Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  10    11    12    13    14  >>
Autor: Teema: Petmine ja vahele jäämine
sales
filosoofiline lilleke kiivril

Mees
Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 29.08.2014
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2012 kell 15:47 Reply With Quote
Isiklikust elust, siis on olnud petmise juhus, et sattusin seltskonnas ilusale, seksikale ja targa jutuga naisele... ja see pidu lõppes voodis. Ei enne ega pärast pole ma naist petnud, ei enne ega pärast meil mingeid probleeme polnud. Ja ma ei rääkinud talle sellest isegi kui lahku läksime, aga samast juhtumist peale ei saanud ju ka teise juhuse võimalust välistada...
Elus võib vist kõike ette tulla... peale oma perse öeldakse... ju siis nii vist ka on, et alati polegi mingit põhjapanevat põhjust petmiseks vaja...

Minu au on minu truudus!

View User's Profile View All Posts By User
Wet
Friik

Naine
Registreeritud: 26.10.2011
Viimane külastus: 16.07.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2012 kell 15:54 Reply With Quote
Just seda mõtlen mina ka. Palju paare elab koos ja arvavad,et nad on õnnelikud,räägivad üksteisega ja üleüldse on kõik ok. Aga tegelikult..... on igasuguseid asju juhtunud. Jällegi ütlen-see ei ole kõigil nii,aga on võimalik-meeldib see või mitte.
Mina enne seda jama oma elus,arvasin,et ei andestaks iial ja abikaasa ei teeks mulle nii.Sest me olime ka omavahel rääkinud kõigest. Aga näe,elu üllatab.Ära iial ütle iial

rosita
Vaga vesi, sügav põhi...

Registreeritud: 12.10.2005
Viimane külastus: 28.05.2015
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2012 kell 16:17 Reply With Quote
Petta saab siis kui suudad hakkama saada tagajärgedega, mida põhjustab vahelejäämine.
Üldjuhul petetakse ikkagi vaid siis, kui suhtes juba midagi mäda on.
Ei ole minugi hing sellest patust puhas, aga juhtus see siis, kui abielust oli juba ammuilma kujunenud ühepoolne eluabi ning igasugune füüsiline ja vaime lähedus oli surnud.

Naine peab kõike tegema kaks korda paremini kui mees, kui tahab, et teda märgataks.Õnneks pole see raske. /Charlotte Whitton/

guttamax
sain taas mahti ravida...

Registreeritud: 07.06.2008
Viimane külastus: 2.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2012 kell 16:34 Reply With Quote
Aga off on ikka truu v pole Sa veel silikooni kasuks otsustanud?
Igatahes mõned patsiendi ja Sinugi kommid jätavad mulje, et see suhe on nüüd finito Eiei, ma ei õelutse, lihtsalt..võimalik, et said viimaks aru, et offi ei saa ravida

rosita
Vaga vesi, sügav põhi...

Registreeritud: 12.10.2005
Viimane külastus: 28.05.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2012 kell 17:02 Reply With Quote
Gutta, ära loe ridade vahelt asju, mida sinna kirjutatud ei ole.

Naine peab kõike tegema kaks korda paremini kui mees, kui tahab, et teda märgataks.Õnneks pole see raske. /Charlotte Whitton/

guttamax

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2012 kell 17:24 Reply With Quote
ok Edu teile siis

http://www.youtube.com/watch?v=QIQbIZ_YXnI
http://www.youtube.com/watch?v=lIMftqKgWLs

http://www.youtube.com/watch?v=aoEkw02VuvM
http://www.youtube.com/watch?v=NMNgbISmF4I
http://www.youtube.com/watch?v=9yAeJemoTXg
http://www.youtube.com/watch?v=oAm5sZrkgMM
http://www.youtube.com/watch?v=dl3njU44KoE

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2012 kell 19:50 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: anne51
Tsitaat:
Algne postitaja: ohakas
mul tekib küsimus, et milised on ÕIGED AJAVEETMISVORMID
Arvan, et mida rohkem perekond aega koos veedab, seda parem. See liidab. Ehk mõtles Wet seda, et kui õhtust-õhtusse foorumis istuda, võib abikaasa end tõrjutuna tunda. Võib-olla ootab abikaasa voodis, aga teinepool arutleb foorumis pereprobleemide teemal.
Kuna mina ei usu, et on olemas ideaalseid inimesi ja kooselusid, siis usun andestamisse, kui on tegu keskmiselt haritud ja toimekate inimestega, mitte egomaniakkide või muude äärmustega.

Kas tahad oma viimase lausega öelda et kui inimene on keskmiselt haritud ja toimekas siis nende jaoks on ideaalne kooselu võimatu samas kui egomaniakid ja äärmuslikud saavad nautida ideaalset kooselu.Kah muidugi originaalne seisukoht.Millegipärast arvan et sa päris nii ei mõelnud kuid välja tuli nagu eelmine kord Salese teemas.
Mis foorumis istumisse puutub siis ilmselt väljendasin oma isiklikku seisukohta piisavalt selgelt.Ma ei istuks siin sekunditki kui selle all kannataks mu isiklik ja pereelu.
Mis puudutab peresiseselt veedetud aega siis ilmselt meeldib sulle ka meie presidendiproua arvamus ,tööpuudus on igati teretulnud nähtus.siis saavad inimesed rohkem aega peredega olla.Miiet võtame end töölt lahti ja veedame aega perede seltsis.Ikkagi kordades rohkem kui see aeg mis istutakse foorumis.
Mis puudutab sellesse närviliselt coitust ootavasse naisterahvasse linade vahel mõttes lootus-äkki täna õhtul...Inimene peab lihtsalt oskama oma aega oskuslikult tarvitada.Siia kuulvad ka need protseduurid mida kiputakse abielukohustusteks nimetada kuid mida osad inimesed seksiks nimetavad.Mina ei teadnudki et seks mitte enne magamaminekut taunitav on.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

sossuke
töötamas3

Naine
Registreeritud: 12.09.2006
Viimane külastus: 5.03.2021
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2012 kell 20:48 Reply With Quote
free, anna andeks, aga sinu eelneva kommi põhjal võtan julgusssssi kokku et vastata: sinu perekond on kodutud.
ohakas
Oluline pole, kes me oleme, vaid kuhu liigume

Naine
Registreeritud: 04.12.2007
Viimane külastus: 24.09.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2012 kell 20:53 Reply With Quote
te olete paremad kui free

Kes tasa sõuab, sellel mädanevad aerud ära!

sossuke
töötamas3

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2012 kell 20:58 Reply With Quote
ohakas, no dziisas, olen harjunud, et kohe kui keegi ründab freed, siis viskuvad foorumi naised ambrazuurile.

ja free vaikib. miks?

ohakas

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2012 kell 21:05 Reply With Quote
absoluutselt mitte, pole minul küll vaja d¾otile viskuda, et freed kaitsta
asi polegi selles
ma tunnen ennast ka puudutatuna sellest foorumis veedetud aja kohta ütlemisest
ja ma ei saa aru kuidas nii lihtsalt petmist suudetakse andestada

Wet
Friik

Naine
Registreeritud: 26.10.2011
Viimane külastus: 16.07.2015
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2012 kell 21:06 Reply With Quote
No vot see on küll valesti öeldud,Ohakas.
Mul selle kuramuse foorumis istumise näite puhul süda siiani jätab lööke vahele Oli loll näide.
Aga ma ei usu,et keegi siit foorumist,ennast kellestki siit paremaks peaks. See petmise teema ongi selline valus ja raske ja kõige paremini teab vastuseid igaüks ise. Ma ei saa isegi endast aru.Palju oleks loota,et keegi teine mind mõistab

Petmist andestada ei ole lihtne.Väga raske on. Väga. ....Aga ma tõepoolest armastan oma meest. Ja armastus on vahel (jälle ainult minu arvates),ka väga valus.Aga selles on ka palju head ja ilusat,millele ma ei saa ühe eksimise pärast käega lüüa.

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2012 kell 21:13 Reply With Quote
Miks ei või minu perekonda kuuluda ka Kodutud.Tänu siinsetele inimestele olen saanud tuttavaks paljude huvitavate ja toredate inimestega kes kindlasti tähendavad mulle rohkem kui mingisy´udune hall mass ,mis meid ümbritseb.Kõik oleneb sellest mida ja kui kitsalt oskab enese jaoks paika panna pere mõiste.
Ma nüüd muidugi ei mõista ,mida sa Sossuke selle ründamise all silmas pidasid.Kui siinset mõttevahetust siis sul pole üldse ettekujutust mida tähendab rünnak.Vähemalt mina küll ei tunne et keegi mind ründaks.Ja seda et keegi sinu nimel ambrazuurile end
heidaks oleks ilmselt inimesele ülim austuseavaldus.Liiga suured ja kõrged sõnad.
Miks ma vaikisin.Käisin saunas,panin teise maja uksed kinni,rääkisin telefoni teel tütre ja pojaga,pidasime noorikuga nõu millised on meie homse päeva plaanid ja kuidas neid kasulikult resultatiivselt teostada.
Niiet minu pärast pole vaja tõesti eriti muretseda.Iga inimene elab oma elu täpselt selliseks nagu ta seda väärt on,enamaks pole ta lihtsalt võimeline.

Mis aga petmisse puutub siis nagu eespool kirjutasin pole see pelgalt mitte ainult kehaline petmine.Minu jaoks on see minu usalduse kuritarvitamine.Ja inimene kes on usalduse kaotanud selle peale enam kindel olla ei saa.Usaldust kaks korda kaotada pole võimalik.

guttamax

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2012 kell 21:21 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: sossuke
free, anna andeks, aga sinu eelneva kommi põhjal võtan julgusssssi kokku et vastata: sinu perekond on kodutud.

momeeli pole Sossil sedagi
O n vaid üks alkohhoolikust õel mutt, kelle kassidele keegi süüa ei anna , kui memm kusagil eemal tarka nägu teha üritab. kurb tegelt

http://www.youtube.com/watch?v=QIQbIZ_YXnI
http://www.youtube.com/watch?v=lIMftqKgWLs

http://www.youtube.com/watch?v=aoEkw02VuvM
http://www.youtube.com/watch?v=NMNgbISmF4I
http://www.youtube.com/watch?v=9yAeJemoTXg
http://www.youtube.com/watch?v=oAm5sZrkgMM
http://www.youtube.com/watch?v=dl3njU44KoE

sossuke
töötamas3

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2012 kell 21:23 Reply With Quote
wet
vaata, minu inimene ei suutnud kuidagi leppida sellega, et kodutud on KA perekond.
pidas seda petmiseks.

miks?

...kuna foorumis on inimesed, kellega on huvitavam KAKELDA või siis mõtteid vahetada.

seega: isegi foorumis oma arvamuse avaldamisega on võimalik saada armukadeduse osaliseks e. teenida petja aunimetus.

guttamax

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2012 kell 21:34 Reply With Quote
Ma tegelikult ei saa aru ainult ühest asjast, Soss...miks siis käid siin?
freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2012 kell 21:34 Reply With Quote
Kogu valu pidavat peituma inimese peas.
Võta lahtui teema kus inimesed kirjutavad sellest mida kangelaslikku nad on korda saatnud armukadedushoos.Mõne jaoks on see kangelastegu mõne jaks debiilsuse tipp.Kõik oleneb sellest kuidas isiklik elukäsitlus seda näeb.Ka siin jõuame välja usalduseni.Ka siinses foorumis on piisavalt inimesi kes on nõus tõestama et armukadeduse puudumine võrtsustub ükskõiksusega partneri suhtes.Minu arust oleks valus elada partnersuhtes kus püartner sind odava prostituudina vaataks ,kes igal hetkel ja igaühega kaasa läheks.Ma lihtsalt eio elaks sellise inimesega koos.Kooselu on ikkagi kahe äärmiselt erineva indiviidi vaba tahteavaldus kus mõlemad pooled täiustavad teineteist mitte ei ürita maksku mis maksab teisest poolest oma eraomandit teha ja talle kaikaid kodarasse pilduda.
Aga igaüks valib oma käimise tee vabatahtlikult.

Gutta
Ta ootab et ma loobuksin oma lubatud varvassokkidest.

ohakas

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2012 kell 21:35 Reply With Quote
tegelikult ma tean küll mida perekondades toimetatakse
ma tean, et andestatakse hullematki kui petmist
on asju millega ma ei lepi ja on asju mida ma ise ei tee
aga tegelikult ma ei viitsi enam vabandada

aga see oli hea ütlemine, et igaüks elab ise oma elu keeruliseks
ai põrgut tegelikult iga kord see ei kehti, mul pole halli aimugi millal oma auto kätte saan

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2012 kell 21:40 Reply With Quote
Ohakas
Kõigega siin ilmas ei peagi leppima.Me oleme mõistusega inimesed ja astudes sammu mis võivad lõhkuda aastatepikkuse usalduse oleks äärmiselt nõme ja liiga kallis ohver selleks et see altarile tuua.Petta võid sa keda iganes kuid petta ennast on äärmiselt madal ja näitab otseselt inimese väärtust

ohakas

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2012 kell 21:46 Reply With Quote
aga just seda minagi
hakkasin mõtlema, et ma vist olen liiga vana
no, et ei tahaks painduda

Qqpai
Köster Goebbels

Mees
Registreeritud: 02.10.2011
Viimane külastus: 24.05.2021
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2012 kell 21:46 Reply With Quote
usaldust ei saa jah kaks korda kaotada. ma ei saa kuidagi öelda, et oleksin see, kes võib esimesena kivi visata..
mina arvan, et usaldust ei pea kaotama, kui sa vahelejäämise asemel julguse kokku võtad ja ise räägid, kuidas asjad on. saab siis mis saab..

PS. ohakas, vaat´Salesi naine uskus ka ju kuni lahutuseni, et mees teda petnud pole

Hämmastav, kui vähe on vaja teada, et olla nii enesekindel.
---
Inimene õpib läbi p-se, kuni on nii valus, et enam õppida ei taha.

ohakas

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2012 kell 21:48 Reply With Quote
ma võin oma praktilisest elukogemusest öelda, et rääkimine aitab
ei olnud petmise probleem, olid muud asjad. ma olen asjade kulgemisega väga rahul ja ise sigaõnnelik, et mul oli oidu peas

sales
filosoofiline lilleke kiivril

Mees
Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 29.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2012 kell 22:01 Reply With Quote
Olen freega nõus, et petmine ei ole pelgalt tegu vaid suhtumine, peas sündinud moraalne otsus, mis sellist tegu lubas toime panna, seega on petmine eelkõige usalduse küsimus... ja vaidlus vahelejäämisel selle üle, et polnudki voodis või kas ikka oli asi asjas või veel mitte, ajab naerma

Kindlasti ei ole kodutud mu kodu, aga mingi põnev hetk, ei mitte meelelahutuslik, igapäevaelus kindlasti... saab ju teada, mida teised asjast arvavad ja saab oma arvamust avaldada, äkki on kellelgi, kasvõi ühel, su mõtteavaldusest isegi kasu... on ju üsna loomulik, et mõtleval inimesel on tung mõlema järele...
Olen üritanud siis kasutajaid reaalsuses mitte personaliseerida ehk võtan teid just nii, nagu kommidest välja lugeda annab, sest isiksustamine sisaldab mitmeid ohte...

Minu au on minu truudus!

Myrk

Naine
Registreeritud: 12.02.2007
Viimane külastus: 15.12.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.01.2012 kell 22:41 Reply With Quote
Algne postitaja: sales
Olen freega nõus, et petmine ei ole pelgalt tegu vaid suhtumine, peas sündinud moraalne otsus, mis sellist tegu lubas toime panna, seega on petmine eelkõige usalduse küsimus... ja vaidlus vahelejäämisel selle üle, et polnudki voodis või kas ikka oli asi asjas või veel mitte, ajab naerma.
_______________________________________________________________________________________________

Püüdsin eelpool sama öelda, kuigi vist veidi segaselt.

Iga inimene on täpselt niikaua elus,
kui mõni olend maailmas temast veel tõeliselt hoolib.

anne51
Mul on kahju ...

Registreeritud: 16.01.2006
Viimane külastus: 14.06.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.01.2012 kell 08:47 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Tsitaat:
Algne postitaja: anne51
Tsitaat:
Algne postitaja: ohakas
mul tekib küsimus, et milised on ÕIGED AJAVEETMISVORMID
Arvan, et mida rohkem perekond aega koos veedab, seda parem. See liidab. Ehk mõtles Wet seda, et kui õhtust-õhtusse foorumis istuda, võib abikaasa end tõrjutuna tunda. Võib-olla ootab abikaasa voodis, aga teinepool arutleb foorumis pereprobleemide teemal.
Kuna mina ei usu, et on olemas ideaalseid inimesi ja kooselusid, siis usun andestamisse, kui on tegu keskmiselt haritud ja toimekate inimestega, mitte egomaniakkide või muude äärmustega.

Kas tahad oma viimase lausega öelda et kui inimene on keskmiselt haritud ja toimekas siis nende jaoks on ideaalne kooselu võimatu samas kui egomaniakid ja äärmuslikud saavad nautida ideaalset kooselu.Kah muidugi originaalne seisukoht.Millegipärast arvan et sa päris nii ei mõelnud kuid välja tuli nagu eelmine kord Salese teemas.
Mis foorumis istumisse puutub siis ilmselt väljendasin oma isiklikku seisukohta piisavalt selgelt.Ma ei istuks siin sekunditki kui selle all kannataks mu isiklik ja pereelu.
Mis puudutab peresiseselt veedetud aega siis ilmselt meeldib sulle ka meie presidendiproua arvamus ,tööpuudus on igati teretulnud nähtus.siis saavad inimesed rohkem aega peredega olla.Miiet võtame end töölt lahti ja veedame aega perede seltsis.Ikkagi kordades rohkem kui see aeg mis istutakse foorumis.
Mis puudutab sellesse närviliselt coitust ootavasse naisterahvasse linade vahel mõttes lootus-äkki täna õhtul...Inimene peab lihtsalt oskama oma aega oskuslikult tarvitada.Siia kuulvad ka need protseduurid mida kiputakse abielukohustusteks nimetada kuid mida osad inimesed seksiks nimetavad.Mina ei teadnudki et seks mitte enne magamaminekut taunitav on.
Sa oled mõttetult paljusõnaline.

Inimese elu on lõpetamata jääv kool.
G.Keller

<<  10    11    12    13    14  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0373130 sekundit