 kell 20:35 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: püsimatu
Ahaa, see on tõesti hea ütlus, et leia endale siis teine mees... ma ise ka mõelnud.. Tahaks küll seda puud leida, kus need head mehed kasvavad... /.../ Kuid seda puud tahaks ikka, kas või eemalt näha

Ja selline puu võiks ka olla, kus naised kasvavad.
Ja selline, kus lapsed kasvavad.
Ja vanemate puu ka - lähed ja valid aga omale...

Kas keegi teab, kuhu minu pilt on saanud?

hannes63
Otsimas püüdmatut...

Registreeritud: 19.03.2005
Viimane külastus: 22.12.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.03.2005 kell 14:19 Reply With Quote
Mis seal siis ikka hullu nii on, et mees üle 50. Vanemad mehed võib liigitada kahte klassi: ühed on need, kelledel on palju kogemusi sexi vallas, mis elu jooksul kogetud. Teised on jälle vanad kõbid, kelledest üldse enam asja ei ole ega ka saa.

Loodetavasti, oli sinu oma selle esimesse klassi kuuluv.
Kui mehel on kogemusi sexis ja ta neid ka kasutada suudab ning tahab saab sinu nauding väga meeldejääv olema.

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
vanadill
Bännitud

Registreeritud: 06.10.2004
Viimane külastus: 18.04.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.03.2005 kell 14:23 Reply With Quote
Kuule kui su üle viiekümnene, ei suuda hotellitoa või numbrisauna eest maksta aga noort tydrukut keppida tahab-siis ta elab ilmselt Pääsküla prügimäel ja kui sa sellisega sexida kavatsed oled ikka mingi eriline friik.!See on ikka loll jutt küll-pole kusagil sexida!!?

TJ

Pole olemas kaugeid kliitoreid-lihtsalt keel võib olla liiga lühike!

<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0215650 sekundit