Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Armid
timmu
Kasutaja

Registreeritud: 12.08.2004
Viimane külastus: 22.07.2006
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.10.2004 kell 11:37 Reply With Quote
Arvuliselt on neid hulgem nagu suurtel poistel ikka, mõni aga on väärtuslikum.
Käisime kooliajal mägedes kelgutamas. Lasin just hea kimaga alla, kui kurvi taga keset teed oma klassivenda nägin, kes seisis, püstitõstetud kelgu jalased minu poole. Palju rohkem ei jõudnudki näha... Kulm oli ribadeks, teised poisid vedasid mu koju. Hiljem sai ettejäänud poisist parim sõber, kes mul elus olnud...

View User's Profile View All Posts By User
Marygold
Kasutaja

Registreeritud: 17.12.2003
Viimane külastus: 17.01.2005
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.10.2004 kell 12:02 Reply With Quote
Parema käe randmel on kole arm, mis õnneks ei ole väga suur- minu"ämblik". Kukkusin 5 aastasena kuskil prügimäel kolades mingi virna otsast alla ja käsi maandus otse pudelipera peal nii, et tõmbas kõõlused ka läbi. Kole ja valus oli.

Teine on jälle paremal käel peopesas, selline konksuga jutt. Tahtsin vikatit maal mulla alla matta...

Kolmas on kuskil peas, mille sain peapõrutusega talvel liumäelt.

Neljas on sääremarja peal, väiksena läksin ühele mutikesele süüa viima ja tema kuri koer oli ketist lahti saanud...huhh, vot see oli valu!!! Koer poos ennast ketiga järgmine päev kuidagi üles...

Ma olen oma armidega nii leppinud, et mingit piinlikkust või ebamugavust nad minus ei tekita, aga õnneks nad ei ole ka nii silmapaistvad

Renka
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 07.03.2004
Viimane külastus: 5.04.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.12.2004 kell 12:27 Reply With Quote
Nii ma sain siis eile uue armi juurde pähe . Kui panin veeboilerit seinale, kukkus see mulle pähe. mõnus paari cm arm nüüd peas
marliin
Kasutaja

Registreeritud: 29.07.2004
Viimane külastus: 19.11.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.12.2004 kell 13:13 Reply With Quote
Kõige märgatavam armid asuvad sõrmedel. Nimelt jätsin paariaastasena oma näpud hekslimasina vahele ja tulemus oli see, et üks sõrm õmmeldi otsa tagasi ja teisel ka päris pikk ja korralik õmblus.
Paar korda olen klaasikillu jalga astunud, pahkluu juures on kenake arm. Ja oma viimase armi põlvele sain jalgrattaga asfaldile kukkudes.

anahid
südamlik ja sügisene

Registreeritud: 02.07.2004
Viimane külastus: 20.09.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.12.2004 kell 13:18 Reply With Quote
üks arm tekkis eriti lollilt nooruse lollusest. Tegin endale mingil kummalisel kinnisideel kulmuehte (s.t. tähendab lasin teha) ja siis ei kandnud enam ja nüüd on kulmus arm....aga see pole nii väga näha ja ma ei tea teised arvavad vist et olen kõvasti kakelnud või miskit
View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
helikax

Registreeritud: 17.05.2004
Viimane külastus: 28.12.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.12.2004 kell 21:17 Reply With Quote
Minul otsaees laubal päris väljapaistev arm. Sündides oli mul otsaees sünnimärk, mis miskipärast kasvama hakkas ja ema lasi selle siis ära kõrvetada kui olin mingi 2 kuune. Parema käelaba sees on 3 cm arm alates 9-dast eluaastast kui lambad panid karjakoplist leekima ja ma nende pihta puukaika viskasin, kuid mille küljes oli suur nael, mis viskehetkel mulle kätte sisse lõikas. Samas vedas ka - ei pidanud seetõttu klassiga kartuleid minema noppima, kuna käsi oli pikalt kinni seotud Vasaku käevarre peal on 15 cm arm koertega ujumisest .. Lõua otsas on 4 cm arm, kuna ema viskas kunagi mulle kassipoja näkku - mitte meelega.. Lapsepõlves sai oma mõlemad nimetissõrmed liigesekohast vikati luiskamisega läbi lõigatud, mille tagajärel vasaku käe nimetissõrm enam üldse ei paindu eriti .. Vasaku jala peal on 1 arm ajast kui mulle 40 liitrit keevat vett jalgade peale kukkus - läks niigi hästi .. huhh.. no ja + veel kõik hingearmid, mida ei suudaks kunagi kokku lugeda ..

Vihaku, peaasi et kardavad!

anahid
südamlik ja sügisene

Registreeritud: 02.07.2004
Viimane külastus: 20.09.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.12.2004 kell 17:01 Reply With Quote

ma siis päris hästi pääsenud

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
lihtsaltnööp
Kasutaja

Registreeritud: 12.01.2004
Viimane külastus: 19.02.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.04.2005 kell 00:32 Reply With Quote
mul on ka arme....aga lugu kuiads tekkisid ..unustaks parema meelega
<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0159650 sekundit