Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: neidudele ja naistele üks küsimus....
ullike
naiivitar

Registreeritud: 10.10.2002
Viimane külastus: 13.11.2019
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.07.2004 kell 23:07 Reply With Quote
Leidsin lingi http://woman.delfi.ee/tervis/naised/article.php?id=8031198
Aga minu meelest on see jutt üks sulaselge jama. Arst kirjutab ju sel puhul hormoontablette välja ja neil on kaltsiumi ning seleeniga vähe ühist. Aga võibolla on neist kellelegi tõepoolest kasu? Oleks huvitav teada

Ole õnnelik selle üle, mis sul on - siis on sul palju, mille üle õnnelik olla.

Iiri vanasõna

View User's Profile View All Posts By User
Kapsauss
Eksinud südameke!

Registreeritud: 22.03.2004
Viimane külastus: 21.02.2010
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.07.2004 kell 09:58 Reply With Quote
siin on palju nippe mida ma polegi veel proovinud.Eks yritan selle söömise asja ka ära proovida ja kyll ma siis teada annan teile ka.

kapsauss

Emily
Kasutaja

Naine
Registreeritud: 05.06.2004
Viimane külastus: 28.06.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.07.2004 kell 21:11 Reply With Quote
Siin oli küsitud ka et, millal oleks õige aeg günekoloogi juurde minna - kuna günekoloog tahab üldiselt ka pilgu peale heita, et kuidas sul seal sees need asjad on, siis päevade ajal ei maksa päris minna, kuna siis ei ole suurt midagi näha. Ja kui lähed siis kui päevi ei ole, siis oma päevade aegset valu tasub ikka kurta. Kodustest vahenditest soovitaksin mina näiteks naistepuna- või kummeliteed.
helikax

Registreeritud: 17.05.2004
Viimane külastus: 28.12.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.07.2004 kell 08:35 Reply With Quote
Minul sama lugu ja juba 10-nendat aastat järjest. Sama on ka mu õel ja sama oli ka mu emal. Ema kaotas pidevalt valu pärast teadvuse ja viidi haiglasse pea iga kuu. Arstitädid juba naersid, et näe jälle meie türduk tuleb. Selle vastu ei aita mitte midagi peale valuvaigistite. Olen kuulnud, et mõnel küll läheb kergemaks peale esimest sünnitust, kuid see pole garantii, et ka sinul nii läheb. Mina olen sellega juba harjunud. Tean umbes ikka päeva, millal peaksid päevad hakkama ja kannan sellel ajal kindlasti endaga tablette kaasas ja nii kui tunnen, et juba hakkab kasvõi natukene valutama, võtan kohe vajaliku koguse valuvaigisteid sisse ja selleks ajaks kui hakkab tõsisel valutama ei tunne ma enam midagi! Algul ma ka kannatasin ja piinlesin, ei tahtnud eriti tablette süüa jne., kuid olen aru saanud, et pole mõtet ju kannatada. Kord kuus tablette süüa ei tee veel organismile liiga!

Vihaku, peaasi et kardavad!

salliise
Friik

Registreeritud: 01.09.2004
Viimane külastus: 16.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.09.2004 kell 17:20 Reply With Quote
Kui sa günekoloogi kardad küsi mõne usaldatava näoga apteekrilt abi.
salliise
Friik

Registreeritud: 01.09.2004
Viimane külastus: 16.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.09.2004 kell 11:30 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm
...siis soe kott kõhule kui see olemas on, soojas annab valu järele mingil määral... Tean ise, enne kui sünnitanud polnud olin ka aeg-ajalt hädas nende valudega, seisin siis sooja pliidi ääres, oli kohe kergem olla

Kui kotti pole aja suurem plastpudel sooja vett täis ja vajuta vähe lapikuks.

karuplix
Kasutaja

Registreeritud: 20.05.2004
Viimane külastus: 30.03.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.10.2004 kell 10:21 Reply With Quote
nu tere taas...kahjuks pole arstile jõundnud kuna mul on uus töökoht ja kohe ei tahaks ka haiguslehte saada. ja päevad jälle käes....kõht lahti, oksendasin, süüa ei julge, tahtsin vett juua aga see tegi ainult hullemaks kõhuvalu. soojaveepudel ka ei aita. kiskusin akna pärani lahti...tuli külma värsket õhku ja nüüd naca parem...hea et mul nüüd kolm vaba päeva...saab selle hullema aja kodus olla... õnneks... vot.seekord on ka valuvaigistid olemas õnneks...aga noh mis ma neid võtan kui kõik eest ja tagant välja tuleb? ei tea mida ette võtta jälle ja kas peaks sööma või mitte?

Tänast päeva tagasi ei saa...ma tean et tahaksid, aga ei.. Nii et mõtle enne kui midagi ütled, sa võid küll vabandada, kuid öeldut tagasi ei võta.

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Killagal
Kuskil mujal

Registreeritud: 21.11.2003
Viimane külastus: 19.12.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.10.2004 kell 10:41 Reply With Quote
ma valutan ka aktiivselt kõhtu.. ja just täna on niipalju tegemist koduses majapidamises.. süüa ei taha.. ainult kohvi joon... 600'ne ibumetin on pea-aegu mõttetu varsti hakkan uksepiitu närima

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.10.2004 kell 10:44 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: karuplix
/.../seekord on ka valuvaigistid olemas õnneks...aga noh mis ma neid võtan kui kõik eest ja tagant välja tuleb? /.../
mis sa neist siis niisama kotis hoiad, siis need ei aita ju sootuks - ikka võta sisse, need imenduvad suht ruttu organismis ja seega aitavad....

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

karuplix
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.10.2004 kell 11:10 Reply With Quote
nu kella 7e ajal ajas kõhuvalu üles...jõin vett naca ja võtsin ühe 200-se ibuprofeeni sisse...kuskil kella 9-10ajal panin veel kaks tükki...ei tea kas see nüüd hea on et tühja kõhu peale võtsin aga nuh hetkel on küll parem olla juba ...

Tänast päeva tagasi ei saa...ma tean et tahaksid, aga ei.. Nii et mõtle enne kui midagi ütled, sa võid küll vabandada, kuid öeldut tagasi ei võta.

karuplix
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.10.2004 kell 22:16 Reply With Quote
käisin vahepeal ka emal külas...ja nagu paljud teisedki foorumites on kirjutanud ütles temagi et ega sul enne sünnitust eriti paremaks see lähe...aga nii ei saa ju normaalselt töölgi käia, kui päevad peaksid tööpäevale sattuma ja mul kõht lahti ja oksendan??? appiiii!!! õnneks seekord sattus vabadele päevadele

HoneyBunny
Algaja

Registreeritud: 11.04.2004
Viimane külastus: 28.06.2006
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.11.2004 kell 13:31 Reply With Quote
ega nende valudega nalja pole...ise olin suht õnnelik ja valudest vaba kuni jaanuarini, mil 3-4 päeva ennem päevasi lõi sihukene valu sisse, et jalapealt kukkusin ää....hiljem selgus, et munaraku vabanedes munasari lõhkes...ja nii sattusin haiglasse ja seal omakorda opile...sellest ajast peale on alati 3-4 päeva ennem punaseid valud ja ka päevade esimesel päeval...ega selle valu vastu ei aita muu kui valuvaigisti ja üks korralik uni...siit muidugi sain õppetunni, et külma eest tuleb end hoida...sest kirurg väitis, et just tänu suurele külmetusele kõik see õudus just juhtuski...nii et hoidke end

mis on armastus?
def: armastus on ajutine hullumeelsus, mis on ravitav abieluga või patsiendi eemaldamisega mõjude piirkonnast, mis ta vaimse segaduse põhjustasid!!!

karuplix
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.11.2004 kell 14:39 Reply With Quote
nu a mis ma siis teen kui just suurte valude ajal peaksin sattuma tööle??? suren ära sinna...ja enamjaolt on päevade ajal ka kõht lahti...ja wc on suht kaugel..seega veidi jama ja pean vist ikka arstile minema millalgi...

bijoubi
Kasutaja

Naine
Registreeritud: 29.09.2004
Viimane külastus: 20.05.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.11.2004 kell 17:29 Reply With Quote
Minul olid ka päevad sageli suht valulikud. Kuid peale seda kui kasutan rasestumisvastaseid hormoontablette, on see probleem kadunud.
Ei soovi siinkohal teha reklaami hormoontablettidele, kuid minu puhul need aitasid.

hakuna matata

karuplix
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.11.2004 kell 11:46 Reply With Quote
nägin just hiljuti sõbrantsi kes oli just güneka juures käinud. günekoloog oli küsunud et milliseid kaisevahendeid kasutate. selle peale kui sõbrants ütles et kummi kasutan, tegi arstitädi suured silmad ja küsis et kas tablette ei kasutagi...kas see tablakate kasutamine on siis nii tavaliseks saanud juba ja mitte keegi ei karda enam suguhaiguseid??? andis mu sõbrannale mingi raamatu tablakate kohta lugemiseks. uudised missugused, sain teada et suured plussid on nende kasutamisel. pidavat kaduma vistrikud, vereeritus koos valudega vähenevad, kaal langeb enamikel. super ju. või mis? saaksin ka siis valudest lahti ve?

Lycette
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 20.10.2004
Viimane külastus: 6.05.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.11.2004 kell 15:16 Reply With Quote
Mul aitasid rasedusvastased tabletid valudest lahti saada, kuid lisasid lahkelt mõned kilod juurde. heal asjal ju alati ka halb külg.

karuplix
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.11.2004 kell 15:47 Reply With Quote
kahju siis et kilod tulid. a kas peaksin siis sellest mõttest loobuma. siiski arvan et kaalun veel seda asja kuna valud teevad mu elu põrguks eriti kui pean tööl olema näiteks kolm päeva jutti ja 12h päevas.

pointer
sõltumatu vaatleja

Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 12.11.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.11.2004 kell 16:21 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: karuplix
...vereeritus koos valudega vähenevad, ://:l. super ju. või mis? saaksin ka siis valudest lahti ve?

olen kuulnud, et aitavad jah valu vastu need need pillikesed,

Oleviku vigu näeme alles tulevikus.

karuplix
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.11.2004 kell 09:38 Reply With Quote
vahva

bijoubi
Kasutaja

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.11.2004 kell 17:40 Reply With Quote
Loomulikult tuleks kautada kummi, kui palju erinevaid partnereid, või kui 100 % usaldada ei saa partnerit.

Mina aga olen mehega juba pikemat aega koos ja usaldan teda, nii et kasutan vaid tablette.

Tabletid tõepoolest vabastasid mind päevade-aegsetest valudest ja vinnidest samuti. Lisakilosid aga tablettide kausutamisega küül ei kaasnenud. Küllap tablettide mõju individuaalne, kuid mina seni (olen kolm aastat kasutanud) küll midagi halba öelda ei saa.

hakuna matata

vanadill
Bännitud

Registreeritud: 06.10.2004
Viimane külastus: 18.04.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.11.2004 kell 17:46 Reply With Quote
Krdi kasulik teema -poolte kodutute naiste tsükli saab teada. Võtsin special kalendri selleks tarbeks. Teab kuna kellega kokku saada siis.

TJ

Pole olemas kaugeid kliitoreid-lihtsalt keel võib olla liiga lühike!

bijoubi
Kasutaja

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.12.2004 kell 18:55 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: vanadill
Krdi kasulik teema -poolte kodutute naiste tsükli saab teada. Võtsin special kalendri selleks tarbeks. Teab kuna kellega kokku saada siis.

TJ

Veidi hale käitumine ühe meesterahva poolt või mis?

hakuna matata

liisbeth
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 25.09.2004
Viimane külastus: 26.03.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.12.2004 kell 18:18 Reply With Quote
soe soovitus, lase omale antibeebibillid välja kirjutada. need vähendavad vereeritust, valusid ja enne päevade algust tekkivat hormoonidest tingitud tujumuutust (premenstruaalset sündroomi). pole ju mõtet asjatult piinelda. kui need ka valu päris ära ei võta, proovi 400mg ibumetini, ja kui ikka on hull, külasta perearsti või günekoloogi ning lase välja kirjutada silelihaseid lõõdastavat valuvaigistit (nospad) ja diclofenaki. reeglina see aitab.
CagedBird
Algaja

Registreeritud: 26.12.2004
Viimane külastus: 28.12.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 27.12.2004 kell 00:06 Reply With Quote
Võta kõhule kuuma du¹i
See
aitab!

karuplix
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2005 kell 21:39 Reply With Quote
tõesti kuum aitas hetkeks küll kuid siiski. käisin vannis, ja kui poleks välja tulnud oleks hetkel elevandi nahaga aga ilma kõhuvaluta mõnus oli

<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0219262 sekundit