Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: Petmine ja vahele jäämine
Zeuz
Algaja

Registreeritud: 27.07.2004
Viimane külastus: 5.07.2009
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.07.2004 kell 13:12 Reply With Quote
Petmine ja vahele jäämine

Tekkis selline huvi ja siit ka kohe küsimus. Kindlasti on siin inimesi, kes on vahele jäänud petmisega või isegi kohe teolt tabatud.

Huvitaks just selle inimese reaktsioon kellele vahele jäädi ja ka selle inimese reaktsioon kellega sinu kallim miilustas.

Või kui pole sattunud sellisesse situatsiooni kunagi, siis oleks meeldiv kuulata ka tegutsemist kui peaks jutuma selline situatsioon kui näit. tuled koju ja avastad oma kallima kellegi teise naisega/mehega voodist.

Sry, ei ole eriti hea sõnade ritta seadja
BTW, kui selline teema on kunagi arutlusel olnud, siis karjuge mu peale

I`m newbie but you can still touch my tal-la-la

View User's Profile View All Posts By User
pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.07.2004 kell 13:20 Reply With Quote
Kle, seda ei oska ju keegi ette teada, millised tunded reaalselt tekivad kui su kallim sulle vahele jääb kellegi teisega. Me võime endile ette kujutada/mõelda mida teeksime või kuidas käituksime, kuid reaalset ei tea me seda siiski...

Ei ole mulle vahele jäädud, ei ole ka ise vahele jäänud, mis aga ei tähenda seda, nagu ma oleks kedagi petnud või nagu oleks mind petetud...(viimast muidugi võin vaid loota ja uskuda)

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

vantark
algaja

Registreeritud: 02.04.2003
Viimane külastus: 4.01.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.07.2004 kell 13:26 Reply With Quote
On vahele jäänd, läksin mehele kallale ja kolkisin teda veic, rahunesin ja andsin naisele andeks
teist korda enam ei andnud

I saw a birdie in the sky, it made a poopoo in my eye, Im not mad and I dont cry, Im just glad that cows can´t fly

hestia
pilvedes

Registreeritud: 02.05.2004
Viimane külastus: 14.04.2017
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
tõesti raske oma käitumist ette näha kui peaks oma musi kellegi teisega voodist leidma.... ma muidugi äkkviha puhul suht ootamatu käitumisega, võiksin vist nii nutta kui naerda, ekstreemsusteni muidugi ei läheks, loodetavasti....

ühe koha peal seistes uut horisonti ei avasta!

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
Ei tea, pole kogemusi sellises asjas. Küll aga usun et nagu halvas ameerikamaa filmis ma lamenti ei löö ja ei hüsteeritse ja verise noaga pärast politseile pihku ei jää sündmuspaigal.
Kuigi inimene on ettearvamatu.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Zeuz
Algaja

Registreeritud: 27.07.2004
Viimane külastus: 5.07.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.07.2004 kell 13:31 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: vantark
On vahele jäänd, läksin mehele kallale ja kolkisin teda veic, rahunesin ja andsin naisele andeks
teist korda enam ei andnud

Aga sul naine vahele ei tahnud tulla, umbes nii, et oi ära nüüd jumala eest vigaseks peksa ?

Kuigi jah, äkki vihahoos või inimene tõesti kontrolli kaotada. Ise vist ka virutaks esimese kättesattuva asjaga sellele mehele kellega oma naine oleks, olgu või mees 3 korda suurem minus (mitte et ma ise väike olen) aga hullunud ja vihasel inimesel on hullu jõud ja hetke vihaajendil võib päris koledaid asju korda saata ilma , et ise endale aru annaks.

I`m newbie but you can still touch my tal-la-la

li-li
pensil;)

Naine
Registreeritud: 02.08.2002
Viimane külastus: 20.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.07.2004 kell 13:32 Reply With Quote
ohoo..vihaga tuleb ka kõige nõrgemal loomajõud oma isiklikust abieluvoodist amelemas paar sai nii,et sabasuled sahisesid piiga lendas alasti uxe taha ja mees lakkus pikalt haavu

armastuse maagiline arv
on üksteist
veel pole hilja
hakata armastama
/Ott Arder/

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.07.2004 kell 13:33 Reply With Quote
kui ma mõtlema hakkan, siis ma vist jalutaks lihtsalt minema....kuhugi ära, rahunema ja elu üle järele mõtlema... see siis juhul, kui mulle vahele jäädaks...aga enne veenduks, kellega vahele jäädi....

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.07.2004 kell 14:05 Reply With Quote
ma ise vahele pole jäänud petmisega. Kui petsin, siis rääkisin mehele ära ..

Kui keegi mind petaks .. ma läheks minema. Ma ei lase kedagi endale nii lähedale, et ma sellise asja pärast meeletult põeks või kisama hakkaks. Ise teab, mis teeb, Kui tahab minust lahti saada, siis mingu ja pangu kedagi ..

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage OTSINGUT

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.07.2004 kell 19:30 Reply With Quote
Kui on ikka teadlik ja kapitaalne hooramine, siis olen läinud.

Reaktsioon sõltub minu meeleolust. Kui vint keerab kõvasti üle, siis on välkkiire lõpp.

Kallale naljalt kellelegi ei lähe. Selleks peab olema ikka väga äärmuslik olukord.

lendajapoiss
meeskond on nii tark ja hea, et mu ära bännis!

Registreeritud: 17.06.2004
Viimane külastus: 15.11.2004
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.07.2004 kell 21:27 Reply With Quote
Siin keegi juba kunagi ütles,et oma keha ja ise tean,mis sellega teen, kirjutan sellele kahe käega alla! Ja kui minu elukaaslane seksiks kellegi teisega, siis on see eelkõige minu "praak", mitte mingil juhul petmine etc,etc! Ja vahele jäämine on puht organisatsioonile case!

see kommentaar oli 100% sarkastiline ja seniilse vanamehe(48) irisemine ja iseenesest mõistetavalt läbu!

kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.07.2004 kell 21:47 Reply With Quote
ei tea nüüd kas see oli lausa vaheljäämine, aga mu oma tuli kord baarist hommikul mingi suvaline näpus koju...irww....tahtis veel et ma kohvi teen aga mul oli kiire ja ütlesin, et näe, tõid ju teenija kaasa...pane toimetama...ise läksin tööle...kuna väike poiss oli kodus palavikuga ja lasteaeda ei läinud, siis õhtul kanti kõik mulle ette...irww....muidugi ta eriti ei taipand et mis värk on aga ta oli üsnagi tähelepanelik oma ea kohta (oli vist viiene siis)...
hmm...takkajärgi on üht koma teist meenutada küll jah...

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

fantasmagooria
Kasutaja

Registreeritud: 10.06.2004
Viimane külastus: 17.09.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.07.2004 kell 23:38 Reply With Quote
Ise pole vahele jäänud.
Aga tegelikult ei praktiseeri kah petmist.
Mul säherdune tubli naane kes jõuab mu ää rehuldada.
Ja no lihtsalt ei viitsi petta. Pole nagu millestki ilma jäänud.
Kunagi nooremana sai pulli tehtud küll aga enam ei viitsi. Pointless

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.07.2004 kell 23:49 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: lendajapoiss
Siin keegi juba kunagi ütles,et oma keha ja ise tean,mis sellega teen, kirjutan
sellele kahe käega alla!

Loomulikult! Mõlemad pooled on ju siiski iseseisvad isikud ja abielu/kooselu on kahe isiku vaheline lepe.

Abielu - kooselu on minujaoks piltlikult justkui ühisfirma ja kui teine pool petab, siis see oleks justkui kogu firma aktsiate pantimine ja saadud raha kõige kurjemale konkurendile tasuta andmine. Midagi sinnapoole. See kujundlik näide.

Hera
Friik

Registreeritud: 23.03.2004
Viimane külastus: 27.04.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.07.2004 kell 02:01 Reply With Quote
Esimene ja ainus õige reaktsioon oleks minul lihtsalt ümberkeeramine ning lahkumine. Kaklemiseni ma eladeski ei laskuks, minu jaoks on see madal ning antud olukorras ka kindlasti täiesti kasutu. Mida ma siis teisel silma siniseks löömisega enda jaoks võidaksin? Edaspidiste plaanide hulka kuuluks kindlasti uue eluaseme otsimine. Kui olen pettasaanu, siis ok, kuid kahel korral ma samasse ämbrisse küll enam ei astuks.
Üleüldse ei saa ma kohati aru meeste suhtumisest - omaenda naine veab isiklikku koju ning abieluvoodisse võõra mehe ning mehed annaks koslepi sellele sissesadanud mehele. Süüdi on ju oma kallis naisuke, kes selle võõra voodisse lohistas. Kui mina oleksin mees ja minu naine petaks mind, siis esimeses järjekorras võtaksin just sellises situatsioonis tema käsile. Ilma naise loata ei roni ükski armuke tema voodisse. Armuke järgis ju vaid lahket pakkumist.

mõtlemine on vahel tervislik

zitazitikaz
tyytu putukas

Registreeritud: 14.10.2003
Viimane külastus: 9.04.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.07.2004 kell 11:59 Reply With Quote
Njah...
Esimene kord tunnistas ise üles, et asi läks käst ära... Andestasin... Sest teadisin, et see oli vaid ühe-öö värk....
Ülejäänud korrad, pole ta ise ülestunnistanud... Pole ka vabandust palunud või lubanud, et seda enam ei juhtu...
Aga kuna inimene mulle niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kallis on, siis olen kõik andestanud...
ja siiani kahetsen, et selle esimese juhtumi andestasin, sest siis ei olnud ma nii sügavalt selles suhtes sees ja oleks võinud vabalt selle lõpetada... Aga jah "oleks" on paha poiss...
Esimese apsaka pärast käisin ka tema "armukesega" rääkimas... Tema oli näost valge ja vähese jutuga... vastas mu küsimustele ja kõik... Kuna tegemist OLI mu sõbrannaga, siis teadsin, et asi juhtus kogemata... ja osaliselt võib selles ka süüdistada mitte-kainet pead...
Teist või siis teisi (tõesti ei tea enam, kas neid mitu või üks ainus) armukesi pole näost näkku näinud... Üks julges ise minuga ühendust võtta kord MSNis, siis rates ja siis veel e-mailiga kah, et mida ma "tema mehest" tahan(tegemist siis mehe eksiga), aga kui ta oma kirjale vastuse sai, siis jäi vait ja nüüd vist püüab mõelda, et mind pole olemas... Ma ikka nii osav kirja teel terroriseerima, kui vaja...
Aga ise mõtlesin, et suudan sellega elada... Siiani olen suutnud... Pisaraid rohkem kui vaja, kuid siiski pole leidnud jõudu suhte lõpetamiseks...
Ootan, millal plahvatan ja vot seda ei kujuta ette, mis mu'st siis saab...
Samas loodan ka, et sellel eksil enne kannatus katkeb...

For every minute of anger you lose sixty seconds of happiness... (V.Hoover)

kontorihiir
..umbusklik...

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.07.2004 kell 13:15 Reply With Quote
...aga tuli meelde, et mehe armuke (tollane töökaaslane siis) sai oma mehe käest küll hea keretäie..no silm oli sinine ja...ja siis tuli mu mehele kaebama..irww...olin ka kodus ja ausalt, minul küll tast kahju polnud (oi-oi kui julm ma võisin ikka olla!)

Karlsson Katuselt

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.07.2004 kell 13:41 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Hera
Armuke järgis ju vaid lahket pakkumist.

Seda küll, aga üldises plaanis on ta siiski omal riisikol järgnenud naisele ja kui ta ei ole arvestanud võimaliku ohuga, siis on ta sama loll.

Ta oleks minu koju sissetunginud tegelane, kes võib olla muuhulgas ka kleptomaan või mingi nakkushaiguse kandja (marutõbi, katk, nakkav tuberkuloos jne).

Hera
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.07.2004 kell 14:30 Reply With Quote
Põdegu see sissetungija kasvõi tähnilist tüüfust, kuid fakt jääb faktiks - ta on sinu voodis ja sinu naisega ning järelikult antud hetkel vähemalt sinu naise jaoks teretulnud nähtus. Minu viha langeks küll esimeses järjekorras oma naise peale ja alles siis hakkaks ma meesarmukese oletatavaid haigusi lahkama. Alatud, kiimas ja lollid on nad muidugi mõlemad ning ma ei kujutaks enam ette, kuidas suudaksin iseenda petjaga edasi elada ning teha näo, et mitte kui midagi pole juhtunud. Tavaliselt on nii, et kui petmine on juba ühe korra toimunud, siis toimub ta veelgi. Järgmistel kordadel ollakse ehk väheke ettevaatlikumad, et mitte enam nii lollisti vahele jääda. Korra petnust enam korralikku ja truud kaaslast ei saa.

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.07.2004 kell 14:41 Reply With Quote
Küll see naine saaks ka oma karistuse.

Minu kodu on minu kodu ja kindlasti oleks siiski see narr kergeusklik mehike sissetungijaks. Naine aga nõ. lepingu rikkuja raskendavatel asjaoludel.

Siin pole (-ks) tegemist lihtsalt perversse hooramisega, siin on (-leks) tegu enamaga, kui see toimub minu kodupinnal.

Hera
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.07.2004 kell 14:50 Reply With Quote
Näib, et esmajärjekorras on taolisel juhul tegu erakordselt suure nahaalsuse, jultumuse ning lollusega. Leping on alati olnud vaid leping ning paber on alati kõik välja kannatanud. Pole see abieluleping paljude meelest samuti mingi erand - paber jääb kõigest paberiks ning tean selliseid, kes arvavad, et lepingud ongi selleks, et neid murda, nendest kõrvale laveerida. Truudus algab ikkagi sisemusest - mõttemaailmast, ehedast armastusest, austusest iseenda ning kaaslase vastu.

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.07.2004 kell 14:58 Reply With Quote
Lepingu all mõtlesin eelkõige inimeste vahel olevat lepet, mis ei pruugi üldse olla kuskil paberil või ka väljaõelduna olla.

Kui pooled mõistavad üksteist, siis teatud normid eksisteerivad ka ilma konkreetse kokkuleppeta.

Olles oma kodu omanik ja peremees, on minu naisel õigus tegutseda ja toimetada oma volituste piires. (Ma ei pea silmas seadust jms). Ma olen justkui delegeerinud praktiliselt peremehe õigused ka oma naisele.

Kui naine laseb ilmselgelt asjassepuutumatu tegelase kodupinnale, siis on seda minupoolselt delegeeritud õigust kuritarvitatud ja teadlikult. Juba see on üheks raskeks rikkumiseks.

Hera
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.07.2004 kell 15:07 Reply With Quote
Olen sellega nõus, et sinu õigust on kuritarvitatud. Iga petmisakti korral kuritarvitatakse kellegi õigusi ning rikutakse kas siis paberile must-valgel kirjutatud või suusõnalist lepingut. Tegelikult pole sellel ju vahet. Petmine iseenesest on nii ebameeldiv ja alandav nähtus, et sellele ei leia mina küll päris ühest selgitust. Miks siis üldse koos elada, kui kõrvalt teised tunduvad hulga paremad ning ahvatlevamad? Siis tuleks sel petjal leida omale selline kaaslane, kes teda nii vaimselt kui ka füüsiliselt igatmoodi rahuldada suudaks. Milleks piinata ja alandada oma senist kaaslast?

kontorihiir
..umbusklik...

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.07.2004 kell 15:23 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Hera
..... Ilma naise loata ei roni ükski armuke tema voodisse. Armuke järgis ju vaid lahket pakkumist.

kunagi üks mu mehe sõber (oli ka ise paras ringiaeleja tegelikult) ütles mulle maamehliku tarkuse, kui talle olukorda kurtsin,et : kui mära ei lase/ ei taha, siis täkk ei karga...
ja eks ta nii on kah...

Karlsson Katuselt

Ray
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 31.07.2004 kell 15:29 Reply With Quote
Siin on mõtlemisainet jah.

Näiteks mina olen enda jaoks asjad läbi mõelnud ja mul on oma elufilosoofia. Ma tean, mida ma elult tahan ning mul on väärtused enda jaoks paigas.

Kui teen valearvestuse või vea, siis olen valmis kandma ka tagajärjed.

Julgen vähemasti enda puhul väita, et abielurikkumine või "üleaisalõõmine" on äärmiselt vähetõenäoline.

Olen tähele pannud, et osad inimesed orienteeruvad paljuski (valdavas ulatuses) emotsioonidele rajatud tegudest, sealt ka tihti ehk kergemini ebatervetele tegudele minek.

<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0247200 sekundit